GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ja másik hatványozott kérés! Nézzétek a sérüléseket, és ha valaki out, akkor szóljatok hogy hogy variáljak. Ellenkező esetben rábízom a gépre, de akkor ne sírjatok.Döme
Mondjuk amit beírtam inaktívnak, az nem valósult meg. Naanee és Carr játszott, míg pl. Garay helyett sztem Hoke tolta NT-ben.szaba
Azt írtad san diegoban ez nem a gm dolga, így a hc szart a véleményedreJJ
Őőőő. T-t..ttt...tév....tévedtteetetetem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
minden nap lesz forduló, eldőlt.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Owned

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Ja másik hatványozott kérés! Nézzétek a sérüléseket, és ha valaki out, akkor szóljatok hogy hogy variáljak. Ellenkező esetben rábízom a gépre, de akkor ne sírjatok.Döme
Mondjuk amit beírtam inaktívnak, az nem valósult meg. Naanee és Carr játszott, míg pl. Garay helyett sztem Hoke tolta NT-ben.szaba
Azt írtad san diegoban ez nem a gm dolga, így a hc szart a véleményedre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ja másik hatványozott kérés! Nézzétek a sérüléseket, és ha valaki out, akkor szóljatok hogy hogy variáljak. Ellenkező esetben rábízom a gépre, de akkor ne sírjatok.Döme
Mondjuk amit beírtam inaktívnak, az nem valósult meg. Naanee és Carr játszott, míg pl. Garay helyett sztem Hoke tolta NT-ben. De ránézek a dc-re és küldök píemet.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Delonso: Devery Henderson is ott pörög a tavalyi career ending sérülése ellenére, úgyhogy szerintem év végén törlődik 😊fetomy
tavaly is ezt a programot használtuk? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Simán nyersz kristof, nem kérdés.
Most az, hoghy szabát fossá domináltam lófaszt nem ér, amikor simán kikaptam. 😀
Mondjuk ha lehetne olyat, Nedneyt ki is vágnám, mint macskát szarni, de Vick is kb. követheti, aki a saját 3 yardosomon pick6-et dobott.
Ezek a fekák... Megfertőzték Nedneyt is.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
előre szólok hogy ellenem senki se számítson 100 körüli futott yardra. Csak a miheztartás végett 😀eaglesmcnabb
De bátor lett az elnök úr!Szegecs
muszáj elrettenteni az ellent, még ha kevés is az igazságtartalma. Az lesz a szép ha ezen kijelentésem után egyből szétfut a kövi fordulóban az OL nélküli dallas 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Delonso: Devery Henderson is ott pörög a tavalyi career ending sérülése ellenére, úgyhogy szerintem év végén törlődik 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hú, ha ma lesz sim, akkor küldök roster abajgatást Döme, sok sérülés miatt van ganyé, meg most látom, hogy DLineba se Castillo, se Seymour nem kezdő.


előre szólok hogy ellenem senki se számítson 100 körüli futott yardra. Csak a miheztartás végett 😀eaglesmcnabb
Ma Turner és McCoy fog ellened menni. Előbbi pocsék, de Shadyt ismered. Külön semelyik nem megy 100 fölé, de együtt illene.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Delkristof
De ne feledd, a program az idény előtti állapotot szimulálja, ahol Stafford elbukott saját lábában és két IR idényt tolt. Jövőre már sokkal brutálabb lesz.Delonso_
uramisten, mit fog akkor Tebow a következő gm szezonban művelni?JJ
😊 Just win baby

Döme, az én voksom is a napontára megy.

Más.

Ha valaki lesérül két idényre nálunk, az törlődik szezon végén vagy érvényben marad? Pl az ilyenek miatt
John Greco Degenerative Hip Condition Out 105 Weeks
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
előre szólok hogy ellenem senki se számítson 100 körüli futott yardra. Csak a miheztartás végett 😀eaglesmcnabb
De bátor lett az elnök úr!


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
előre szólok hogy ellenem senki se számítson 100 körüli futott yardra. Csak a miheztartás végett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leigazolnám JJ orvosi stábját, nem semmik lehetnek egy nap alatt belőtték, hogy kicsit több, mint 2 év múlva térhet vissza 😊
Nálam meg közben elfogy a fal, se Todd, se Carimi már.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mindjárt jön a friss sérültlista, majd a Saints-re nézzetek rá 😀JJ
Igen, sorry nem töltöttem fel valamiért minden friss file-t , elvileg mostmár jó.Döme
ohh, akkor mindjárt küldök PM-et a változásokkal

DD picsába



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
naponta legyen

amugy durva idén is a Defensem 😛
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
naponta


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Naponta legyen sim.

Stez: te pedig ne reménykedj, 462 yardot haladtál már szaba ellen is, ha csak minden 4. rz látogatásodból lesz 1-1 fg is lesz vagy 9 pontod, ami az én offensem ellen alázásra is bőven jó 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
justin 😕

már most van egy olyan érzésem, hogy a D-m egy drive-ot sem fog full kezdő felállásban tolni

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
mindjárt jön a friss sérültlista, majd a Saints-re nézzetek rá 😀JJ
Igen, sorry nem töltöttem fel valamiért minden friss file-t , elvileg mostmár jó.

A Saints tényleg durva 😛Döme
nyomni kell egy ctrl+r kombót a betöltés után

milyen kedves voltál, mikor azt írtad, hogy Greco-t "szerintem IR-re tolhatod is" 😀 vissza nem vonultathatom? 😊JJ
Hát nem bírsz ki két évet? 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
mindjárt jön a friss sérültlista, majd a Saints-re nézzetek rá 😀JJ
Igen, sorry nem töltöttem fel valamiért minden friss file-t , elvileg mostmár jó.

A Saints tényleg durva 😛Döme
nyomni kell egy ctrl+r kombót a betöltés után

milyen kedves voltál, mikor azt írtad, hogy Greco-t "szerintem IR-re tolhatod is" 😀 vissza nem vonultathatom? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
mindjárt jön a friss sérültlista, majd a Saints-re nézzetek rá 😀JJ
Igen, sorry nem töltöttem fel valamiért minden friss file-t , elvileg mostmár jó.

A Saints tényleg durva 😛
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Naponta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
mindjárt jön a friss sérültlista, majd a Saints-re nézzetek rá 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A másik kérdés: naponta vagy kétnaponta menjen a szim?Döme
Inkább naponta. Tisztuljanak ki mielőbb a pickek, stb.. így is sűrű lesz az offseasonfetomy
thisbriareos
jaja menjen naponta



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter