NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt: sztem egyáltalán nem valószínűsíthető az SB-részvételem, legfeljebb a PO - ahogy mindig is mondani szoktam. Ha megvan a Div Round elégedett leszek, onnan bármi lehet, mert egy meccsen bármi történhet, továbbá az enyémen kívül van még bőven jó csapat az AFC-ben. Továbbá én egy szóval nem mondtam, hogy enyém a legjobb csapat, csak azt, hogy az enyém áll jelenleg a legjobb mérleggel az AFC-ben. Azért remélem, nem baj, hogy ennek örültem, és hangot adtam? 😊Soldados
Valszeg akkor nekem jött át kicsit máshogy, ahogy gondoltad, sorry

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen? 😮 Hát de akkor hogy puntolt 36 yardos tácsbekkeket? Azt hittem akkor ahhoz max az EZ mérete (gondolom kb. 10 yard) jön hozzá. Na mindegy, akkor köszi 😊

Hopp ez a kép mondjuk kicsit sem haszontalan megint.. 😊fetomy
Te mióta nézel NFL-t? 😀 Nem tűnt még fel, hogy mindig ahonnan járnak, onnan +17, de inkább +18 szokott lenni az FG hossza? 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Igen? 😮 Hát de akkor hogy puntolt 36 yardos tácsbekkeket? Azt hittem akkor ahhoz max az EZ mérete (gondolom kb. 10 yard) jön hozzá. Na mindegy, akkor köszi 😊

Hopp ez a kép mondjuk kicsit sem haszontalan megint.. 😊fetomy
Plusz a long snap ami 7 yard. 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wyatt: sztem egyáltalán nem valószínűsíthető az SB-részvételem, legfeljebb a PO - ahogy mindig is mondani szoktam. Ha megvan a Div Round elégedett leszek, onnan bármi lehet, mert egy meccsen bármi történhet, továbbá az enyémen kívül van még bőven jó csapat az AFC-ben. Továbbá én egy szóval nem mondtam, hogy enyém a legjobb csapat, csak azt, hogy az enyém áll jelenleg a legjobb mérleggel az AFC-ben. Azért remélem, nem baj, hogy ennek örültem, és hangot adtam? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen? 😮 Hát de akkor hogy puntolt 36 yardos tácsbekkeket? Azt hittem akkor ahhoz max az EZ mérete (gondolom kb. 10 yard) jön hozzá. Na mindegy, akkor köszi 😊

Hopp ez a kép mondjuk kicsit sem haszontalan megint.. 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
ma is 9 körül lesz forduló?kristof
Ma reggel 7-től fogva edzéseken voltam, most értem haza. LEefekszek aludni, aztán valamikor fel fogok kelni, utána belövöm a dolgokat, hajnalban számítsatok fordulóra. 😊

Illetve ezt a beállítást elfelejtettem feltölteni, itt lehet belőni az FG távot, meg amit láttok rajta:
http://imageshack.us/f/827/miscoffensivesettings.jpg

Amúgy azok az FG-k amikről fetomy beszéltél, 57 ill. 56 yardosak lettek volna, nálad pl. 54 a max.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ryan Williams penetrált. De kit érdekel, így is nyertünk. Wallace egyébként eddig nagyon halvány, beindulhatna.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát még pont nem negatív 😂
Am Soldi: 4–11 az ellenfeleidnek a mérlege, az azért elég komolyan nyom a latban, nekem például 9–7, de ez sem épp túl magas 😛 Nálad csak a Seattle-nek és a Jacksonville-nek volt könnyebb schedule-je eddig 😀Wyatt
Azt tudom megverni, aki szembejön. 😉Soldados
Azt hiszem ezzel senki sem tud vitatkozni 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ettől mondjuk még bőven valószínű az SB-részvételed, csak nem az eddigi 4–0-d miatt 😊Wyatt
😂
soldi olyan mint a san jose. mindig kurvajo mindig arat az alapszakaszban csak epp mindig a pora fogy el a lendulet 😀
jo most tavaly makja volt de ennyi erovel bria is nyerhetne sbt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ma is 9 körül lesz forduló?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát még pont nem negatív 😂
Am Soldi: 4–11 az ellenfeleidnek a mérlege, az azért elég komolyan nyom a latban, nekem például 9–7, de ez sem épp túl magas 😛 Nálad csak a Seattle-nek és a Jacksonville-nek volt könnyebb schedule-je eddig 😀Wyatt
Azt tudom megverni, aki szembejön. 😉Soldados
Ez igaz, csak ettől ugye még nem feltétlen a legjobb a csapatod, amiért a többieknek „normális” sorsolása van 😀 Ettől mondjuk még bőven valószínű az SB-részvételed, csak nem az eddigi 4–0-d miatt 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát még pont nem negatív 😂
Am Soldi: 4–11 az ellenfeleidnek a mérlege, az azért elég komolyan nyom a latban, nekem például 9–7, de ez sem épp túl magas 😛 Nálad csak a Seattle-nek és a Jacksonville-nek volt könnyebb schedule-je eddig 😀Wyatt
Azt tudom megverni, aki szembejön. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
212 futtott yard Williamstol es utolso negyedben szopok 17 pontot ... ViccToca
inkább örülj, ha leesik egy 1/1, egy fél csapatot kapsz érteStez
Ezért kéne küzdened neked is 😀Wyatt
azért, hogy neked hozzak egy 1/1-et?
lófaszt kapsz te, legyen csak valami fos pick, azt húzzál ordas bustot 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
212 futtott yard Williamstol es utolso negyedben szopok 17 pontot ... ViccToca
inkább örülj, ha leesik egy 1/1, egy fél csapatot kapsz érteStez
Ezért kéne küzdened neked is 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
212 futtott yard Williamstol es utolso negyedben szopok 17 pontot ... ViccToca
inkább örülj, ha leesik egy 1/1, egy fél csapatot kapsz érte

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 210 — Vikings fan
212 futtott yard Williamstol es utolso negyedben szopok 17 pontot ... Vicc
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
na ma átbaszom kicsit a gameplant és hosszabbakat is dobatok Vickkel, eddig csak a shortra és a tuti 1st downra mentem, kíváncsi leszek, hogy így belenyúlás után mennyire változik a statja, mondjuk az első héten dobott 270 yardot, de ki is nyaltam 😀
ma sima zakó a tanker Höritől 😀

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Gratula Fake. Megvan az első vereségem. Rengeteg futott yard volt a meccsen, de az irányítók közti különbség döntött. Nálad egy TD nálam egy INT.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, ez ígysem úgysem 100%-os szezon a randomizált értékek miatt, úgyhogy nem számít.

Egyébként ahogy nézem futás ellen (legalábbis avg-t nézve) kicsit gyengébbek is itt a védelmek mint IRL, viszont passz ellen valamivel valóban jobbak. Szerintem ez fakadhat abból, hogy kevés a hosszabb passz, így alig haladnak a csapatok, illetve abból, hogy a túl sok randomizált érték így hozta ki.

Elsősorban azt lenne jó megoldani, hogy nagyobb %-ban legyenek hosszú passzok, legalább egy pár csapatnál, akinek alkalmas rá a keret, az máris nagyon sok mindent elárulna. Merthát a másik részét, a nem random értékeket csak akkor tudjuk próbára tenni, ha már kész lesz.

A jövő megkönnyítése érdekében esetleg azt is meg lehetne oldani, hogy elkészíteni pár sablon gameplant, mint pl. Run heavy, YAC heavy, balanced, pass heavy és akkor -mivel ezek szerint 15-20 GM-et ilyen szinten már nem érdekli- lehetne csak ezt megadni, gondolom ennyit el tudna dönteni még Szaba is, és akkor Dömének "csak" az adott sablont kellene bepötyögnie.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én a 3. preszezon héten írtam, hogy reális szintre kell hozni minden csapat passzjátékát, adminisztrátori belenyúlással, mert különben szar lesz az egész. ha akkor ez megtörtént volna (akár egy hozzád hasonló írástudó ember által), akkor mennyi hőbölgést meg lehetett volna spórolni. már ha ez tényleg segít...

addig kellett volna szimuláltatni a szezonokat, amíg meg nem tanulnak passzolni és csak utána elkezdeni.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahogy kiegészítettem 4 pont a különbség átlagban csapatonként, tehát nálunk átlagban 8 ponttal van kevesebb a meccseken, mint IRL. Ez bőven orvosolható lenne már azzal is, ha lenne több hosszú passz, amiből akár csak 1 TD ha van meccsenként, az máris csak 1 pont mínusz lenne.

Arra, hogy jobb QB-k legyenek, tehát jobb %-al dobáljanak az a megoldás, hogy normálisan kell megadni a tulajdonságaikat, hogy mondjuk pontosan dobjanak, vagy erősen, stb... Arra pedig, hogy sok yardja legyen, már ezerszer elmondtam. Ott a gameplan táblázat, át kell írni, hogy 1st-2nd-3rd downoknál is nagyobb esély legyen hosszú passzokra. Alapból csak 3rd and longoknál van reális esély, átállítja valaki, hogy 2nd and longnál, vagy némely shortoknál ne 4-8%-ok legyenek, hanem mondjuk 15-20%, és akkor ez nem jelenti, hogy mindig azt dob, csak hogy van arra is normális sansz.

Adott helyzet: 2nd and 3-4 yard. Mondjuk az van beállítva, hogy 40% futás, 55% short pass, 5% long pass. Ezt átállítod mondjuk 35% futás, 45% short pass, 20% long pass például. Máris nem minden 20. ilyen helyzetben dob long passt, hanem minden 5. ilyen alkalommal (átlagban).
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wow, a futás akkor jó, ez is valami. Sajna nagyon ki vagyok ábrándulva ezért nem szoktam rá se kattintani a meccsekre, csak a stat leaderst végignézni, ezért hittem, hogy a futás is szar.

Akkor eldőlt, hogy a passzjáték miatt van kevés pont. De ha te tudod rá a megoldást, hogy Rodgers, Brady, Brees stb. elit játékossá váljon, akkor miért nem mondod el? Ennyire fontos, hogy az ellenfeleid szopjanak? 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Senki nem mondta, hogy zseniális a gameplanem, csak azt mondtam, hogy azt csinálják amit beállítottam.

Mi van a futással? Yards/game-ben a legjobb itteni csapat a Cowboys 206 yarddal meccsenként, IRL 164.5 a Denvernél. Itt 23 csapat van 100-as yard/meccs átlaggal, IRL 25. Az itteni ligaátlag 118.4 yard / meccs, IRL pedig 117.1 yard / meccs. Valószínű azért kevés a 100 yardos futó (5 darab / week), mert alacsony az endurance, ahogy Döme mondta, ezért sokszor cserélik le őket (Vagy valaki direkt úgy állította be).

A kevés pont pl. adódhat abból is, hogy javarészt futással, meg rövidpasszal akarnak átmászni a pályán a csapatok.
Egyébként a csapatok átlagos itteni pontátlaga 18 pont / meccs, IRL 22.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
mint írtam, 1913-ban egészen kiváló teljesítménynek számított a 243 passzolt yard, szóval én Brees 251 yardjával maximálisan beérem, nem is mernék többet kívánni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem az a véleményem fetomy, nem te és joci és a többiek állítottak össze zseniális gameplant, hanem egyszerűen bűnrossz a passzjátéka a csapataitoknak, így akkor sem lenne jobbak ebben a számaid ha napokig buherálnád a beállításokat.

de látom te hajlandó vagy statisztikákat nézni, ennek örülök.
arra mi a válaszod, hogy futott yard és pont is sokkal kevesebb van?