NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért akkora dráma nem volt 😊:
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG
Pat White 24 34 221 71 6.5 1 0 2 48

Nekem ez a meccs arról maradt emlékezetes, hogy miután BB lesérült, Carr vezetett comeback drive-ot a 4. negyedben. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem, de sztem jobb lenne nem a 2010-es schedule-t játszani 2011-ben. A 2010-est már megnyertem. 😛Soldados
ertem. tehat felsz 😛Fake
Amit egyszer már megnyertem, azt minek nyerjem meg még egyszer? Abban semmi kihívás sincs. 😉Soldados
afc east 2010 = afc east 2011 ? jo tudni 😛
mellesleg itt a qb aki tavaly hulyere szivatott :
http://www.nfl.hu/madcat/player.php?year=2010&skin=default&id=3170
Kicsit statisztikázgattam, mert a védelmem brutál jónak tűnt a logokban.

engedett yardok: 237,1875 yd/match - brutál jó - mindössze 2 csapat jutott ellenem 300 yd fölé: Raiders L, Bills W
engedett pass yardok: 138,5625/match - elképesztő, pedig a sec nem olyan erős, úgyhogy ezt inkább a Madden "futó" ligának tulajdonítom - mindössze 2 csapat jutott 200 pass yards fölé: Pats L, Bills W Soldados 2010-08-23 22:57:35
es iden meg ennel is jobb qbm van 😛
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
felsz mi ?Fake
Nem, de sztem jobb lenne nem a 2010-es schedule-t játszani 2011-ben. A 2010-est már megnyertem. 😛Soldados
ertem. tehat felsz 😛Fake
Amit egyszer már megnyertem, azt minek nyerjem meg még egyszer? Abban semmi kihívás sincs. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
felsz mi ?Fake
Nem, de sztem jobb lenne nem a 2010-es schedule-t játszani 2011-ben. A 2010-est már megnyertem. 😛Soldados
ertem. tehat felsz 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én sem vágnék eret, ha nem a két North jönne, hanem az AFC West és az NFC East 😀

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
felsz mi ?Fake
Nem, de sztem jobb lenne nem a 2010-es schedule-t játszani 2011-ben. A 2010-est már megnyertem. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
felsz mi ?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért próbálkoztok (nem tudom ki az illetékes) a schedule helyreállításával?Soldados
Nézegettem, de az az igazság hogy a rosterekkel baszakodás is pont elég, úgyhogy annyira nem foglalkoztam a dologgal. Most már szerintem marad ez, jövőre ezt is megcsinàljuk mert biztos meg lehet, vannak ilyen schedule.fdt nevű fájlok...Döme
Ez teljesen a 2010-es IRL schedule (legalábbis a Steelers alapján). Annyit esetleg megtennél, hogy nincs-e vmi olyan fájlnév amiben a 2011 szerepel? Ha nincs, nincs. De talán ez 1-2 perc alatt megnézhető. Ha több, vagy tényleg macerás (nem tudom, egyáltalán nem ismerem a programot, meg amúgy sem értek ilyenekhez 😊), akkor hagyd, csak egy ötlet volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azért próbálkoztok (nem tudom ki az illetékes) a schedule helyreállításával?Soldados
Nézegettem, de az az igazság hogy a rosterekkel baszakodás is pont elég, úgyhogy annyira nem foglalkoztam a dologgal. Most már szerintem marad ez, jövőre ezt is megcsinàljuk mert biztos meg lehet, vannak ilyen schedule.fdt nevű fájlok...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért próbálkoztok (nem tudom ki az illetékes) a schedule helyreállításával?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tittóf ne nézd meg a sérültlistát mert agyvérzést kapsz 😀
eaglesmcnabb
playoffra vissza tud térni, oh wait.

Höri: Kerry Meiert az eagles ps-ből csórtam mikor lehetett, nem tehetek róla, h a liga vezetősége nem nézte át a kereteket :rolleyes:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Dömének megírtam most mi a stájsz, Ő majd egyeztet Hörivel, meg a nagymenőkkel. Ez a szezon nyilván már lemegy, és ha ebbe a programba kikapok, az egyértelmű bunda.
😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudjuk a törvényt tavalyról.

ha kikapsz a madden miatt van,
ha nyersz az önerőből van.

ez emerre a programra is fenn áll.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát mostmár tök mindegy, mert valószínű az se 1 hét lenne, és ha mégis, akkor se nagyon van már idő szvsz, úgyhogy lenyomjuk így és majd kövi szezonra megcsináljuk úgy, hogy amint szimuláltál már mehet is, hogy tuti végezzünk jövő januárig 😂
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
bazmeg ezért szoptam annyit a helmetekkel meg a logókkal, hogy 1 nap alatt kukába menjen? 😮
Höri
Hova raktad őket? Én nem vélekszök rájuk 😊

A ratingelésről írtam steznek hogy menet közben nem lehet már változtatni, szóval csak új karrier esetén tudjuk átírni, amihez még nem lenne késő, de akkor kb. egy hetet megint csúsznánk. Ugye ez úgy működik, hogy csak az overallját adtuk meg a playáknak, de meg lehet az egyes tulajdonságokat is, ha azt nem adod meg akkor elvileg az overallal összhangban randomizálja, amit mondjuk a Megatron példából láthatjuk hogy nem megy mindig jól...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy szerintem most ezen a NE-ATL meccsen pl. teljesen jó stat született. Csak azt nem értem miért Jarret Johnson sackelget állandóan.fetomy
Én ezen vigyorogtam:

Section Attendance
Stadium 43,800 (71,200 capacity)

Te vagy a GM játék Gene Smith-e 😛Igor
Na most jönne Iktriad, és megmondaná, hogy már vagy 3-4 éve minden meccsük telt házas 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
A játékosok tulajdonságait hol/hogyan tudjátok megnézni?somoskovig
még csak 2 előszezon meccs ment le, de már csalást gyanítasz, mi? 😀Höri
Fenéket, k*ra nem érdekel az előszezon, csak meg akarom nézni, hogy különböző formációkhoz kit hogyan érdemes bepakolni.somoskovig
A pm-re valaszolj valamit plz, vagy csorgesd meg Soldit v. Engem, bar az en uj szamom nemtom megvan-e..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
A játékosok tulajdonságait hol/hogyan tudjátok megnézni?somoskovig
még csak 2 előszezon meccs ment le, de már csalást gyanítasz, mi? 😀Höri
Fenéket, k*ra nem érdekel az előszezon, csak meg akarom nézni, hogy különböző formációkhoz kit hogyan érdemes bepakolni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A játékosok tulajdonságait hol/hogyan tudjátok megnézni?somoskovig
még csak 2 előszezon meccs ment le, de már csalást gyanítasz, mi? 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Oh de jó, a kezdő C-em és DT-öm is kidőlt...legalább mindketten visszatérnek az alapszakaszra, de akkor is.... :o

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
A játékosok tulajdonságait hol/hogyan tudjátok megnézni?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bazmeg ezért szoptam annyit a helmetekkel meg a logókkal, hogy 1 nap alatt kukába menjen? 😮

rajnánál mind3 TE sérült, az szép 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még mindig igen kevés a pont, de már valamivel jobb

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy szerintem most ezen a NE-ATL meccsen pl. teljesen jó stat született. Csak azt nem értem miért Jarret Johnson sackelget állandóan.fetomy
Én ezen vigyorogtam:

Section Attendance
Stadium 43,800 (71,200 capacity)

Te vagy a GM játék Gene Smith-e 😛Igor
na ezt most nem értem 😀fetomy
A Pats-szel meccselhetsz és a szurkolók le se tojják a meccset -> IRL Jaguars szurkolókkal vetekedő morál + ugye mi a szereped a csapatnál? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy szerintem most ezen a NE-ATL meccsen pl. teljesen jó stat született. Csak azt nem értem miért Jarret Johnson sackelget állandóan.fetomy
Én ezen vigyorogtam:

Section Attendance
Stadium 43,800 (71,200 capacity)

Te vagy a GM játék Gene Smith-e 😛Igor
na ezt most nem értem 😀