GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
A másik kérdés: naponta vagy kétnaponta menjen a szim?Döme
Inkább naponta. Tisztuljanak ki mielőbb a pickek, stb.. így is sűrű lesz az offseasonfetomy
this

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A másik kérdés: naponta vagy kétnaponta menjen a szim?Döme
Inkább naponta. Tisztuljanak ki mielőbb a pickek, stb.. így is sűrű lesz az offseason
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jorrick Calvin CB nem hiányzik valakinek? Az Eagles rosterében volt tévesen, de létező faszi.

Ja és minden problémát PM-ben jelezettek továbbra is légyszi. Próbáljuk a rendszert finomhangolni, mert engem is felbasznak ezek a fasságok. Ha már ennyit szoptam vele, legelább legyen jobb mint a Madden...

A másik kérdés: naponta vagy kétnaponta menjen a szim?Döme
2 napira voksolnék, max kicsit megcsúszunk, de azért legalább ne 3 hét alatt menjen le szezon.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja másik hatványozott kérés! Nézzétek a sérüléseket, és ha valaki out, akkor szóljatok hogy hogy variáljak. Ellenkező esetben rábízom a gépre, de akkor ne sírjatok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én a folyamatos fumble-oknál kapartam az arcom 😊

ez is barátságos volt:
3-6-MIA27 (1Q: 09:24) Leon Washington ran around right end for 69 yards and was forced out of bounds. Tackled by OLB Keith Rivers. Key block delivered by Gosder Cherilus.

Nem baj fake, lesz ez még így se, hosszú még az idény!briareos
jaja ez sem volt rossz csak azert nem irtam feljebb mert utana legalabb jott a nagy glstop hamar kiloktek 4 yardon 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jorrick Calvin CB nem hiányzik valakinek? Az Eagles rosterében volt tévesen, de létező faszi.

Ja és minden problémát PM-ben jelezettek továbbra is légyszi. Próbáljuk a rendszert finomhangolni, mert engem is felbasznak ezek a fasságok. Ha már ennyit szoptam vele, legelább legyen jobb mint a Madden...

A másik kérdés: naponta vagy kétnaponta menjen a szim?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Úgy nyerni, hogy Rodgers még a 180 yardot sem éri el, epic... 😀Newman
campbell net passzolt yardja az 50-et nem érte el, = W 😀briareos
a tobb mint 200 rohant yard ien meg a kulcs 3rd down stopok kicsit segitettek abban h tudd ezt menedzselni.
mondanam h megbasz az ideg h egy ien meccsen kepes voltam kikapni de mar szoptam eleget ahhoz
h tulsagosan ne csesszen fel 😀

mondjuk az ienek nem hasznalnak az idegrendszeremnek koztuk a meccsnyero play ami aztan ultimate vot
3-15-MIA30 (3Q: 08:53) Ricky Williams ran inside the left guard for 23 yards.
Tackled by OLB Keith Rivers. Key block delivered by Gosder Cherilus.
1-6-BUF06 (4Q: 03:22) Jason Campbell pass was dropped by WR Kevin Walter. PENALTY: Miami was called for Offensive Holding.
1-16-BUF16 (4Q: 03:17) Marion Barber ran around left end for 16 yards and a TOUCHDOWN! Key block delivered by Eben Britton. Buffalo 9, Miami 9
(4Q: 03:17) Extra point by Josh Scobee was good. Miami 10, Buffalo 9Fake
én a folyamatos fumble-oknál kapartam az arcom 😊

ez is barátságos volt:
3-6-MIA27 (1Q: 09:24) Leon Washington ran around right end for 69 yards and was forced out of bounds. Tackled by OLB Keith Rivers. Key block delivered by Gosder Cherilus.

Nem baj fake, lesz ez még így se, hosszú még az idény!

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Az egyébként miért van, hogy a menetrendnél nálam nincs eredmény?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ez a maddenes felülreprezentálós dolog a csapatokra leosztva annyira nem para. IRL is ott vannak ezek a csapatok állandóan a PO-ban, itt is célszerű bejutniuk 😛Wyatt
a problema nem ezzel van hanem azzal h a coltsot v a patset istenesen megkellett rongalni egy fantasy drafttal inditott
szezonnal is h ne jusson be barmilyen sim alatt a poba. nem pm v brady fuggo volt ez hanem csapatnev fuggo sajnos.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgy nyerni, hogy Rodgers még a 180 yardot sem éri el, epic... 😀Newman
campbell net passzolt yardja az 50-et nem érte el, = W 😀briareos
a tobb mint 200 rohant yard ien meg a kulcs 3rd down stopok kicsit segitettek abban h tudd ezt menedzselni.
mondanam h megbasz az ideg h egy ien meccsen kepes voltam kikapni de mar szoptam eleget ahhoz
h tulsagosan ne csesszen fel 😀

mondjuk az ienek nem hasznalnak az idegrendszeremnek koztuk a meccsnyero play ami aztan ultimate vot
3-15-MIA30 (3Q: 08:53) Ricky Williams ran inside the left guard for 23 yards.
Tackled by OLB Keith Rivers. Key block delivered by Gosder Cherilus.
1-6-BUF06 (4Q: 03:22) Jason Campbell pass was dropped by WR Kevin Walter. PENALTY: Miami was called for Offensive Holding.
1-16-BUF16 (4Q: 03:17) Marion Barber ran around left end for 16 yards and a TOUCHDOWN! Key block delivered by Eben Britton. Buffalo 9, Miami 9
(4Q: 03:17) Extra point by Josh Scobee was good. Miami 10, Buffalo 9
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez a maddenes felülreprezentálós dolog a csapatokra leosztva annyira nem para. IRL is ott vannak ezek a csapatok állandóan a PO-ban, itt is célszerű bejutniuk 😛

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát kikaptam, 2:27-el a vége előtt kevés volt az 1 pontos előny...

Mondjuk hogy az első drive-nál az ellenfél 30-as vonalán miért nem FG-ra ment a csapat, azt nem vágom, turnover on downs-al nyitni a szezont elég vicces...

Mondjuk hogy SJ hogy lett kick returner, azt nem tudom, de gyorsan le kell onnan venni... 😛

De hogy pont Bulger-től kapjak ki elsőre... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😛

Szerk.:
Gratula a Cardinals-nak, ez majdnem lemaradt! 😊StormST
köszi, nem számítottam győzelemre, tényleg nem 😊Fucu
szöveg
sima 16-0-ás mérleget vársz szerintem 😀Stez
nem szöveg, így van 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát kikaptam, 2:27-el a vége előtt kevés volt az 1 pontos előny...

Mondjuk hogy az első drive-nál az ellenfél 30-as vonalán miért nem FG-ra ment a csapat, azt nem vágom, turnover on downs-al nyitni a szezont elég vicces...

Mondjuk hogy SJ hogy lett kick returner, azt nem tudom, de gyorsan le kell onnan venni... 😛

De hogy pont Bulger-től kapjak ki elsőre... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😛

Szerk.:
Gratula a Cardinals-nak, ez majdnem lemaradt! 😊StormST
köszi, nem számítottam győzelemre, tényleg nem 😊Fucu
szöveg
sima 16-0-ás mérleget vársz szerintem 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát kikaptam, 2:27-el a vége előtt kevés volt az 1 pontos előny...

Mondjuk hogy az első drive-nál az ellenfél 30-as vonalán miért nem FG-ra ment a csapat, azt nem vágom, turnover on downs-al nyitni a szezont elég vicces...

Mondjuk hogy SJ hogy lett kick returner, azt nem tudom, de gyorsan le kell onnan venni... 😛

De hogy pont Bulger-től kapjak ki elsőre... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😛

Szerk.:
Gratula a Cardinals-nak, ez majdnem lemaradt! 😊StormST
köszi, nem számítottam győzelemre, tényleg nem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csúnya csalás, árulás!!!
Mi az hogy nyertem? Hogy leszek így 1/1? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
De ne feledd, a program az idény előtti állapotot szimulálja, ahol Stafford elbukott saját lábában és két IR idényt tolt. Jövőre már sokkal brutálabb lesz.Delonso_
uramisten, mit fog akkor Tebow a következő gm szezonban művelni?JJ
neked az nem mindegy, amikor Lint leigazoltad?
nincs ellenfél ígyStez
nekem csak a recruiting megy, a proselytizing nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Delkristof
De ne feledd, a program az idény előtti állapotot szimulálja, ahol Stafford elbukott saját lábában és két IR idényt tolt. Jövőre már sokkal brutálabb lesz.Delonso_
uramisten, mit fog akkor Tebow a következő gm szezonban művelni?JJ
neked az nem mindegy, amikor Lint leigazoltad?
nincs ellenfél így

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Delkristof
De ne feledd, a program az idény előtti állapotot szimulálja, ahol Stafford elbukott saját lábában és két IR idényt tolt. Jövőre már sokkal brutálabb lesz.Delonso_
uramisten, mit fog akkor Tebow a következő gm szezonban művelni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Delkristof
De ne feledd, a program az idény előtti állapotot szimulálja, ahol Stafford elbukott saját lábában és két IR idényt tolt. Jövőre már sokkal brutálabb lesz.

Jaja, de sajna Avrilen kívül nincs is olyan aki tudna sackelni...

Fetomy én nem ezt írtam?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Delkristof
ma javítasz majd
sima 1-1-ed lesz

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow 2szer olyan jó passer ratinget hozott össze, mint Stafford - no komment
futásban 32. passzban 30. az offense (legalább Mattet csak egyszer sikerült sackelni)
grat Del
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Úgy nyerni, hogy Rodgers még a 180 yardot sem éri el, epic... 😀Newman
campbell net passzolt yardja az 50-et nem érte el, = W 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Úgy nyerni, hogy Rodgers még a 180 yardot sem éri el, epic... 😀

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A madden sokkal reálisabb volt. Troy Smith offensive rookie of the year, Jarvis Moss meg Pro Bowl DE.

Nem értem mit kell 1 forduló után nyafogni, meg eldönteni,hogy melyik játék a jobb. Mondjuk ez Soldadosra nem vonatkozik,mert ha eddig 5 probléma volt ezzel, akkor ő 7szer írta be, hogy ő megmondta már előre 😀 de lényeg, hogy akkor ilyen alapon most haragudjunk meg erre a programra, nyomjuk holnaptól maddennel, ott meg mondjuk week2-n Tarvaris 600 yardot passzol, amiből 300-at Beanie Wells kap el, és akkor meg térhetünk erre vissza, vagy keresni gyorsba egy másikat.

Vagy inkább adjunk a programnak ennél egy kicsit több időt. Alapból is, így meg főleg, hogy ennyi vesződés volt vele. Aztán ha szezon végén nem jön be mégse, akkor majd verheti a mellét mindenki, hogy mennyire faszán megmondta előre.fetomy
Nem akarok belemenni, de én épp azt mondom, hogy el kell fogadni a programot, és épp azt nem értem, hogy miért nyivákolnak 1 forduló után. (M indezt úgy mondom, hogy én végig Madden-párti voltam)

És igen, sztem az elég gáz, hogy schedule-t nem lehetett állítani, ezért többször napirenden tartottam a kérdést, mert szerettem volna ha legalább ilyen alapvető kér(d)és megoldódik. Nem oldódott meg, ezt is elfogadtam zokszó nélkül. A többség így döntött, s egy szót se szóltam, hogy köcsög program, miért kellett ezt stb. És mondom minden normális szim program generál meglepetést és pont akkor jó a sim, ha van benne ilyen. 😉 Persze ez támadási felületet ad a programnak, de valójában pont így kell lennie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
vagy keresni gyorsba egy másikatfetomy
én még mindig a te ötletedet támogatom: nyissunk egy eredménykövető topikot, ahol a gm-ek játszhatnák le egymást között a meccseket, real time

izgalomban, változatosságban és sok pontban se lenne hiány


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal