GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
hehh... 2-0, újabb DE szállt el 😀

ahogy nézem igazi rangadó lesz a jest ellen 3. héten 😊briareos
Így van. Mondjuk az mindig rangadó, de így komolyabb tétje is van. Bár lehet nálam kipukkan a lufi és végül megyek a süllyesztőbe.

Grat a Patriotsnak. Hosszabbításban sikerült csak megverni őket. Az offensem elég szépen működött, 169 futott és 246 passzolt yard. Csak az a két INT nem tetszik, meg a rengeteg fumbli, bár az a program sajátja.
Mindemellé Revis mellett kapják el a legtöbb labdát 😀 Ha a másik CBm szarrá dobálnák megértem, de így :/ Nah mindegy 2-0 az 2-0 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Nekem saját szemszögből nézve eddig jó a dolog bár a passzolt yard valóban kevés, de én így is terveztem a csapatom sok futással. Az is tetszik, hogy negyedik negyedben 20 pontos előnynél kb már csak futunk. Mondjuk ettől vannak még érdekes hívások... Illetve azt kéne kiiktatni, hogy a falemberek ászkodjanak a ST-ben.... Louis force fumble és Lilja meg visszavitte....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne legyen dupla forduló 1 nap alatt, nem leszünk sokan gép előtt, és kettő között sérültek cseréje nehézkes lenne, gépre meg nem bíznám magától.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2 meccs 2 W és a D nem engedett TD-t, a 2 meccsen 1-1 fumble return TD-re volt csak jó az ellen.

A problémákról annyit, hogy a sokak által leírt sok fumble, kevés pass yd, túlzott rotáció mellett megemlíteném, hogy túl sok a penalty - legalábbis az én meccseimen. A TEN volt hogy 3 büntit csinált egymás után (off holding, off holding, false start - s ez azért kicsit vicces már) Továbbá botrányos a playcalling: 3 perccel a vége előtt egálnál a RZ-ban 3. és 11-re futóplay... :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindegy, egyébként meg jogosan sírsz...
Döme
nem konkrétan neked írtam, hanem mindenkinek - csak a te hszedre reagálva.

nyilván senki se ismeri a programot, én se, de azt már megtapasztaltam 4 év szimulálás alatt, hogy ami 1. héten szar, az nem fog megjavulni magától. ezért javasoltam, hogy minden offense kapjon kakaót.Höri
Majd jövőre, lockout miatt nincs meg az összhang elkapók és QB-k között. Aki futni se tud, ott a fal is új, nem nyitnak réseket, sajnálom.
Nálad sok a passzolt yard, mert Manning álmában is Waynenel van együtt.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Mindegy, egyébként meg jogosan sírsz...
Döme
nem konkrétan neked írtam, hanem mindenkinek - csak a te hszedre reagálva.

nyilván senki se ismeri a programot, én se, de azt már megtapasztaltam 4 év szimulálás alatt, hogy ami 1. héten szar, az nem fog megjavulni magától. ezért javasoltam, hogy minden offense kapjon kakaót.Höri
Hihetetlen hogy ez az 5. szezonunk már egyébként, és a 6. is már a nyakunkon. 😊

Na mindegy, keressük a megoldást.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindegy, egyébként meg jogosan sírsz...
Döme
nem konkrétan neked írtam, hanem mindenkinek - csak a te hszedre reagálva.

nyilván senki se ismeri a programot, én se, de azt már megtapasztaltam 4 év szimulálás alatt, hogy ami 1. héten szar, az nem fog megjavulni magától. ezért javasoltam, hogy minden offense kapjon kakaót.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
sírni csak a győzteseknek szabadJJ
29. alkalommal is leírom:

nem az eredmény dühít, hanem a statok.
ha 100 yardot megtéve nyernék, az sokkal jobban dühítene, mint az hogy korrekt meccsen kikapok.eddig nekem mind2 meccsemen volt normális offense, de a legtöbb meccsen lófasz van.
nincs bajom a 0-2-vel, de nagyon sajnálom, hogy nem okoz semmi örömöt a többi meccs végigbújása mert irreális az egész.Höri
szorozz meg mindent kettővel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
eh, tényleg borzalmasan kevés lesz így a passzolt yardJJ
Igen, ezzel valmit kezdeni kell, mert ez 70-es évek focija kb.Döme
Az cool, akkor nyerni fogok megint :cool:, s téged ütlek az AFC-döntőben 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Somos rostere ultrazorall, amikor állítottam a Dcjét kb végig bazmegeztem, és fel is basz hogy nem nyer...

Ha lehetne skálázni istenkira lenne a progi a végtelen beállítás meg a statok gazdagsága miatt, de a kevés pont stb elbassza rendesen az élménytDöme
én mondtam, hogy fel kellett volna turbózni az összes offense-t, de ti már akkor is tudtátok, hogy majd minden jobb lesz.Höri
Milyen mi? Én nem is erre szavaztam tavaly hanem a Pro Football Simulatorra, az egy dolog hogy én vállaltam be a hekkelést. Meg szerintem senki nem pattogott hogy ez tuti atomkirályság lesz.

Mindegy, egyébként meg jogosan sírsz...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sírni csak a győzteseknek szabadJJ
29. alkalommal is leírom:

nem az eredmény dühít, hanem a statok.
ha 100 yardot megtéve nyernék, az sokkal jobban dühítene, mint az hogy korrekt meccsen kikapok.eddig nekem mind2 meccsemen volt normális offense, de a legtöbb meccsen lófasz van.
nincs bajom a 0-2-vel, de nagyon sajnálom, hogy nem okoz semmi örömöt a többi meccs végigbújása mert irreális az egész.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Somos rostere ultrazorall, amikor állítottam a Dcjét kb végig bazmegeztem, és fel is basz hogy nem nyer...

Ha lehetne skálázni istenkira lenne a progi a végtelen beállítás meg a statok gazdagsága miatt, de a kevés pont stb elbassza rendesen az élménytDöme
én mondtam, hogy fel kellett volna turbózni az összes offense-t, de ti már akkor is tudtátok, hogy majd minden jobb lesz.

látomHöri
sírni csak a győzteseknek szabad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Somos rostere ultrazorall, amikor állítottam a Dcjét kb végig bazmegeztem, és fel is basz hogy nem nyer...

Ha lehetne skálázni istenkira lenne a progi a végtelen beállítás meg a statok gazdagsága miatt, de a kevés pont stb elbassza rendesen az élménytDöme
én mondtam, hogy fel kellett volna turbózni az összes offense-t, de ti már akkor is tudtátok, hogy majd minden jobb lesz.

látom

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Újabb szoros zakó, ezúttal szarok is voltunk, főleg az offense. Az egyetlen TD-nk egy PR fumble return TD volt a rémlassú Halltól. De a futás jól megy viszonylag, a védelem is összeállt. Ha Tynes bevágja a mezőnygólját, akkor meg OT van, nincs itt nagy baj.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
hehh... 2-0, újabb DE szállt el 😀

ahogy nézem igazi rangadó lesz a jest ellen 3. héten 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
Somos rostere ultrazorall, amikor állítottam a Dcjét kb végig bazmegeztem, és fel is basz hogy nem nyer...

Ha lehetne skálázni istenkira lenne a progi a végtelen beállítás meg a statok gazdagsága miatt, de a kevés pont stb elbassza rendesen az élményt
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 241 — Whoops, looks like something went wrong.
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.Höri
egyik csapat ellen sem tudom elképzelni, hogy nyerjek
somos alapból megcsítel, az O-m meg annyira gány, hogy ellened sem lesz lófaszra sem elég
MoJo az első heti alapozás után visszaesett, pedig neki kellene a hátán vinnie a csapatot

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Futni ellenem egyelőre nem lehetDeny
meg a liga 88%-a ellen.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3Stez
muhaha, itt a szar csapatoknak áll a világ, szerintem Somos lesz az 1/2.

Newman is megkezdte a lejtmenetet, hullanak a Super Bowl favoritok.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2-0 😀 Még, hogy a Bears ellen nem lehet futni, McCoy és Turner spin move nélkül nyomott 170 futott yardot és 3 TD-t 😊
Sérülés meg nincs nálunk, Olsent sajnálom, de 3 hét nem a világ, meg már most is probable.
Freeman továbbra se passzol ezer yardot, de ő úgyis csak game manager nálunk 8azért picksixére haragszok). Azért király a WR részleg, mint tudtam előlre, Freeman 170 yardjából 99 Wittené. Futni ellenem egyelőre nem lehet, csak a Chiefs jobb futás ellen liga szerte (cserébe mi meg futásban elsők is vagyunk).
Buehler szar, megint kihagyott 2 mezőnygólt.

Ja, hiányos O-Lineom ellenére nem csinált sacket a Bears.

Fumble meg nálunk csak 1 volt, az se lett elveszítve, egyre jobban tetszik ez a sim. Holnap fogadjuk Texanst.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 241 — Whoops, looks like something went wrong.
öhh,
Steinbach sérült, fasza
Nedneynek meg a kurva anyját, most lazán hibázhatott volna, de még 56ról is bebaszta, a Chargers ellen kibaszottul meg 35ről kihagyta a köcsög
Vick 120 passzolt yard sincs meg, Megatron elkapás nélkül 😂
abszolút kritikán aluli az O-m statja
de valahogy nagyomn tré, ahogy a progi itt a WR-jeimet kezeli
jön a 49ers és majd a Colts, két teljesen sima zacsi, 1-3
Döme: hát ez van, most mit mondjak? 😀 Eléggé vicces lenne a csapatod az fix, de hát látod, így is nyersz 😊 nem kellenek ebbe a játékba nagy nevek, egyszerűen annyira jó a csapategységed, hogy bárkit versz 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikaptam jocitól, aki a legrosszabb GM evör 😀 nem is kell Manninget padoztatnom ahhoz, hogy meglegyen Luck, jóság vanHöri
Direkt beállíttatta, hogy fusson mint az állat, hát elég brutál lett most amit összehoztak a D-d ellen. 😛Döme
az hagyján, de Manning 6!!! futás, 37 yardra nincs magyarázat.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
kikaptam jocitól, aki a legrosszabb GM evör 😀 nem is kell Manninget padoztatnom ahhoz, hogy meglegyen Luck, jóság vanHöri
Direkt beállíttatta, hogy fusson mint az állat, hát elég brutál lett most amit összehoztak a D-d ellen. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikaptam jocitól, aki a legrosszabb GM evör 😀 nem is kell Manninget padoztatnom ahhoz, hogy meglegyen Luck, jóság van

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
eh, tényleg borzalmasan kevés lesz így a passzolt yardJJ
Igen, ezzel valmit kezdeni kell, mert ez 70-es évek focija kb.Döme
amíg nyerek, nincs ezzel baj, de pirosmezes csapat ellen többet nem játszok!

John Greco Degenerative Hip Condition Out 105 Weeks
Jermon Bushrod Strained Elbow Tendon Out 6 Weeks
Jonathan Vilma Strained Calf Muscle Out 3 Weeks
Drew Brees Sprained Ankle Probable 1 Week


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal