NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ja, azt én is néztem, hogy az 1+3 eltűnésével eléggé megéri majd tenderen próbálkozni a játékosokkal, míg ugye az eladó részéről ez eléggé szopatós.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az RFA- státuszú játékossal hosszabbíthatsz, ha akarsz, akkor ugyanúgy beleszámít. Ha nem hosszabbítasz vele, rábaszhatsz tendert.Stez
Így gondoltam 😊 Tehát ha tenderelem az nem számít a 6-ba. Igazából tök egyértelmű, nem is tudom miért kérdeztem meg 😊Rataxes
Mondjuk a jelenlegi tenderárak mellett már lassan megéri hosszabbítani velük 😛
Meg így fennáll a lehetősége, hogy valaki túlfizeti, és elviszi tőled
Asszem elkezdek top 10-es drafthelyre gyúrni, akkor legalább kapok még egy 4. kört a drafton. 😀somoskovig
Gyerünk csak, hozz nekem szerencsét 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
az RFA- státuszú játékossal hosszabbíthatsz, ha akarsz, akkor ugyanúgy beleszámít. Ha nem hosszabbítasz vele, rábaszhatsz tendert.Stez
Így gondoltam 😊 Tehát ha tenderelem az nem számít a 6-ba. Igazából tök egyértelmű, nem is tudom miért kérdeztem meg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
az RFA- státuszú játékossal hosszabbíthatsz, ha akarsz, akkor ugyanúgy beleszámít. Ha nem hosszabbítasz vele, rábaszhatsz tendert.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jól emlékszem az RFA-tag-re szánt játékosok nem számítanak bele a hat hosszabbítási lehetőségbe, ugye?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kell a frásznak
szarStez
Na mindjárt átnyomom a beállításokat és meglátjuk.... 😛Newman
AJAJJ!
Most mi lesz? 😀
Kezdek félniStez
Szerinted? Lealázok mindenkit....legfőképp magamat. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Sőt, ha eltradelem neked, akkor lehet a legjobb, nemde? 😀Newman
kell a frásznak
szarStez
Na mindjárt átnyomom a beállításokat és meglátjuk.... 😛Newman
AJAJJ!
Most mi lesz? 😀
Kezdek félni

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha Rodgerst leülteted a padra, akkor valóban csak jobb lehetStez
Sőt, ha eltradelem neked, akkor lehet a legjobb, nemde? 😀Newman
kell a frásznak
szarStez
Na mindjárt átnyomom a beállításokat és meglátjuk.... 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
És hol a TD ? :könnyezősmiley:
W legalább meg van, köszi a meccset, nagyon kellett, mostmár állítok is egyet a csapaton, rosszabb csak nem lesz.... 😛Newman
ha Rodgerst leülteted a padra, akkor valóban csak jobb lehetStez
Sőt, ha eltradelem neked, akkor lehet a legjobb, nemde? 😀Newman
kell a frásznak
szar

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
továbbra is veretlen!
4-0 után már 3-0 :cool:
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na a GB-től is kiszoptam. Orton össze-vissza dobál továbbra is, de legalább csak egyszer adta el 😀 Szerencsére ő még nem tudja hogy bármit csinál szezon végén cut lesz belőle 😀
grat Newmannek, megdobta az áhított 300 yardot remélem ezek után nem áll sírásra a szája 😀
sérültem egy sincs szerencsére, legalább ilyen téren jól állok.eaglesmcnabb
És hol a TD ? :könnyezősmiley:
W legalább meg van, köszi a meccset, nagyon kellett, mostmár állítok is egyet a csapaton, rosszabb csak nem lesz.... 😛Newman
ha Rodgerst leülteted a padra, akkor valóban csak jobb lehetStez
Sőt, ha eltradelem neked, akkor lehet a legjobb, nemde? 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na a GB-től is kiszoptam. Orton össze-vissza dobál továbbra is, de legalább csak egyszer adta el 😀 Szerencsére ő még nem tudja hogy bármit csinál szezon végén cut lesz belőle 😀
grat Newmannek, megdobta az áhított 300 yardot remélem ezek után nem áll sírásra a szája 😀
sérültem egy sincs szerencsére, legalább ilyen téren jól állok.eaglesmcnabb
És hol a TD ? :könnyezősmiley:
W legalább meg van, köszi a meccset, nagyon kellett, mostmár állítok is egyet a csapaton, rosszabb csak nem lesz.... 😛Newman
ha Rodgerst leülteted a padra, akkor valóban csak jobb lehet

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na a GB-től is kiszoptam. Orton össze-vissza dobál továbbra is, de legalább csak egyszer adta el 😀 Szerencsére ő még nem tudja hogy bármit csinál szezon végén cut lesz belőle 😀
grat Newmannek, megdobta az áhított 300 yardot remélem ezek után nem áll sírásra a szája 😀
sérültem egy sincs szerencsére, legalább ilyen téren jól állok.eaglesmcnabb
És hol a TD ? :könnyezősmiley:
W legalább meg van, köszi a meccset, nagyon kellett, mostmár állítok is egyet a csapaton, rosszabb csak nem lesz.... 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly ugye 89 milla volt a cap?
Akkor jó kis emelés ez az 5 milla. Legalább lesz sok space 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JJ: Azért csodálkoztam, hogy miről beszélsz, már elgondolkodtam, hogy én néztem el 😀 Most gondolok bele, csoportrangadót húztam be, faszaaaaa :cool:

Soldi: Azért annyit pontosítanék, hogy az a fumble TD az a defensed ellen volt, mert Hartline fumblizott egy elkapást, azt szedte vissza, és szaladt be vele 😊 (Tehát akkor soldi d-je ellen eddig csak én csináltam TD-t :cool: 😀)
Ja, és Igor ellen hajrá 😀fetomy
És tényleg! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nyertünk!! Bye-Bye 0-16... 😀

Mondjuk Marshall kiesett 3 hétre, ez azért fájt, de szerencsére egy Champ INT 1:04-el a vége előtt lezárta a meccset... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Asszem elkezdek top 10-es drafthelyre gyúrni, akkor legalább kapok még egy 4. kört a drafton. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az 5. játékhéten majd csak padoztatnám PM-et Höri, nehogy eltalálja kapni az influenzát a védőimtől 😛
De akkor tutira nyernél 😀 bár valszeg így sem lesz nehéz dolgod és sima W lesz

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
nyertünk basszameg, minek kellett meggyilkolni Elit?

aki tavaly volt rookie, az idén már nyomhatja felügyelet nélkülHöri
Majdnem olyan mint IRL Manning nélkül 1/1ért
Bár akkor neked kéne nyerni 😀
Mondjuk Thigpen jobb volt lehet ez lesz a szezon kulcsa 😀
Éreztem hogy gagyi a védelem de ennyire .
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
áááh bazmeg, faszom... mekkora meccs lehetett ez log alapján... campbell 4 Int h szakadna le a karja😀

futást nagyon durván gyilkolta mind a két csapat, nálam senki sem futott 2.0-os átlag felett 😀

grat visi 😕briareos
Köszönöm. A 4 int pecsételte meg a meccset. A futás elleni védelmem eddig elég jól működik. Nem gondoltam volna, hogy 3-0al nyitom a szezont, inkább vártam 0-3at. Jó lenne ha végig kitartana a lendület 😀
Sok sikert a további meccsekhez, de azért New Jerseyben ne nyerj 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ: Azért csodálkoztam, hogy miről beszélsz, már elgondolkodtam, hogy én néztem el 😀 Most gondolok bele, csoportrangadót húztam be, faszaaaaa :cool:

Soldi: Azért annyit pontosítanék, hogy az a fumble TD az a defensed ellen volt, mert Hartline fumblizott egy elkapást, azt szedte vissza, és szaladt be vele 😊 (Tehát akkor soldi d-je ellen eddig csak én csináltam TD-t :cool: 😀)
Ja, és Igor ellen hajrá 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nah, büszke vagyok a srácokra, közel voltunk a bajnokhoz, persze megérdemelt a sikere.Delonso_
Köszi!

3 meccs 3 W, 3 engedett TD, ebből 2 fumble és 1 INT return TD, azaz a Defense még nem engedett TD-t. :cool:

Most jöhet Igor és a vargyak 😛, hát tőlük nagyon nem szeretném elveszíteni a hibátlan mérleget. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Brees nélkül nyerni is szép dolog 😀

mondjuk a sérülésszám IRL-hez képest reális, de nekünk így kurvasok, ezt lehetetlen normálisan menedzselni ha nincs a szezon közbeni kukázás...

kidőlt a kezdő QB-m, LT-m, WR-m, MLB-m és a no. 2. futóm, megölték az egyik guardomat a másik meg dömét kapott
ez azért elég durvaJJ
rossz eredményt néztem, kikaptam, tök jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként ha futni ugyanennyit akarsz, csak több yard kell, szimplán a short pass %-ból veszel el és adod hozzá a long passhoz. 😊 Csak ezekkel azért veszélyes most játszadozni, mert ahhoz, hogy long passzokat erőltessünk, jó tudni a játékosok pontos értékeit, mert gondolom kellene hozzá olyasmi, hogy dobóerő pl. és ezeket ugye most nem tudjuk, aztán beállít az ember Freemannel ilyet, és közben kdierül, hogy 40 yardra már el se lát.. 😀fetomy
Ja, ezért nem baszakodok D-vel sem. Ware lófasz pass rushban, de az se normális, hogy David Harris 3 meccs után még nem jár talán 10 tacklenél sem, meg Anthony Waters amikor pályára lép, akkor minden QB-t kikerget a pályáról.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Brees nélkül nyerni is szép dolog 😀

mondjuk a sérülésszám IRL-hez képest reális, de nekünk így kurvasok, ezt lehetetlen normálisan menedzselni ha nincs a szezon közbeni kukázás...

kidőlt a kezdő QB-m, LT-m, WR-m, MLB-m és a no. 2. futóm, megölték az egyik guardomat a másik meg dömét kapott
ez azért elég durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal