NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Új cba-t nem kötünk?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A csapatonként megegyező számú játékos jelölése meg azért lenne célszerűbb mert akkor nem lenne annyi reklamáció szerintem, mindenki egyenlő eséllyel indul 😊Rataxes
Igen, csak így tegyük fel nálam egy játékos sincs, akitől egy kicsit is reális lenne egy holdout, mégis kell 3-at mondani és mondjuk a random kihozza egyiküket, és így egy XY, WR fog tőlem 1.5 Milla helyett 3 millát kérni, másnál meg egy ligaelit QB játszik 900k-s rookie fizetéssel, miközben IRL meg jobban nyomja mint Brees 😊

Szóval se a csapatonként 3, se a random válogatás nem igazságos szerintem, még ha a példa szélsőséget is ábrázol, de akkoris bőven előfordulhatnak hasonlók. Meg amúgysem az lenne ezzel a cél, hogy random beszopassunk valakit, hanem hogy megtaláljuk azokat, akinek egyértelműen irreális a fizetése. Ilyen nincsen 100 darab a ligában (ugye csapatonként 3), de még talán 20 sem, mert nem arról van szó, hogy 1 milla helyett 2-t kéne keressen, hanem hogy mittudomén 1 milla helyett 6-ot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vörös zónát pedig külön elemeznénk, mert támadó oldalon a 4.2 pont/trip csak a középmezőnyre elég. Csakhogy ez a kérdés ennél összetettebb. A listavezető Patriots például csak 10 alkalommal jutott vörös zónába, igaz, azt elképesztő hatékonysággal használta ki (7TD/3FG), csakhogy a jelentősen rosszabb hatékonyság ellenére sokkal több pontot eredményez a Steelers-nek az a tény, hogy 22 (liga 2. a Dallas után) alkalommal, azaz a listavezető Patriots-hoz képest több mint dupla annyiszor jut a vörös zónába. A dupla annyi vörös zónás labdabirtoklás pedig több TD-t (9) és több FG-t (10) is eredményez. Soldados megkeresésünkre azt mondta, javítani kell a hatékonyságon, mint mindenen, így akár a passzvédelmen is, de összességében elégedett, mert a 22 vörös zónás labdabirtoklás azt mutatja, az Offense az egész meccs folyamán végig tud haladni a labdával.
A másik oldalt vizsgálva viszont döbbenetes számokat kapunk. A védelem mindössze 7-szer engedte a vörös zónába a riválist (holtversenyben ligaelső a San Franciscóval), s ebből egyetlen egy TD-t sem engedett! Elképesztő adat. 5 meccsen hét vörös zónás jelenlét az ellenféltől, s ebből mindösze 5 FG. Azaz a legkevesebb alkalommal jutottak a Steelers vörös zóbájába az ellenfelek, s ott is a leghatékonyabbnak bizonyult a védelem. Tehát amúgy sem könnyű haladni a Steelers ellen, de a vörös zónában meg valóságos acélfüggönnyel állank szemben az ellenfelek. Jól mutatja ezt, hogy a 2.1 pont/trip után a ligamásodik Patriots 2.8-cal következik, a harmadik Bills pedig már 3.3-mal. Ennek oka is egyszerű: a vörös zónában 10 passzkísérlete volt az ellenfeleknek ebből mindössze 4 ért célba, összesen 12 yardért!!! Ez 1.2 yd/attemptet jelent. Döbbenetes adat.Soldados
Akkor azért csak nem olyan vészes nálam a helyzet 😀
No, most van egy kis időm megnézni, mit alkottunk, mondjuk a Ravens elleni első negyedbeli 87 futott és 60 passzolt yard vs 5 és 7 a túl oldalon 14–0 után elég nagy visszaesést mutathattunk be 😀
Na mondjuk Meskó saját 25-ösről bemutatott 24 yardos puntjai nem éppen parádésak 😀 Maclin is, végre elkapja azt a nyüves disznóbőrt, erre persze kiverik a kezéből 😀 Mondjuk legalább a red zone D tényleg hasít, mondjuk az ellen 33-asáról puntolást lehet, hogy nem bírom többet nézni, úgyhogy állítunk kicsit azon az FG-távon.

Mondjuk személy szerint elkúrtam a game plant, épp az elit safetykkel rendelkező, és emellett azért nyilván nem gyenge PR-t magáénak tudó Ravens ellen akartam mindenáron hosszúkkal nyerni, de hogy 6-ból semmi ne jöjjön be, azért az elég szar már mérkőzések óta.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del, ment egy fontos PM.somoskovig
Reagáltam
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Del, ment egy fontos PM.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hosszabbítani szvsz van aki küldött most is olyat akinek van fizetése, szerintem nyugodtan már idén is bele lehet venni, hogy kereshet kevesebbet. Pl. gabo esetében amit írt, én is ilyenre gondoltam.fetomy
Ez szerintem azért nem szerencsés, mert nem volt időben kitalálva/lefektetve a dolog 😊 Lehet én is máshogy írom a listámat ha tudom hogy van ilyen opció.

Azért nem vagyok a random mellett, mert pont az lenne a lényeg, hogy nem random csávót szopassunkbe, hanem hogy rendes szerződést kapjon az, akinek a legcsúnyább a fizetése a képességéhez képest😊fetomy
De IRL se mindenképp a legalulfizetettebb játékos holdoutol, hanem a "problémásabbak". A random kiválasztás a játékosaink aktuális holdoutolási kedvének szimulálására lenne tökéletes, akinek éppen szar kedve van az lóg 😊 A csapatonként megegyező számú játékos jelölése meg azért lenne célszerűbb mert akkor nem lenne annyi reklamáció szerintem, mindenki egyenlő eséllyel indul 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hosszabbítani szvsz van aki küldött most is olyat akinek van fizetése, szerintem nyugodtan már idén is bele lehet venni, hogy kereshet kevesebbet. Pl. gabo esetében amit írt, én is ilyenre gondoltam. Ezzel szemben egyedül annyi kitételt tennék, hogy aki az elmúlt 1 vagy 2 évben FA-ról hozott valakit, azt szabályozzuk, hogy ne legyen az, hogy elhozza 10 milláért, idén-jövőre keres 6-6-ot, 3. évben 18-at és majd akkor hosszabbítunk vele mondjuk újra 6-ért.

Holdoutnál nem értem miért gond, hogy szubjektív. IRL is szubjektív, hoyg melyik játékos hajlandó a kevés rookie pénzért maradni annak ellenére, hogy sokkal többet keresnek a hasonló szintű játékosok. És hát a rózsik munkája alapból szubjektív, ez semmiben nem más szvsz.

Viszont nem kell szerintem ilyen csapatonként 3 opció, mert az sok. Inkább én úgy csinálnám, hogy a rózsik írnak egy top10-et a ligából, akiknek a legszarabb a fizetése képességükhöz mérten, azt sorrendbe teszik, és mint egy heisman szavazásnál, kiszámoljuk,hogy ki lett az első, és ő fog holdoutolni.
Vagy a másik, hogy minden rózsi mond 4-6 darab nevet, és aki mindenkinél ott van, az fog holdoutolni, max 1 v 2 ember.

Azért nem vagyok a random mellett, mert pont az lenne a lényeg, hogy nem random csávót szopassunkbe, hanem hogy rendes szerződést kapjon az, akinek a legcsúnyább a fizetése a képességéhez képest😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A hold outos résszel és a fizucsökkentéses lehetőséggel mi helyzet? Csak mert utóbbi függvényében küldenék névsort, azt pedig elég sürgősen kéne már. Hagyjuk még idén?Wyatt
Erre reakciók?

- Sztem a mi játékunkban masszív szubjektivitást nélkülözve a holdout nem oldható meg, így sztem az ne legyen.

- Fizucsökkenős rész érdekes, én elküldtem Smittyt hosszabbításra, vázolom a példát aztán vagy egyetértünk vagy nem. Idén 7.775.000 asszem a fizuja, teszem azt én most ajánlanék neki 3 évre 6.5 milliót, sztem ez aláírható, mert messze nem biztos, hogyha lejár a szerződése, akkor év végén megkapja 35 évesen a 2 év 6.5 milliót. Tehát sztem az idei fizuját figyelembe véve a rosik megállapítanak egy összeget, ami akár lehet kevesebb mint amit idén keresne, de hosszútávon mégis jól járjon a játékos. Akár ha idén nem, de a jövő évvel kapcsolatosan is kéne véleményt alkotni.gabokocka
Szerintem a fizucsökkentéses rész mindenképp működhetne, mondjuk véleményem szerint ezt már csak jövőre kéne bevezetni, hiszen már mindenki elküldte a hosszabbítás listáját.
Szerintem a holdout is bevállalható lenne a korábban említett módszerrel. Még hosszabbítás-lista küldés előtt kiválasztanák a Rózsik a 3 legalulfizetettebb játékost minden keretből, és abból random kiválasztanánk X játékost, Ők lennének a holdoutolók. Rájuk a hosszabbítás során UFA-ként tekintenénk, bár ebben nem vagyok biztos 😊
Így nem lenne annyira szubjektív a dolog, hiszen minden csapatból 3 ember kerülne a "kalapba".

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
A hold outos résszel és a fizucsökkentéses lehetőséggel mi helyzet? Csak mert utóbbi függvényében küldenék névsort, azt pedig elég sürgősen kéne már. Hagyjuk még idén?Wyatt
Erre reakciók?

- Sztem a mi játékunkban masszív szubjektivitást nélkülözve a holdout nem oldható meg, így sztem az ne legyen.

- Fizucsökkenős rész érdekes, én elküldtem Smittyt hosszabbításra, vázolom a példát aztán vagy egyetértünk vagy nem. Idén 7.775.000 asszem a fizuja, teszem azt én most ajánlanék neki 3 évre 6.5 milliót, sztem ez aláírható, mert messze nem biztos, hogyha lejár a szerződése, akkor év végén megkapja 35 évesen a 2 év 6.5 milliót. Tehát sztem az idei fizuját figyelembe véve a rosik megállapítanak egy összeget, ami akár lehet kevesebb mint amit idén keresne, de hosszútávon mégis jól járjon a játékos. Akár ha idén nem, de a jövő évvel kapcsolatosan is kéne véleményt alkotni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Rózsikák, megcsinálom a tavalyi táblázatot, addig mindenki küldjön nekem PM-ben egy email-címet, ahova küldhetem, aztán jöhet vissza és összesítem.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Király, továbbra sincs vereségem (5-0), ráadásul egész csoport mögöttem 2-4-gyel áll, ami annyira azért nem rossz helyzet jelenleg. Sőt, igazából ha ma verjük michignai Giantset, akkor őket kb. ki is lehet venni versenyből, 7 meccs alatt nem hoznak rajtam be 4 meccses előnyt.
Védelmet nagy dícséret illeti, fostam az eddig állat Sancsótól, de 5 pick az 5 pick, ebből ráadásul 4-et meccs elején szórt el, ötödiket meg rögtön 3.Q elején. Greenway miatt sorry, nem akartam én senkit pihenőpályára rakni.
Futás terén most volt egy kis visszaesés, csak 142 yard lett, de AP-t megtartottuk azért 74-en. 3.down D-im is nagyon zorall eddig.

HC-ra büszke vagyok, 14-0-nál második negyed közepén Vikes 36 yardosán a 4&2-nek nekimentünk. Hiába, tudjuk, hogy Buehler jó 😊 Bár Vikes se laza, 21-0-nál az én 35 yardosomon puntoltak egy hosszút, komoly 29 yard lett belőle. Erre jött az überelés, Vikes 34-esén 4&4-nek mentünk neki.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A mostani listámnak a felének van még egy éve, de gondoltam megnézem, ki mennyit kér, hogy már úgy kalkulálhassak jövőre a cappel is. Idénre meg nem nagyon van húzónevem, Gaffneyt ha sikerül megtartanom olcsóért remek, de Ő sem igazán érdekel. 😀
Hajrá fetamás, bassz oda a playáknak! 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida

Utálom ezt a programot, mér adtam rá pénzt 😀
Legalább a jó első körnek tudnék örülni, de az is Delnél van 😀

Viszont kurvára tetszik a részletessége 😀tenorx
érdeklődéssel figyelem az eredményeid 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan

Utálom ezt a programot, mér adtam rá pénzt 😀
Legalább a jó első körnek tudnék örülni, de az is Delnél van 😀

Viszont kurvára tetszik a részletessége 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
milyen valódihoz?Szegecs
Van egy véleménye a játékosnak, egy az ügynökének, meg persze az asszony is belepofázik 😊 Az pont három 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fene tudja már hanyan vannak. akkor fetomy teljes értékű, delonso beugró.

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jobb lenne mindenesetre öttel, főleg, ha az ötödik Lavigne. 😊 Azért 3 ember átlaga jobban közelít valódihoz, mint 2.Deny
milyen valódihoz?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Még mindig nem jöttem rá, hogy miért akar mindenki minden hulladékkal hosszabbítani.Szegecs
szeretjük újrahasznosítani a szemeteteaglesmcnabb
az csak akkor móka, ha a szemét ingyen van
jelen esetben viszont kifejezetten drága mulatság lesz 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jobb lenne mindenesetre öttel, főleg, ha az ötödik Lavigne. 😊 Azért 3 ember átlaga jobban közelít valódihoz, mint 2.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 377 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még mindig nem jöttem rá, hogy miért akar mindenki minden hulladékkal hosszabbítani.Szegecs
szeretjük újrahasznosítani a szemetet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként most akkor 4 rózsi ad ajánlatot, 2 kikerül és 2 átlaga lesz a végső?Deny
Az alapján amit Höri ír igen... Tavaly mintha 5-en lettek volna (a pótrózsin kívül)Rataxes
mondjuk én teljesen azt hittem, hogy én leszek az 5 és Del a pótdemjén 😀 póttagságot felesleges is volt megszavaztatni sztem 😊

akkor Stez fellélegezhet egy kicsit 😛
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Jobb lenne/lett volna az 5 rózsi összesen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Egyébként most akkor 4 rózsi ad ajánlatot, 2 kikerül és 2 átlaga lesz a végső?Deny
Az alapján amit Höri ír igen... Tavaly mintha 5-en lettek volna (a pótrózsin kívül)Rataxes
valóban


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként most akkor 4 rózsi ad ajánlatot, 2 kikerül és 2 átlaga lesz a végső?Deny
Az alapján amit Höri ír igen... Tavaly mintha 5-en lettek volna (a pótrózsin kívül)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként most akkor 4 rózsi ad ajánlatot, 2 kikerül és 2 átlaga lesz a végső?