GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Sancho: 130 yard, 5 pickCsak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:RataxesSanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛RataxesA program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
😀
Ezen a héten jön az igazi rangadó. 😊
több mint 14 éve
JJ: Meglátjuk, csak ezért kell megvárni, hogy hosszútávon mit hoz a játék, mert lehet ez lesz a best week, de lehet tényleg csak az kell, hogy megvárni, és nem 2-3 fordulóra alapozni, plusz gameplanezni, és akkor tán beáll ez.Egyébként gondolom hosszabb volt a play, mint 8 másodperc 😀
több mint 14 éve
lehet hogy így melegednek be a csapatok, a super bowlon meg majd az veszít, aki az egyik drive-ban TD helyett csak FG-t szerzettRodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊Plusz Manning 283, Schaub 277. Látom java részüknél ott is vannak a 3-4 sikeres long pass - 90-100 yardok 😊
Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀Wyatt
És egyébként átlag 37 pont esett a meccseken.fetomy
én pedig szeretném kirúgni a Saints HC-ját... három pont hátrány, 1 időkérés:
1-10-TBY44 (4Q: 00:08) Drew Brees pass completed to RB Daniel Thomas for 1 yard. Tackled by S Jonathan Amaya. The quarterback threw away from the double coverage. - és vége

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Rodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊Plusz Manning 283, Schaub 277. Látom java részüknél ott is vannak a 3-4 sikeres long pass - 90-100 yardok 😊
Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀Wyatt
És egyébként átlag 37 pont esett a meccseken.
több mint 14 éve
Grat Soldi, tényleg minden tekintetben jobb volt a csapatod (kivéve ST 😛)Bengals meccs után megdicsértem a csapatot, hogy 16 szerzett és 7 engedett sackünk volt, azóta szoptunk 12-t és egyet se szereztünk 😂
egyébként most a Jets lett influenzás 😀
szerk. Wyatt, majd PR-t tedd már be pls.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
ha jobbak a statjaim tuti szopok, és fordítva. Persze sajat 1yardon elveszített labdával nem nehéz...
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Amikor ülnek a hosszú passzok.... :cool: Mondjuk az 1 TD 2 pick még mindig nevetséges, de a Dolphins védelme ellen talán belefér.
Kösz a játékot bria!
több mint 14 éve
Ruuuuulllzzzz 26-20 ide a Philly ellen, pedig még vezetett is az igülsz 😊Néhány érdekesség:
Fumble: nálam nulla darab ismét, a Phillynél 6 fumble, 4 lost 😀 Hozzáteszem a 6 fumble-ből 3-at Randall Cobb okozott 😂 😂
Megint 1 szar snap miatt maradt ki egy FG, plusz egy 90+os drive végén megfogtak pár yardra az EZ-től és csak FG lett, ami nem szép, de hát segond.
Szákáp az MVP, mondjuk ő is rúgott 4 FG-t, nem is csoda, DeAngelo újabb INT, ez már 4 idén, ééééés vezetem a csoportot :cool: :cool:
több mint 14 éve
Védelmi bemutatót tartottam a Browns ellen. :cool: 200 total yardot sem érték el, 14 3rd vagy 4th downból egyetlen egy 1st downt sem szereztek, és 5 sacket osztottam és egyetlen FG-t engedtünk. 😊5 meccs, 5 W, a védelem pedig mindössze 2 TD-t engedett eddig. :cool: (Ezúttal egy punt return TD-t nyaltam)

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tebow: god mode onígy nehéz nyerni
de legalább pontgazdag meccs, a csapatomat elnézve csak ilyeneket kellene játszanom

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Rodgers 386, Brees, Tebow, Cutler, Big Ben 300+os még, Ponder majdnem 😊Mondjuk Brady tolt egy 0/6-ot megint 😀 Meg egy laza 186 yardot, de legalább a futás ment 😛
Grat a Broncos első győzelméhez, meg hogy pont a Jets ellen 😀

több mint 14 éve
cutler 359y! 😛moss és massaquoi is 100yard felett. best offense!
5-0 :cool:
több mint 14 éve
minek izgultam, amikor bye weekes vagyok 😀
több mint 14 éve
megaláztam a lionst,18-61Q: 11:08 DET - Jason Hanson 34 field goal
2Q: 06:20 DET - Jason Hanson 39 field goal
2Q: 03:33 NYK - Nate Kaeding 51 field goal
2Q: 01:15 NYK - Nate Kaeding 36 field goal
3Q: 01:33 NYK - Nate Kaeding 55 field goal
4Q: 14:23 NYK - Nate Kaeding 36 field goal
4Q: 09:55 NYK - Nate Kaeding 53 field goal
4Q: 01:30 NYK - Nate Kaeding 21 field goal
több mint 14 éve
bigtenfootball rulez mi? 😀 Csak kár, hogy a négerqbrohanást nem tudjuk megoldani 😕Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.Dömemindegy,úgy is alázokJoci
Wyatt: ja, a sok BIRKa meg követett 😀
több mint 14 éve
Olyan opció nem volt, hogy most... 😛
több mint 14 éve
Túl van tárgyalva.
több mint 14 éve
most

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
most

The response must be equal to the threat.


