GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma mikor várható sim? Csak azért kérdem, mert 23:30-ig leszek gép előtt.Soldados
Ma nem lesz elvileg.
Ja hogy tegnap nem volt 😀 My bad.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma mikor várható sim? Csak azért kérdem, mert 23:30-ig leszek gép előtt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀eaglesmcnabb
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀Toca
Csak szája nagy, tavaly se vitte el HöritőlDeny
Én vittem volna, ő nem adta 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.Delonso_
Jó, azért ennyire nem vagyok hülye. De nem írhattam ki, akinek kell RB, szóljon, kap taget és viheti. Deny
hat ehhez kepest sikerult 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀Toca
Csak szája nagy, tavaly se vitte el HöritőlDeny
mert tudta, hogy csak 1 éves szerződése van és úgy is UFA lesz.Höri
Hát igazából 2 millióért szinte 1 évre megérte idehozni, főleg, hogy nincs falam. Bár az a sim kibaszása, hogy 6 hétre kiejtette, de hamarosan jön, reménykedem, hogy 3. héttől már probable.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀eaglesmcnabb
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀Toca
Csak szája nagy, tavaly se vitte el HöritőlDeny
mert tudta, hogy csak 1 éves szerződése van és úgy is UFA lesz.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha tagelem, akkor őt nem csak 2 első körért vihetik el? Vagy ha én rárakom Buehlerre a franchise taget és kell neked, megbeszélhetjük, hogy 5. körért a tiéd tagestül?



Teljesen más, jövő évi cap mennyi lesz, mert így dől el, hogy hány emberrel akarok hosszabbítani?Deny
Inkább ez jaja, a két első kör arra van, hogyha ajánlasz neki szerződést, amit nem kíván matchelni a tulaj, akkor két első körért el KELL engednie (ez mondjuk továbbra sem tisztázott, hogy lehet-e ilyet nálunk, Höri anno ellenezte, nem tudom lesz-e)
Jövő évi capről meg úgyis lesz szavazás lassanWyatt
Kénytelen leszek e szerint a sim 3. hete előtt megnyitni KeKit, hogy beírjam, kínálom Turnert 😊

Egyébként, csak hogy biztos legyen, ha hosszabbítok vele, akkor nem cserélhető már? Tudom, hogy szabályzat szerint nem, de már nem hiszek semminek, amíg 3-an meg nem erősítik 😛Deny
Nem lehet cserélni se hosszabbított játékost, se tendereltet 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀eaglesmcnabb
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀Toca
Csak szája nagy, tavaly se vitte el HöritőlDeny
de csak azért, mert Höri talált egy másik madarat 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, akkor sem fog senki két elsőköröst adni, ha Turner mellé Freemant is odabaszod ajándékba 😀
Örülj, ha egyet kapsz a tagje után 😛Wyatt
Ha tagelem, akkor őt nem csak 2 első körért vihetik el? Vagy ha én rárakom Buehlerre a franchise taget és kell neked, megbeszélhetjük, hogy 5. körért a tiéd tagestül?



Teljesen más, jövő évi cap mennyi lesz, mert így dől el, hogy hány emberrel akarok hosszabbítani?Deny
Inkább ez jaja, a két első kör arra van, hogyha ajánlasz neki szerződést, amit nem kíván matchelni a tulaj, akkor két első körért el KELL engednie (ez mondjuk továbbra sem tisztázott, hogy lehet-e ilyet nálunk, Höri anno ellenezte, nem tudom lesz-e)
Jövő évi capről meg úgyis lesz szavazás lassanWyatt
Kénytelen leszek e szerint a sim 3. hete előtt megnyitni KeKit, hogy beírjam, kínálom Turnert 😊

Egyébként, csak hogy biztos legyen, ha hosszabbítok vele, akkor nem cserélhető már? Tudom, hogy szabályzat szerint nem, de már nem hiszek semminek, amíg 3-an meg nem erősítik 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.Delonso_
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀eaglesmcnabb
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀Toca
Csak szája nagy, tavaly se vitte el Höritől
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.Delonso_
Jó, azért ennyire nem vagyok hülye. De nem írhattam ki, akinek kell RB, szóljon, kap taget és viheti. De majd holnap zoltanpaksafrombudapest GM Genet megkeresi újra és megírja, hogy Alualu szerint ár alatt vihető Turner.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.Delonso_
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀eaglesmcnabb
Megvan akkor a tökéletes cserepartnere 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.Delonso_
Herremans többet. ér. 2 első körért még a hülyének is megéri 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Deny ez a két első kör megható 😊
Nagyon ne éld magad bele. Mellesleg egy Taged van.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Deny, akkor sem fog senki két elsőköröst adni, ha Turner mellé Freemant is odabaszod ajándékba 😀
Örülj, ha egyet kapsz a tagje után 😛Wyatt
Ha tagelem, akkor őt nem csak 2 első körért vihetik el? Vagy ha én rárakom Buehlerre a franchise taget és kell neked, megbeszélhetjük, hogy 5. körért a tiéd tagestül?



Teljesen más, jövő évi cap mennyi lesz, mert így dől el, hogy hány emberrel akarok hosszabbítani?Deny
Inkább ez jaja, a két első kör arra van, hogyha ajánlasz neki szerződést, amit nem kíván matchelni a tulaj, akkor két első körért el KELL engednie (ez mondjuk továbbra sem tisztázott, hogy lehet-e ilyet nálunk, Höri anno ellenezte, nem tudom lesz-e)
Jövő évi capről meg úgyis lesz szavazás lassan

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teljesen más, jövő évi cap mennyi lesz, mert így dől el, hogy hány emberrel akarok hosszabbítani?Deny
Ja tényleg, először ezt kéne eldönteni sztem is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, akkor sem fog senki két elsőköröst adni, ha Turner mellé Freemant is odabaszod ajándékba 😀
Örülj, ha egyet kapsz a tagje után 😛Wyatt
Ha tagelem, akkor őt nem csak 2 első körért vihetik el? Vagy ha én rárakom Buehlerre a franchise taget és kell neked, megbeszélhetjük, hogy 5. körért a tiéd tagestül?



Teljesen más, jövő évi cap mennyi lesz, mert így dől el, hogy hány emberrel akarok hosszabbítani?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Deny, akkor sem fog senki két elsőköröst adni, ha Turner mellé Freemant is odabaszod ajándékba 😀
Örülj, ha egyet kapsz a tagje után 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
jójó
majd valamelyik nap megy a lista

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És mikor lesz hosszabbítás abban az esetben, ha valaki olyat hoz el az ember, akire taget rakott egy másik GM?
Mert ugyebár mint le lett fixálva, rögtön adni lehet az illetnek hosszútávút.Stez
RFA-zás alatt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
És mikor lesz hosszabbítás abban az esetben, ha valaki olyat hoz el az ember, akire taget rakott egy másik GM?
Mert ugyebár mint le lett fixálva, rögtön adni lehet az illetnek hosszútávút.

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én már mindenkit beáraztam


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, mire ez a nagy sietség? Még szezon alatt lemegy a hosszabbítás is? Vagy csak, hogy a róziknak legyen több idejük?Wyatt
tavaly február 17-én indult a hosszabítás, 20-án a franchise tagelés. Nem hiszem, hogy sietnék, alapszakasz végére jó lenne ha beárazná a Rosi banda a játékosokat. Ennyi a tervem egyelőre.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nevezz meg egy esetet, amikor bármilyen győzelem után vertem magam itt, hogy mekkora istencsászár vagyokWyatt
Lusta vagyok 😀 de te vagy a legjobb a háromból, ha ez segít 😊


Most nézem amúgy, elég cinkes dolgok voltak a meccseimen.. Jets ellen 1 yardról nem futottunk be (1 perc volt hátra) - szóval lehet visszavonom amit írtam a program AI-jával kapcsolatban.. az alábbit nézve meg pláne 😀

4-5-BAL11 (4Q: 07:22) Billy Cundiff attempted a 28 yard field goal and succeeded. PENALTY: Baltimore was called for Running into the Kicker. The penalty was declined. Cincinnati 13, Baltimore 10Igor
Pont azért, mert erős csapatot kaptam nem másztam soha ellenfél arcába, hogy meglettélbaszvakocsog, mert eléggé pofátlannak tartottam volna 😊
Viszont a csapat újjáépítésénél szerintem jó munkát végeztem, ennek adtam hangot, az tény.

Höri, mire ez a nagy sietség? Még szezon alatt lemegy a hosszabbítás is? Vagy csak, hogy a róziknak legyen több idejük?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elore latom hogy ezt a szezont is a Steelriots szamara futja a progi az AFC-ben ;(Igor
mert az a 2 csapat a legjobb, a 2 legjobb GM pedig Wyatt és Soldi.

Lehet itt hőzöngeni, de valójában a te rossz beállítsaid és rossz csapatépítésed miatt vagy 0-2.Höri
A rossz csapatoknak legalább akkor ez a kiváltsága maradjon meg, hogy szabadon hőzöngjenek 😛 😀 Nem is tudom ki értékelt amúgy hatodiknak a PR-en.. szóval üdv a klubban, mint minőségi PR-író úr 😛 Igor
jaj Igor, egyszer vagyunk sorstársak, akkor is beszólsz? 😀

a válaszom csak azért lett ilyen mert az elmúlt napokban folyamatosan a hozzád hasonló GM-ek érdekeit védtem, de el lettem halgattatva a fenti indokokra építve.