GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 904
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
Akkor IRL ne nézz meccset, mert gyakran megesik.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megaláztam a kolcot,ennyi.hőskorszak football ftw,szar modern foci!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajjmááááár Fetomy, hát hogy nem érted meg hogy mert Aaron Top 5 QB így minden meccsen 500 yardot kéne csak Ginnek elkapnia?
És még érvelsz is ellene. hiába írja le Newman ötször ugyanazt. 😊
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
Áh, csak szidni akartam egy kicsit Rodgerst 😀 Ginn meg buckeye volt, szal ja, engem is felháborít, hogy a játék és Rodgers nem csinált még belőle 1000 yardos elkapót 2 meccs után 😀

Amúgy nem, csak felbosszant, hogy már nem tudom hány ember szidja itt a játékot, mert megakad a tudomány annál, hogy <600 yard/meccs, de végig se nézi a logot, hogy látná, hogy szegény QB nem dob hosszú passzot. Gondolom volt 2-3 ember aki állítgatott azon a cuccon, így a QB-k rövidpasszokra mennek, azt meg megnézem, hogy IRL mikor dobálnak a QB-k rendszeresen screen meg 5-6 yardos passzokból 400 yardokat.

Gondolom azért ilyen az alapbeállítás, mert pár éve, amikor a játék készült, még az IRL NFL sem arról szólt, hogy 500 yardokat dobálnak a QB-k.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jajjmááááár Fetomy, hát hogy nem érted meg hogy mert Aaron Top 5 QB így minden meccsen 500 yardot kéne csak Ginnek elkapnia?
És még érvelsz is ellene. hiába írja le Newman ötször ugyanazt. 😊

Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Gondoltam hogy lesz sírás-rívás az új program miatt, de erre azért nem számítottam. Személy szerint örülök hogy nem csak a QB-k minősége dönt mint a Maddenben, hanem biza a fal az elkapóbrigád, és nem utolsósorban a védelem is szerepet játszik az eredmények kialakulásában. IRL is vannak meglepetések, Közhely ugyan, de sokan elfelejtik hogy ez az NFL, itt nincsenek lefutott meccsek.
Sajnos vannak ugyan olyan naív GM-ek (mint pl. Newman) akik szerint egy top5 QB és egy Top5 RB elég a SB győzelemig :/ , de ezzel egy program sem tud mit kezdeni.eaglesmcnabb
Kösz fetomy, majd akkor átállítok pár dolgot.
Naív 😂
Úgy beszélsz, mintha a védelmem bottom 5 lenne, ne nevettes már kérlek szépen. Engem csak az basz fel, méghozzá nem kicsit, hogy Rodgers jelenleg olyan 20. az irányítók között tippem szerint. (1 TD, 1 pick, 340 yard) Orvoslom a problémát, kiváncsi vagyok mire lesz elég, de a védelmem lefikázása azért elég szarul esett. 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak összehasonlításképp mondom, hogy Brees 380 yardos meccsén minden 4. attemptje long pass volt, neked minden 8-10. attempted long, neki akkor a passzok fele volt minimum medium, másik meccsén ahol neki is kevés yardja lett, akkor 1 long attemptje volt.

Ezért van ez a beállítási lehetőség, mert meglepő, de aki alapjáraton hagyja, annak nem fog állandóan yardokra menni a QB, mivel alapbeállításon egyáltalán nem preferálja a gép a hosszú passzokat. De persze egyszerűbb inkább nem utánanézni, hanem sírni, hogy szar a program.

Egyetértek eaglesmcnabb. Sokkal jobb, hogy REÁLIS a játék, és 1-2 jó player semmire nem megy. Pontosan kijön ebben a játékban, hogy az NFL nem 1 emberről szól, hanem abszolút csapatjáték. Csak mivel IRL a packers csapata kurvajól össze van rakva, mindenki azt hiszi, hogy Rodgers akkora állat, hogy a takarítónéninek is 1000 yardot dob...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gondoltam hogy lesz sírás-rívás az új program miatt, de erre azért nem számítottam. Személy szerint örülök hogy nem csak a QB-k minősége dönt mint a Maddenben, hanem biza a fal az elkapóbrigád, és nem utolsósorban a védelem is szerepet játszik az eredmények kialakulásában. IRL is vannak meglepetések, Közhely ugyan, de sokan elfelejtik hogy ez az NFL, itt nincsenek lefutott meccsek.
Sajnos vannak ugyan olyan naív GM-ek (mint pl. Newman) akik szerint egy top5 QB és egy Top5 RB elég egy SB győzelemre :/ , de ezzel egy program sem tud mit kezdeni, mert kurvára nincs így 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem nincs olyan csodairányító, aki bárkiből jó elkapót csinál, mivel ő csak eldobni tudja megfogni már másnak kell, de lehet ez is ilyen Tebow jellegű emberfeletti dolog, hogy ha az elkapó látja, hogy Rodgers dobb neki, akkor megtanul elkapni, míg ha más, akkor nem, de felőlem gondold ezt, ha szerinted ez a reális.

Viszont ha inkább szeretnél egy kicsit lejönni a földre, és rájönni, hogy vajon Áronka miért dob kevés yardot, akkor ránézel a Detailed Passingra. Mert tudod azért van ez a program, mert minden apró baszást meg lehet nézni és be lehet állítani.

1. meccsed:
30 attempt.
5 screen - 13 yard
16 short - 84 yard
6 medium - 74 yard
3 long - 0 yard

Vagyis 30 attemptból 21 volt maximum 8 yardos, és 3 ami 20+ os. Összesen 171 yard.

2. meccsed:
38 attempt
3 screen - 41 yard
20 short - 86 yard
10 medium 87 yard
5 long - 0 yard

Vagyis 38 attemptból 23 volt max 8 yardos passz, összesen pedig 214 yard lett.

Mint látható, medium passzokból fele annyi is elég, hogy ugyanannyi yardot összeszedj, mint shortból, tehát ha több yardot szeretnél, akkor beállítod, hogy több attempt legyen minimum medium hosszúságú.

IRL sztem nem minden 8-10. passza long.

Ahhoz pedig, hogy a long passzok is működjenek, szólj az elkapóknak, hogy Rodgers dobál, és akkor majd gyorsabban fognak futni, illetve aki alapból gyors (Ginn) megtanulja hogy kell megfogni a labdát.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2 meccs alatt nyelt 3 sacket, tényleg kurva sok. LaFell meg lófaszt esti fénnyel mutatott, de Rodgers a takarítónéninek is tud 1000 yardos szezon dobni, ha tényleg úgy gondoljátok, hogy reális ez a 170 yard/ meccs, akkor legyen, de szerintem ennek köze sincs a realitáshoz, mert, ha van egy átlagos fal (és a tavalyi az volt), akkor egy top5 irányítónak képesnek kell lennie legalább 220 körüli passzolt yardra. A lehetőségek számára sem lehet panasz.Newman
Ja, hát szerintem ez jó nagy hülyeség. 1, hogy Áronka kissé túlértékelt szvsz, mivel úgy egy közepes QB is dobál 300 yardokat, hogy nem kergeti senki, és jók az elkapók, 2 pedig épp ebből fakadóan a takarítónénis ötletednek sincs semmi alapja, mert egy szar WR-ből (lsd Ginn) nem fog csinálni senki sem 1000 yardos elkapót.Mert tudod dobhat Áronka a takarítónéninek, ha a takarítónéni viszont elejti a picsába. Elkapók vannak olyanok, akiknek ha egy szarabb QB dob is, akkor is jó statot hoz össze, mert double coverben is elkapja, de a QB akármilyen pontosan dobhat, ha az elkapó szar, és a felét elejti.

A sackek mellé pedig hozzátettem a knockdown és hurry számokat, is, ami pl. 2. meccseden összesen 10 volt.fetomy
Ez is egy vélemény, hogy Áronka túlértékelt, szerintem nem az, ebből következik, hogy bárkiből tud normális WR-t csinálni és mivel a programban is 8-as (vagy lehet 7-es), így alapja se nagyon van annak, hogy mitől ilyen gyenge, csak arra tudok gondolni, hogy a ratingek vannak nagyon hülyén elosztva.
Lehet ezt akárhogy csűrni-csavarni, az én szememben ez kicsit sem reális stat.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2 meccs alatt nyelt 3 sacket, tényleg kurva sok. LaFell meg lófaszt esti fénnyel mutatott, de Rodgers a takarítónéninek is tud 1000 yardos szezon dobni, ha tényleg úgy gondoljátok, hogy reális ez a 170 yard/ meccs, akkor legyen, de szerintem ennek köze sincs a realitáshoz, mert, ha van egy átlagos fal (és a tavalyi az volt), akkor egy top5 irányítónak képesnek kell lennie legalább 220 körüli passzolt yardra. A lehetőségek számára sem lehet panasz.Newman
Ja, hát szerintem ez jó nagy hülyeség. 1, hogy Áronka kissé túlértékelt szvsz, mivel úgy egy közepes QB is dobál 300 yardokat, hogy nem kergeti senki, és jók az elkapók, 2 pedig épp ebből fakadóan a takarítónénis ötletednek sincs semmi alapja, mert egy szar WR-ből (lsd Ginn) nem fog csinálni senki sem 1000 yardos elkapót.Mert tudod dobhat Áronka a takarítónéninek, ha a takarítónéni viszont elejti a picsába. Elkapók vannak olyanok, akiknek ha egy szarabb QB dob is, akkor is jó statot hoz össze, mert double coverben is elkapja, de a QB akármilyen pontosan dobhat, ha az elkapó szar, és a felét elejti.

A sackek mellé pedig hozzátettem a knockdown és hurry számokat, is, ami pl. 2. meccseden összesen 10 volt.

De amúgy mégegyszer mondom. Ha a detailed passingot megnézve látod, hogy 30 attemptból 21 volt screen és short, és mindössze 3 volt long, akkor mit csodálkozol, hogy kevés a yard? Állítsd át, hogy több legyen a medium és long passz bakker, azt akkor hosszabbakat dob. Nézd meg, 2. meccseden több volt a medium és long passz attempt, mindjárt a yard is több lett (igaz csak Tolziennel együtt).
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2 meccs alatt nyelt 3 sacket, tényleg kurva sok. LaFell meg lófaszt esti fénnyel mutatott, de Rodgers a takarítónéninek is tud 1000 yardos szezon dobni, ha tényleg úgy gondoljátok, hogy reális ez a 170 yard/ meccs, akkor legyen, de szerintem ennek köze sincs a realitáshoz, mert, ha van egy átlagos fal (és a tavalyi az volt), akkor egy top5 irányítónak képesnek kell lennie legalább 220 körüli passzolt yardra. A lehetőségek számára sem lehet panasz.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀Newman
Igen, de felteszem ha Áronkát beraknád az IRL Bears offense-be, akkor baszhatnád, hogy a komfortos packersnél 500 yardot is megdob, ott lenne 20 yardja, meg 30 sackje 😉

Néztem irányító statokat, és teljesen normálisak voltak. Brees pl. múlt meccsen sok icompletiont dobott, nem is lett sok yardja, aztán 2. héten már majd 400 yardot dobott, mivel volt elég attemptje.

Csak azt, hogy Rodgers irl húdejaj, játékban meg húdenem, azt úgy tudod összehasonlítani, ha a többi feltétel is adott hozzá, mivel egy QB teljesítménye nagyban függ a körülményektől. Persze értem én, hogy miközben IRL jó elkapóknak dobál, és évente 1szer érnek a közelébe, akkor te ilyen LaFell, Ginn és hasonló szarokkal és meccsenként 6-8 hurry-sack-knockdown kombókkal elvárod ugyanezt, csakhogy ha msot felturbózzuk az offense-ket, és Áronka így is megdobál 400 yardokat, akkor az enyhén irreális lesz, mert netán javítasz az offenseden, mondjuk úgy, hogy 1-nél több ember lesz képes elkapásra, akkor mir lesz? 800 yard 1 meccsen?


Plusz ott vannak a beállítások. Beállíthatod, hogy passzoljatok olyan sokat, mint az IRL packers, beállíthatod, hogy több hosszú passzt dobáljon, és akkor máris más statok jönnek ki.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát ha 600 yardos QB-kat keresek valóban nem éri meg statokat böngészni, de 200+os QB-ból van azért elég, szerintem semmi gond azokkal. Jó a védelmek jobbak mint kéne, de szerintem annyira nem tragikus, mint itt mondjátok, de nekem8.

Hurray volt egy safetym, DeAngelo az MVP, Beanie 100+ yard, már csak nyerni kéne 😀fetomy
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀Newman
ez igaz, de ne feledd, itt nem ugyanaz a fala meg az elkapósora ha nem tévedekbriareos
A RT és az egyik G kérdéses valóban, cserében nem bottom 5 LT védi Aaron vakoldalát.
Az elkapó sor meg nem elit, de egy ilyen irányítónak bőven elég kéne, hogy legyen. Ez kicsit sem magyarázza az átlag kevesebb, mint 170 yardot.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Grat Szegecs. Több kommentárt nem fűzök az eddig tapasztaltakhoz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem saját szemszögből nézve eddig jó a dolog bár a passzolt yard valóban kevés, de én így is terveztem a csapatom sok futással. Az is tetszik, hogy negyedik negyedben 20 pontos előnynél kb már csak futunk. Mondjuk ettől vannak még érdekes hívások... Illetve azt kéne kiiktatni, hogy a falemberek ászkodjanak a ST-ben.... Louis force fumble és Lilja meg visszavitte....gabokocka
Többek között ezt is be lehet ám állítani, aki nem lusta rá, meg, hogy 3. és 11-re csak rövid vagy közepes/hosszú passz legyen (alapból van egy csekély százalék a futáson asszem), x-pontos hátrányban csak passz, meg minden
Persze nem kell, mert ennyit egy GM-nek nem kell csinálnia, csak utána szerintem felesleges emiatt panaszkodni 😊
Ja igen, Grat Visi, számítottam rá, hogy nem lesz esélyem 6–0-ra a csoportban, ha pedig már valahol veszíteni kellett, még mindig úgy voltam vele, hogy New Jerseyben (😛) legyen. Mondjuk, hogy a hosszabbítást mi kezdtük, és nem sikerült megnyerni azért nem kellemes, úgy látszik kiégett Brady :/ De remélem innentől már nem lesz megakadás, és meglesz a PO 😂

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀Newman
ez igaz, de ne feledd, itt nem ugyanaz a fala meg az elkapósora ha nem tévedekbriareos
és a csapat GM-je is szar 😀Stez
a fejétől bűzlik a hal
😕


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha 600 yardos QB-kat keresek valóban nem éri meg statokat böngészni, de 200+os QB-ból van azért elég, szerintem semmi gond azokkal. Jó a védelmek jobbak mint kéne, de szerintem annyira nem tragikus, mint itt mondjátok, de nekem8.

Hurray volt egy safetym, DeAngelo az MVP, Beanie 100+ yard, már csak nyerni kéne 😀fetomy
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀Newman
ez igaz, de ne feledd, itt nem ugyanaz a fala meg az elkapósora ha nem tévedekbriareos
és a csapat GM-je is szar 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Hát ha 600 yardos QB-kat keresek valóban nem éri meg statokat böngészni, de 200+os QB-ból van azért elég, szerintem semmi gond azokkal. Jó a védelmek jobbak mint kéne, de szerintem annyira nem tragikus, mint itt mondjátok, de nekem8.

Hurray volt egy safetym, DeAngelo az MVP, Beanie 100+ yard, már csak nyerni kéne 😀fetomy
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀Newman
ez igaz, de ne feledd, itt nem ugyanaz a fala meg az elkapósora ha nem tévedek

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát ha 600 yardos QB-kat keresek valóban nem éri meg statokat böngészni, de 200+os QB-ból van azért elég, szerintem semmi gond azokkal. Jó a védelmek jobbak mint kéne, de szerintem annyira nem tragikus, mint itt mondjátok, de nekem8.

Hurray volt egy safetym, DeAngelo az MVP, Beanie 100+ yard, már csak nyerni kéne 😀fetomy
Rodgers 2 meccs alatt dobott annyit, amennyit IRL 1 meccs alatt szokott, oké, hogy nálad ez nem téma a fantasztikus irányítóid miatt, de ez igenis probléma. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carpenter, Woodley, Langford :/
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grat Gabo, nagyarányú, de reális vereség.
Én nem panaszkodom, belefért.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ha 600 yardos QB-kat keresek valóban nem éri meg statokat böngészni, de 200+os QB-ból van azért elég, szerintem semmi gond azokkal. Jó a védelmek jobbak mint kéne, de szerintem annyira nem tragikus, mint itt mondjátok, de nekem8.

Hurray volt egy safetym, DeAngelo az MVP, Beanie 100+ yard, már csak nyerni kéne 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Úgy nehéz nyerni, hogy Rodgers nem éri el még csak a 170 yardot sem meccsenként... 😀Newman
Mert szar.
Adtad volna el inkább, amikor a fél csapatomat kínáltam érte. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Érthetetlen hogy hogy a faszomba futott szét fal nélkül a Dallas, de azt kell hogy mondjam, hogy ez az Orton 233 yard 1TD 2INT Addai 11/46 yard 20 szerzett ponttal még mindig kibaszott reális. 😊 jó mondjuk azt továbbra sem értem hogy miért a passzokat erőltetjük.
Dez Bryant megint nem csinált semmit, de Avant 141 yardja azért bizakodásra ad okot, ha továbbra is tudom hozni az 1 W 1 L átlagot akkor egy rossz szavam nem lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Úgy nehéz nyerni, hogy Rodgers nem éri el még csak a 170 yardot sem meccsenként... 😀