NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Uhh, úgy látom lemaradtam egy kicsit a dolgokról, azt hittem a SB utánig nem lesz semmi...

A beállítgatós dolgokon kívül, amit a közleményekben láttam, mi lenne most, amit meg kell csinálni?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
kristóf ment egy pöttyös malamut

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mi a pontos mega deadline?Joci
Hát legyen hétfő éjfél, az elég lesz, nem?
Döme
ajánlott ráfeküdni, én csak a dc-vel szórakoztam másfél órát, a többit változtatgatni meg még nagyobb szopás
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reg. seasont mikor kezdjük?Rataxes
csütörtök éjjel

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Reg. seasont mikor kezdjük?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
vannak érdekes statok az tény, nálam az egész csapatból André Goodman, a legnagyobb raj, a 99.es Punishing Hittel 😂
Az LB-im, csak elnézést kérnek ennek az értéknek a láttán 😀
Jah meg Asante 82-es run defense, Dansby és Willis után a harmadik legjobb a teamben 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát pedig azért nem lenne mindegy, hogy egy NT sebességű LB-vel próbálok blitzelni, vagy éppen Barnes mondjuk gyorsabb mint CJ2k 😊 Csak mert itt a nagy randomizálódás közben az is lehet épp hülye adat.
Vagy RB-knél elkapás, mivel láttam be lehet állítani külön, hogy ki legyen az RB a passz playeknél.fetomy
Hát pedig röhögni fogsz, de frankón nem találkoztam sebességgel.
Sőt, az orbitális baromságok között, ami a randomizálás miatt van, azzal is találkoztam, hogy az egyébként futás ellen korrektebb NT-m, Ron Edwards futás ellen totálisan le van húzva, ellenben pass rush-ha fel van nyomva. Olyannyira, hogy ha csak és kizárólag a program kihasználására megyek, akkor őt ki kéne raknom DE-nek és a 3-4-es endként simán lenne jó pár sackje. Edwards majdnem az összes OLB-mnél és DE-mnél jobb pass rusher a program szerint, ami azért úgy is mókás, hogy tény, nem valami erős az LB sorom. És az a vicc, hogy ha most a semmiből átváltok 3-4-ről 4-3-ra, akkor ebben a programban sokkal erősebb lesz a D#-m, mert egyszerűen a játékosok egyes értékeit a program pont úgy randomizálta, hogy 4-3-ban irgalmatlanul kijöjjenek az előnyeik, míg a 3-4-ben lyuk az egész védelem. El is gondolkodtam azon, hogy fogom, és 4-3-mat tolok most.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát pedig azért nem lenne mindegy, hogy egy NT sebességű LB-vel próbálok blitzelni, vagy éppen Barnes mondjuk gyorsabb mint CJ2k 😊 Csak mert itt a nagy randomizálódás közben az is lehet épp hülye adat.
Vagy RB-knél elkapás, mivel láttam be lehet állítani külön, hogy ki legyen az RB a passz playeknél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
rendben akkor ahogy erzed. javaslom mindenesetre h ne egyedul csinald hanem keress hozza partnert h ne csak a te velemenyed ervenyesuljon hanem mas szempontjainak bevonasaval minel objektivebb kep szulethessen. ajanlom magamat segitsegnek vmint newman is azert kepben van csak neki az egyetem meg az utazgatas miatt nincs vmi sok ideje. es ha elfogadod a segitsegemet termeszetesen bennevagyok a sim elotti rostergyartas elkezdeseben h draft utan mar csak a rookiekat kelljen megcsinalni es meg veletlen se fordulhasson elo az ami iden.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
btw azt meg tudom valahol nézni, hogy a játékosoknak milyen értékei vannak? fetomy
konkret ertekekkel nem tudok szolgalni csak overallal de ha az megteszi akkor hnap del korul felteszem az osszes csapatot.Fake
azzal ne fáradj, csak gondoltam hátha fel lehet rakni mint az eredményeket, hogy lássam a speckó beállításokat hogy jó megadni (dobóerő, OL-ek blokkolási erősségei, LB-k sebessége,stb...)fetomy
key tulajdonságok között nem is találkoztam olyannal, hogy az LB-k sebessége... 😊
ezt mondjuk furcsállottam is, de igazából semelyik játékosnál nem találkoztam sebességgel 😊 nekem key értékeknél így ezt meg sem kell majd adnom

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
btw azt meg tudom valahol nézni, hogy a játékosoknak milyen értékei vannak? fetomy
konkret ertekekkel nem tudok szolgalni csak overallal de ha az megteszi akkor hnap del korul felteszem az osszes csapatot.Fake
azzal ne fáradj, csak gondoltam hátha fel lehet rakni mint az eredményeket, hogy lássam a speckó beállításokat hogy jó megadni (dobóerő, OL-ek blokkolási erősségei, LB-k sebessége,stb...)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
hát attól függ, hogy a "mindenféle állítgatás nélkül" mit takar 😀 mert ha ez a program értékei akkor nem gáz, ha már Fake-k ratingjei benne vannak akkor azért van fosni valómkristof
Minden playa Fake-ék állításai szerint van már beállítva, ergó Stafford is, de Ők nem mentek végig minden egyes tulajdonságon, hanem csak 1-2-t írtak be, a gép meg randomra beállította a playák többi tulajdonságának értékét. Mint már kiderült, így született néhány orbitális hiba, de már le lett tárgyalva, hogy ezt a szezont így toljuk le. Mindenkinél vannak így elég vicces értékek, de ez van. Következő szezonra javítva lesznek ezek. De mondjuk Stafford ha szar, azzal pont nincs semmi komoly gond, miután két évet majdnem IR-en töltött, ezek a ratingek meg továbbra is a tavalyi év után születtek.Stez
csak az overall lett megadva meg a potencial mert hallgattam asszem domere aki mondta h ne adjunk meg minden adatot mert abba full megreccsennenk. amugy stez sztem ezt te sem gondolod komolyan bar nem lebeszelni akarlak rola de cirka 1600 jatekos minden tulajdonsagat manualisan beallitani egyedul tobb mint ongyilkos vallalkozas.Fake
Döme átküldte a képeket és a tudnivalókat, a fontosabb, key tulajdonságokat fogom egyenként átírogatni a mostani szezonban nyújtott teljesítményeknek megfelelően. Átlagosan 10 ilyen key tulajdonságot kell belőnöm egy playánál, de az OL-nél például csak 4-5 fontosabb van. Szépen posztonként, vagy reményeim szerint csapatonként végigmegyek a játékosokon majd. A rookiek meg be lesznek határolva, hogy top x pickig egyforma értékeket kapjanak. 1700 játékost kell kb. majd belőnöm, én úgy gondolom, hogy meg tudom oldani ezt. Szerencsére semmilyen más adattal nem kell baszakodnom, mint a játékosok születési dátuma, stb, stb, azok nem rám tartoznak.
Az elit playákkal annyira sokat tökölnöm sem kell majd, így azokat még a sim befejezése előtt el is fogom kezdeni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
btw azt meg tudom valahol nézni, hogy a játékosoknak milyen értékei vannak? fetomy
konkret ertekekkel nem tudok szolgalni csak overallal de ha az megteszi akkor hnap del korul felteszem az osszes csapatot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát attól függ, hogy a "mindenféle állítgatás nélkül" mit takar 😀 mert ha ez a program értékei akkor nem gáz, ha már Fake-k ratingjei benne vannak akkor azért van fosni valómkristof
Minden playa Fake-ék állításai szerint van már beállítva, ergó Stafford is, de Ők nem mentek végig minden egyes tulajdonságon, hanem csak 1-2-t írtak be, a gép meg randomra beállította a playák többi tulajdonságának értékét. Mint már kiderült, így született néhány orbitális hiba, de már le lett tárgyalva, hogy ezt a szezont így toljuk le. Mindenkinél vannak így elég vicces értékek, de ez van. Következő szezonra javítva lesznek ezek. De mondjuk Stafford ha szar, azzal pont nincs semmi komoly gond, miután két évet majdnem IR-en töltött, ezek a ratingek meg továbbra is a tavalyi év után születtek.Stez
csak az overall lett megadva meg a potencial mert hallgattam asszem domere aki mondta h ne adjunk meg minden adatot mert abba full megreccsennenk. amugy stez sztem ezt te sem gondolod komolyan bar nem lebeszelni akarlak rola de cirka 1600 jatekos minden tulajdonsagat manualisan beallitani egyedul tobb mint ongyilkos vallalkozas.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jól láttam, a fél védelmemnek volt fumbleja, remek 😀
Igazi turnovergyár és hard hitterek, de a meccs fénypontja, hogy betörtük Csárlie orrát. :cool:
Innentől meg jöhet egy lájtos 5-11-es szezon.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
WR Tiquan Underwood 9 target 1 catch 😀 kikaptunk megint, de legalább nincs sérült 😊adam8
Újabb jel, hogy az IRL GM-ek követik a GM játékunkat:

"Wide receiver Tiquan Underwood has been cut by the New England Patriots less than 24 hours before the Super Bowl"
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
WR Tiquan Underwood 9 target 1 catch 😀 kikaptunk megint, de legalább nincs sérült 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
TRRW 90 yardos punt return TD 😀 impossible is nothing!Höri
Megvan a punt returnerem is asszem... 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az már biztos, hogy szopóka lesz ez az év -is- a flakonoknak, csoda, hogy még nem öltek meg a fanok 😀

btw azt meg tudom valahol nézni, hogy a játékosoknak milyen értékei vannak? Tehát hogy pl. TJax-re rábízhatom-e, hogy minden 30. play passzjáték, vagy még az is sok neki, meg hasonlók.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TRRW 90 yardos punt return TD 😀 impossible is nothing!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
engedjétek meg, hogy szakmázgassak egy kicsit
meccsenként átlagosan 355 támadó yard és 25 pont, ellenben 270 engedett yard és 12 pont
turnoverem alig van, meccsenként fél int és alig egy fumble
redzone offense több mint 90%os hatákonysággal működik
ami viszont aggaszt az a 4 meccsen 7 sack, ami nem olyan rossz, de tavaly 8 volt ilyenkor és végül a regularban 55öt szedett össze Stafford :rolleyes:

most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire leszünk jók az alapszakaszban 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Bazz, most hal be Grimes... pedig mindenkit pickelt pre-seasonban 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fenébe, Herremans 7 hétre out. 3 PS meccset letoltunk sérülés nélkül, negyediken kiesett az elvileg kezdő KR/PR-m egy hónapra, most meg Todd.... Lett volna 4-1 helyett 0-5.... 😕Deny
így jár aki a frencsájz arcát erőlteti PreSeason-ben... Mondjuk vicces ez a progi, pont Toddot teszi ki, holott IRL kb 2 mamuttank kellene hogy lesérüljön. na mind1...
mondjuk engem is megbaszott a sérüléshullám szerencsére csak a rostertöltelékeket baszta ki.
Jóska ismét 8-as átlag fölött futott, ennek ellenére ismét 3-szor annyi passz kísérlet volt mint futás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
jövőre piacról berántom az összes hentest és azokat, akiknek a hit powerjük elég magas, aztán csak ők játszanak majd a PS-ben 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, fasza, nincs újabb sérült, LT is futott kicsit, de azért jó látni, hogy meglenne az 1/1 elég simán, ha akarnám 😀