GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként ha futni ugyanennyit akarsz, csak több yard kell, szimplán a short pass %-ból veszel el és adod hozzá a long passhoz. 😊 Csak ezekkel azért veszélyes most játszadozni, mert ahhoz, hogy long passzokat erőltessünk, jó tudni a játékosok pontos értékeit, mert gondolom kellene hozzá olyasmi, hogy dobóerő pl. és ezeket ugye most nem tudjuk, aztán beállít az ember Freemannel ilyet, és közben kdierül, hogy 40 yardra már el se lát.. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézegettem meccs logot meg mindent, vannak vicces dolgok. Én 9 büntetés, Texans 13. 3.down mutató itt is, ott is 6/17, volt összesen 19 pont, pedig 31-28 lett a vége.
Meg kicsit poénos, Schaub MVP lett vesztesként, Shady, aki 180 yardot futott 19 kísérletből, ebből 2 TD, ráadásul 3 elkapása is volt. Na, mindegy, ilyenekkel nem tőrödünk, csak a győzelem fontos.
Az mondjuk kiderült, passz ellen fostartály a csapat, lesz min dolgozni bye weeken, de a futás a mi műfajunk: 3 meccsen 618 futott yard, a második Vikes 478-cal áll. Ellenünk meg eddig futottak 170 yardot, ez is liga legjobbja. Hiába edzésen is csak ezt gyakoroljuk.

De asszem kicsit passz játékot most majd megvariálom, Freeman 22 jó passzból hozott 140 yardot, kicsit kevésnek tűnik 😊Deny
Az idei teljesítmény alapján az még nagyon is jó 😊Delonso_
Ja, meggyőztem magam én is 😊 Ha most átállítom, akkor innentől biztosan futni se fogunk, szóval maradjon csak így 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😮

Bob Sanders Strained Rotator Cuff Probable 4 WeeksHöri
Tényleg nem reális, akkor már IR-en lenne 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
-_- De milyen negyedik negyedet hozott a csapatom!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
azzal mondjuk pont nem találkoztam, hogy személyenként be lehet állítani a blitzelést, de akkor én voltam figyelmetlen

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na a GB-től is kiszoptam. Orton össze-vissza dobál továbbra is, de legalább csak egyszer adta el 😀 Szerencsére ő még nem tudja hogy bármit csinál szezon végén cut lesz belőle 😀
grat Newmannek, megdobta az áhított 300 yardot remélem ezek után nem áll sírásra a szája 😀
sérültem egy sincs szerencsére, legalább ilyen téren jól állok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nézegettem meccs logot meg mindent, vannak vicces dolgok. Én 9 büntetés, Texans 13. 3.down mutató itt is, ott is 6/17, volt összesen 19 pont, pedig 31-28 lett a vége.
Meg kicsit poénos, Schaub MVP lett vesztesként, Shady, aki 180 yardot futott 19 kísérletből, ebből 2 TD, ráadásul 3 elkapása is volt. Na, mindegy, ilyenekkel nem tőrödünk, csak a győzelem fontos.
Az mondjuk kiderült, passz ellen fostartály a csapat, lesz min dolgozni bye weeken, de a futás a mi műfajunk: 3 meccsen 618 futott yard, a második Vikes 478-cal áll. Ellenünk meg eddig futottak 170 yardot, ez is liga legjobbja. Hiába edzésen is csak ezt gyakoroljuk.

De asszem kicsit passz játékot most majd megvariálom, Freeman 22 jó passzból hozott 140 yardot, kicsit kevésnek tűnik 😊Deny
Az idei teljesítmény alapján az még nagyon is jó 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😮

Bob Sanders Strained Rotator Cuff Probable 4 Weeks

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézegettem meccs logot meg mindent, vannak vicces dolgok. Én 9 büntetés, Texans 13. 3.down mutató itt is, ott is 6/17, volt összesen 19 pont, pedig 31-28 lett a vége.
Meg kicsit poénos, Schaub MVP lett vesztesként, Shady, aki 180 yardot futott 19 kísérletből, ebből 2 TD, ráadásul 3 elkapása is volt. Na, mindegy, ilyenekkel nem tőrödünk, csak a győzelem fontos.
Az mondjuk kiderült, passz ellen fostartály a csapat, lesz min dolgozni bye weeken, de a futás a mi műfajunk: 3 meccsen 618 futott yard, a második Vikes 478-cal áll. Ellenünk meg eddig futottak 170 yardot, ez is liga legjobbja. Hiába edzésen is csak ezt gyakoroljuk.

De asszem kicsit passz játékot most majd megvariálom, Freeman 22 jó passzból hozott 140 yardot, kicsit kevésnek tűnik 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Be lehet állítani, hogy a 3–4-es védelemben az ROLB (akit alapból mindig küld az irányítóra asszem) mellett ki milyen gyakran menjen blitzelni, nekem alapértelmezettben, az LOLB 10% volt kívülről, belülről, a CB-k, S-ek, ILB-k detto, minden 10%-ra, ezt átállítottam az LOLB javára bőven, meg, hogy azért Mayónak is legyen tereWyatt
óh, hát ilyen szinten bele nem megyek, de akkor köszi 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Be lehet állítani, hogy a 3–4-es védelemben az ROLB (akit alapból mindig küld az irányítóra asszem) mellett ki milyen gyakran menjen blitzelni, nekem alapértelmezettben, az LOLB 10% volt kívülről, belülről, a CB-k, S-ek, ILB-k detto, minden 10%-ra, ezt átállítottam az LOLB javára bőven, meg, hogy azért Mayónak is legyen tere

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
feljebb toltam SP blitzarányait tolt is 2.5-etWyatt
Ezt lehet személyenként is egyébként? Csak mert én nem vágom nálam miért pont Jarret Johnson blitzel mint az ökör, miközben kb. a legalkalmatlanabb erre a keretből 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyertünk basszameg, minek kellett meggyilkolni Elit?

aki tavaly volt rookie, az idén már nyomhatja felügyelet nélkül

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, McNeillnek nem örülök, hogy három hétre kihalt, de közte lesz egy bye week is, szal kevésbé gány
Bradynek örülök, hogy 140-es rate felett tolta, megvolt a szokásos két int, sackek is jönnek szépen, most, hogy feljebb toltam SP blitzarányait tolt is 2.5-et, Hali pedig tartja a mérkőzésenkéntit, LT is futott szépen, úgyhogy örülés van 😊
Mondjuk Gost 47 yardos kihagyott rúgása után kapásból nyaltunk is egy TD-t, de szerencsére még ez is belefért 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igor: Nyugi, akkora übermákom nincs úgysem, hogy 1/1-et kapjak 😀 Már az is csoda, hogy 1. kör meglett 😊 Pedig jól jönne egy kis szerencse... 😊

Hohóó nyertünk 😮 Megérte kicsit állítani a gameplanen, főleg hogy Tarvaris MVP 😂 DeAngelo ismét pick, így minden meccsen volt neki, egyébként pedig valószínű elkiabálom, de a két futóm összesen 90szer futott, és csak egyiküknek van 1 fumblija... Nem lehet, hogy a játékos tulajdonságai mivel randomizáltak, sokaknál szar az ezzel kapcsolatos érték?

btw a győztes play azért gyönyörű: 😀 (plusz, hogy az ezt követő Brees passzt szedte le DeAngelo)

"1-10-NOS26 (4Q: 01:56) Tarvaris Jackson pass completed to WR Vincent Jackson for 26 yards and a TOUCHDOWN! Jackson gained 5 yards after the catch. The quarterback threw into double coverage. Atlanta 19, New Orleans 14"

Amúgy az meglepő, hogy eddigi 3 meccs alapján elég ratyesz a védelmem...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Viszont egyre inkább azt látom hogy a 3-4-et ez is faszul kezeli, szinte minden csapatban csak az egyik ILB dolgozik, a másiknak alig van tekölje... Nálam Lofton vs Morrison, Fetomynál Fletcher vs Scott, de Szegecsnél is ugyanez van, hogy csak az SILB csinálja a dolgokat.Döme
Sőt, nálam pl úgy tűnik ez az egész S oldalra igaz.
dansby majdnem 2szer annyi tacklenél jár mint Pwill 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
összetörtük Gronkowskit, szegény somosnak nem elég a 0-3
sorry érte
az influenzás csapatom meg ezennel elvonul bye weekre

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Viszont egyre inkább azt látom hogy a 3-4-et ez is faszul kezeli, szinte minden csapatban csak az egyik ILB dolgozik, a másiknak alig van tekölje... Nálam Lofton vs Morrison, Fetomynál Fletcher vs Scott, de Szegecsnél is ugyanez van, hogy csak az SILB csinálja a dolgokat.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
áááh bazmeg, faszom... mekkora meccs lehetett ez log alapján... campbell 4 Int h szakadna le a karja😀

futást nagyon durván gyilkolta mind a két csapat, nálam senki sem futott 2.0-os átlag felett 😀

grat visi 😕

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A Statok kezdenek alakulni... A fumblikat leszamitva persze, dehogy a Brownstol hazai palyan, bazz.... Termeszetesen grat amugy.
Mostmar remelem 1/1 leszek es fetomynak kva draga lesz az a pick😛Igor
Egyébként én azt gondolom, hogy ha mindenki belövögetné legalább az offense beállításokat (max 10-en csinálták ezt meg), akkor még élethűbb dolgok jönnének ki.

Persze én meg megmakkannék. 😛 Meg ettől még lehetne általános skálázás, ami kurva nagy hiányossága a cuccnak. Vagy csak mi vagyunk vakok...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb win, 31-28!!! Pedig André Johnson egymaga több yardot kapott el, mint Freeman passzolt (André 170, Freeman 142), de hát a futás működik, 30 futásból csináltam közel 9 yardos átlagot, csak Shady 180 futott yard.
Sérült igazán nincs, csak apróbbak, de hát ez benne van a játékunkban.
Már egész csoport előtt 2 meccses előnyöm van, nyugodtan várhatjuk bye weeket és ajánlatokat Turnerre 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah, büszke vagyok a srácokra, közel voltunk a bajnokhoz, persze megérdemelt a sikere.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Sitt otthon a Bengalstól, ráadásul Lilja IR, gyönyörű

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
A Statok kezdenek alakulni... A fumblikat leszamitva persze, dehogy a Brownstol hazai palyan, bazz.... Termeszetesen grat amugy.
Mostmar remelem 1/1 leszek es fetomynak kva draga lesz az a pick😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme baszki tudhatnád, hogy betegen ne ülj le szimulálni, megfertőzöd itt a fél ligát