NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mocsok Cowboys és azok a fránya turnoverek. Meg a futás sem volt még ilyen fos, de nem volt ez olyan sima, mint az eredmény mutatja. Mindegy, úgyis el van csalva az egész, ha nem én nyerek 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ezt nevezem én! 3 TD-3 FG, most aztán betermeltünk. 6 pontszerző, 4 pont nélküli drive 😮 😮 De főleg Tarvaris büntet 😂 Minek ide QB? 😀 1. drive-ban első passzából nyomott egy TD-t, ezzel meg is tette amit megkövetelt a haza 😀 9 passz, 6 sikeres, 115-ös rating. Nem kell 9-10 attemptnél több és nincs gond vele 😀 Mondjuk ezzel beesett 100 yard alá a meccsátlaga, de hát evvan 😊 (biztos szar a játék 😛)

2. drive-ban meg Beanie futott vagy 50 yardot és egy TD-t (itt teszem hozzá, lehet Matthewst kéne C-ben hagyni, már megint TD Key blokkot nyomott 😊), az viszont komoly endurance problémákat sejtet, hogy a kezdő RB 17-szer futott, míg a no2 Spann 27szer :/ Csapattól azért az 52 rushing és 213 yard már szép.

Ez meg a 2. ilyen TD-m 😂
"Tarvaris Jackson pass completed to RB Chris Wells for 3 yards. Tackled by S Deon Grant. The receiver ran his route right over the middle of the field. The ball was fumbled and recovered by ATL Le'Ron McClain for 22 yards and a TOUCHDOWN! Atlanta 23, Cleveland 3"

Viszont legnagyobb:
"Start of third quarter.
(3Q: 15:00) Rob Bironas kicked off 70 yards from the CLE30. Randall Cobb returned the ball 100 yards for a TOUCHDOWN! Atlanta 30, Cleveland 3"
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb win, de továbbra is szar a D passzok ellen. De hát, amíg ennek ellenére nyerünk, kit érdekel. Sajnos Fetomy ütött, nála Tarvaris 45 passzolt yardja elég volt a winhez, de azért Freeman 97 yardja se rossz 😊 Futás továbbra is megy, 171 yard nem éppen rossz, bár most nem volt meg a 4 yardos átlag. Futás ellen is jók vagyunk, 50 yard alatt tartottuk Rice McGee duót. Turner egyébként 3 TD, Shady 1, ettel így ki is békülnék. Herremans visszatért, igaz még 3 hétig questionable, de így is fal legjobbja volt.
Azért nem semmi volt, 7-0-ról Rajna fordított 10-7-re. Erre Turner TD, majd kickoff során forced fumble és mi szedtük össze. Turner meg gyorsan 22 yardos futott TD, máris 21-10 ide. Csoporton belül már 2 meccses előnyöm van legalább mindenkivel szemben, ráadásul kevesebbszer is játszottam egyszer, mint ők. Holnap Vikings ellen rangadó, AP teszt lesz védelemnek, de Sancsó is igen ihletett idén, ideje lenne dobnia egy picket.
Szegény Lorenzo Alexander szegycsontja meg véraláfutásos lett, 4 hétre probable. Rajna felé pedig egy nagy bocsánatkérés, nem akartuk sem DJ Moore bokáját eltörni (7 hét), sem Miachel Griffin karját (7 hét)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
azt hiszem két szóval jellemezni is lehet a meccset
kibaszottul szánalmas
MoJo-tól mondjuk pont nem vettem el a carryket, öröm nézni az összesen 12 carryjét és kemény 2 yardos átlagát

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nemá, nyertünk... fcuk, hogy lesz így 1/1.

Döme, amit írtam, azt átállítanád majd a 6. fordulóra? Cam újabb 2 pickkel bizonyított ma is.. hmm, lassan Lefty is esélyt kap.Igor
Beállítottam, de QB-knél nem lehet százalékot adni, hanam hogy mennyire valószínű hogy le lesz cserélve.

Ez nálad a lehető legnagyobbra lett állítva (illetve a legkisebbre, mert az 1-es jelenti hogy elvileg simán lecseréli)Döme
Köszi.. tényleg.
Akkor maradjon inkább Cam.. vele élünk-halunk.
Ha 2 pick után se cserélik le, nem tudom mikor (bár azon kívül nem is volt annyira kivételesen pocsék ma)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nemá, nyertünk... fcuk, hogy lesz így 1/1.

Döme, amit írtam, azt átállítanád majd a 6. fordulóra? Cam újabb 2 pickkel bizonyított ma is.. hmm, lassan Lefty is esélyt kap.Igor
Beállítottam, de QB-knél nem lehet százalékot adni, hanam hogy mennyire valószínű hogy le lesz cserélve.

Ez nálad a lehető legnagyobbra lett állítva (illetve a legkisebbre, mert az 1-es jelenti hogy elvileg simán lecseréli)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 0–5-ös Denver mérlege levitte jócskán a schedule erősségét, ahogy nézem az eléggé befolyásolja (mondjuk azt nem tudom, hogy ha szarrányerted volna a meccset, előrébb jöttél-e volna, avagy egyfajta bünti, hogy a ligautolsó ellen szenvedtél)

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nemá, nyertünk... fcuk, hogy lesz így 1/1.

Döme, amit írtam, azt átállítanád majd a 6. fordulóra? Cam újabb 2 pickkel bizonyított ma is.. hmm, lassan Lefty is esélyt kap.

szerk: azért az első negyed elég extrém volt - Denver nyit egy 49 yardos futással, red zone pick Thigpentől, utána saját red zone pick Newtontól, aztán Thigpen benyel egy sacket, és blokkoljuk a 40 yardos FG-t... vicces ez a program 😀

szerk2: milyen PR ez.. lecsapom a Denvert, és errek visszaesek a 27. helyről a 30.-ra? 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig azt hittem a végén a Fradi szív

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az utolso pillanatban 1 yardon megállította somosekat a D, Fradi szív ftw!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na asszondja, riiiiiiiise AFC East, riiiiiiiiiiise 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Drew Brees 44/21, 156 yard, 2 TD, 0 INT
ezek nem egy íjász statjaiJJ
De öcsém, állítass be íjász mély passzos O-t, meg mondjuk legyen 3-nál több értelmes elkapód, azt lesznek íjász statjaid 😛Döme
győztes csapaton ne változtass 😛
elit WR sorom van amúgy, kikérem magamnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Uhh de rondán kikaptam....
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Drew Brees 44/21, 156 yard, 2 TD, 0 INT
ezek nem egy íjász statjaiJJ
De öcsém, állítass be íjász mély passzos O-t, meg mondjuk legyen 3-nál több értelmes elkapód, azt lesznek íjász statjaid 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
jupijáé, SIMÁN vezetem a csoportot, a szezon nagy kérdése, hogy Brees eléri-e a 3000 yardot 😀 😂

Drew Brees 44/21, 156 yard, 2 TD, 0 INT
ezek nem egy íjász statjai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jippí 😊 Nyert a Colts és az Eagles, kikapott a Jets, de a Bills nyert, na jó, nem jöhet minden össze 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt nem hiszem el, még fetomytól is képes vagyok 20 ponttal kiszopni 😂
Rams Lions 6-3 az kemény
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sebastian Janikowski kicked off 64 yards from the OAK30. Eric Weems returned the ball 17 yards to the SDO23. Tackled by Reggie Bush. Ball was fumbled and recovered by OAK Louis Delmas on the SDO23.

Az elég zorall? 😛 Redzsi a szpesöl tím démon.

Mindjárt fent a cucc, 3-4 perc
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
fake kick menjen 85-re, Boise styleHöri
én onside puntokat szeretnék rugatni csapatommal, 100%-os arányban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fake kick menjen 85-re, Boise style

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most vettem észre hogy ez a beállítás is elmaradt eddig...
http://imageshack.us/f/31/miscgameplan.jpg/

És egyébként ha ennél a programnál maradunk, akkor meg kell csinálni pár sablont valóban, mert lehet menteni meg tölteni előre elkészített gameplaneket. És akkor a pure GM-ek is kapnának olyan beállításukat amik jpobban megfelelnek a csapatuknak anélkül hogy ők szarakodnának vele. Aztán egy sokkal hosszabb tesztelési időszak alá vetni...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kb 2-3 óra múlva forduló.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen? 😮 Hát de akkor hogy puntolt 36 yardos tácsbekkeket? Azt hittem akkor ahhoz max az EZ mérete (gondolom kb. 10 yard) jön hozzá. Na mindegy, akkor köszi 😊

Hopp ez a kép mondjuk kicsit sem haszontalan megint.. 😊fetomy
Te mióta nézel NFL-t? 😀 Nem tűnt még fel, hogy mindig ahonnan járnak, onnan +17, de inkább +18 szokott lenni az FG hossza? 😀Wyatt
Nem ezzel volt a gond, hanem hogy nem azt néztem elsősorban,hogy hol járt, hanem, hogy mekkorát puntolt. És azt gondoltam, hogy 35-el bepuntolta az EZ-ba, akkor ahhoz 10 yard EZ hossz az FG-hez. Emellett úgy gondoltam, hogy a puntot is onnan számolják ahol belerúg a punter, csak ezt néztem be, mert a puntot onnan számolják, ahol feladják a labdát 😊

btw úgysem izgat, csak azért szurkolok, hogy a Ravens minél szarabb legyen 😀fetomy
Ja hogy a punt nem volt meg, ammás 😀
Nyerjen csak nyugodtan a Ravens most egyet, de a következőben szurkolhatsz ellene gazdagon 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen? 😮 Hát de akkor hogy puntolt 36 yardos tácsbekkeket? Azt hittem akkor ahhoz max az EZ mérete (gondolom kb. 10 yard) jön hozzá. Na mindegy, akkor köszi 😊

Hopp ez a kép mondjuk kicsit sem haszontalan megint.. 😊fetomy
Te mióta nézel NFL-t? 😀 Nem tűnt még fel, hogy mindig ahonnan járnak, onnan +17, de inkább +18 szokott lenni az FG hossza? 😀Wyatt
Nem ezzel volt a gond, hanem hogy nem azt néztem elsősorban,hogy hol járt, hanem, hogy mekkorát puntolt. És azt gondoltam, hogy 35-el bepuntolta az EZ-ba, akkor ahhoz 10 yard EZ hossz az FG-hez. Emellett úgy gondoltam, hogy a puntot is onnan számolják ahol belerúg a punter, csak ezt néztem be, mert a puntot onnan számolják, ahol feladják a labdát 😊

btw úgysem izgat, csak azért szurkolok, hogy a Ravens minél szarabb legyen 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádnivaló szemle, mint mindig 😀