GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
döme ezt írta pm-ben: "Anniy hogy 3 QB kell a rosteren, tehát Potts nem lehet inaktív (...)"
nekem ezt írta, amiből azt gondolnám, h nem lehet, de én a ps-be szántam ami gondolom más eset.
azért jobb lenne ha majd az illetékes válaszolná rá
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
gabtsi, kúbé nem lehet inaktív, keress mást leinart helyettkristof
3. QB sem lehet inaktív? Csak az 53-ban kell benne lennie, vagy a 46-ban is?somoskovig
Sztem az 53-ban... én is beírtam Leftyt inaktívnak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
gabtsi, kúbé nem lehet inaktív, keress mást leinart helyettkristof
3. QB sem lehet inaktív? Csak az 53-ban kell benne lennie, vagy a 46-ban is?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gabtsi, kúbé nem lehet inaktív, keress mást leinart helyett
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Döme, tudom későn szólok, de hiányzik a rosteremből Stephen Bowen, DE. Légyszi, ha lehet, tedd be, mert aktív lenne akkor.szaba
Nálam rajta van Bowen a Chargers rosteren mint kezdő RDE. És itt is látszik:
http://www.nfl.hu/gmgame/2011/23roster.html

Valamint köszi hogy PM-ben küldted a baszogatást. 😉Döme
😂 sorry
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, tudom későn szólok, de hiányzik a rosteremből Stephen Bowen, DE. Légyszi, ha lehet, tedd be, mert aktív lenne akkor.szaba
Nálam rajta van Bowen a Chargers rosteren mint kezdő RDE. És itt is látszik:
http://www.nfl.hu/gmgame/2011/23roster.html

Valamint köszi hogy PM-ben küldted a baszogatást. 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oksi

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RFA-nél eddig is az IRL teljes összeg volt, ha jól emlékszem, meg gondolom ez is az. Viszont, ha minden másnál kb 70%-on dolgozunk, akkor szerintem ennek sem kellene kivételt képeznie – ha a mostani már 70%, akkor nem szóltamWyatt
ez teljes és így is marad.
majd pár év múlva úgy is elérjük az IRL capet.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RFA-nél eddig is az IRL teljes összeg volt, ha jól emlékszem, meg gondolom ez is az. Viszont, ha minden másnál kb 70%-on dolgozunk, akkor szerintem ennek sem kellene kivételt képeznie – ha a mostani már 70%, akkor nem szóltam

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja és ha megvan a minta, PM-ben várom a megfejtéseket!Döme
😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Vedd ki helyette Riverst.Stez
Az lesz. Charlest akartam, de szólt, hogy a Chiefs ellen légyszihadd. Döme, még annyi, hogy dimenál 4-1-4-2 felállást lőttem, nem tudom, lehetséges-e az.szaba
Ki nem szarja le Charlest? Őt szeressük, futhat nyugodtan, Riverst nem szeressük, Őt kiütjük.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Vedd ki helyette Riverst.Stez
Az lesz. Charlest akartam, de szólt, hogy a Chiefs ellen légyszihadd. Döme, még annyi, hogy dimenál 4-1-4-2 felállást lőttem, nem tudom, lehetséges-e az.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz Igornak/Dömének, nagy segítség hogy csak át kellett írogatni a neveket a DC részlegben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Vedd ki helyette Riverst.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Döme, tudom későn szólok, de hiányzik a rosteremből Stephen Bowen, DE. Légyszi, ha lehet, tedd be, mert aktív lenne akkor.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tackle-t nem lehet berakni TE-nek sajna, csak FB-t, és igen somos, azt jelenti.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Azt jól sejtem, hogy az Orient CB by WR covered beállítás azt jelenti, hogy a top CB mindig a top WR-t követi, ugye?

A játékosok részleteit meg lehet nézni valahol?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a vegen nemigen vilagos a szamoknal h mit mien formatumban varnal. de remelem megvilagosodok.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Tackle-t be lehet rakni Te-nek?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
tenkjú Igor

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Van egy kérdésem, a defense DC 3-4-es alapú, simán írjam át 4-3-ra, mindenhova bepakolgatva a plusz embereket?somoskovig
Ha átállítom a gamplanben, akkor a DC is átáll 4-3-re, magyarul berak egy plusz DT-t, szóval persze, úgy írjátok. Csak mindenki írja be hogy 3-4-et vagy 4-3-at játszik e.

Mindjárt berakom az elvárt formátumot, copyright by Igor. Bár nem teljes, de aki mást is akar állítani az hasonló formában írja meg legyen szíves.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Van egy kérdésem, a defense DC 3-4-es alapú, simán írjam át 4-3-ra, mindenhova bepakolgatva a plusz embereket?

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A DC és egyéb állítására lett valami forma kitalálva? Vagy csak küldjem el Dömének egy PMben amit szeretnék?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Uhh, úgy látom lemaradtam egy kicsit a dolgokról, azt hittem a SB utánig nem lesz semmi...

A beállítgatós dolgokon kívül, amit a közleményekben láttam, mi lenne most, amit meg kell csinálni?StormST
Aroster abajgatós topicban meg kell adni 7 embert, akit az 53-as keretből nem akarsz aktiválni meccsekre, a LS köztük lehet. Höri írt egy listát, azt csekkold.

Ezen kívül a 3. QB-nak is bent kell lennie az 53-ban, ha a 3. QB eddig PS-en volt, akkor cseréld le valakire.somoskovig
THX, be is írtam...

Aztán akkor nekifekszem a finomítgatásnak gyorsan... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Uhh, úgy látom lemaradtam egy kicsit a dolgokról, azt hittem a SB utánig nem lesz semmi...

A beállítgatós dolgokon kívül, amit a közleményekben láttam, mi lenne most, amit meg kell csinálni?StormST
Aroster abajgatós topicban meg kell adni 7 embert, akit az 53-as keretből nem akarsz aktiválni meccsekre, a LS köztük lehet. Höri írt egy listát, azt csekkold.

Ezen kívül a 3. QB-nak is bent kell lennie az 53-ban, ha a 3. QB eddig PS-en volt, akkor cseréld le valakire.