NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor kíváncsian várjuk a simet, ha minden oké. 😊
A lényeg, hogy sérülésmentesen lehozzam a PS-t. Regularba meg már minden győzelem ajándék :cool:

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A szezont még Soldi tolja, aztán a sim végén adja át a helyét HabinakWyatt


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Aki nem ír be inaktívat annak random, emiatt ne álljunk semmiképp.Delonso_
Jaja az lesz. Reggelre megleszünk.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aki nem ír be inaktívat annak random, emiatt ne álljunk semmiképp.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon álmos vagyok így nincs időm szarakodni az inaktívokkal.

Reggelre Legyen Forduló!

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
micsoda drámaSzegecs
az, gondolj bele hány steelers fan követett el feleslegesen öngyilkosságot amikor olvasta h soldi már csak a rooney család tanácsadója lesz.

Hiába, ez Hollywood

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szezont még Soldi tolja, aztán a sim végén adja át a helyét Habinak

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
micsoda dráma


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Ezt a szezont még toljaWyatt
nem habi? 😮

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a szezont még tolja

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
soldi te most mégis maradsz?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Még a gameplanen is folyton lesz változtatgatás, illetve a védelemben a felállásokon. 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme nem tudom mennyi ideig tart egy kör leszimulálása és hogy mikor kezdesz neki.

én ha minden jól megy este 20-ra hazaérek kis szegedi lakásomba és be tudom írni azon GM-ek inaktívjait akik addig nem hirdetnek csapatot.Höri
Maga a szimulálás nem tart sokáig (=egy kattintás), a DC-k megcsinálása a tökölős, de azt csak egyszer kell PS-ben, utána alapszakaszra és annyi. Aztán majd lehet a gameplanekkel is szórakozni kereteken belül, illetve ugye van nickel dime stb. felállás is, azt is be lehet lőni.Döme
nagyot tévedsz, minden meccs után át fogják variálni a kedves játékostársaid a csapataikat, és a sérülések miatt az inaktívak sora is folyamatosan változni fog, szóval ne számíts egyszerű hónapra 😀Höri
Faszom. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döme nem tudom mennyi ideig tart egy kör leszimulálása és hogy mikor kezdesz neki.

én ha minden jól megy este 20-ra hazaérek kis szegedi lakásomba és be tudom írni azon GM-ek inaktívjait akik addig nem hirdetnek csapatot.Höri
Maga a szimulálás nem tart sokáig (=egy kattintás), a DC-k megcsinálása a tökölős, de azt csak egyszer kell PS-ben, utána alapszakaszra és annyi. Aztán majd lehet a gameplanekkel is szórakozni kereteken belül, illetve ugye van nickel dime stb. felállás is, azt is be lehet lőni.Döme
nagyot tévedsz, minden meccs után át fogják variálni a kedves játékostársaid a csapataikat, és a sérülések miatt az inaktívak sora is folyamatosan változni fog, szóval ne számíts egyszerű hónapra 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme nem tudom mennyi ideig tart egy kör leszimulálása és hogy mikor kezdesz neki.

én ha minden jól megy este 20-ra hazaérek kis szegedi lakásomba és be tudom írni azon GM-ek inaktívjait akik addig nem hirdetnek csapatot.Höri
Maga a szimulálás nem tart sokáig (=egy kattintás), a DC-k megcsinálása a tökölős, de azt csak egyszer kell PS-ben, utána alapszakaszra és annyi. Aztán majd lehet a gameplanekkel is szórakozni kereteken belül, illetve ugye van nickel dime stb. felállás is, azt is be lehet lőni.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csak a kötelező szám a Maddenre vonatkozik, ezért gondoltam, hogy be kéne írni, hogy mi kell ideWyatt
Mindjárt beírom.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak a kötelező szám a Maddenre vonatkozik, ezért gondoltam, hogy be kéne írni, hogy mi kell ide

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a roster abajgatás kifejezetten vicces úgy, hogy minden poszton szinte csak a kötelező számú playa van meg 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döme nem tudom mennyi ideig tart egy kör leszimulálása és hogy mikor kezdesz neki.

én ha minden jól megy este 20-ra hazaérek kis szegedi lakásomba és be tudom írni azon GM-ek inaktívjait akik addig nem hirdetnek csapatot.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy posztminimum táblázatot rakhatnál be szerintem, hogy egyértelműbb legyen majd 😊
A 7 érinthetetlen, többi 1 félidős szerintem jó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
LS akkor bennvan az 53-ban, csak posztot módosítottál?szaba
Benne van, nem módosítottam semmit. Az a csávó pl. akkor lehet alapból inaktív.Döme
Na igen, azért kérdeztem.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
LS akkor bennvan az 53-ban, csak posztot módosítottál?szaba
Benne van, nem módosítottam semmit. Az a csávó pl. akkor lehet alapból inaktív.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
LS akkor bennvan az 53-ban, csak posztot módosítottál?
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja még annyi kell, hogy mivel meccsekre csak 46 playát lehet nevezni majd írja már be mindenki az abajgatásba hogy ki az a 7 aki az 53-ből inaktív legyen (a Ps-esek adottak nyilván).

Most nyilván meg lehet azt csinálni PS-ben hogy akiket nem akarsz játszatni mert túl jók hozzá, azokat simán inaktiválom.

Sőt lehet inkább ezt kéne minthogy mindenki DC-jét egyesével beállítsam PS-ra, aztán vissza RS-re. 😊 Szóval lehet 7 érinthetetlent választani, többiek meg játszanak egy félidőt ahogy rendesen IRL is. Így ok?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom hogy Ostoba kérdés, de mi lesz a menetrend? :rolleyes:eaglesmcnabb
Az, hogy megverek mindenkit. 😀Newman
Max lefárasztod az ellenfelet a sok szövegeléssel, de innen már csak koppanni lehet, az a rossz hír. 😊