Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Sorry valamit elbasztam a html kreálásban, pár perc és jó lesz.

Ja IRL nincs olyan hogy a KC megveri a perfekt GB-t, mint tudjuk.Döme
Van, csak nem egy fordulóban 5x.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez eléggé megérdemelte azért 😀

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
10-1es cowboys 33-0ra égett indyben 😂
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Sorry valamit elbasztam a html kreálásban, pár perc és jó lesz.

Ja IRL nincs olyan hogy a KC megveri a perfekt GB-t, mint tudjuk.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez valami cheat lehet, hogy kikaptam a vargyaktól. 😛 Bár így is kezemben a sorsom a bye week-re, hisz még most is vezetem az AFC-t, ráadásul a Bengals is égett, így a divgyőzelem nincs veszélyben. 😊

Azért grat Igor!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
röhej bazdmeg
vicc

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
hihetetlen mennyire random ez az egész sim. 😀braxa88
Sima random.org is lehetne. 😛
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
mega bug, meccset nyertem idegenben...
sorry braxa nem direkt volt 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Csak elpicsaztuk a rinyagépet olléé. Logok-boxok nalam is errort dobnak.
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A logokra meg a boxokra errort dobál nekem.
Egyébként wow, na ezt nem vártam, 3-8-1!
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
hihetetlen mennyire random ez az egész sim. 😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Ennyi. Ebből már csak pont szar draft lesz.
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Most nézem, ma meg holnap két csoprangadó, el is dől a PO-m sorsa.szaba
Fent a forduló.

Igazából ezt a meccset gecire nem tudom hogy sikerült megnyernem... 😊 Illetve de, Aso powa, 9 INT-nél jár a kis hamis. 😀
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jííííháá 😊
Lol Ravens 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Most nézem, ma meg holnap két csoprangadó, el is dől a PO-m sorsa.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
vicc

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme, ment PM mindkét témában, amiről szó volt

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem csak, hogy Mare D könyöksérülés miatt. Ilyenkor ki rúgja majd a FG-okat? Nem nálam van Suh 😊Fucu
Sőt, még csak Welker se. De akkor jó, hogy felnéztem ilyen hajnalban, kapkodnom kell, hogy még az abajgatás is beleférjen

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Sancho kurva kemény gyerek, hadd játsszon.

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Azt vajon ki lehet deríteni hogy Sanchonak melyik kezén ficamodott ki a hüvelykujja? :rolleyes: Game lognál meg az injuries részlegnél nem írja. Bár lehet szerintem leszarom és bent hagyom a kezdőben, elvégre a meccsen is játszott tovább 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Alap volt, hogy kiszopok a csítes Hawks ellen
Vick két napja buzinak állt, előszeretettel szopja a faszt
4 pick és semmi más ezalatt, elég is volt sima vereséghez, amilyen tróger a csapat, a ma esti broncos elleni meccsen is kikapok esélyesként, a faszomat bele, nem lesz meg a PO sem, ezért a délután sorra kerülő QB-k ratingjét le fogom húzni 😀
gabo örülhet, Flaccot már megcsináltam ma 😂
na mindegy, ez van, nem is vártam más, a 8-8-as szezon álom lesz márStez
7-4-es csapatként hisztizni... nem menő.

Sztem egy hetes ban/capbüntit/játékoscutolást érdemelnél a fürdöskurva attitud jogosulatlan felhasználása miatt... 😛Igor
Jaja, Stez a fürdőskurvák királya. 😉Döme
Hiába, Bazzani az assistant HC dugiban, nagy a ráhatása a felfogásra. 😂
De mondjuk ez a 7-4 nem 12-4 lesz és szerintem le fogok maradni a PO-ról sajnos, mivel Döme viszi a csoportot, de szaba is húzogatja a meccseit, ráadásul még mindkettővel játszom is, ami után könnyen csoportharmadik helyre eshetek. 😀
Vick meg átvette a Cam szindrómát, utóbbi 2 meccsen 4 pick, a büdinigga elkezdett sztrájkolni.

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Orton 141-es rate, na menjetek a faszomba 😀 Mondjuk az eaglest mindig megbassza a Bears, na még a harmatgyenge lions tkéne megcsapni, és a szezon érdemi részének annyi is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Persze.Döme
zsír, pass happy offense FTW

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Jaja, legkésőbb 3kor legyen 😊

szerk. ment abajgatás Döme, kivitelezhető?kristof
Persze.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Korán akarok fordulót, olyan 2-3 fele, ellenvetés?Döme
Milyen formátumban küldjek abajgatást, hogy ne anyázz vissza? 😀szaba
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor máris kiérdemelted az anyázást 😛

Ott van a hivatalos közleményekben bazeg.Döme