GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 904
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az lesz a röhej, amikor Hörinek PM-el a nyakában az ölébe hullik az 1/1 és Luck 😀Stez
ne is mondd bazzeg, minden 2. gondolatom, hogy leültetem a kezdőket, de akkor tuti nyernék.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nevezz meg egy esetet, amikor bármilyen győzelem után vertem magam itt, hogy mekkora istencsászár vagyokWyatt
Lusta vagyok 😀 de te vagy a legjobb a háromból, ha ez segít 😊


Most nézem amúgy, elég cinkes dolgok voltak a meccseimen.. Jets ellen 1 yardról nem futottunk be (1 perc volt hátra) - szóval lehet visszavonom amit írtam a program AI-jával kapcsolatban.. az alábbit nézve meg pláne 😀

4-5-BAL11 (4Q: 07:22) Billy Cundiff attempted a 28 yard field goal and succeeded. PENALTY: Baltimore was called for Running into the Kicker. The penalty was declined. Cincinnati 13, Baltimore 10

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
az lesz a röhej, amikor Hörinek PM-el a nyakában az ölébe hullik az 1/1 és Luck 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
TOP 10-es pickert fogok verekedni 😉Igor
Na ennek kifejezetten nagyon örülnék 😀fetomy
többet én se adom el az 1. körös pickemet, mert most tényleg izgulok, hogy legalább egy wild cardot megcsípjek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nevezz meg egy esetet, amikor bármilyen győzelem után vertem magam itt, hogy mekkora istencsászár vagyok

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Elore latom hogy ezt a szezont is a Steelriots szamara futja a progi az AFC-ben ;(Igor
mert az a 2 csapat a legjobb, a 2 legjobb GM pedig Wyatt és Soldi.

Lehet itt hőzöngeni, de valójában a te rossz beállítsaid és rossz csapatépítésed miatt vagy 0-2.Höri
A rossz csapatoknak legalább akkor ez a kiváltsága maradjon meg, hogy szabadon hőzöngjenek 😛 😀 Nem is tudom ki értékelt amúgy hatodiknak a PR-en.. szóval üdv a klubban, mint minőségi PR-író úr 😛

Azt meg pláne bírom, hogy mindig a Brady/Manning/Roethlisberger Pro Bowler QB trióval születő/azóta is rendelkező AFC gárda osztja az észt... Fake-től vagy gabtsi-tól elfogadnám.
Tőletek, akik aranykanállal a szájukban születtek, már nem annyira. Nem baj, 14-2-es mérleg meglehet még, fő az optimizmus 😊

A beállításokra mondhatsz bármit, pláne hogy a GM-ek nagy része a defaulttal fut (sztem - nem tudom hány filet kapott Döme), de mondjuk speciel én beállítottam legalább olyan dolgokat, en hogy 3rd&11-re mondjuk ne igazán futójátékokat hívjon.
Maradjunk a jól bevált kaptafánál, mondogassuk azt, hogy szarul draftolok (pláne QB-t, de nem baj, majd jövőre Mr "99 passing, 99 runninggal" 😛)

Wyatt: we shall see... pre-szezon aztán sokat jelent, pláne Brady nélkül.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
TOP 10-es pickert fogok verekedni 😉Igor
Na ennek kifejezetten nagyon örülnék 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, mondjuk az újjáépítés nem ment épp szarul, szal elfogadom a dicséretet 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elore latom hogy ezt a szezont is a Steelriots szamara futja a progi az AFC-ben ;(Igor
mert az a 2 csapat a legjobb, a 2 legjobb GM pedig Wyatt és Soldi.

Lehet itt hőzöngeni, de valójában a te rossz beállítsaid és rossz csapatépítésed miatt vagy 0-2.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, gecire Pats-párti, eddig is fossá aláztam a mezőnyt, 0–4-es pre mutatóval, és 1–1-es alapszakasszal eddig.
Hihetetlen, hogy még mindig a két évvel ezelőtti nagy fordítás zavar 😀
Vagy az AFC-döntő? Mert azt megértem, ettől még az uccsó két AFC-s Super Bowl-résztvevő pedig véletlenül pont ez a két csapat

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Sokra megyek a rahedli premium jatekosommal, amikor a nyugdijas csere DE csinal 3.5 sacket nalunk 😀 Cam Newton 0/8-as deep pass mutatoval mondjon le.. Talan a futojatek miatt nyerunk 3-4 meccset, de sztem somos mellett en is TOP 10-es pickert fogok verekedni 😉
Elore latom hogy ezt a szezont is a Steelriots szamara futja a progi az AFC-ben ;(
Amugy gratulalnek az eddigi ellenfeleknek, az elso meccsen Newton b@szott Boldinek fele nezni, es a ket luzercsere WR-t tomte, ez a maosik viszont jo meccs volt, porgos a vegeig.. Uj gol a szezonra: Vonnie-bol def MVP-t csinalni 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
defense wins the championship
Soldi powa

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kovi meccs voldemortek ellen idegenben remelem jatszunk egy szoros meccset veluk :rolleyes: Fake
Hehe, ez jó 😊 Mondjuk a a Packers rommáverése után én semmin nem lennék meglepődve. Kétpontos favorit vagyok, de a Jets ellen 12 pontos voltam, aztán pont nem ért semmit végül 😀
Am megnéztem a Power ratingseket (a csapatokat rangsorolja gondolom az összes játékos értéke alapján) és egész mókás dolgok voltak 😀 AFC East powa 😂
Ja Steznek meg lassan olyan szívesen adnék már egy bant, ha mégegyszer beírja azt a kurva defense win the championshipes szövegét 😛

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Somos rostere ultrazorall, amikor állítottam a Dcjét kb végig bazmegeztem, és fel is basz hogy nem nyer...

Ha lehetne skálázni istenkira lenne a progi a végtelen beállítás meg a statok gazdagsága miatt, de a kevés pont stb elbassza rendesen az élménytDöme
Ez legalább vigasztal, bár velem a Madden is kibaszott tavaly, úgyhogy mindegy. Meg persze Alex Smith hasonló lehet, mint Stafford, az idei idénye nem számít még.

Mindenesetre szerintem a kulcs a játékosok ratingjeinek pontos belövése lesz, az is fura, hogy Tuck pl. 2 meccsen egyetlen hurry-t sem csinált, de még sorolhatná gondolom mindenki a hasonló tapasztalatokat. Hiába a jó total érték, az ördög ugyebár a részletekben lakik... 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tomi, ha megnyersz egy meccset, nem ugyan az, mint hogy eldöntöd. Ezt tisztázzuk azért, mert addig értelmetlen tovább menni.szaba
De akkor mi a probléma? Eldönteni itt is eldöntik emberek a meccset, utolsó drive-os INT-el, FG-vel,TD-vel is biztos, megnyerni meg 1 ember nem nyeri meg IRL sem.fetomy
Na. Del mondta, hogy nem szeretné, hogy egy két premier játékos döntsön el meccseket. Én mondtam, hogy pedig ők szokták. Ennyi a történet, csak úgy tűnik fogalomzavar volt (nem nálam).szaba
ez elég unalmas így....inkább igazad van...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Tomi, ha megnyersz egy meccset, nem ugyan az, mint hogy eldöntöd. Ezt tisztázzuk azért, mert addig értelmetlen tovább menni.szaba
De akkor mi a probléma? Eldönteni itt is eldöntik emberek a meccset, utolsó drive-os INT-el, FG-vel,TD-vel is biztos, megnyerni meg 1 ember nem nyeri meg IRL sem.fetomy
Na. Del mondta, hogy nem szeretné, hogy egy két premier játékos döntsön el meccseket. Én mondtam, hogy pedig ők szokták. Ennyi a történet, csak úgy tűnik fogalomzavar volt (nem nálam).
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tomi, ha megnyersz egy meccset, nem ugyan az, mint hogy eldöntöd. Ezt tisztázzuk azért, mert addig értelmetlen tovább menni.szaba
De akkor mi a probléma? Eldönteni itt is eldöntik emberek a meccset, utolsó drive-os INT-el, FG-vel,TD-vel is biztos, megnyerni meg 1 ember nem nyeri meg IRL sem.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy nagyon kemény a csapatom, az első félidőben 6 mp-el a vége előtt lett TD, a másodikban meg 9 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Tomi, ha megnyersz egy meccset, nem ugyan az, mint hogy eldöntöd. Ezt tisztázzuk azért, mert addig értelmetlen tovább menni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
kristof: köszi, bár ahogy láttad, TD-t csak turnoverbl csináltam, minden statod kb. jobb lett, mint az enyém. 😂
defense wins the championship, vagy mi a Soldifüttyös fityfeneStez
nem is értettem, osztálykülönbség van az offenseink között (a te javadra). mondjuk én a redzoneig se jutottam el egész meccsen 😀 btw a te helyedben kurvára ki lennék akadva a redzone offensere, 8 visit 1 td 😂kristof
ezt mondtam Dömének már tegnap is
a Chargers ellen 5RZ/1 TD volt a statom
ezzel a hatékonysággal kezdeni kéne valamit, mert ez nem csak nálam van így egyébként, és ez nagyon tré

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kristof: köszi, bár ahogy láttad, TD-t csak turnoverbl csináltam, minden statod kb. jobb lett, mint az enyém. 😂
defense wins the championship, vagy mi a Soldifüttyös fityfeneStez
nem is értettem, osztálykülönbség van az offenseink között (a te javadra). mondjuk én a redzoneig se jutottam el egész meccsen 😀 btw a te helyedben kurvára ki lennék akadva a redzone offensere, 8 visit 1 td 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatron dönti el a meccseket. Egyedül megy fel a pályára, magának ad TD passzt. Csupán ennyi, semmi több. :cool:
kristof: köszi, bár ahogy láttad, TD-t csak turnoverbl csináltam, minden statod kb. jobb lett, mint az enyém. 😂
defense wins the championship, vagy mi a Soldifüttyös fityfene

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=24k3PCL4prU

Itt ez döntötte el a meccset? Vagy az, hogy még 2004-ben Bigbent nem a Giants draftolta, hanem a Steelers?szaba
Itt ez 7 pont volt a 27ből, és pár másodperc a több órából. Fantasztikus teljesítmény volt, ért 7 pontot. A többivel együtt pedig egy gyűrűt.


Egyébként akkor megállapíthatjuk, hogy a játék a szar, hogy a játékban 10-szer 8 az 80, miközben annak 340-nek kéne lenni. Azért nekem rettentő meglepő, hogy ahol van 2 jó long pass, ott van normális QB yard is, ahol nincs long pass, ott meg nincs annyi yard sem. Azt hittem ez azért van, mert ha 5 yardos passzokkal operálunk, akkor abból kell 50 darab, hogy legyen 250 yard, de ezek szerint azért, mert a játék szar.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Ted Ginn fikázóknak mondom, hogy eddig ő: 11 target, 9 catch, 0 drop
Míg a 6-os (ha jól emlékszem) Greg Jennings, 12 target, 4 catch, 2 drop

Szóval lehet itt fikázni a szar elkapósoromat, de amíg az elvileg legjobb emberem a legrosszabb az összes közül, addig nincs miről beszélni szerintem.Newman
jenningset romma szopatta ike 😛 9 target 2 catch 24 yarda 😀
kosz amugy a meccset erre azthiszem az a jo kifejezes h nem pont erre szamitottam 😀
kovi meccs voldemortek ellen idegenben remelem jatszunk egy szoros meccset veluk :rolleyes:

amugy megertem a sok sipakolot is valahol amellett h elsosorban fetomyval es delonsoval ertek egyet.
en sem neznem szivesen h az elit qbm ien 200 yardokat v se passzolgasson arrol nem beszelve h majd mindenkinek
fumblicitisze van a ligaban de mondjuk aki nyavog az mondjuk nezegessen logot + ne masra mutogasson mert baszta beallitani ideny elott a gameplanjet ... en ugy allitottam be ami alapjan csapatot epitettem es teljesen realis statokat hozok
kb minden poszton.
ryan 72/46 497 yard 2 td 0 int
lynch 41 rohanas 141 yarda 1 td
az egyetlen generalis gaznak amit jo lenne orvosolni csak a fumblegyartast erzem amugy nem latom at h miert jobb vkinek 2 meccs utan agyatlanul fikazni osszevissza a programot mintsem h esetleg konzekvenciat vonjon le a simbol foleg h ien reszletes statok allnak rendelkezesre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Simán nyersz kristof, nem kérdés.
Stez
ja 😀 grat.