NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Döntetlen bameg, az mi? 😂Newman
áááááááááhh 😀 😀
az NFC South érdekes lesz... Brees végre nagyot játszott, de még mindig kevés a passzolt yard 😛JJ
Az utolsó negyedben kapott 22 pont (22-22 lett)meg csak hab a tortán. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Döntetlen bameg, az mi? 😂Newman
áááááááááhh 😀 😀
az NFC South érdekes lesz... Brees végre nagyot játszott, de még mindig kevés a passzolt yard 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Döntetlen bameg, az mi? 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
újabb csoportriválist aláztunk meg, de kurvára nem örülök neki, nem lesz ebből így 1/1 😕
AFC North második helyén állok 2-2vel, miközben Igor 0-4 😂
Orknál 6 fumble, abból ötöt elvesztett 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jippí, TO vezérletével W 😊
No, mondjuk meg is sérült sajna, de legalább más nem, és a bye is pont beleesik a felépülésébe, öröm van, csak egy sacket engedtünk, miközben négyet szereztünk, futás is szépen ment, happyvokás 😊
Ohh, LT fumble annyira nem szép, ebből megint kaptunk egyből egy TD-t, igaz, nem épp rövidpályás volt, az ellen 16-osánál adtuk el, de csak a meccs legvégén, ott meg már nem számított, jó lesz ez 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
5 perc múlva forduló.

Jelentem, kikaptam. 😛
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sima siker. Seneca sux

Ma is nyerünk. Bár már jöhetnének csoportrangadók.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nah, büszke vagyok a srácokra, közel voltunk a bajnokhoz, persze megérdemelt a sikere.Delonso_
Köszi!

3 meccs 3 W, 3 engedett TD, ebből 2 fumble és 1 INT return TD, azaz a Defense még nem engedett TD-t. :cool:

Most jöhet Igor és a vargyak 😛, hát tőlük nagyon nem szeretném elveszíteni a hibátlan mérleget. 😊Soldados
Pedig most hogy beirtad tuti valami gigantikus Murphy-torvenyszeru szopo lesz, es Newton passzol 3 TD-t meg fut melle negyet.. Vagy kiszopok 50-0-ra, de akkor jon a kifakadas es a Ravens TOP 10 idei pillanata a lapszemlebe..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hol tudom megnézni a játékosok ratingjeit, vagy vmi ilyesmi adatait?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
majd kiengeded Staleyt a piacra és semmi gond 😊Stez
inkább menjen Urli mint a Herremansklón. Aki nem mellesleg Kedvenc játékosom jelenleg a csapatomban, nyilván pont ebben az évben kellett all-pro szezont tolnia...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ma max 8-ig küldjétek a beállítandókat, mert később már sanszosan nem leszek gépnél, forduló valamikor 9 körül várható.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
majd kiengeded Staleyt a piacra és semmi gond 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azt hiszem drága holtszezonnak nézek elébe 😀eaglesmcnabb
94 milla? 😀
Azt hittem kevesebb lesz egy millával, én örülök egyelőre... 😀Newman
Ez szép és jó csak Urlachernek és Staleynek is most jár le a szerződése, és Olsen sem lesz olcsó. Mondjuk Orton fizuja ha felszabadul akkor kicsivel jobb lesz a helyzet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Teljesen jó ez.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt hiszem drága holtszezonnak nézek elébe 😀eaglesmcnabb
94 milla? 😀
Azt hittem kevesebb lesz egy millával, én örülök egyelőre... 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ment az abajgatás Dömének, a dephtet meg a támadó stratégiát megváltoztattam (itt mondjuk elég nagy problémának éreztem, hogy a medium és long passzokat egy kalap alá veszi, de ez van ), a védelem maradt úgy, ahogy van, azzal nincs nagyobb bajom egyelőre. (leszámítva azt, hogy a LB-eim egyáltalán nem blitzelnek, nem tudom ezt hol lehet átállítani)Newman
Én is átvariáltam, mindkét gameplanembe csináltam több változtatást, kíváncsian várom, mi lesz az eredmény.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
(itt mondjuk elég nagy problémának éreztem, hogy a medium és long passzokat egy kalap alá veszi, de ez van )Newman
Hát már a medium is 10-20 között van, szóval már azok sem rövidek, és ugye sokat számít a YAC is, amivel meg mediumból lehet akár hosszabb is, mint longból. 😊fetomy
Igaz, csak az nem mindegy, hogy mediumból és longból milyen az eloszlás, ezt akartam pontosan belőni, de ezek szerint marad az imádkozás. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
(itt mondjuk elég nagy problémának éreztem, hogy a medium és long passzokat egy kalap alá veszi, de ez van )Newman
Hát már a medium is 10-20 között van, szóval már azok sem rövidek, és ugye sokat számít a YAC is, amivel meg mediumból lehet akár hosszabb is, mint longból. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azt hiszem drága holtszezonnak nézek elébe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ment az abajgatás Dömének, a dephtet meg a támadó stratégiát megváltoztattam (itt mondjuk elég nagy problémának éreztem, hogy a medium és long passzokat egy kalap alá veszi, de ez van ), a védelem maradt úgy, ahogy van, azzal nincs nagyobb bajom egyelőre. (leszámítva azt, hogy a LB-eim egyáltalán nem blitzelnek, nem tudom ezt hol lehet átállítani)Newman
Az a kép valóban nem került fel, de szerintem ha Döme mindenkinek beállítja a recommendedet, akkor pont jó lesz

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ment az abajgatás Dömének, a dephtet meg a támadó stratégiát megváltoztattam (itt mondjuk elég nagy problémának éreztem, hogy a medium és long passzokat egy kalap alá veszi, de ez van ), a védelem maradt úgy, ahogy van, azzal nincs nagyobb bajom egyelőre. (leszámítva azt, hogy a LB-eim egyáltalán nem blitzelnek, nem tudom ezt hol lehet átállítani)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
basszameg Igor mekkora chocker vagy, matekon olvastam a logot, még a tanárnak is feltűnt, hogy miért fogom annyit a fejem, sztem ezt rajtad kívül mindenki behúzta volna. még szerencse, hogy kurva erős a sorsolásom így maradt esélyem az 1/1re
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
koszi a meccset wyatt bar gratulalni nem fogok hozza 😛😉 varakozasaimnak megfeleloen a zsilettben mondhatni vegig meccsben voltunk kis tulzassal. ha nem hajitotta vna brady igy szet a vedelmem egymas utan 3x tan meg szorosabb is lehetett vna mert nem lett vna ennyi szukseg arra h ennyit hajitsak mivel a futas eleg jol ment marshawnnak. mindenesetre nem panaszkodom.
egy biztos h fasza kis csoportunk van 😊Fake
Konkrétan a legerősebb 😀 Én is köszi

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jabar Gaffney Influenza Questionable 2 Weeks
Dominic Raiola Influenza Questionable 2 Weeks
Jarvis Green Influenza Questionable 2 Weeks
Ryan Kerrigan Influenza Questionable 2 Weeks
Al Afalava Influenza Questionable 2 Weeks
Mardy Gilyard Influenza Questionable 1 Week
Anthony Herrera Influenza Questionable 1 Week
Eric Vanden heuvel Influenza Questionable 1 Week

lolSzegecs
egymast kohogtek telibe 😀
szerk: nalam van amugy az ultimate serules 😀
Jamie Harper Turf Toe Doubtful Unknown
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
koszi a meccset wyatt bar gratulalni nem fogok hozza 😛😉 varakozasaimnak megfeleloen a zsilettben mondhatni vegig meccsben voltunk kis tulzassal. ha nem hajitotta vna brady igy szet a vedelmem egymas utan 3x tan meg szorosabb is lehetett vna mert nem lett vna ennyi szukseg arra h ennyit hajitsak mivel a futas eleg jol ment marshawnnak. mindenesetre nem panaszkodom.
egy biztos h fasza kis csoportunk van 😊