NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na az eleg fasza meccs vot 😀 kosz szegecs a meccset es tovabbi jo hentelest
asszem aktualissa valik a zene : http://www.youtube.com/watch?v=uh9dQkew0h0
mert a defense iszonyat karcol eddig bar vannak kisebb hianyossagok ahhoz h valoban kiemelkedo egysegrol beszelhessunk.

rush defensem 31. a ligaban mindossze 150.8 beszivott yarddal meccsenkent 😀
es a passz vedekezes sem annyira kiemelkedo ebben a ligaban bar a 160.8 engedett yarda a liga 4. helyet jelenti
amit az ellenfelek qbjanak atlag 60.2es passer ratingjenek (ami eros kozepmezony) fenyeben meg soknak is mondhato

viszont mint tudjuk a yd/gm statok csak parasztvakitasnak jok es szinte semmit nem mondanak el egy vedelem valodi erossegerol tehat lassuk a pt/gm, to, prush, 3rd down, rz defense statokat

a passrusha a billsnek iden ligaelit szintre emelkedett
18 sack a 4. a ligaban a hurryk szama pedig a holtversenyes 5. helyezesre eleg. de vessuk ezt ossze azzal h a bills ellen meglehetosen hatekonyan lehet futni es maris egy megdobbento adatot talalunk :
a bills az iranyito sietteteseben minden 3. playben eleri ezt (33.1%) ezzel ligaelsokent mig az utana kovetkezo csapatok ezt 30.1(vikings), 27.7(carolina), 26.6 (steelers), 26.3 (philadelphia) szazalekkal teszik meg.

es akkor jojjenek azok a statisztikak amelyek a buffaloi bolenycsordadefense igazi erejet mutathatjak meg :
megszerzett fumbleok szama holtversenyben legmagasabb 9el es bar az interceptionok szama (5) csak a kozepmezonyben
foglal helyet az osszesen megszerzett 14 labda a 2. legtobb az oaklandi bortontoltelekek mogott.
3rd down defenseben szinten ligaelit az egyseg holtversenyben mindossze a 2. legkevesebb (17) 3. probalkozast tudtak ellenuk ujabb elso kiserletre valtani 26.6 %os hatekonysaggal az ellenfelek ami a liga 3. helyere eleg. erdekesseg h a bills ellen hoztak a legkevesebb yardot az ellenfelek 3. downra (146 yardot).
a veres zonaban pedig ugyanezt a szintet hozza a bills vedosora mar ha az ellenfel egyaltalan eljut idaig.
az egyseg ellen mindossze 9 tamadas volt a red zonebol ami ligaszinten 5. legjobb mutato de ebbol a 9 tamadasbol
csak 3 tdt es 3 fgt tudtak szerezni az ellenfelek ami redzone tamadasonkent csak 3.3 pontot jelent amivel a steelers es a patriots mogott 3. a csapatresz.
engedett pontokban pedig a 2. a csapat 10.6 ponttal nem egesz egy ponttal lemaradva a veretlen seattletol (9.8).

osszessegeben elmondhato h tan az egesz ligaban senki nem szamitott ilyen teljesitmenyre a buffalo vedelmetol es a jelenlegi 3-2es merleg kialakulasabol jocskan kivettek a reszuket aminek erteket csak meginkabb noveli h eddig a bills csapata csak pozitiv merlegu egyesuletekkel jatszott.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 382 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 szerzett fumbli, ellenem 0, Orton végre nem dob picket, és 31 pontot szerezve kiszopok. úgy hogy Cutler 100 fölött dob Massának és Mossnak. És szar a passzjáték? 😀 ti tudjátok.
Grat Braxa! Nemes küzdelemben maradtam alul! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
MoJoval mi a kurva élet van?
Alig kap carryt és Benson meg egyre többet kap mellette. Pedig ezen semmit sem változtattam, csak több long passzt raktam a gameplanbe.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat, bazz. Nemtom mit lehet itt meg tenni.. Pedig meg csirket is aldoztamn a hetvegen. 1 passing TD, 10 pick... Szezon vegere talan lesz 3 passzolt TD-m, ha van egy kis makom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
tebow: god mode on
így nehéz nyerni

de legalább pontgazdag meccs, a csapatomat elnézve csak ilyeneket kellene játszanomJJ
Huhh, brutális. Tebow átment prófétába.
Nos, mindig öröm megverni egy csoportellenfelet, bár ez erősen meglepetés szagú, sajnos még nagy a különbség a két gárda közt.

JoJo elkapta a fonalat, INT, Sack, mi kell még?

Köszi a meccset.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛Rataxes
A program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
Csak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:Rataxes
Sancho: 130 yard, 5 pick
😀
Ezen a héten jön az igazi rangadó. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ: Meglátjuk, csak ezért kell megvárni, hogy hosszútávon mit hoz a játék, mert lehet ez lesz a best week, de lehet tényleg csak az kell, hogy megvárni, és nem 2-3 fordulóra alapozni, plusz gameplanezni, és akkor tán beáll ez.

Egyébként gondolom hosszabb volt a play, mint 8 másodperc 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Rodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊
Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀Wyatt
Plusz Manning 283, Schaub 277. Látom java részüknél ott is vannak a 3-4 sikeres long pass - 90-100 yardok 😊

És egyébként átlag 37 pont esett a meccseken.fetomy
lehet hogy így melegednek be a csapatok, a super bowlon meg majd az veszít, aki az egyik drive-ban TD helyett csak FG-t szerzett

én pedig szeretném kirúgni a Saints HC-ját... három pont hátrány, 1 időkérés:
1-10-TBY44 (4Q: 00:08) Drew Brees pass completed to RB Daniel Thomas for 1 yard. Tackled by S Jonathan Amaya. The quarterback threw away from the double coverage. - és vége


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊
Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀Wyatt
Plusz Manning 283, Schaub 277. Látom java részüknél ott is vannak a 3-4 sikeres long pass - 90-100 yardok 😊

És egyébként átlag 37 pont esett a meccseken.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat Soldi, tényleg minden tekintetben jobb volt a csapatod (kivéve ST 😛)
Bengals meccs után megdicsértem a csapatot, hogy 16 szerzett és 7 engedett sackünk volt, azóta szoptunk 12-t és egyet se szereztünk 😂

egyébként most a Jets lett influenzás 😀

szerk. Wyatt, majd PR-t tedd már be pls.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha jobbak a statjaim tuti szopok, és fordítva. Persze sajat 1yardon elveszített labdával nem nehéz...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amikor ülnek a hosszú passzok.... :cool:
Mondjuk az 1 TD 2 pick még mindig nevetséges, de a Dolphins védelme ellen talán belefér.
Kösz a játékot bria!

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ruuuuulllzzzz 26-20 ide a Philly ellen, pedig még vezetett is az igülsz 😊

Néhány érdekesség:
Fumble: nálam nulla darab ismét, a Phillynél 6 fumble, 4 lost 😀 Hozzáteszem a 6 fumble-ből 3-at Randall Cobb okozott 😂 😂
Megint 1 szar snap miatt maradt ki egy FG, plusz egy 90+os drive végén megfogtak pár yardra az EZ-től és csak FG lett, ami nem szép, de hát segond.

Szákáp az MVP, mondjuk ő is rúgott 4 FG-t, nem is csoda, DeAngelo újabb INT, ez már 4 idén, ééééés vezetem a csoportot :cool: :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Védelmi bemutatót tartottam a Browns ellen. :cool: 200 total yardot sem érték el, 14 3rd vagy 4th downból egyetlen egy 1st downt sem szereztek, és 5 sacket osztottam és egyetlen FG-t engedtünk. 😊

5 meccs, 5 W, a védelem pedig mindössze 2 TD-t engedett eddig. :cool: (Ezúttal egy punt return TD-t nyaltam)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
tebow: god mode on
így nehéz nyerni

de legalább pontgazdag meccs, a csapatomat elnézve csak ilyeneket kellene játszanom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊
Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
cutler 359y! 😛
moss és massaquoi is 100yard felett. best offense!
5-0 :cool:
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
minek izgultam, amikor bye weekes vagyok 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megaláztam a lionst,18-6

1Q: 11:08 DET - Jason Hanson 34 field goal
2Q: 06:20 DET - Jason Hanson 39 field goal
2Q: 03:33 NYK - Nate Kaeding 51 field goal
2Q: 01:15 NYK - Nate Kaeding 36 field goal
3Q: 01:33 NYK - Nate Kaeding 55 field goal
4Q: 14:23 NYK - Nate Kaeding 36 field goal
4Q: 09:55 NYK - Nate Kaeding 53 field goal
4Q: 01:30 NYK - Nate Kaeding 21 field goal


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Igor megölte Juliant 😕

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szoros, de W 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.Döme
mindegy,úgy is alázokJoci
bigtenfootball rulez mi? 😀 Csak kár, hogy a négerqbrohanást nem tudjuk megoldani 😕

Wyatt: ja, a sok BIRKa meg követett 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csináltam olyan opciót

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olyan opció nem volt, hogy most... 😛
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Túl van tárgyalva.