GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 905
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hajjajjjj... megint nyúlik.....
nagy respect a munkádért meg minden de....
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lehet tudni, hogy mikor kezdjük a regular season simjét?Soldados
Remélhetőleg holnapután, legkésőbb vasárnapra tenném. De az már a nagyon max.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet tudni, hogy mikor kezdjük a regular season simjét?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnos több ügynöke is van, de ha van esze, rám fog hallgatni 😀fetomy
nyugodj meg veled ugy nez ki a rozsihazban egyertelmuen a sith veszi at az uralmat mivel szegecs es en sem tulzottan szeretjuk a kis szamokat 😀
a hiresen jatekosparti somos pedig egyedul maradt tibi kivalasaval 😕
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az meg még mindig a legalja, hogy Megatron lesz akkor a GM játék legjobban kereső játékosa.Stez
Hát az csak attól függ, kik lesznek FA-k. Pl. úgy hallom Rivers holdoutolni akar, ő pedig nagyobb ász mint CJ.fetomy
Brees is FA lesz. Ha Megatron 18 millát kér, akkor Brees 30-at? 😀
Komoly lesz, alig várom az offseasont 😛Stez
Brees megelégszik 5 millával is. Igaz azt havonta kéri.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Az meg még mindig a legalja, hogy Megatron lesz akkor a GM játék legjobban kereső játékosa.Stez
Hát az csak attól függ, kik lesznek FA-k. Pl. úgy hallom Rivers holdoutolni akar, ő pedig nagyobb ász mint CJ.fetomy
Akkor sajnos ki kell vágjuk. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az meg még mindig a legalja, hogy Megatron lesz akkor a GM játék legjobban kereső játékosa.Stez
Hát az csak attól függ, kik lesznek FA-k. Pl. úgy hallom Rivers holdoutolni akar, ő pedig nagyobb ász mint CJ.fetomy
Brees is FA lesz. Ha Megatron 18 millát kér, akkor Brees 30-at? 😀
Komoly lesz, alig várom az offseasont 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az meg még mindig a legalja, hogy Megatron lesz akkor a GM játék legjobban kereső játékosa.Stez
Hát az csak attól függ, kik lesznek FA-k. Pl. úgy hallom Rivers holdoutolni akar, ő pedig nagyobb ász mint CJ.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
jó kis gyerekkori "sackeltem a QB-dat - de nem mert kimászott a sack-ből és dobott egy 30 yardos TD-t" módszerrel.fetomy
😀 😂

már most várom a Pittsburgh-Baltimore örökrangadókat!JJ
Meg a hozzá jár 3 oldalnyi flémet.

Fetomy, ha megatron nem fog 18 milát keresni, le kell mondanod, ugye tudod?szaba
Te még mindig itt vagy?
Már két éve iktriadnak kellene lennie a Chargers GM-nek.
Az meg még mindig a legalja, hogy Megatron lesz akkor a GM játék legjobban kereső játékosa.
Amúgy meg 2012-re is van még szerződése, szóval Fetomy még egy évig biztosan nem találkozik Megatronnal.

ja, és fetomy:
nincs esze 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sajnos több ügynöke is van, de ha van esze, rám fog hallgatni 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
jó kis gyerekkori "sackeltem a QB-dat - de nem mert kimászott a sack-ből és dobott egy 30 yardos TD-t" módszerrel.fetomy
😀 😂

már most várom a Pittsburgh-Baltimore örökrangadókat!JJ
Meg a hozzá jár 3 oldalnyi flémet.

Fetomy, ha megatron nem fog 18 milát keresni, le kell mondanod, ugye tudod?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Hörinek teljesen jó lenne Caldwell is 😛

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
maddenben csak a hc-kat kellett volna editorral átvariálni


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

Ettől természetes nem fogom megváltoztatni a DC-met, csak sztem így szarabb mint anno volt a maddennel....gabokocka
a maddenben Tony Romo volt a legjobb passzoló évente 3200 yarddal.

ezek után nem lehet szarabb.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
jó kis gyerekkori "sackeltem a QB-dat - de nem mert kimászott a sack-ből és dobott egy 30 yardos TD-t" módszerrel.fetomy
😀 😂

már most várom a Pittsburgh-Baltimore örökrangadókat!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Ha te boldogabb leszel attól, hogy Chad Spann szétfut mindenkit, akkor rakd be kezdőnek, nekem 8.

De a szimulálásnak nem az a célja, hogy ki tudja a leginkább program barát összeállítást eltalálni, hanem, hogy a már előre kiadott depth chartod tetején lévő figurák mire jutnak.Höri
Igen, de így nem azok a figurák vannak, hanem összképesség tekintetében hasonló kaliberű figurák, azonban egyes tulajdonságaikat tekintve teljesen eltérnek a valóságtól.

Ettől természetes nem fogom megváltoztatni a DC-met, csak sztem így szarabb mint anno volt a maddennel....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De ezért mondom, hogy akkor felesleges ennyit szenvedni, meg ennyi beállítási lehetőség.fetomy
igen, valóban felesleges.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De ezért mondom, hogy akkor felesleges ennyit szenvedni, meg ennyi beállítási lehetőség.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha te boldogabb leszel attól, hogy Chad Spann szétfut mindenkit, akkor rakd be kezdőnek, nekem 8.

De a szimulálásnak nem az a célja, hogy ki tudja a leginkább program barát összeállítást eltalálni, hanem, hogy a már előre kiadott depth chartod tetején lévő figurák mire jutnak.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De ez még a legkevesebb, mert láthatjuk, hogy be lehet állítani hogy melyik RB, TE legyen fent a passing downoknál pl, ki legyen a short futó, stb... ezeknek a normális beállításához jó lenne ha a maradék ~28 GM is kaphatna betekintést. Így legalább valamennyire talán lehetne csökkenteni a teljes randomság okozta balf.sságokat 😊fetomy
Az alapján kell beállítani amit a tévében láttál a játékosaidtól, nem harminc darab szám alapján ami egy excel dokumentumban fellelhető.

persze van esély rá, hogy nálunk Cedric Benson jobb visszahordó mint Dexter McCluster, és így őt rakja be a gazdája visszahordani, viszont ha ez alapján mennek a dolgok, akkor szerintem nincs értelme a játéknak.Höri
Jó, hát a szimuláció során kénytelen vagyok az excel dokumentum számai alapján dönteni, mert nekem nem mindegy, hogy Heap értékei úgy jöttek ki, mint aki 20 passzból 19-et dropol, David Thomas meg úgy, mint aki 70 passzból 70-et elkap, mert akkor beállítom úgy, hiszen hiába akarom én Heap-passzjátékot nyomatni ha nem fog elkapni semmit. Vagy hiába állítom be, hogy 90%-ban Beanie fusson, ha meg a sebessége mondjuk 100-ból 12-es, és kihoz majd 0.5 yardos átlagokat, miközben mondjuk Spann meg 100-al fut, és minimum az 5 yardos átlag.

Most ha ilyen szinten leszarjuk a szimet, és ráhagyjuk a randomra, akkor tök fölösleges baszakodni ennyit egy programmal, hogy legyen minél reálisabb, meg számítson, hogy a hulladék csapat ne csináljon 16-0-át satöbbi, akkor bőven jó a madden, sőt akkor madden sem kell, összeírjuk magunknak papíron a DC-ket, aztán trashtalkkal eldöntjük hetente a meccseket, jó kis gyerekkori "sackeltem a QB-dat - de nem mert kimászott a sack-ből és dobott egy 30 yardos TD-t" módszerrel, és akkor Döme sem kell szenvedjen ennyit érte.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
De ez még a legkevesebb, mert láthatjuk, hogy be lehet állítani hogy melyik RB, TE legyen fent a passing downoknál pl, ki legyen a short futó, stb... ezeknek a normális beállításához jó lenne ha a maradék ~28 GM is kaphatna betekintést. Így legalább valamennyire talán lehetne csökkenteni a teljes randomság okozta balf.sságokat 😊fetomy
Az alapján kell beállítani amit a tévében láttál a játékosaidtól, nem harminc darab szám alapján ami egy excel dokumentumban fellelhető.

persze van esély rá, hogy nálunk Cedric Benson jobb visszahordó mint Dexter McCluster, és így őt rakja be a gazdája visszahordani, viszont ha ez alapján mennek a dolgok, akkor szerintem nincs értelme a játéknak.Höri
Viszont ez így elég gáz, mert én berakom Hernandezt passzjátékra, Kinget meg blokkolni, de semmi garancia nincs rá, hogy az értékeik ennek megfelelően alakultak a random.org beállításai alapján. Sztem jövőre azt kéne, ha megoldható lenne, hogy az overall meg van adva, de az azon belüli beállításokat minden user megcsinálhatóná magának. Nem tudom ez kivitelezhető-e...

Különben így hiába van ebben a játékban sok lehetőség, a madden fos dolgaival együtt is előrébb van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De ez még a legkevesebb, mert láthatjuk, hogy be lehet állítani hogy melyik RB, TE legyen fent a passing downoknál pl, ki legyen a short futó, stb... ezeknek a normális beállításához jó lenne ha a maradék ~28 GM is kaphatna betekintést. Így legalább valamennyire talán lehetne csökkenteni a teljes randomság okozta balf.sságokat 😊fetomy
Az alapján kell beállítani amit a tévében láttál a játékosaidtól, nem harminc darab szám alapján ami egy excel dokumentumban fellelhető.

persze van esély rá, hogy nálunk Cedric Benson jobb visszahordó mint Dexter McCluster, és így őt rakja be a gazdája visszahordani, viszont ha ez alapján mennek a dolgok, akkor szerintem nincs értelme a játéknak.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem kell Döme akkor hagyjuk, csak azt gondoltam ennél egyszerűbb a téma.
Azért ez az ahányszor indítom annyiszor randomizál újra, eléggé vicces 😂fetomy
Azt úgy kell érteni hogy ha ezzel a player file-lal nyitsz új játékot, dehát ez alap, mivel csak az overallok vannak beírva, abból nyilvánhogy mindig mást fog kirandomizálni.

A miénkben amit futtatok már ezek maradnak végig. Jó lenne ha meg tudnánk oldani, hogy mindenkinek lenne egy futó példánya ahol maga állítgatja be a dolgait, és nekem tizedennyi dolgom volna. Mert ez azért már nem emberi léptékű szopás ami ezzel nekem van 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem kell Döme akkor hagyjuk, csak azt gondoltam ennél egyszerűbb a téma.
Azért ez az ahányszor indítom annyiszor randomizál újra, eléggé vicces 😂
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szívesen előkeresem, de teljesen felesleges, úgyis minden új játéknál új adatokat generál a játék, szal hiába állítja be magának az új szerint a legjobbat, valszeg az általad indítottban nem azok lesznek az értékek. Innentől pedig már akkor mindig az a legnormálisabb, ha mindenki a saját legerősebbjét választja, aztán reménykedik, hogy a randomod szerencsés volt 😀

De előkeresem, ha kellWyatt
Ment Pm