GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
6/37 Patriots
Jippííí, legalább ennyi hasznom volt 😊Wyatt
Én 6/36 vagyok, szóval én húzom be előtted az új Brady-t. 😛

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A 120% miért lenne elvetve a franchise tag-nél?
Az azokra a játékosokra vonatkozik, akik eddig a TOP 5-ben voltak... nehogy az új szerződésükkel kevesebbet, keressenek mint eddig.


PS: kell valamit csinálni most/küldeni Dömének.. átolvastam, de annyira nem egyértelmű... azt a hsz-t láttam, hogy dolgozik valamin jelenleg is.Igor
Ezért is gondoltam, hogy kéne lennie, de Höri írta, hogy PM-nek taget ad majd, és úgy sokkal olcsóbban megússza majd a hosszabbításnálWyatt
szerintem mindenképpen be kellene vezetni


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Vasárnapot jósolt tegnap, ne reménykedjetek annyira 😊Wyatt
Egy csapatot megcsinálni kb. 20 perc fél óra, így viszonyuljatok. 😛

Igyekszem haladni, dehát van real life is ugye... De megleszek záros határidőn belül, nyugella van.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vasárnapot jósolt tegnap, ne reménykedjetek annyira 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PS: kell valamit csinálni most/küldeni Dömének.. átolvastam, de annyira nem egyértelmű... azt a hsz-t láttam, hogy dolgozik valamin jelenleg is.Igor
mivel az általad megcsinált formában kellett küldeni a cuccot, te gyanúsan kitöltve adtad meg a DC-d. Döme most megcsinálja mindenkinek (mivel a hekkelés nem jött össze) aztán (remélem már ma este 😊) folytatja a sim-et az alapszakasz első fordulójával, szal Neked most nincs dolgos

sztem 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 120% miért lenne elvetve a franchise tag-nél?
Az azokra a játékosokra vonatkozik, akik eddig a TOP 5-ben voltak... nehogy az új szerződésükkel kevesebbet, keressenek mint eddig.


PS: kell valamit csinálni most/küldeni Dömének.. átolvastam, de annyira nem egyértelmű... azt a hsz-t láttam, hogy dolgozik valamin jelenleg is.Igor
Ezért is gondoltam, hogy kéne lennie, de Höri írta, hogy PM-nek taget ad majd, és úgy sokkal olcsóbban megússza majd a hosszabbításnál

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
A 120% miért lenne elvetve a franchise tag-nél?
Az azokra a játékosokra vonatkozik, akik eddig a TOP 5-ben voltak... nehogy az új szerződésükkel kevesebbet, keressenek mint eddig.


PS: kell valamit csinálni most/küldeni Dömének.. átolvastam, de annyira nem egyértelmű... azt a hsz-t láttam, hogy dolgozik valamin jelenleg is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbá:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost
Itt a második nálunk nem él, de el lehet cserélni, és az új csapat köthet új szerződést, egy darab esetben évenként (elvileg ebben maradtunk)Wyatt
sztem ez benne maradhat, csak nálunk még nem volt rá példa. gabokocka
Mintha az rémlene, hogy Höri azt mondta, hogy eddig sem volt így, és nem is lesz, mert nem exlusive fr van nálunk (vagy pont az, már passzolom)

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 261 — Keep pounding
No, itt az összes, amit elsőre találtam:

Ha maradunk ennél a programnál, akkor a posztlimitek máshogy alakulnak, pl 3 TE kell
szerk:

Franchise tag esetén a játékos a saját pozícióban játszó, 5 legjobban fizetett játékos átlagbérét kapja a következő szezonban.
Itt a felvetett 120%-ot végül elvetettük?Wyatt
Sztem ez jó ötlet, de várjuk meg a többiek véleményét.

Továbbá:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost
Itt a második nálunk nem él, de el lehet cserélni, és az új csapat köthet új szerződést, egy darab esetben évenként (elvileg ebben maradtunk)Wyatt
sztem ez benne maradhat, csak nálunk még nem volt rá példa.

A játékos börze után, a draftolt játékosok mellett a csapatok a nem választott játékosok közül is igazolhatnak. Ez az eredeti draft sorrend alapján, viszont kígyódrafttal történik (vagyis minden 2. körben megfordul a választás sorrendje), a GM-játék egyik kijelölt fórum topicján belül.
– itt randomizált sorrend volt kígyóztatva az elmúlt két szezonbanWyatt
ok

A drafton megszerzett játékosokat a megadott határidőig be kell írni a megfelelő topicba, ez jelképezi a szerződés megkötését. Amennyiben erre nem kerül sor, akkor a draftolt újonc UDFA lesz!
Nem UDFA lesz, hanem átlagot kap minden évbenWyatt
ez is ok

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudtommal meg nem egyben maradtunk, hanem két lehetőségben a tagnél.
A tagelt játékosokkal való hosszabbításnál legalább is ezt helyeselték a legtöbben emlékeim szerint, ezek a hosszabbítások viszont ugyebár levonódnak a következő évi lehetséges 5 hosszabbításból.Stez
Hat, de nem volt egyértelmű, Hörit megkérném, hogy az összegyűjtöttekre mondjon valamit, aztán, ha okés, mehetne a szabálykönyvbe

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Egy 3. és két 7. körös pick. Király 😀 Én húzom Mr Irrelevantot 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudtommal meg nem egyben maradtunk, hanem két lehetőségben a tagnél.
A tagelt játékosokkal való hosszabbításnál legalább is ezt helyeselték a legtöbben emlékeim szerint, ezek a hosszabbítások viszont ugyebár levonódnak a következő évi lehetséges 5 hosszabbításból.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma vagy holnap lesz forduló?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, itt az összes, amit elsőre találtam:

Ha maradunk ennél a programnál, akkor a posztlimitek máshogy alakulnak, pl 3 TE kell
szerk:

Franchise tag esetén a játékos a saját pozícióban játszó, 5 legjobban fizetett játékos átlagbérét kapja a következő szezonban.
Itt a felvetett 120%-ot végül elvetettük?

Továbbá:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost
Itt a második nálunk nem él, de el lehet cserélni, és az új csapat köthet új szerződést, egy darab esetben évenként (elvileg ebben maradtunk)

Továbbá Höri már nyilvánosságra hozta a kompenzációs pickeket is, akár azt is bele lehet toszni

A játékos börze után, a draftolt játékosok mellett a csapatok a nem választott játékosok közül is igazolhatnak. Ez az eredeti draft sorrend alapján, viszont kígyódrafttal történik (vagyis minden 2. körben megfordul a választás sorrendje), a GM-játék egyik kijelölt fórum topicján belül.
– itt randomizált sorrend volt kígyóztatva az elmúlt két szezonban

A drafton megszerzett játékosokat a megadott határidőig be kell írni a megfelelő topicba, ez jelképezi a szerződés megkötését. Amennyiben erre nem kerül sor, akkor a draftolt újonc UDFA lesz!
Nem UDFA lesz, hanem átlagot kap minden évben

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 261 — Keep pounding
Ha maradunk ennél a programnál, akkor a posztlimitek máshogy alakulnak, pl 3 TE kellWyatt
jogos, ezt akartam is kérni, hogy tisztázzuk, csak kiment a fejemből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 261 — Keep pounding
aktualizáltam a szabálykönyvet, ha vkinek van még vmi fogfájása vele kapcsolatban akkor most szóljon

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
még szerencse, hogy az új reménység már a horizonton ragyog a szemtelenül tehetséges feTebow személyébenJJ
abszolút! A rózsiház csak az első lépés volt, következik, hogy nagy önfeláldozásként felajánlom, hogy átveszem a simet Dömétől, majd puccsot indítok Höri háta mögött. Végső lépésként pedig átveszem az uralmat az egész fórum fölött, hogy kedvemre bannolgathassak. Ki van ez találva ám 😉fetomy
mintha láttalak volna egerben pár napja...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még szerencse, hogy az új reménység már a horizonton ragyog a szemtelenül tehetséges feTebow személyébenJJ
abszolút! A rózsiház csak az első lépés volt, következik, hogy nagy önfeláldozásként felajánlom, hogy átveszem a simet Dömétől, majd puccsot indítok Höri háta mögött. Végső lépésként pedig átveszem az uralmat az egész fórum fölött, hogy kedvemre bannolgathassak. Ki van ez találva ám 😉
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
ilyen kérdésekben a fórum ombudsmanjához, sobri józsefhez fordulhatsz, amint hazaérkezik nyaralásábólJJ
Hoppá tényleg! Köszönöm szépen, amint megjött, ráuszítom Hörire!fetomy
már alig várom a "Höri kiégett, ideje lenne új commisht szerezni" vitákat a topikbanStez
még szerencse, hogy az új reménység már a horizonton ragyog a szemtelenül tehetséges feTebow személyében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
ilyen kérdésekben a fórum ombudsmanjához, sobri józsefhez fordulhatsz, amint hazaérkezik nyaralásábólJJ
Hoppá tényleg! Köszönöm szépen, amint megjött, ráuszítom Hörire!fetomy
már alig várom a "Höri kiégett, ideje lenne új commisht szerezni" vitákat a topikban

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ilyen kérdésekben a fórum ombudsmanjához, sobri józsefhez fordulhatsz, amint hazaérkezik nyaralásábólJJ
Hoppá tényleg! Köszönöm szépen, amint megjött, ráuszítom Hörire!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
boo idén se kaptam kompenzációs picket. Diszkrimináció!!! Biztos azért, mert Fekete vagyok... :mad: :mad:fetomy
fogott már veled höri kezet? mert ha nem, akkor biztos lehetsz benne, hogy ez az okaJJ
Itt is a megoldás!!!

Csak az a baj, hogy nincs kihez fordulnom vele, mert ez a rasszista náci a commish 😕 😕fetomy
ilyen kérdésekben a fórum ombudsmanjához, sobri józsefhez fordulhatsz, amint hazaérkezik nyaralásából


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd jövőre 😊
A New England Patriots adja
Jabar Gaffney, WR (2 000 000, UFA)
Mardy Gilyard, WR (762 500, 1 087 500, 1 387 500, UFA)
+
Ha Gilyard a 500 elkapott yard alatt zárja a szezont, akkor 2013/4. (NE)

A Kansas City Chiefs adja
2013/1. (KC)
Mindegy, azért nem rossz bolt ez így sem 😊Wyatt
szar trade volt, kényszerhelyzetben voltam gép nélkül, kb. 2 órányira a rosterzárástól
így jártam, pont leszarom, visszahozom máshonnan majd 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
boo idén se kaptam kompenzációs picket. Diszkrimináció!!! Biztos azért, mert Fekete vagyok... :mad: :mad:fetomy
fogott már veled höri kezet? mert ha nem, akkor biztos lehetsz benne, hogy ez az okaJJ
Itt is a megoldás!!!

Csak az a baj, hogy nincs kihez fordulnom vele, mert ez a rasszista náci a commish 😕 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd jövőre 😊
A New England Patriots adja
Jabar Gaffney, WR (2 000 000, UFA)
Mardy Gilyard, WR (762 500, 1 087 500, 1 387 500, UFA)
+
Ha Gilyard a 500 elkapott yard alatt zárja a szezont, akkor 2013/4. (NE)

A Kansas City Chiefs adja
2013/1. (KC)
Mindegy, azért nem rossz bolt ez így sem 😊