NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛Rataxes
A program legnagyobb vicce kb. 😛

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Jo, azert engem AZ felbasz, hog ez AZ offense. A vedelmem a legszarabb a ligaban, de megis nyerik a meccseket. Eleg vicces foleg, hog OK, hog nem AZ idei szezon utan kaptak ratingeket, de a huzoembereim mar tavaly is elitek voltak. Most lehozok egy 5-11-es szezont, a csapat egy reszenek meg annyi, mennek is a levesbe tobben. Es mondjuk azert vicces, amikor chargers vegigveri mellettem a mezonyt, amikor csak egy Riverse van, vagy ne vedd Rossz neven Dome, de a raiders amokfutasa is durva. Csak remelni tudom, hog itt a sim vegere kicsit javulnak a dolgok, es jovore mar jobb lesz. Most mondjuk atkozom magam, hogy nincs elso korom, ebben AZ idei fasza hazardirozasbol jol is kijohettem volna nagyon. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Beszoptál Addaitól 2 darab 21 yardos playt. Így lett 14 pont, meg Addai yardjainak a fele. Akármennyire jó a védelem, 1-1 playt azok is ugyanúgy be tudnak szopni. Még így is ha jól láttam a 6. legkevesebb pontot kapod meccsenként. Közben ellened fújják be a 6. legtöbb penaltyt, redzone védelmed meg 5. legjobb az engedett pontok szempontjából.

Egyébként igen, nyilván azért nem lehet hibás az ember, hogyha a sim nem áll a pártján, de eddig még annyira nem írnám le pl. a Pantherst konkrétan.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Engem nem az basz fel, hogy kikapok. Teszem azt 14-13-ra kikapok, mert Flacco ótvar, benne van, de a frontsevenben 9 elsőkörössel rendelkező védelmemnek ne tegyen fel már egy Orton Addai féle támadósor huszonx pontot.
Mindegy nem idegelem magam, a játéknak azon részén amire van ráhatásom megtettem mindent, az hogy szar a sim véleményem szerint nem az én hibám

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Höri: Spann valami nemtomhányadik körös UDFA futó, elvárható, hogy szétfusson mindenkit 😛

egyébként tegnap számoltam, hogy itt egy csapat 18 pontot szerez átlagban, ez 36 pont / meccs. Ez a hét valóban gyengébb volt, csak 33,5 pont jött össze, IRL meg valami 42 v 44 az összátlag / meccs. Ez nálam még mindig 1 TD / meccs mínusz, ami nyilván jobb lenne, ha nem lenne, de azért az "alig van pont", az enyhe túlzás sztem.

Főleg, hogy IRL ott van a Packers-Pats-Saints trió a pass-heavy offensével, amilyenből szerintem ebben a ligában nincs is nagyon... De Döme ha esetleg megmondanád, hogy hányan állították pass-heavyre (úgy értem hogy a long pass arány sem <15% illetve többnyire nem a futás a legnagyobb %-ú cucc, akkor az sokat segíthetne abban,hogy mit is kellene csinálni.
Csak mert leszámítva az ilyen x. és 15+ szitukat van egy szem 3rd and 6-8 yardos szitu, ahol eléri a 20%-ot a long pass, ami a frissen berakott kép szerint 40%-ban 9-12 yardos passz, 66%-ban 20 yardnál rövidebb, 33%-ban éri el legalább a 20 yardot, 27-et meg már csak 17%-ban. Namost egy adott szituban, ahol a playhívásnak csak mondjuk 20%-a hosszúpassz, és annak a 20%-nak csak a 17%-a legalább 27 yard, tehát ténylegesen egy fly szintet már elérő, akkor máris megkapjuk, hogy 100 3rd and 6-8-ből 3,5 darab 27+ os passz lesz (ugye 20 db 8+ os, amiből 14szer rövidebb lesz, mint 20 yard).

Meg lehet nézni a meccseket. Vannak átlagban talán 2-4, mondjuk hogy 3 long pass attemptek. Ezekből 2 a 20 yardot se éri el...

Csak bele kell gondolni. IRL dobsz 1 60 yardos passzt, majd a meccsen zársz 310 yarddal. A 60 yardos nélkül az 250 yard, amiket itt is megdobálnak. Márpedig IRL azért már idén annyira nem volt ritka a 40-50-... yardos passz.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tényleg senki nem akar abajgatni? Mert akkor még várok pár órát, aztán nyomatom kora délután a fordulót, haladjunk 😛

Engem somos baja basz fel a legjobban, legrészletesebb abajgatást küldte, rostere top3, és mégis szop....Döme
Egyrészt IRL is mindig van negatív meglepetés, nem hiszem, hogy erre példákat kellene felhoznom a valóságból.

Másrészt azért mégiscsak egy Alex Smith az irányító (jó, tudom, idén konfdöntőbe jutott, de azért azt mindenki tudja, hogy ez elsősorban a D-nek volt köszönhető)... Itt kezdődik, tehát a legfontosabb poszton egy puszta game manager embere van. Ezenkívül nincs pl Frank Gore szintű futója, mint IRL van a Friscónak. Továbbá sztem a secondaryje is sebezhető.

Félreértés ne essék, nagyon jó kis csapat, de én személy szerint nem érzem oly brutálisan erősnek. Kereterősség alapján persze PO-ban lenne a helye, meglepetés lesz, ha nem jut be. De ezen annyira azért nem esik le az állam, mégiscsak Alex Smith a QB és elit futó hiányában a futójáték sem tudja ellensúlyozni a visszafogott passzjátékot.

Engem gabo mélyrepülése sokkal jobban megdöbbent.Soldados
Igen mondjuk az igaz hogy tavalyelőtti értékeket nézünk, szóval pl. ezért nem játszik nálam Cruz, stb. és Smith 2011 előtt zérus volt...

Kicsit más, de lemegy a szezon, kipróbálok mindenféle beállítást, mert igazából a passzok yardátlaga fogja vissza az egészet, az attemptek száma rendben van, csak kurva rövidek.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
~15.00-ra sztem simán jöhet az új forduló 😊
egyébként somos szezonjában simán benne van még a pozitív mérleg, én nem aggódnék érte ennyire

szerk. tavaly március 10.-én indult az fa piac, ezt idén is tudjuk tartani? márc. 5. környékére sztem végzünk a szimmel, de fa előtt kéne pár nap mikor már megvan a draft sorrend és lehet csereberélgetni.
a trackert newman fogja vezetni?kristof
Yep, a szezon után közvetlenül le is rendezem a trackert.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
~15.00-ra sztem simán jöhet az új forduló 😊
egyébként somos szezonjában simán benne van még a pozitív mérleg, én nem aggódnék érte ennyire

szerk. tavaly március 10.-én indult az fa piac, ezt idén is tudjuk tartani? márc. 5. környékére sztem végzünk a szimmel, de fa előtt kéne pár nap mikor már megvan a draft sorrend és lehet csereberélgetni.
a trackert newman fogja vezetni?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg senki nem akar abajgatni? Mert akkor még várok pár órát, aztán nyomatom kora délután a fordulót, haladjunk 😛

Engem somos baja basz fel a legjobban, legrészletesebb abajgatást küldte, rostere top3, és mégis szop....Döme
Egyrészt IRL is mindig van negatív meglepetés, nem hiszem, hogy erre példákat kellene felhoznom a valóságból.

Másrészt azért mégiscsak egy Alex Smith az irányító (jó, tudom, idén konfdöntőbe jutott, de azért azt mindenki tudja, hogy ez elsősorban a D-nek volt köszönhető)... Itt kezdődik, tehát a legfontosabb poszton egy puszta game manager embere van. Ezenkívül nincs pl Frank Gore szintű futója, mint IRL van a Friscónak. Továbbá sztem a secondaryje is sebezhető.

Félreértés ne essék, nagyon jó kis csapat, de én személy szerint nem érzem oly brutálisan erősnek. Kereterősség alapján persze PO-ban lenne a helye, meglepetés lesz, ha nem jut be. De ezen annyira azért nem esik le az állam, mégiscsak Alex Smith a QB és elit futó hiányában a futójáték sem tudja ellensúlyozni a visszafogott passzjátékot.

Engem gabo mélyrepülése sokkal jobban megdöbbent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tényleg senki nem akar abajgatni? Mert akkor még várok pár órát, aztán nyomatom kora délután a fordulót, haladjunk 😛

Engem somos baja basz fel a legjobban, legrészletesebb abajgatást küldte, rostere top3, és mégis szop....Döme
vasárnap van, mindenki másnapos, ne siesd elHöri
csinálja csak, aki lemarad kimarad 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tényleg senki nem akar abajgatni? Mert akkor még várok pár órát, aztán nyomatom kora délután a fordulót, haladjunk 😛

Engem somos baja basz fel a legjobban, legrészletesebb abajgatást küldte, rostere top3, és mégis szop....Döme
vasárnap van, mindenki másnapos, ne siesd el

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tényleg senki nem akar abajgatni? Mert akkor még várok pár órát, aztán nyomatom kora délután a fordulót, haladjunk 😛

Engem somos baja basz fel a legjobban, legrészletesebb abajgatást küldte, rostere top3, és mégis szop....
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chad Spann szétfut mindenkit. fetomy egy csaló 😊

én meg nyertem sajnos, közel a playoff.

senki sem jutott természetesen 300 yard fölé.

és alig vannak pontok.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az viszont komoly endurance problémákat sejtet, hogy a kezdő RB 17-szer futott, míg a no2 Spann 27szer :/ Csapattól azért az 52 rushing és 213 yard már szép.
fetomy
a második félidőben 31-3ra vezettél akkor kezdett el futni spann, wells meg leült a padra, sztem nem para.
az idei sim nagy vesztesei meg egyértelműen somos, gabo, stez trió (esetleg igor is) a randomizált értékek teljesen tönkrebaszták az idei évre nagyszerűen felépített csapatukat, kár, hogy nem tudjuk meg valszeg soha, hogy ugyanezekkel a keretekkel mire mentek volna :\

holdout ne legyen jövőre se, fizucsökkentés meg max jövőre.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A hold outos résszel és a fizucsökkentéses lehetőséggel mi helyzet? Csak mert utóbbi függvényében küldenék névsort, azt pedig elég sürgősen kéne már. Hagyjuk még idén?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem is felbasz, hogy az egyébként egyik legjobb O-m lófaszt sem csinál már negyedik meccse és ezen bukom el a meccseket, de nem csodálkozom, miután találkoztam a randomizált értékekkel a játékosoknál. Ettől függetlenül zavaró, mert ez az évem így Vickkel húzóév lett volna, pickem meg nincs, így draft sem lesz, majd piacoznom kell végig.
VIcces offseasonom lesz, az biztos. 😊

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez jó szar meccs lehetett, 6-3... 😀

2-3, talán nem lesz totál égés a szezon... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na akkor kikaptam a Saintstől is, a harmadik vereség zsinórban.
Pedig lehetőségünk volt egyenlíteni (vagy nyerni), de Bulger eladta a végén a lasztit. Ez van
Grat JJ



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 382 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából szerintem a program jó, csak így hogy randomizálta az értékeket így lett szarabb valamivel az egész. Természetesen örülök a győzelemnek ettől függetlenül, ha csak az O statokat nézzük nem volt egyébként ez olyan túlzó, ( a védelmemet meg egyébként is erősnek titulálom) Addainak volt 3 jó futása ezekből 3TD is lett (egyébként ezen kívül fos volt ő is 20/88 annyira nem veretes), Orton 31/17 211 0TD 2 INT , a FB kapott 14 carryt, mondjuk csak 31 yardot szerzett ebből, Woodhead ráadásul 7 hétre kidőlt, Addainak egyedül kell majd megoldania a futásokat. Talán az eredmény kissé túlzó, de nem nevezném azért fogalmatlannak a csapatomat, a védelem fele Pro Bowler, egy mákos győzelem meg egyelőre belefér.

Orton eddig Bottom3 QB 4 TD 8 INT de a védelem a maximumot nyújtja, 3-2 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Átérzem helyzeted Gabo, pedig nálam eddig erősen várakozáson felüli a keret. De sokan rábaszhatnak egyébként azzal, hogy ez így ilyen év. Biztos van csapat, ahol kb. idén lehet utoljára ezzel a rosterrel nyomulni, aztán sok átalakítás jön, és ha ez a próba év erre rámegy, akkor...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Igen de ott van lehetőséget kibaszni a HC-t ha nem teljesít megfelelően a csapat, stb...
Itt meg állítgathatod a számokat jobbra balra, de nehogy már én lefussam Boltot százon, ha úgy variálom a beállításokat...
Mindegy leszarom, húzok a top10-ben, lesz egy olyan keretem, ami kb best ever, aztán jövőre is végzek 7-9-cel...
Sorry a kiakadásért, de ez most felbaszott így reggel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát pedig a sport az ilyen 😊 A Redskins is sokszor hogy bevásárol, vagy idén a Philly, aztán... 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Igazából nem tudom értelmezni a dolgokat....
Van egy olyan keretem aminél ha szabadon válogathatnám össze a játékosokat akkor se tudnék sokkal jobbat, erre totál fogalmatlan csapatok (elnézést a kifejezésért) vernek mint a kétfenekű dobot... A frontsevenben kb mindenki első körös játékos, erre futnak ellenem 5 yardos átlaggal. Biztos bennem van a hiba, de ez most kicsit felbaszott. Bár engem nem érdekel annyira a sim, de ez most nem kicsit idegesít, mert akkor mi a fasznak rakok össze jó csapatot, tök lényegtelen...gabokocka
Átérzem a problémádat...

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Igazából nem tudom értelmezni a dolgokat....
Van egy olyan keretem aminél ha szabadon válogathatnám össze a játékosokat akkor se tudnék sokkal jobbat, erre totál fogalmatlan csapatok (elnézést a kifejezésért) vernek mint a kétfenekű dobot... A frontsevenben kb mindenki első körös játékos, erre futnak ellenem 5 yardos átlaggal. Biztos bennem van a hiba, de ez most kicsit felbaszott. Bár engem nem érdekel annyira a sim, de ez most nem kicsit idegesít, mert akkor mi a fasznak rakok össze jó csapatot, tök lényegtelen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.