NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
passzolt yardok a preszezonban csapatonkénti átlagban:

első hét
IRL: 195.5
GM 170.7

második hét
IRL: 204.9
GM: 194.8

4. IRL: 192.1
3. GM: 182.2

Szerintem ez az eltérés már abba a kategóriába esik, amit szembetűnőnek lehet nevezni.Höri
Meccsenként -13 yard átlagosan szembetűnő? Cserékkel, meg totál passheavy irl-el? Sztem nem gáz.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Jaja, nem kell még egy futásbuzi sim 😛Wyatt
dehogynem kell.buzi aki nem zúzatJoci
a 7 millás Braylonnal mondjuk én is ezt mondanám 😛Stez
a zúzatással bealtatunk aztán seneca megdobja a nagy hajítást neki,minimum 10 TD idén b-easynek 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaja, nem kell még egy futásbuzi sim 😛Wyatt
dehogynem kell.buzi aki nem zúzatJoci
a 7 millás Braylonnal mondjuk én is ezt mondanám 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de irl jatszanak a kezdo iranyitok legalabb 1 negyedet nalunk meg kb egy ertelmes qb sem jatszik semmit kiveve stafford de ot szezon elott azert nem feltetlen neveztem volna meg mint klasszis iranyitot. ja vmint nalunk nem dobnak minden fosra zaszlot igy a vedok kicsit kemenyebben fognak embert 😀Fake
Stafford annyira játszik, hogy eddig kemény 14 passzkísérlete volt (abból 5 jó 😀) meg összehozott 2 fumble-t 😊
szal sztem azért alapszakaszra bőven változni fognak a statok.kristof
ja akkor ezt beneztem sry
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de irl jatszanak a kezdo iranyitok legalabb 1 negyedet nalunk meg kb egy ertelmes qb sem jatszik semmit kiveve stafford de ot szezon elott azert nem feltetlen neveztem volna meg mint klasszis iranyitot. ja vmint nalunk nem dobnak minden fosra zaszlot igy a vedok kicsit kemenyebben fognak embert 😀Fake
Stafford annyira játszik, hogy eddig kemény 14 passzkísérlete volt (abból 5 jó 😀) meg összehozott 2 fumble-t 😊
szal sztem azért alapszakaszra bőven változni fognak a statok.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Jaja, nem kell még egy futásbuzi sim 😛Wyatt
dehogynem kell.buzi aki nem zúzat


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én támogatom a felvetést, hogy a Pre még menjen le így, az alapszakasz előtt módosítgassunk kicsit, legyen egy próbasim előtte, meg után, hogy lássuk, mennyi az eltérés, aztán majd meglátjuk, melyik a jobb

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de irl jatszanak a kezdo iranyitok legalabb 1 negyedet nalunk meg kb egy ertelmes qb sem jatszik semmit kiveve stafford de ot szezon elott azert nem feltetlen neveztem volna meg mint klasszis iranyitot. ja vmint nalunk nem dobnak minden fosra zaszlot igy a vedok kicsit kemenyebben fognak embert 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, nem kell még egy futásbuzi sim 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
passzolt yardok a preszezonban csapatonkénti átlagban:

első hét
IRL: 195.5
GM 170.7

második hét
IRL: 204.9
GM: 194.8

4. IRL: 192.1
3. GM: 182.2

Szerintem ez az eltérés már abba a kategóriába esik, amit szembetűnőnek lehet nevezni.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme mondta, hogy regular előtt be lehet állítani gameplant és egyéb okosságokat, de utána már csak kisebb állításokat lehet módosítani meccsek közben

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez GM játék, nem HC Game 😛

ha szarul csinálja a dolgát a mester, azzal nem tudzs mit tenni, majd kirúgod jövőre 😀Höri
de a szezon elotti egyszeri gameplan allitas viszont szimulalhatna h mien hcd van.
a hetenkenti butykolgetest en sem tamogatom sem a hc game tema sem dome szivatasa vegett sem
de azt hadd lehessen mar beloni h mien profilu a csapatom es ne kelljen a joszerencsere bizni.Fake
nyilván én is az állandó abajgatás ellen vagyok, a 10. héten már utáltam mindannyiótokat eléggé 😀

előtte azt csináltok, amit akartok

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Ez GM játék, nem HC Game 😛

ha szarul csinálja a dolgát a mester, azzal nem tudzs mit tenni, majd kirúgod jövőre 😀Höri
Mondjuk akkor a sim is tök fölösleges, elvégre a GM-et csak a játékoskeret kialakítása minősíti valamelyest, az hogy abból a HC mit hoz ki már nem az ő sara.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ez GM játék, nem HC Game 😛

ha szarul csinálja a dolgát a mester, azzal nem tudzs mit tenni, majd kirúgod jövőre 😀Höri
de a szezon elotti egyszeri gameplan allitas viszont szimulalhatna h mien hcd van.
a hetenkenti butykolgetest en sem tamogatom sem a hc game tema sem dome szivatasa vegett sem
de azt hadd lehessen mar beloni h mien profilu a csapatom es ne kelljen a joszerencsere bizni.Fake
így van,akinek pl gagying a qb-ja az hajítson,akinek meg zúzatója van az meg zúzasson.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez GM játék, nem HC Game 😛

ha szarul csinálja a dolgát a mester, azzal nem tudzs mit tenni, majd kirúgod jövőre 😀Höri
de a szezon elotti egyszeri gameplan allitas viszont szimulalhatna h mien hcd van.
a hetenkenti butykolgetest en sem tamogatom sem a hc game tema sem dome szivatasa vegett sem
de azt hadd lehessen mar beloni h mien profilu a csapatom es ne kelljen a joszerencsere bizni.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez GM játék, nem HC Game 😛

ha szarul csinálja a dolgát a mester, azzal nem tudzs mit tenni, majd kirúgod jövőre 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, és ha azzal utána szopik, akkor így járt 😂

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Amiket felrakott Döme a közleményekbe azokat belőjük a regular season előtt?gabokocka
Én tervezem... ha Döme vállalja, akkor jó lenne. De csak szezon előtt egyszer lehessen taktikát változtatni (fordulónként azért elég idegesítő lenne...), max DC-t lehessen igazítani sérüléseknél/ha már megvan a divízió/bye week mondjuk a végén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Amiket felrakott Döme a közleményekbe azokat belőjük a regular season előtt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor, ha van egy kis vér a pucádban, Leftyt kezdeted a regularban, hidd el, csoportot fog nyerni neked. 😀Stez
Nincs olyan facepalm-os kép, ami kifejezné a reakciómat....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát nálunk a legutóbbi fordulóban volt 182.2 passzolt yard átlagosan egy csapatot tekintve.

irl az első preszezon héten 195.5 volt ez az átlag, de majd még a többit megnézem és kiderül, hogy mennyire szélsőséges ez a kettő

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Igor, ha van egy kis vér a pucádban, Leftyt kezdeted a regularban, hidd el, csoportot fog nyerni neked. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a play-ek szama teljesen realis.. a futoatlagok is.

A passzolt yardok szama azert kisebb, mert 1) nudlik játszanak 2) úgy nézem nem nagyon vannak deep passok/nem nagyon voltak 40-50+ yardos TD-k egyelőre.
Aki akarja, az majd fölnyomja a deep passok számát saját O bookjában, szerintem sincs értelme ligaszinten eltolni az egészet, pláne amikor teljesen realisztikus a dolog.

A fumblik miatt meg főleg én panaszkodtam, de elnézve a többi meccset az sem vészes talán annyira.. meg valóban számíthat, hogy Leftwich alkotott nálam 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viszont nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem aggaszt ez a kevés passzolt yard, alig van csapat, aki átlépné a 200-at egy meccsen.Döme
biztos hogy ugyanilyen szar lesz alapszakaszban is.
állítsd át a passz hatékonyságot 99-re, mert különben az lesz mint a maddenben, hogy 1 év alatt 5 alkalommal került valaki 300 yard fölé.

a pontok is nagyon kevesek.

a logókat meg a sisakokat feltöltöttem, cseréld ki az alapbeállításnál, hogy ne kelljen naponta.
http://nfl.hu/gmgame/helmetlogo.rarHöri
nalam sztem teljesen realisztikusak a passzstatok kiveve h festokem halal pontosan passzol csak szar yd/att-al
es nem szorja a labdakat mint a reszeg tengeresz 😊
en inkabb azt javallom h probald ki majd ps utan a rendes keretekkel az elso fordulot pl es abbol mar tobb okulnivalo
lenne. a passztemara meg az egesz ligan atsopro fumblicitiszre is gondolok ezzel. most az h hori mar most panikol mert neki halmozottan fontos a passz meg a sok pont azert ne legyen mar megrantva a cucc mert o szokasosan elfogulatlan ...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
kíváncsi leszek, hogy a nagy Vick mit fog majd alkotni regularban, ami a passzmennyiséget és a futások sikerességét illetiStez
ha nem lett beállítva a futás akkor gyanítom hogy semmit 😀eaglesmcnabb
ami a scrambler értékeit illeti, azok elvileg jók, ha meg MoJo aktív lesz, akkor a futás-passz arányt is futás irányba fogom növelni, szóval elvileg lehetősége lesz elég. inkább olyan tippem van, hogy meccs/2 fumble átlagot hoz, és úgy 4. hétre már IR-en fog csücsülni