NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt a botrány sok hajítást majd meg kell matekolni valahogy az alapszakaszra,mert ez siralom hogy cj&bj összesen 14szer rohant csak a meccsen,ellenben hajítottunk 3456789szer.szar modern foci

a vasas viszont jól bezúzatta a futókat,like


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy szerintem most ezen a NE-ATL meccsen pl. teljesen jó stat született. Csak azt nem értem miért Jarret Johnson sackelget állandóan.fetomy
Én ezen vigyorogtam:

Section Attendance
Stadium 43,800 (71,200 capacity)

Te vagy a GM játék Gene Smith-e 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat, kár azért a 4. és goal kihagyásért, meg a kedvező mezőnypozíciókért 😀
Na majd alapszakaszra kitalálunk valami frankót

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀Wyatt
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊Igor
az nálam is volt az első meccsen rögtön kettő, a mostanin meg egy, ha jól emlékszem.
defense wins the championship végül is 😀Stez
Az elsődön 3 volt szerintem 😀😛

btw jajj de jó, reserves meccseken alázok -> regular szopás 😀
De az viszont gyönyörű, hogy 1. meccsen a rúgó lett az MVP most meg a full back 😂
Amúgy szerintem most ezen a NE-ATL meccsen pl. teljesen jó stat született. Csak azt nem értem miért Jarret Johnson sackelget állandóan.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
2-0. nincs szükség itt abajgatásra 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na, említeni kellett Gaffneyt, hát nem ember, egy szörnyeteg. Megatron maradhat is inaktív a regularra.
Sérülés szerencsére nincs, aztán mákos W, hála a falábú Delonso kickernek. Mondjuk sokat nem ér.Stez
Az a falábú kicker Matt Bryant pro bowler 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊Igor
az nálam is volt az első meccsen rögtön kettő, a mostanin meg egy, ha jól emlékszem.
defense wins the championship végül is 😀Stez
Az sztem teljesen átlagos.. nálam 5+2 eddig 😛Igor
Végül is egy PS játékos és egy IRL pályára sem kerülő RB, illetve QB trió hozta ezt, szóval egy szavam sem lehet, de amikor MoJo is ilyen statokat hoz majd, az már vicces lesz. AP és Foster kezdhet félni, ha fumble veszély lesz. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀Wyatt
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊Igor
az nálam is volt az első meccsen rögtön kettő, a mostanin meg egy, ha jól emlékszem.
defense wins the championship végül is 😀Stez
vagy mert a cserék sokat játszanak, így érthetően több a hiba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀Wyatt
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊Igor
az nálam is volt az első meccsen rögtön kettő, a mostanin meg egy, ha jól emlékszem.
defense wins the championship végül is 😀Stez
Az sztem teljesen átlagos.. nálam 5+2 eddig 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀Wyatt
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊Igor
az nálam is volt az első meccsen rögtön kettő, a mostanin meg egy, ha jól emlékszem.
defense wins the championship végül is 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀Wyatt
Rohadt sok a fumble... jó látni, hogy nem csak nálam 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem ezek a hülyeségek valamilyen szinten úgyis kiegyenlítődnek, pláne hosszú távon... meg tudtuk, hogy a szimuláció úgyis mindig random 😛
Jövőre persze megnézheti valami időmilliomos egyetemista.. de mostmár emiatt ne álljunk azért le 😕

Bár.. én mindig szoros meccsen 16/17-13-ra kapok ki, és Leftwich továbbra is saját harminc yardoson belül fumblizik, szóval van ami konstans 😀Igor
jaja majd szezon után le lehetne bonyolítani, utána már mindig csak az újoncokkal lesz baszakodás. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1Q: 13:47 ATL - Mathias Kiwanuka 35 fumble return (Ryan Succop extra point)
1Q: 10:48 NED - Aaron Berry 43 fumble return (Stephen Gostkowski extra point)
Mondjuk azért ez erős kezdés 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, említeni kellett Gaffneyt, hát nem ember, egy szörnyeteg. Megatron maradhat is inaktív a regularra.
Sérülés szerencsére nincs, aztán mákos W, hála a falábú Delonso kickernek. Mondjuk sokat nem ér.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem ezek a hülyeségek valamilyen szinten úgyis kiegyenlítődnek, pláne hosszú távon... meg tudtuk, hogy a szimuláció úgyis mindig random 😛
Jövőre persze megnézheti valami időmilliomos egyetemista.. de mostmár emiatt ne álljunk azért le 😕

Bár.. én mindig szoros meccsen 16/17-13-ra kapok ki, és Leftwich továbbra is saját harminc yardoson belül fumblizik, szóval van ami konstans 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tittóf ne nézd meg a sérültlistát mert agyvérzést kapsz 😀
Stez ezeket az értékeket hol látod? Én is segítek szívesen a melóban, ha lesz belőle valami. Most lesz egy rakat időm ,vége a vizsgáknak!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én hajlandó vagyok nekiállni a ratingek megírogatásának egyesével, minden játékosnál. Mondjuk én ezt nem tudtam, hogy ekkora randomizálás lesz, de amikor kétbalkezes és lábas TE Leonard Pope jobb route runner, mint Megatron, akkor az már kifejezetten vicces. Az se gyenge, hogy Vick deep throw accja dupla akkora, mint a short passzainak a pontossága.
Ez most abszolut nem Fakeék fikázása, nekem fingom sem volt róla, hogy nem lett minden adat egyesével beírva a játékosokhoz és a program amúgy random értékeket fog bedobni, de azért ez röhej. Mint ahogy a rookie Demarcus van Dyke zone defense, ami veri Mike Jenkinsét 😊 Kár, hogy ezek így a PS 2. fordulója előtt derültek ki, mert így már kétlem, hogy nagyon várni akarna mindenki arra, hogy a ratingek szépen egyesével át legyenek írva. Így fő, hogy elkerüljem a csoport utolsó helyét. 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
ehh, wake...:/

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, LT pihen egy hetet, nem is baj, több sérült nincs, nem is rossz

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
2. forduló fent.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nincs is ezzel baj, Gaffney jobb is 😀
Am tényleg meg kéne nézni ezt jövőre, inkább 1-est adni minden szarnak, aki pedig 1-est kapott most, az 2-esről induljon, és nem kap random kiugrót (szerintem)Wyatt
Igen, erre gondoltam én is, több 6, 7, 8, stb. kell így túl nagy a randomság.

Ill. aki egyértelműen jó valamiben, annak azt is beírni és akkor azt nem overallhoz igazítja a gép. lásd pl. visszahordók.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs is ezzel baj, Gaffney jobb is 😀
Am tényleg meg kéne nézni ezt jövőre, inkább 1-est adni minden szarnak, aki pedig 1-est kapott most, az 2-esről induljon, és nem kap random kiugrót (szerintem)

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Amit steznek is írtam ide is beírom:
A ratingeket sajna ha nem írjuk be egyesével az adatokat, csak az overallt mint ahogy mi, akkor a gép elég durván randomizál. Dehát nincs arra kapacitás hogy mine szart egyesével megadjunk... Így lett nálapl. Gaffney pár dologban jobb mint Megatron.

Tudom hogy szar, nekem is lettek elbaszva playáim. Jövőre már kifinomultabbak leszünk remélem ahogy rájövünk ennek a cuccnak a titkaira. 😀

Hamarosan szim.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kiváló, Scaife a 3,2 millájával rögvest kidőlt, mondjuk az alapszakasznak csak az elejét hagyja ki hálisten. Meg Al is inkább kivonta magát a forgalomból a preszezonra, de ez mindegy.

Ezt a taktikai abajgatást meg még erősen meg kell fontolni.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
jó hát nekem:
Matt Stafford 2-8 16yrd 3sacks 0td 0int 1fumble 39.6 rating
Rusty Smith 12-15 87yrd 0sack 1td 0int 113 ratingkristof
19.9-es rating <<< 39.6 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)