GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A madden sokkal reálisabb volt. Troy Smith offensive rookie of the year, Jarvis Moss meg Pro Bowl DE.

Nem értem mit kell 1 forduló után nyafogni, meg eldönteni,hogy melyik játék a jobb. Mondjuk ez Soldadosra nem vonatkozik,mert ha eddig 5 probléma volt ezzel, akkor ő 7szer írta be, hogy ő megmondta már előre 😀 de lényeg, hogy akkor ilyen alapon most haragudjunk meg erre a programra, nyomjuk holnaptól maddennel, ott meg mondjuk week2-n Tarvaris 600 yardot passzol, amiből 300-at Beanie Wells kap el, és akkor meg térhetünk erre vissza, vagy keresni gyorsba egy másikat.

Vagy inkább adjunk a programnak ennél egy kicsit több időt. Alapból is, így meg főleg, hogy ennyi vesződés volt vele. Aztán ha szezon végén nem jön be mégse, akkor majd verheti a mellét mindenki, hogy mennyire faszán megmondta előre.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Attól függetlenül, mert most valamit megjegyeztem a programról, attól még én szerintem ez sokkal jobb, mint a madden. De első szezonunk, egy csomó dologról fingunk nincs, Dömének sem, még csak ismerkedünk az egésszel, így szépen lassan ezeket a hibákat ki kell javítanunk. De azért a nagyobb hibákat nyilván jó lenne hamar, hogy ne menjen rá sokak egész idénye. Reméljük, hogy ez sikerülni is fog, nem kell hozzá mindent átvariálni és minden fennakadás nélkül lemehet már a sim. Most abba fölösleges belemenni, hogy ki melyik programot akarta anno, mert ez van most, ezt kell szeretni. De szerintem jó 20-25 GM simán emellett is rakta le a voksát anno.Stez
Így van. Vannak ennek jobb részei és kevésbé jók. A többség döntött, ezt el kell fogadni. És a másik, hogy egy meccs után felesleges nyivákolni. (Pont az utóbbi mondat a lényeg)

Sőt olyanért is kár nyivákolni, hogy egy Pat White agyonnyeri magát. Minden normális szimuláló program csinál ilyen meglepetést, ahogy IRL is van ilyen, csak lehet nem épp Pat White-tal. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Most a fél társaság kifejezetten elégedetlen, de...

A Maddenben megvolt az az öt-hat csapat akik folyamatosan felül voltak reprezentálva.
Ott élethű statok voltak? Mikor egy Pat White nyerte agyon magát?
Ne vicceljünk már.

Nem az a kérdés itt melyik a tökéletes, mert egyik sem az, hanem melyik a jobb élvezhetőbb.
Erre pedig nem elég egy forduló.Delonso_
a Tebowfaktor benne van a játékban, ez a lényeg 😛
future contracttal le is igazoltam Jeremy Lint


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most a fél társaság kifejezetten elégedetlen, de...

A Maddenben megvolt az az öt-hat csapat akik folyamatosan felül voltak reprezentálva.
Ott élethű statok voltak? Mikor egy Pat White nyerte agyon magát?
Ne vicceljünk már.

Nem az a kérdés itt melyik a tökéletes, mert egyik sem az, hanem melyik a jobb élvezhetőbb.
Erre pedig nem elég egy forduló.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Attól függetlenül, mert most valamit megjegyeztem a programról, attól még én szerintem ez sokkal jobb, mint a madden. De első szezonunk, egy csomó dologról fingunk nincs, Dömének sem, még csak ismerkedünk az egésszel, így szépen lassan ezeket a hibákat ki kell javítanunk. De azért a nagyobb hibákat nyilván jó lenne hamar, hogy ne menjen rá sokak egész idénye. Reméljük, hogy ez sikerülni is fog, nem kell hozzá mindent átvariálni és minden fennakadás nélkül lemehet már a sim. Most abba fölösleges belemenni, hogy ki melyik programot akarta anno, mert ez van most, ezt kell szeretni. De szerintem jó 20-25 GM simán emellett is rakta le a voksát anno.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem ami bassza a csörömet, az az irgalmatlanul fos RZ hatékonyság a programban, és ez nem csak nálam áll fent, hanem kb. mindenkinél, ezen valamit alkotni kéne. Most lehet osztani Soldi ezért, de én például értékelni tudnám, hogy ha a program meg értékelné is az elit offensem, amit összehoztam. Mert nem véletlenül turbóztam ezt a csapatrészt. Csak a progi valahogy baromira szereti a védelmeket, egyelőre legalábbis ez jön ki, így az offseasonnal is egybevéve. A dolog mókás része, hogy a fos defenseket is szereti. Most perpill ott tartunk, hogy teljesen mindegy, hogy kinél ugrál Revis vagy egy Polamalu, mert lófaszt nem ér.
A másik gondom az a rengeteg fumble, mert ez azért sok, nagyon is. Itt még az IRL labdabiztos futók is 10-12 fumblikkal fogják zárni az idényt.Stez
Egyáltalán nem osztok senkit. De minden simulálás ilyen. Vannak meglepetések, ahogy IRL is. Akár eredményt nézve, akár elit játékos szart teljesít, vagy egy no-name csinál egy break out meccset/seasont.

Én sose sírtam sim miatt, pedig volt pár fájó PO loss-om. Ráadásul én magam a Madden mellett voltam mindig. Mert az a normális, hogy minden évben van meglepetéscsapat a PO-ban, de többnyire azért a jók jutottak be minden évben. Az hogy meccsen belül, meg egyes szezonstatok nem jöttek ki megfelelően, nálam belefért. Nem láttam még tökéletes sim programot. (És ez pedig NEM támadás azok felé, akik az új program mellett voltak, sőt respect azoknak, akik rengeteg munkát öltek bele. Csak most az derül ki, amit én gondoltam mindig is, hogy a simnél mindig kezdődik a rinyálás és ez sose lesz másképp)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem ami bassza a csörömet, az az irgalmatlanul fos RZ hatékonyság a programban, és ez nem csak nálam áll fent, hanem kb. mindenkinél, ezen valamit alkotni kéne. Most lehet osztani Soldi ezért, de én például értékelni tudnám, hogy ha a program meg értékelné is az elit offensem, amit összehoztam. Mert nem véletlenül turbóztam ezt a csapatrészt. Csak a progi valahogy baromira szereti a védelmeket, egyelőre legalábbis ez jön ki, így az offseasonnal is egybevéve. A dolog mókás része, hogy a fos defenseket is szereti. Most perpill ott tartunk, hogy teljesen mindegy, hogy kinél ugrál Revis vagy egy Polamalu, mert lófaszt nem ér.
A másik gondom az a rengeteg fumble, mert ez azért sok, nagyon is. Itt még az IRL labdabiztos futók is 10-12 fumblikkal fogják zárni az idényt.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát már nem azért, de a védelmem jó, erre kapok 19 pontot Ortontól, az O meg összehoz 3at. Na mindegy...tenorx
19 pont nem sok, viszont rookie QB-val simán előfordulhat ilyen. 😉Soldados
Jó, az megint más, ha úgy kapok ki, hogy Locker hajint 5 INTet, de Locker sokkal jobban játszott, mint Orton.
Ami érdekes az a Mendenhall 12ből 28 yard, meg az, hogy Tramon nem deflectelt semmit, hanem ilyen Anthony Armstrongok szopatták.
Illetve a csere ILBm 2 interceptionje az szép 😀tenorx
Tramonnak idén nem volt túl nagy szezonja és Mendy IRL is szarul kezdte az évet. 😉 Csupa valósághű adat. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát már nem azért, de a védelmem jó, erre kapok 19 pontot Ortontól, az O meg összehoz 3at. Na mindegy...tenorx
19 pont nem sok, viszont rookie QB-val simán előfordulhat ilyen. 😉Soldados
Jó, az megint más, ha úgy kapok ki, hogy Locker hajint 5 INTet, de Locker sokkal jobban játszott, mint Orton.
Ami érdekes az a Mendenhall 12ből 28 yard, meg az, hogy Tramon nem deflectelt semmit, hanem ilyen Anthony Armstrongok szopatták.
Illetve a csere ILBm 2 interceptionje az szép 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát már nem azért, de a védelmem jó, erre kapok 19 pontot Ortontól, az O meg összehoz 3at. Na mindegy...tenorx
19 pont nem sok, viszont rookie QB-val simán előfordulhat ilyen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát már nem azért, de a védelmem jó, erre kapok 19 pontot Ortontól, az O meg összehoz 3at. Na mindegy...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 079 — SB 50 Champion @ Grund
Hát kikaptam, 2:27-el a vége előtt kevés volt az 1 pontos előny...

Mondjuk hogy az első drive-nál az ellenfél 30-as vonalán miért nem FG-ra ment a csapat, azt nem vágom, turnover on downs-al nyitni a szezont elég vicces...

Mondjuk hogy SJ hogy lett kick returner, azt nem tudom, de gyorsan le kell onnan venni... 😛

De hogy pont Bulger-től kapjak ki elsőre... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😛

Szerk.:
Gratula a Cardinals-nak, ez majdnem lemaradt! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd amikor PM 5000+-szal zár, Wayne meg 2300 elkapott yarddal, akkor Höri is megenyhül 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Teljesen Reaális ez a játék 😛 😀
Orton 1TD 2INT 160 Yard, Addai 16/73 kb. ennyit is tud kb az O, a védelem meg beabálta a harmatgyenge Lions O-t, Hester 5/51 P returnökből, Gould 4/4-el MVP, eddig hozzák a srácok amit a Mester elvár tőlük 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Én úgy gondolom, hogy 1 meccs után még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, bár szemmel láthatólag lesznek anomáliák bőven, várni kell még pár meccset, hogy kiegyenlítődnek-e a dolgok, vagy rendszeres hibákról van-e szó.

A kevés passzolt yard miatt nem rinyálok, mert szar a qb- elkapó szekcióm, de a rengeteg fumble, és az, hogy ez a védelem 1 sacket hoz össze, érdekesnek tűnik. Pedig van a programban potenciál, de tény, hogy mindannyian alábecsültük a baszakodásfaktort.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a madden is szar volt, de arra nem kellett volna fél évet várni.

direkt nem is szarakodtam vele, hogy itt majd minden király de ugyanolyan élvezhetetlen.

nem csak a passzjáték, a futás ugyanúgy bűnrossz.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én nem azért rinyálok mert vesztettem hanem mert ezek nem NFL számok.

mondtam már, ha minden csapathoz hozzávágnánk még legalább 150 totál yardot, én egy rossz szót nem mondanék az eredmények miatt.Höri
Maddennek is voltak hülye számai, ennek is. (Én elejétől azt mondtam, hogy maradjunk annál 😛) De az új programmal kapcsolatban az első releváns véleményt legfeljebb a szezon felénél lehet levonni, nempedig 1 forduló után (pl Wyatt és Döme által beírt QB yard számok teljesen helyénvalóak voltak 😉) és értékelni pedig a végén kell, bár az engem már nem érint majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem azért rinyálok mert vesztettem hanem mert ezek nem NFL számok.

mondtam már, ha minden csapathoz hozzávágnánk még legalább 150 totál yardot, én egy rossz szót nem mondanék az eredmények miatt.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nagyon kevés a pont, iszonyat kevés a passzolt yard 😛 (és a futott yard)Höri
Akkor engem az incompletionökkel korlátozott le a rendszerJJ
2 QB ment 300 yard fölé mindössze, az egyik a tiéd, nem panaszkodhatsz 😀
(irl első hét: 14 QB 300+ fölött ebből három 400+, egy pedig 500+)

100 yardos elkapók száma: 4

...Höri
A másik az enyém. :cool:

De látom az új programtól semmi sem változott: a vesztesek rinyálnak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
első félidőben nagyon rokkoltunk, főleg Fitz, de a másodikra elfogyott a tudomány. redzone lófasz.

amott Greg Hardy és LaFell is élete napját hozza
p
e
r
s
z
e

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon kevés a pont, iszonyat kevés a passzolt yard 😛 (és a futott yard)Höri
Akkor engem az incompletionökkel korlátozott le a rendszerJJ
2 QB ment 300 yard fölé mindössze, az egyik a tiéd, nem panaszkodhatsz 😀
(irl első hét: 14 QB 300+ fölött ebből három 400+, egy pedig 500+)

100 yardos elkapóval bíró csapatok száma: 4
irl első hét: 12

100 yardos futó: 1
irl első hét: 7

kevesebb mint 100 yardot passzoló csapat: 5
irl első hét: 2

...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
nagyon kevés a pont, iszonyat kevés a passzolt yard 😛 (és a futott yard)Höri
Akkor engem az incompletionökkel korlátozott le a rendszer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tampában egy fantom WR 33 yardot kapott el, egy fantom WR 15 yardot.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon kevés a pont, iszonyat kevés a passzolt yard 😛 (és a futott yard)

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
-tutbiztosan vannak elbaszások a DC-kben, aki felfedezi, szól nekem PM-ben és javítom.
Döme
Ennek az oldalnak az alján lévő DC-t kell nézni?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes