GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én azt hittem a tradelgetés, a draft, a FA a játék lényege, nem pedig a sim...braxa88
Rendben, odamegy a Seahawkshoz egy 3–4-es ember, aki totál máshogy játszatja a csapatot IRL, mint ahogy te elképzeled, +támadó oldalon dettó, de nem baj, legyenek ezek a beállítások nálad GM sim alatt is, mert te ilyen tökös vagy 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Huhúúú vidám offseasonom lesz 92 millás kezdő cap-el... 😂fetomy
hehe és még én lettem baszogatva hogy milyen szar tradeket csinálok. Holott csak elpasszolgattam egy rakat magas fizus emberkét 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én azt hittem a tradelgetés, a draft, a FA a játék lényege, nem pedig a sim...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...Döme
ennél jobban nem is lehet lemérni, hogy ki aktív gm és ki nemJJ
Ez továbbra sem GM-ség amúgy.szaba
mi ? h igazolsz egy hct es koordinatorokat ?
az h ezt nem nev szerint teszed meg hanem az elkepzeleseidnek megfelelo beallitast generalsz
meg ideny elott az nem teszi hc jatekka. az lenne a hc/coord jatek ha minden meccset vegigneznel
te hivnad a playeket te kernel idot meg minden szart te menedzselnel a meccsek alatt es kozott. azert ez a ketto koszonoviszonyban sincs szvsz egymassal de ha a fogalomzavar meno manapsag am legyen.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tőlem meg Randy Moss vonult vissza...
Bizonyíték
"Helyettes"Rataxes
Nálam is visszavonult Justin Smiley, helyette Kevin Haslam van 400-500-530-ért.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tőlem meg Randy Moss vonult vissza...
Bizonyíték
"Helyettes"

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én viszont ismét csak azt tudom mondani, hogy Kris Jenkins egyszer már visszavonult tőlem 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár ez az év is durva lesz, de a jövő évi azt hiszem brutál..
UFA
Megatron, Long, Dorsey, Jenkins
Alaphangon 25-30 milla lesz csak ez a négyes 😀
Komoly lesz 😂

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én úgy vagyok 88 millánál hogy az off.season után nagy valószínűséggel kivágásra kerülő játékosok esetén már nem a teljes fizuval hanem a büntivel (a szerződéshosszabításra váróknál meg a "vélelmezett jövőbeli fizuval) számoltam :o És akkor ugye még kéne a helyükre jópár FA, jön a draft, stb.... Szép lesz :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Huhúúú vidám offseasonom lesz 92 millás kezdő cap-el... 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
a 2012-es rosteremet látva eléggé elment a kedvem a játéktól 😀JJ
És akkor én mit szóljak? 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
a 2012-es rosteremet látva eléggé elment a kedvem a játéktól 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jajj komolyan, hogy már ezért is sírás van...
fasza, hogy itt senkinek semmi nem jóStez
szar ez a hozzászólás.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
jajj komolyan, hogy már ezért is sírás van...
fasza, hogy itt senkinek semmi nem jó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez továbbra sem GM-ség amúgy.szaba
És? Miért kell mindent annyira 140%-ig mereven értelmezni..
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem aztán mindegy, de itt senki ne hisztizzen akkor, hogy Rodgers és Rivers miért passzol 3000 yardot, meg egyéb faszságokon 😉

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...Döme
ennél jobban nem is lehet lemérni, hogy ki aktív gm és ki nemJJ
Ez továbbra sem GM-ség amúgy.szaba
Bill Belichicknek és Shanny-nek más erről a véleménye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én sem küldtem am semmilyen beállítást, mert szeretném, ha a játék megmaradna annak, ami, GM játéknak.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme, küldtem PM-et 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...Döme
ennél jobban nem is lehet lemérni, hogy ki aktív gm és ki nemJJ
Ez továbbra sem GM-ség amúgy.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...Döme
ennél jobban nem is lehet lemérni, hogy ki aktív gm és ki nemJJ
majd most kiesik 4-5 inaktív GM legalább 😊
meg persze szaba!

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...Döme
ennél jobban nem is lehet lemérni, hogy ki aktív gm és ki nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már csak órák kérdése, és otthonról megnézem a másik gépen, hogy megy-e, aztán mindent szépen sorban beírok, addig is egy kis türelmet

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Na kíváncsi leszek erre a szarra, hogy nálam is lehet-e majd rajta okoskodni. A GM-ek nagy része két nap alatt meglenne a beállításokkal, a többiek meg amúgy sem küldtek semmit sem, így akkor feltételezem leszarják a csapatukat és a beállításaikat is.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A Brownst megcsináltam, aztán miután rájöttünk hogy lehet meg tudjuk hekkelni a progit, hogy mindenki saját maga dolgozzon, nem szenvedtem tovább.

Ha csak az alap DC- kell, azért remélhetőleg annyira mindenki képes lesz a csapata érdekében, hogy beállítsa magának, ha már meglesz a lehetőség...