GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 904
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
2-0. dől a terv, nagyon dől

egyébként szerintem nem kell holnap dupla forduló, jó lesz az egy



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha megnyugtat, Maclin 9/3 17 yard 😀
Ettől függetlenül Aaronnak illene többet passzolnia, majd ha baszogatta és akkor sem változik, akkor lesz szopóka

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hagyjad newman, felesleges szót csépelni. akinek nem elég a 210 totál yard meccsenként, az dögöljön meg.

két hét alatt 7 db 100 yardos futó és tíz db 100 yardos elkapó van. nem egy meccsen, hanem kombinálva! tényleg kurva reális, nincs értelme reklamálni. és ez nem a program hibája, hanem a miénk, mert minden csapat szar. mind szar GM-ek vagyunk, akik balfasz kereteket raktak össze.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
És? Ők döntik el? Nem egy csapat akiknek a munkája lehetővé teszi annak a pár focistának a lehetőséget, hogy kiemelkedőt alkosson? Ha annyi számítana csak, akkor a Philly nyerte volna az SB-t, a Redskins pedig ligarekorder lenne.Delonso_
http://www.youtube.com/watch?v=24k3PCL4prU

Itt ez döntötte el a meccset? Vagy az, hogy még 2004-ben Bigbent nem a Giants draftolta, hanem a Steelers?

szerk:
Az NFL egy kurvahosszú sportfetomy
Ezt JJ meg ne lássa.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ugyanazt a szót használjuk, de mást értünk ezalatt.
pl. Tebow jelenség. Ő dönti el a meccset azzal, hogy le tud 2 jó drive-ot vezetni akár olyanokkal, amiket más nem biztos, hogy megcsinálna, de vajon megtehetné-e, ha a védelem, futók, fal, playcalling nem teremtené meg a lehetőséget azzal, hogy megfutják a 1st downt, passzot hívnak, blokkolnak, és a védelem nem enged 8-10 pontnál nagyobb előnyt?

Vagy pár éve a Pats-Giants SB-n. Ugyebár Eli zsenialitása és szerencséje kellett ahhoz, hogy kiszabaduljon úgy, hogy 3 védő lóg rajta, de vajon elég lett volna az ő zsenije, ha mondjuk Tyree nem kapja el olyan veszett mákosan/faszán? Vagy Tyree-t dícsérnék a fasza elkapásért, ha Eli nem jól dobja, vagy épp el sem tudja dobni?

Az NFL egy kurvahosszú sport, 3 órán át megy a meccs, ami alatt rengeteg play van. Egy-egy top játékos tud 1-2-3 nagy playt produkálni a meccsen, ami úgy néz ki, hogy eldönti a meccset, és mindenki arra emlékszik, mert utolsó play volt, vagy stb... de előtte ők még levittek ám rengeteg playt, ahol egyszer X csinált nagyot, egyszer Y, egyszer egy egész csapategység, egyszer meg az edző, mert bevállalt egy komoly playt.

És erről beszélünk mi Delonsoval. 1-1 zseni sokat érhet, de csak akkor, ha megvan a lehetősége sokat érni. Egyszerűen nem működik, mert minden nagy play arról szól, hogy akár ha pl. a futó mekkora break tackle-öket csinál, de azoknál is van 1-1 key block, és azok is csak 1 play-ek. Egyszerűen senki nem fog pl. 300 yardot passzolni úgy, hogy nem dobatnak vele hosszút, nem kapja el az elkapó és nem blokkol a fal.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Ted Ginn fikázóknak mondom, hogy eddig ő: 11 target, 9 catch, 0 drop
Míg a 6-os (ha jól emlékszem) Greg Jennings, 12 target, 4 catch, 2 drop

Szóval lehet itt fikázni a szar elkapósoromat, de amíg az elvileg legjobb emberem a legrosszabb az összes közül, addig nincs miről beszélni szerintem.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És? Ők döntik el? Nem egy csapat akiknek a munkája lehetővé teszi annak a pár focistának a lehetőséget, hogy kiemelkedőt alkosson? Ha annyi számítana csak, akkor a Philly nyerte volna az SB-t, a Redskins pedig ligarekorder lenne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Az más kérdés, hogy mi áll a győzelem hátterében, de azért én úgy gondolom, hogy gyakran megesik, hogy "egy két premier focista" egyéni teljesítménye dönt el meccseket. De tudom, hogy nincs igazam, mert nem így van és kész.szaba
Mást jelent, hogy eldönti a meccset, vagy egyedül megnyeri.fetomy
És ahol az egész kezdődött:
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az más kérdés, hogy mi áll a győzelem hátterében, de azért én úgy gondolom, hogy gyakran megesik, hogy "egy két premier focista" egyéni teljesítménye dönt el meccseket. De tudom, hogy nincs igazam, mert nem így van és kész.szaba
Mást jelent, hogy eldönti a meccset, vagy egyedül megnyeri. Minden csapatban van több olyan, aki eldönthet meccseket, de olyan egy csapatban sincs, aki megfelelő csapatmunka, és háttérmunka nélkül megnyeri a meccset. Még ha a társak nem is nagyon segítenek, akkoris legalább a gameplan olyan, ami rá van szabva. Adrian Peterson sem fog 1500 yardot futni egy szar fallal, vagy ha mondjuk van neki 8 futókísérlete, az is középre, hiába ő az AP. És még Joe Montana sem fog 300 yardot passzolni, ha hiába varázsolja Ted Ginn kezébe, mert ő akkor sem szereti megfogni 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akkor ki szokta eldönteni a meccseket, a szertáros?szaba
A gameplan, az edzők, a játékosok egyéni és csapat teljesítménye, az idő, az orvosok, a játékosok barátnői, a bukmékerek, a maffia, GM Gene, az egymás játékához való jobb alkalmazkodás, az elemzők napi teljesítménye, Belichick izgalmas sajtótájékoztatói stb stb...Delonso_
Az más kérdés, hogy mi áll a győzelem hátterében, de azért én úgy gondolom, hogy gyakran megesik, hogy "egy két premier focista" egyéni teljesítménye dönt el meccseket. De tudom, hogy nincs igazam, mert nem így van és kész.szaba
Fontosak az egyéni teljesítmények, de ezekhez is kellenek társak. Bár a kamera a sztárt mutatja de a jómunkásember nagyon fontos az ő teljesítményéhez. Ha nincs meg a jómunkásember akkor ott és úgy.... Akkor Cutler számolgatja a négylevelű lóherét ....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Örülök hogy jól érzékeltettem, mennyire értelmetlen volt a hozzászólásod.Delonso_
Akkor ki szokta eldönteni a meccseket, a szertáros?szaba
A gameplan, az edzők, a játékosok egyéni és csapat teljesítménye, az idő, az orvosok, a játékosok barátnői, a bukmékerek, a maffia, GM Gene, az egymás játékához való jobb alkalmazkodás, az elemzők napi teljesítménye, Belichick izgalmas sajtótájékoztatói stb stb...Delonso_
Az más kérdés, hogy mi áll a győzelem hátterében, de azért én úgy gondolom, hogy gyakran megesik, hogy "egy két premier focista" egyéni teljesítménye dönt el meccseket. De tudom, hogy nincs igazam, mert nem így van és kész.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Peyton Manning?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem sokat 😊 Szeretem ugyan a csapatot és amíg jó védelem volt szívesen is néztem, de ez nekem egy katyvasz, nem szeretem ezt a focit ami ott dívik.Delonso_
Amúgy a második felében már a védelem a helyén volt, Cutler kiesése után meg csak ők tartottak meccsben minket, jövőre nagyobb kaka lesz :/

Egyébként most komolyan ledöbbentett, hogy a sportot évek óta nézők is képesek azt hinni, hogy 1 -akármennyire is jó- játékos akkor is world class statokat hoz, ha pl. QBnál nincs neki WR gárda, esetleg OL, és főleg rá szabott playcalling. Azt hinné az ember, hogy már pár meccs, de több szezon végképp elég lehet arra, hogy lássuk, 1-1 klasszis jelenthet különbséget, de azért ekkorát nem..fetomy
Utálok egyetérteni, de mit tegyek? 😊 Igazad van.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grat, sikerült lényegre törnöd.szaba
Örülök hogy jól érzékeltettem, mennyire értelmetlen volt a hozzászólásod.Delonso_
Akkor ki szokta eldönteni a meccseket, a szertáros?szaba
A gameplan, az edzők, a játékosok egyéni és csapat teljesítménye, az idő, az orvosok, a játékosok barátnői, a bukmékerek, a maffia, GM Gene, az egymás játékához való jobb alkalmazkodás, az elemzők napi teljesítménye, Belichick izgalmas sajtótájékoztatói stb stb...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyelőre nem megy annyira a spread offense mint vártam, de azért Fitz 94 passzkísérlete eléggé rokkol. tenor ellen már két számjegyű pontot értem el, úgyh amint a lockout utáni rozsdát lerázza magáról a csapat, megindulunk felfelé.

bár ehhez nagyon kell, hogy Barron továbbra is all-universe formában tolja a vak oldalon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem sokat 😊 Szeretem ugyan a csapatot és amíg jó védelem volt szívesen is néztem, de ez nekem egy katyvasz, nem szeretem ezt a focit ami ott dívik.Delonso_
Amúgy a második felében már a védelem a helyén volt, Cutler kiesése után meg csak ők tartottak meccsben minket, jövőre nagyobb kaka lesz :/

Egyébként most komolyan ledöbbentett, hogy a sportot évek óta nézők is képesek azt hinni, hogy 1 -akármennyire is jó- játékos akkor is world class statokat hoz, ha pl. QBnál nincs neki WR gárda, esetleg OL, és főleg rá szabott playcalling. Azt hinné az ember, hogy már pár meccs, de több szezon végképp elég lehet arra, hogy lássuk, 1-1 klasszis jelenthet különbséget, de azért ekkorát nem..
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az Eagles szezonját sem látták sokan úgy néz ki, nagy nevek, de csapat 0---> fos az egész. Ez a progi is ilyen. Problem?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Oké Szaba, akkor majd nem nézek meccset.
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.Delonso_
Grat, sikerült lényegre törnöd.szaba
Örülök hogy jól érzékeltettem, mennyire értelmetlen volt a hozzászólásod.Delonso_
Akkor ki szokta eldönteni a meccseket, a szertáros?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.Delonso_
Mondjuk akkor idén nem láttál Bears meccset, ha jól sejtem 😂fetomy
Nem sokat 😊 Szeretem ugyan a csapatot és amíg jó védelem volt szívesen is néztem, de ez nekem egy katyvasz, nem szeretem ezt a focit ami ott dívik.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akkor IRL ne nézz meccset, mert gyakran megesik.szaba
Oké Szaba, akkor majd nem nézek meccset.
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.Delonso_
Grat, sikerült lényegre törnöd.szaba
Örülök hogy jól érzékeltettem, mennyire értelmetlen volt a hozzászólásod.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.Delonso_
Mondjuk akkor idén nem láttál Bears meccset, ha jól sejtem 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
Akkor IRL ne nézz meccset, mert gyakran megesik.szaba
Oké Szaba, akkor majd nem nézek meccset.
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.Delonso_
Grat, sikerült lényegre törnöd.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
Akkor IRL ne nézz meccset, mert gyakran megesik.szaba
Bizonyíték?

(csak hogy jozsuát idézzem)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én örülök hogy nem egy két premier focista dönti el a meccseket.Delonso_
Akkor IRL ne nézz meccset, mert gyakran megesik.szaba
Oké Szaba, akkor majd nem nézek meccset.
Bár én még sosem láttam azt hogy egy QB egyedül ment volna fel a pályára.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez egy extrém idény volt QB szempontból komoly rekordok dőltek meg.
A játék sok lehetőséget ad arra hogy fésülgessük a játékosokat, amit meg is fogunk tenni a következő idényben. Arra is ad hogy gameplant készítsünk kihasználva az erősségeket.
Így ezek a hátrányok el fognak tűnni.

Nekem a Madden is oké, de ezt eddig részletesebbnek és reálisabbnak vélem. A győzelmem túlzó volt, az ugyanolyan brutális vereségem azonban kb reális.