NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Deny: Jó, hát fel kell készülni, hogy ha a YAC-okra alapozol, ahhoz kell, hogy a WR-ek képesek legyenek rá 😀
Wyatt: Igen, mert a hosszú passz alatt nem csak a 60 yardosakat érti, hanem már valami 16-tól vagy mennyitől. Ezért mondom, hogy ha még ennyire hosszút se dobat az ember, akkor sose lesz sok yard. Meg ezért írtam átlagot, mert többeknél láttam, hogy 2-3 completionnel összehoztak 100 yard körülit is.

Azon meg, hogy ne legyen 6-ból semmi a hosszú passz, majd változtat az, ha tudjuk az értékeket 😀 Mivel ugye randomizált az összes tulajdonság, így hiába tudjuk, hogy Brady eldob 80 yardra is, ha a játék berandomizált neki egy 30 yardra elegendő erőt 😊

Mondom, én beállítottam egy gameplant, és azt is csinálják amit kértem, így gondolom ha valaki azt állítja be, hogytöbb legyen a hosszú passz (ezalatt nem azt értem, hogy az eddigi 5% helyett beállít 8-at, hanem olyanra állítja, amivel már tényleges esély van, tehát egy 20-30%-ot, akkor neki is meg fogja tenni azt a gép.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk nekem a két jó hosszú passz hozott 36 yardot 😀
Megnéztem az elsőn 5/8 121 yard, Jets ellen 0/6 😀, Bills ellen 0/3, most 2/6 36 yard, igaz, utolsó kettőn azért a előny miatt nem nagyon próbálkoztunk ezzel, hiába növeltem a számokat. De inkább legyen így, kevesebb yard, de több győzelem, úgyis IRL kevesebb mint 50%-ban nyer a több yardot passzoló 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De nézd máshogy. Van elég attempt? Van. Van elég completion? Fogjuk rá. Mégsincs elég yard. Akkor ez miért lehet? Nem azért, mert túl kicsi a yard/elkapás? De. Mi a teendő? Növelni a yardátlagot. Hogyan? Hosszabb passzokkal. Ennyi. Tehát igen, ha feljebb nyomnák többen a hosszú passzokat, akkor valószínű feljebb menne az átlag yard is.fetomy
Hülyeség. Nálam Freeman jó, elkapók hibája, hogy nem hoznak mindig 20 YAC-t legalább. Így be kell érnem 180 passzolt yardokkal max, pedig playbook Josh 450 yardjára van építve, amiből 300 YAC. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez jól hangzik fetomy, de ettől még mindig nem hasonlít a játék a valóságra.

te úgy gondolod, hogy ha mindenki feltekerné a hosszú passzainak értékét akkor jönnének a 300-400 yardos meccsek? 😊 alapbeállításban nincs olyan csapat amely így épül fel?

Se a GB, se a NO, se a NE? Lehetséges, de akkor ki volt az a fasz, aki ezt kifejlesztette?Höri
Fogalmam sincs, hogy alapból mennyire különbözik, mivel nem láttam a programot, csak a képet amit Döme felrakott a közleményekbe.

Én csak igyekszem logikusan gondolkodni. És így azt látom, hogy akinek van 2 sikeres hosszú passza, az általában 250 yard fölött végez minimum, mivel az a két passz hoz 60-80 yardot kb. És azt is látom, hogy akinek nincs 2-3 sikeres hosszú passza, az nem nagyon szokott 250-300 yard fölött végezni. Szerintem IRL sem 8 yardos passzokból hoznak össze 300-at, hanem 1-2 jó fly-nak, vagy hasonlónak köszönhetően. Legalábbis én főleg az ilyen Brees meg Rodgers féléktől nagyon sok hosszú passzt láttam, míg itt a játékban hosszúnak nevezett passzokból jó ha 2-3 attempt van átlagban. Márpedig ennyiből nem lesz 300 yard, hacsak nem YAC mesterek a WR-ek.

Ha jól emlékszem a játék 2009-es.

Idén 6 QB végzett 4600 yard fölött (3 5000 fölött), 2009-ben 1 (Schaub 4770)
Idén a top5 QB összyardjának átlaga 5065 yard, 2009-ben 4517 yard.

De egyébként tavaly 5 QB lépte át a 4000 yardot pl. 4460 yardos átlaggal, és 280 yardos meccsátlaggal. Most per pillanat nálunk a top5 QB meccsenkénti yardátlaga 262,6 yard. Ami szvsz baromira nem horribilis, de főleg ezen még simán lehetne turbózni, ha kb. mindenki beállítaná a dolgokat, pl. azt, hogy dobáljanak hosszút is a játékosok.

Magyarán igen, könnyen lehet, hogy mivel akkori a játék, az alapbeállítása nem arra van berendezkedve, hogy a 300 yard egy meccsen már alapvető dolog, mivel pár éve az a jó QB ismérve volt, manapság meg szar aki alatta marad. Legalábbis pl. idén a top5 QB meccsenkénti yardátlaga 316,5 yard...

De nézd máshogy. Van elég attempt? Van. Van elég completion? Fogjuk rá. Mégsincs elég yard. Akkor ez miért lehet? Nem azért, mert túl kicsi a yard/elkapás? De. Mi a teendő? Növelni a yardátlagot. Hogyan? Hosszabb passzokkal. Ennyi. Tehát igen, ha feljebb nyomnák többen a hosszú passzokat, akkor valószínű feljebb menne az átlag yard is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem, Miami bepróbálkozott 4. és 1-re az egyyardosomnál FB-passzal, aztán jött Delhomme a pályára, és TO sérülése, nem rossz kör

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez jól hangzik fetomy, de ettől még mindig nem hasonlít a játék a valóságra.

te úgy gondolod, hogy ha mindenki feltekerné a hosszú passzainak értékét akkor jönnének a 300-400 yardos meccsek? 😊 alapbeállításban nincs olyan csapat amely így épül fel?

Se a GB, se a NO, se a NE? Lehetséges, de akkor ki volt az a fasz, aki ezt kifejlesztette?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem sincs sok, mondjuk előnyben alapból kevesebb a passz, több a futás emiatt, szal nem para 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak mondom, hogy ma 0 QB passzolt 300 yardot. Peyton eljutott 299-ig remek százalékkal (25/50)Höri
Tök érdekes amúgy, hogy nekem pontosan olyan a playcalling, amit beállítottam a gameplanben. És bizarr módon a héber micsigeninek is úgy cselekszik a csapata, ahogy beállította.

Csak mondom, hogy alapbeállítás szerint érdemi esély hosszú passzra kb. csak 3rd és 4th and long (8-10yd+, de főleg 11yd+) esetén van. 8-10 yardos passzokból pedig továbbra is kellene 30-40 sikeres a 300+ yardhoz átlagosan nézve, a matematika törvényei alapján.

(Vagy lemaradtam valamiről, és időközben mindenki beállíttatta, hogy legyen sok hosszú passz is?)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
csak mondom, hogy ma 0 QB passzolt 300 yardot. Peyton eljutott 299-ig remek százalékkal (25/50)Höri
...they unleashed a passing attack the likes of which Eastern writers had never seen before. He was 14 of 17 for 243 yards and 3 touchdowns, a pretty excellent stat line...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aminek viszont kifejezetten örülök, 16 szerzett és mindössze 7 engedett sack, ez tavalyhoz képest orbitális nagy változás.
köszi a pr-t wyatt, így a hátsó régió eddigi legkönyebb schedule-ja mellett a 2 győzelem mégse olyan menő, szal még bennem van a top pick :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hát gondoltam Höri „nem kell a smokescreen” szövege után nem kéne erőltetni 😊
Amúgy mint ilyen, ez folyton változik, most már pl nem a pár fordulóval ezelőtti első Steelers vezet 😊
Ja, amúgy a csapatneveket ne nézzétek, azokat gondolom Dömének nem volt hangulata átírogatni 😊 (a Jets meg azért Jersey, mert nem enged egy városba két csapatot 😀)
Mindjárt rakomWyatt
Én átírtam az én példányomban, te is tedd ezt 😉Döme
Ja én azt hittem azért nem olyan nálam, mert nálad még ezek vannak 😀
Azt nem tudtam, hogy mindegyik új játék indításánál át kell, meg a tiedet átírhatom 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jó hát gondoltam Höri „nem kell a smokescreen” szövege után nem kéne erőltetni 😊
Amúgy mint ilyen, ez folyton változik, most már pl nem a pár fordulóval ezelőtti első Steelers vezet 😊
Ja, amúgy a csapatneveket ne nézzétek, azokat gondolom Dömének nem volt hangulata átírogatni 😊 (a Jets meg azért Jersey, mert nem enged egy városba két csapatot 😀)
Mindjárt rakomWyatt
Én átírtam az én példányomban, te is tedd ezt 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak mondom, hogy ma 0 QB passzolt 300 yardot. Peyton eljutott 299-ig remek százalékkal (25/50)

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Na abajgatás után W. Yard mondjuk még kevés de td volt szépen. Sack is volt pár végre.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a tegnapi vereségre reagálnék: Kapd be Döme 😛 egy FG-t legalább szimulálhattál volna nekem 😊

A maira reagálva: legalja, hogy szabától kikaptam

grat mind a kettőtöknek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Biztos voltam benne hogy szopok, legalább nem sérült meg senki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
New Orleans Delta Rays :cool:

FEAR THE OKRA!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikaptunk YEAH! nyert Somos YEAH2.0

kikapott igor 😕 Ha Denver lesz az 1/1, tradelek Eliért

Bobzilla sérülten is vállalta a játékot :cool:

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hát gondoltam Höri „nem kell a smokescreen” szövege után nem kéne erőltetni 😊
Amúgy mint ilyen, ez folyton változik, most már pl nem a pár fordulóval ezelőtti első Steelers vezet 😊
Ja, amúgy a csapatneveket ne nézzétek, azokat gondolom Dömének nem volt hangulata átírogatni 😊 (a Jets meg azért Jersey, mert nem enged egy városba két csapatot 😀)
Mindjárt rakom

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛

kár h ez a progi nem csinál power rankingot 😊braxa88
Pedig csinál 😀 Ha érdekli a népet, berakhatom, az tuti, hogy nagyot néznének sokan 😀Wyatt
nyilván érdekli.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛braxa88
meg szerencse h szerinted nem ez a jatek lenyege 😛Fake
hát nem is.
annyira nem, h a DCmre most néztem rá először és pl carey volt a kezdő fs nem huff, stb...
de ettől még gecijó vagyok 😛
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛

kár h ez a progi nem csinál power rankingot 😊braxa88
Pedig csinál 😀 Ha érdekli a népet, berakhatom, az tuti, hogy nagyot néznének sokan 😀Wyatt
rakd


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛

kár h ez a progi nem csinál power rankingot 😊braxa88
Pedig csinál 😀 Ha érdekli a népet, berakhatom, az tuti, hogy nagyot néznének sokan 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛braxa88
meg szerencse h szerinted nem ez a jatek lenyege 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4-0. továbbra sincs ellefelem 😛braxa88
4–12, és tényleg 😂