NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
most


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
most


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
most



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
most

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.Döme
mindegy,úgy is alázok


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elvileg ha emelünk az irányítók összratingjén képességeikhez mérten és beállítjuk rendesen az értékeiket, azaz lesz WC és gunslinger stb irányító is, akkor kijöhetnek a megfelelő számok a playbook erre optimalizálása esetén.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A medium passzok kb. 60%-a szokott ülni, a long passzoknál ez az arány kb. 10-15%, ami lófasz esti fénnyel. Ahogy néztem, ez nem csak nálam van így.
Szóval nem csak a gameplanen múlik, hanem leginkább a random ratingeken szvsz. Remélem szezon után jobb lesz a helyzet.Newman
nem is mondtam, hogy csak az, hanem hogy a lényege az 😊 50%-os long passzal se mész semmire, ha meccsenként 2 olyat dobsz, ami legalább 20 yard.

De az irányító pontosságokon is kétségkívül kell egy kicsit javítani. Csak túl sokat sem, mert ahogy nézem összességében olyan 60%-os átlag megvan.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A medium passzok kb. 60%-a szokott ülni, a long passzoknál ez az arány kb. 10-15%, ami lófasz esti fénnyel. Ahogy néztem, ez nem csak nálam van így.
Szóval nem csak a gameplanen múlik, hanem leginkább a random ratingeken szvsz. Remélem szezon után jobb lesz a helyzet.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megmondom: kb. ketten.

Mondom szezon után sablon gameplaneket kell összehozni, ratingeket feljebb húzni, és azokkal szimulálni egy csomót, biztos vagyok benne hogy ki lhet hozni itt is normális statokat.Döme
Na erről beszéltem. 2 ember, akiből épp elég, ha a keret nem megfelelő hozzá, vagy sokat vezet (ugye olyankor a runt preferálja a gameplanadjizé.jpg szerint), és máris nem lesz 300 yardos QB, miközben IRL simán van 4-5 csapat is aki sokat passzol, ott is vannak a QB-i az IRL stat leaderek között.

Egyértelműen ki lehet, mert kicsit sem vagyunk olyan messze a reálistól, mint néhányan hiszik úgy is, hogy 25ször elmagyaráztam 😊 Szvsz már a részletes ratingbeállítás (nem túlhúzott) és a gameplan sablonok után is ott leszünk, ahol IRL vannak, mert szerintem a probléma 70-80%-a a gameplan run heavységéből ered.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk. tavaly március 10.-én indult az fa piac, ezt idén is tudjuk tartani?kristof
nem.

majd írok naptárat ha eljutunk a szimulálás hajrájához

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyorsan aktiváltam is a probable embereimet 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Ork úgyis 19:59-kor küldi.

PS: rettegj Wyatt, Leftivel agyonváglak 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beírtam a közleményekbe a frissített listát

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛Rataxes
A program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
Csak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:Rataxes
Azért Sancho mindennek a szégyene 😀 😀

Soldi: akkor okés, csak nem akartam, hogy véletlenül lemaradjon róla 😊
Del: látni, és követni napi szinten azért nem ugyanaz 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyatt
Nem látja még a topicot ?Delonso_
Szerintem de 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyatt
Nem látja még a topicot ?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛Rataxes
A program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
Csak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 381 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Beszoptál Addaitól 2 darab 21 yardos playt. Így lett 14 pont, meg Addai yardjainak a fele. Akármennyire jó a védelem, 1-1 playt azok is ugyanúgy be tudnak szopni. Még így is ha jól láttam a 6. legkevesebb pontot kapod meccsenként. Közben ellened fújják be a 6. legtöbb penaltyt, redzone védelmed meg 5. legjobb az engedett pontok szempontjából.

Egyébként igen, nyilván azért nem lehet hibás az ember, hogyha a sim nem áll a pártján, de eddig még annyira nem írnám le pl. a Pantherst konkrétan.fetomy
ráadásul ezt az offense kúrta el neki, 3 fumble-t veszítettek el,4 sack +2 INT , ez azért még ellenem is luxus.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyatt
Tudja, mert írt nekem PM-et. 😉Soldados
a biztonság kedvéért azért írtam neki én is egy fb üzenetet 😊)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyatt
Tudja, mert írt nekem PM-et. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendője

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szaba 2–3-mal veri tönkre a mezőnyt 😀
Mondjuk a a 49ers futósora szerintem az idei értékek után simán jobb lesz, mint az IRL, és Alex Smith is jobb lesz, meg ez az éve után Gronko is elit lesz (ha nem tudom rávenni, hogy adja el nekem :rolleyes: )

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Főleg, hogy IRL ott van a Packers-Pats-Saints trió a pass-heavy offensével, amilyenből szerintem ebben a ligában nincs is nagyon... De Döme ha esetleg megmondanád, hogy hányan állították pass-heavyre (úgy értem hogy a long pass arány sem <15% illetve többnyire nem a futás a legnagyobb %-ú cucc, akkor az sokat segíthetne abban,hogy mit is kellene csinálni. fetomy
Megmondom: kb. ketten.

Mondom szezon után sablon gameplaneket kell összehozni, ratingeket feljebb húzni, és azokkal szimulálni egy csomót, biztos vagyok benne hogy ki lhet hozni itt is normális statokat.

Ja meg hát a Raiders. Azt néztem, hogy az OL statokban húz nagyon a csapat, a bal oldala a falamnak valamiért (random) rohadt erős lett. Jobbra kb. hármat futottunk az egész szezon során... Illetve turnoverekben elsők vagyunk még. Nem csak emiatt nyerünk, meg én csodálkozom a legjobban ezen, mert ez egy abszolút rebuild év egy rakás rookieval a kezdőben, de őszintén, nem fogom újraszimulálgatni a fordulókat hogy "reálisabb" legyen és kikapjak. 😛