NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛

kár h ez a progi nem csinál power rankingot 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak azt remélem, hogy ellenem még nem 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze azért fura hogy egy győzelmed sincs még, de ha így folytatod "szerencséd" lesz😊Delonso_
max fetomynak 😛
btw még játszik a broncossal, falconssal, texanssal, veled és velem is ezek közül akár mindegyiket behúzhatja de a többi meccse se reménytelen, szal én nem aggódnék értekristof
az általad írt első sor a legjobb bizonyíték arra, hogy hamar rákap majd az a Ravens a győzelem ízére 😊 majd ellenem megkezdi a fellendülést 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze azért fura hogy egy győzelmed sincs még, de ha így folytatod "szerencséd" lesz😊Delonso_
max fetomynak 😛
btw még játszik a broncossal, falconssal, texanssal, veled és velem is ezek közül akár mindegyiket behúzhatja de a többi meccse se reménytelen, szal én nem aggódnék értekristof
Vagy neki 😊

Mondjuk érdekes hogy Eli nélkül a Broncos se találja magát.
Nagy harc lesz itt alul felül.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még mindig nincs sérültem, nyertünk, királyság van, a progi kurvaélethű még mindig: Orton 160Y 1 TD 1INT, Addai 18/66 yard Dez kutyaszar, Hester Isten, Urlacher tackleking, mondjuk az epic hogy Garza lett az MVP 😀 Carolina ellen most már úgy érzem megismerkedünk a hentesbárddal is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze azért fura hogy egy győzelmed sincs még, de ha így folytatod "szerencséd" lesz😊Delonso_
max fetomynak 😛
btw még játszik a broncossal, falconssal, texanssal, veled és velem is ezek közül akár mindegyiket behúzhatja de a többi meccse se reménytelen, szal én nem aggódnék érte
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Döntetlen bameg, az mi? 😂Newman
A cincy ellen majdnem ikszeltem 13 masodpercen mult az OT-ben.

Cam bacsi passzolasi erteke ugye nem negativ, csak ennyit kerdezek.. Az hogy Boldin 6 elkapasbol 0 catchet csinal, es Orakpo szed picket rola, az mindennek a legalja...Igor
Rookie irányítóval játszol, ezt nehéz támogatnia a programnak, még ha 1/1-is.
Persze azért fura hogy egy győzelmed sincs még, de ha így folytatod "szerencséd" lesz😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát még pont nem negatív 😂
Am Soldi: 4–11 az ellenfeleidnek a mérlege, az azért elég komolyan nyom a latban, nekem például 9–7, de ez sem épp túl magas 😛 Nálad csak a Seattle-nek és a Jacksonville-nek volt könnyebb schedule-je eddig 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Döntetlen bameg, az mi? 😂Newman
A cincy ellen majdnem ikszeltem 13 masodpercen mult az OT-ben.

Cam bacsi passzolasi erteke ugye nem negativ, csak ennyit kerdezek.. Az hogy Boldin 6 elkapasbol 0 catchet csinal, es Orakpo szed picket rola, az mindennek a legalja...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jahvid best agyrazkodas.

Csak tud ez a program vmit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De akkor most ha megadom, hogy pl. 45, akkor ha 45-ig jutunk azt rúgja el, tehát mittomén 55 yardos FG-t, vagy úgy értelmezi, hogy a 45 yardos FG-t próbálja meg?fetomy
45-ről próbálja meg, azt kell megadni, ahonnan még megpróbálja, max 59 volt asszem, én feljebb is nyomtam gyorsan, mert 29 yardokról puntoltam end zone-ba 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
EZAZ a kodosito jest legyalulva vegre egy divgyozelem es a veretlenseget is elszedtem a nagykepu bandajanak hahahahaha. legszebb az egeszben h kinszenvedos meccsen a vegen megagiga klaccs momentumokkal kerekedtunk folejuk 😀 kosz a meccset visi.

matty ice & zuzato defense ftw
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De akkor most ha megadom, hogy pl. 45, akkor ha 45-ig jutunk azt rúgja el, tehát mittomén 55 yardos FG-t, vagy úgy értelmezi, hogy a 45 yardos FG-t próbálja meg?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az szép:
Frisco: punt-punt-punt-FG-half-punt-punt-punt-punt-TD-game
Falcons: punt-punt-punt-punt-punt-punt-TD-punt-punt-downs

Sejtettem, hogy rákúrok, ha leírom, hogy Hall 3 meccs 3 int, most nem is csinált az ég világon semmit, plusz talán ha Tarvaris nem akar annyit passzolni több esély lett volna, de segond, legalább jobb pickjeim lesznek 😀

hopp most látom...
4-4-SFO39 (3Q: 11:07) Michael Koenen punted 39 yards. Touchback.
4-3-SFO38 (4Q: 09:11) Michael Koenen punted 38 yards. Touchback.

Azt nem lehet beállítani, hogy honnantól próbáljon meg FG-t rúgni? Csak mert ez a <40 yardos punt nonsense, főleg egy olyan meccsen, ahol 3 pontszerzés volt összesen, bőven rá kellett volna menni mindkettőre.. :/fetomy
De belehet, 40 és 59 között adhatsz meg egy értéket. Be lehet állítani, hogy alap mérkőzéshelyzetben, vagy a félidők végén, ott alapból kicsit magasabb

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az szép:
Frisco: punt-punt-punt-FG-half-punt-punt-punt-punt-TD-game
Falcons: punt-punt-punt-punt-punt-punt-TD-punt-punt-downs

Sejtettem, hogy rákúrok, ha leírom, hogy Hall 3 meccs 3 int, most nem is csinált az ég világon semmit, plusz talán ha Tarvaris nem akar annyit passzolni több esély lett volna, de segond, legalább jobb pickjeim lesznek 😀

hopp most látom...
4-4-SFO39 (3Q: 11:07) Michael Koenen punted 39 yards. Touchback.
4-3-SFO38 (4Q: 09:11) Michael Koenen punted 38 yards. Touchback.

Azt nem lehet beállítani, hogy honnantól próbáljon meg FG-t rúgni? Csak mert ez a <40 yardos punt nonsense, főleg egy olyan meccsen, ahol 3 pontszerzés volt összesen, bőven rá kellett volna menni mindkettőre.. :/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Volek akkora lezerjani, hogy antonio brownt és berrient is az összes fele menő labda megtalálta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Clutchok vagyunk, 4-1-PHI01 (4Q: 00:09) Adam Vinatieri attempted a 18 yard field goal and succeeded. Washington 19, Philadelphia 17 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a defense baszó módban továbbra is, 7 sack, 4 ff, de semmire nem elég mert ez a nyomorult software nem hallott még a fitzmagicrõl. 3 int, és egy utolso másodperces mezonygollal el is megy a faszba...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A yardok alakulnak Rodgersnél, a TD-k kevésbé. 4 meccs 2 TD. 😀
Lehet a védelmet is átkéne alakítani, ez az utolsó negyed kicsit soknak tűnik, "kicsit". 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
btw, hogyan lehet hogy a meccsünkön 3 punt return volt összesen?? és nem 80-70 lett a végeredmény...JJ
ja a fair catcheket nem számolja visszahordásnak... gabonak itt ment el a meccs:

4-16-CAR25 (1Q: 07:20) Jason Baker punted 32 yards. Terrence Austin called for a fair catch at the NOS43
4-20-CAR10 (1Q: 03:52) Jason Baker punted 36 yards. The ball was downed at the CAR46
4-13-CAR17 (4Q: 13:11) Jason Baker punted 34 yards. Terrence Austin called for a fair catch at the NOS49.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taníccs mester4

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
34-9-re lealáztam a Ravens-t. :cool: Ja, és - bajnokhoz méltóan - az AFC egyetlen veretlen csapata vagyok! :cool: Jó így bye weekre menni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
4-4-JAX29 (4Q: 02:43) Tony Romo pass completed to FB Lawrence Vickers for 4 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by S Bob Sanders. Vickers gained 2 yards after the catch. The quarterback threw away from the double coverage.
4-3-JAX40 (4Q: 02:05) Tony Romo pass completed to RB Justin Forsett for 6 yards. Tackled by CB Jacob Lacey, assisted by DT Marcus Spears. The receiver ran his route right over the middle of the field. Forsett gained 1 yard after the catch.
Official time out for the two-minute warning.
4-10-IND16 (4Q: 00:35) Tony Romo pass completed to WR Mike Sims-Walker for 16 yards and a TOUCHDOWN! Sims-Walker gained 3 yards after the catch. Jacksonville 19, Indianapolis 17
(4Q: 00:35) Extra point by Matt Prater was good. Jacksonville 20, Indianapolis 17

micsoda gw drive
:cool:


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ejj, fetomy, nyerhettél volna igazán 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
btw, hogyan lehet hogy a meccsünkön 3 punt return volt összesen?? és nem 80-70 lett a végeredmény...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal