GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez, úgy emlékszem, a következő szezonra te vállaltad, hogy az alapvetőbb értékeket belövöd a játékosoknak, hogy ne full random legyen. Ezt mikorra tervezed elkezdeni? Segítséget igényelsz?kristof
Én már rég csinálnám. 😀
Megkaptam a cuccokat, ismerkedtem a progival és a dolgokkal és át is látom már kb., de Döme azt mondta, hogy még várjuk meg a simet, nehogy valami meglepi érjen, valamint még okoskodik az egésszel valamit, hogy átláthatóbb legyen a progi és könnyebb legyen megírni mindent. Ha kell, én egyedül megcsinálom, ez tuti, de Fake azon felvetése, miszerint talán előnyösebb, ha nem az összes csapat összes játékosa az én, vagyis egy ember véleménye szerint legyen értékelve, így szívesen veszem a segítséget, meg hát az én dolgom is könnyebbé válik nyilvánvalóan.
Delonso jelezte, hogy 5-6 csapatot megcsinál, rajta kívül meg még 1, maximum 2 ember besegíthet, ha éppen van kedve és ideje rá.
Csak ne basszunk ki se magunkkal, sem pedig a többiekkel, hogy megváratjuk Őket, így nyilván olyan jelentkezzen, aki ráér és aki azért eléggé ismeri a játékosokat, hogy lehetőleg ne szülessenek faszság értékek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stez, úgy emlékszem, a következő szezonra te vállaltad, hogy az alapvetőbb értékeket belövöd a játékosoknak, hogy ne full random legyen. Ezt mikorra tervezed elkezdeni? Segítséget igényelsz?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
vezessük be mindenképp, egy kitétellel:
mivel az új program mutatja a részletes nézőszámokat is, ezért a változást támogatók által összeállított bizottság az eladatlan jegyek átlagos jegyárából kikalkulálja a potenciális bevételkiesést, mely összeg levónodik a fizetési sapkából
small market csapatoknál pedig arányszámokat is alkalmazhatunk, a realitás kedvéért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem, de ezen gyorsan javítok
Delonsotol elhozom sim után Tebowt és minden szurkoló kedvence leszek
onnantól meg a sim fölsölegessé válik, mert mindannyian tudjuk, hogy Tim nem veszít
19-0 powa :cool:Stez
2 19-0s csapat azert bebaszna 😀Fake
ebben az esetben Buffaloban kénytelenek lesznek beérni ennél gyengébb mérleggel, mert Kansasben csak a 19-0 jöhet számításba 😀Stez
iden meg beerik mert tudjak h a dolphins tokutolso lesz es jon luck ezt mar mondtam.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
hatalmas tevedes kiveve ha az 1/1et teblowra lotted el 😉Fake
nem, de ezen gyorsan javítok
Delonsotol elhozom sim után Tebowt és minden szurkoló kedvence leszek
onnantól meg a sim fölsölegessé válik, mert mindannyian tudjuk, hogy Tim nem veszít
19-0 powa :cool:Stez
2 19-0s csapat azert bebaszna 😀Fake
ebben az esetben Buffaloban kénytelenek lesznek beérni ennél gyengébb mérleggel, mert Kansasben csak a 19-0 jöhet számításba 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miért is? 😀
első teljes offseason után PO-ba ment a csapat 😉 az már más tészta, hogy nem a draftcetliket gyűjtögetem és amúgy benyaltam egy 1/1-et is, de ha eredmény van, akkor azt a szurkolók is leszarják 😀
de amúgy ki lehet vágni engem is, de ha te is repülsz és én is, nem lesznek normális ratingek már 😀Stez
hatalmas tevedes kiveve ha az 1/1et teblowra lotted el 😉Fake
nem, de ezen gyorsan javítok
Delonsotol elhozom sim után Tebowt és minden szurkoló kedvence leszek
onnantól meg a sim fölsölegessé válik, mert mindannyian tudjuk, hogy Tim nem veszít
19-0 powa :cool:Stez
2 19-0s csapat azert bebaszna 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
jaja es en is repulhetnek. de neked is csak ez a simed van hatra ha igy vesszuk h a helyeden maradj 😉Fake
miért is? 😀
első teljes offseason után PO-ba ment a csapat 😉 az már más tészta, hogy nem a draftcetliket gyűjtögetem és amúgy benyaltam egy 1/1-et is, de ha eredmény van, akkor azt a szurkolók is leszarják 😀
de amúgy ki lehet vágni engem is, de ha te is repülsz és én is, nem lesznek normális ratingek már 😀Stez
hatalmas tevedes kiveve ha az 1/1et teblowra lotted el 😉Fake
nem, de ezen gyorsan javítok
Delonsotol elhozom sim után Tebowt és minden szurkoló kedvence leszek
onnantól meg a sim fölsölegessé válik, mert mindannyian tudjuk, hogy Tim nem veszít
19-0 powa :cool:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fire szaba!Stez
jaja es en is repulhetnek. de neked is csak ez a simed van hatra ha igy vesszuk h a helyeden maradj 😉Fake
miért is? 😀
első teljes offseason után PO-ba ment a csapat 😉 az már más tészta, hogy nem a draftcetliket gyűjtögetem és amúgy benyaltam egy 1/1-et is, de ha eredmény van, akkor azt a szurkolók is leszarják 😀
de amúgy ki lehet vágni engem is, de ha te is repülsz és én is, nem lesznek normális ratingek már 😀Stez
hatalmas tevedes kiveve ha az 1/1et teblowra lotted el 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor már cseszhetem a tavalyi megmaradt pénzem 😀
Am ilyen alapon flexibilis rész ötletet mennyire zárjátok ki? Mittomén, 2 millával feljebb mehetsz, de jövőre annyival kevesebb lehet cserébe. Csak felvetés, még csak nem is javaslatWyatt
nekem ez is jo de ezt eleg korulmenyes lenne nyomon kovetni. amugy ez irl letezo dolog az uj cba szerint ?Fake
Szerintem IRL nincs ilyenről szó, csak eszembe jutott. IRL csak azt láttam, hogy a tavalyiból át lehet majd hozni capet

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor már cseszhetem a tavalyi megmaradt pénzem 😀
Am ilyen alapon flexibilis rész ötletet mennyire zárjátok ki? Mittomén, 2 millával feljebb mehetsz, de jövőre annyival kevesebb lehet cserébe. Csak felvetés, még csak nem is javaslatWyatt
nekem ez is jo de ezt eleg korulmenyes lenne nyomon kovetni. amugy ez irl letezo dolog az uj cba szerint ?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
fire szaba!Stez
jaja es en is repulhetnek. de neked is csak ez a simed van hatra ha igy vesszuk h a helyeden maradj 😉Fake
miért is? 😀
első teljes offseason után PO-ba ment a csapat 😉 az már más tészta, hogy nem a draftcetliket gyűjtögetem és amúgy benyaltam egy 1/1-et is, de ha eredmény van, akkor azt a szurkolók is leszarják 😀
de amúgy ki lehet vágni engem is, de ha te is repülsz és én is, nem lesznek normális ratingek már 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor már cseszhetem a tavalyi megmaradt pénzem 😀
Am ilyen alapon flexibilis rész ötletet mennyire zárjátok ki? Mittomén, 2 millával feljebb mehetsz, de jövőre annyival kevesebb lehet cserébe. Csak felvetés, még csak nem is javaslatWyatt
nyilván ha lesz akkor a cap ugyanannyi százalékát lehet majd átvinni mint irl

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor már cseszhetem a tavalyi megmaradt pénzem 😀
Am ilyen alapon flexibilis rész ötletet mennyire zárjátok ki? Mittomén, 2 millával feljebb mehetsz, de jövőre annyival kevesebb lehet cserébe. Csak felvetés, még csak nem is javaslat

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok az a hűde spórolós, de logikus ellenérv nincs, hogy ne legyen bevezetve.szaba
de van. mi nem penzzel jatszunk es nem tobb millio ember erzelmeivel. vagy ha igen akkor jopar embernek repulnie kene
az eredmenytelenseg okafolytan.Fake
Szerintem ez nem racionális érv, de ha igen, akkor ne legyen bevezetve. Sőt, semmi olyan ne legyen bevezetve, ami emocionális kötődéssel bír IRL.szaba
ez egy pelda volt arra h miert nincs ertelme mindent bevezetni csak azert mert irl ez igy van. latom erted.
amugy gaboval ertek egyet teljes mertekben.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Sztem majd a következő szezonban vezessük be, amikor már nyilvánvalóan meghatározható, hogy aki most x összeget nem költ el, annak egy részét átviheti a következő szezonra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Nem vagyok az a hűde spórolós, de logikus ellenérv nincs, hogy ne legyen bevezetve.szaba
de van. mi nem penzzel jatszunk es nem tobb millio ember erzelmeivel. vagy ha igen akkor jopar embernek repulnie kene
az eredmenytelenseg okafolytan.Fake
Szerintem ez nem racionális érv, de ha igen, akkor ne legyen bevezetve. Sőt, semmi olyan ne legyen bevezetve, ami emocionális kötődéssel bír IRL.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fire szaba!Stez
jaja es en is repulhetnek. de neked is csak ez a simed van hatra ha igy vesszuk h a helyeden maradj 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
fire szaba!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok az a hűde spórolós, de logikus ellenérv nincs, hogy ne legyen bevezetve.szaba
de van. mi nem penzzel jatszunk es nem tobb millio ember erzelmeivel. vagy ha igen akkor jopar embernek repulnie kene
az eredmenytelenseg okafolytan.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Nem vagyok az a hűde spórolós, de logikus ellenérv nincs, hogy ne legyen bevezetve.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk nem értem, hogy miért kellene még némi plusz előny az eddigi spórolósoknak és a gyengébb csapatoknak!? Elvégre jobb helyen draftolhatnak, így jobb játékosok közül is válogathatnak, szerintem ez elég előny. Ezen kívűl a piacon és capet nézve mindenki egyenlő eséllyel indul, hogy a csapatát jobbá tegye.
Én nem támogatom, de most ha a többség mellette van, akkor felőlem aztán menjen.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
ezen most kár idegeskedni, idény után majd kitaláljuk mi merre hogyan

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A gyengébb csapatoknak lenne rövidtávú előny a különbségek behozására.

De ezen érvelés alapján ne is draftoljunk, mert ne a jó csapatokat büntessük már hogy a rosszak komolyabb tehetségeket szerezhetnek.Delonso_
Kicsit sántít ez az érv, ugyanis senki sen tiltotta meg a "gyengébb" csapatoknak, hogy költsék a pénzüket, ezáltal erősebbé tegyék a keretüket. A draft is és az FA piac is arra van, hogy erősíts csapatodon, most az más kérdés, hogy spóroltál, de az akkor meg is látszik a mostani capeden is, de, hogy még az előző évieket is hozzá adjuk....nem tartom teljesen igazságosnak.Newman
IRL pedig igazságos?

Lehet jobban értesz hozzá😊Delonso_
Ezt én biztos nem mondtam.... 😛 😀
Teljesen objektíven nyilvánvaló, hogy ez lenne a legjobb megoldás, de GM-ként védenem kell a csapatom érdekeit, gondolom ez érthető.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A gyengébb csapatoknak lenne rövidtávú előny a különbségek behozására.

De ezen érvelés alapján ne is draftoljunk, mert ne a jó csapatokat büntessük már hogy a rosszak komolyabb tehetségeket szerezhetnek.Delonso_
Kicsit sántít ez az érv, ugyanis senki sem tiltotta meg a "gyengébb" csapatoknak, hogy költsék a pénzüket, ezáltal erősebbé tegyék a keretüket. A draft is és az FA piac is arra van, hogy erősíts csapatodon, most az más kérdés, hogy spóroltál, de az akkor meg is látszik a mostani capeden is, de, hogy még az előző évieket is hozzá adjuk....nem tartom teljesen igazságosnak.Newman
IRL pedig igazságos?

Lehet jobban értesz hozzá😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A gyengébb csapatoknak lenne rövidtávú előny a különbségek behozására.

De ezen érvelés alapján ne is draftoljunk, mert ne a jó csapatokat büntessük már hogy a rosszak komolyabb tehetségeket szerezhetnek.Delonso_
Kicsit sántít ez az érv, ugyanis senki sem tiltotta meg a "gyengébb" csapatoknak, hogy költsék a pénzüket, ezáltal erősebbé tegyék a keretüket. A draft is és az FA piac is arra van, hogy erősíts csapatodon, most az más kérdés, hogy spóroltál, de az akkor meg is látszik a mostani capeden is, de, hogy még az előző évieket is hozzá adjuk....nem tartom teljesen igazságosnak.