GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.Dömemindegy,úgy is alázok
több mint 14 éve
Lehet választani hogy fél órán belül, vagy csak este 11-éjfél körül legyen forduló.
több mint 14 éve
Elvileg ha emelünk az irányítók összratingjén képességeikhez mérten és beállítjuk rendesen az értékeiket, azaz lesz WC és gunslinger stb irányító is, akkor kijöhetnek a megfelelő számok a playbook erre optimalizálása esetén.
több mint 14 éve
A medium passzok kb. 60%-a szokott ülni, a long passzoknál ez az arány kb. 10-15%, ami lófasz esti fénnyel. Ahogy néztem, ez nem csak nálam van így.nem is mondtam, hogy csak az, hanem hogy a lényege az 😊 50%-os long passzal se mész semmire, ha meccsenként 2 olyat dobsz, ami legalább 20 yard.
Szóval nem csak a gameplanen múlik, hanem leginkább a random ratingeken szvsz. Remélem szezon után jobb lesz a helyzet.Newman
De az irányító pontosságokon is kétségkívül kell egy kicsit javítani. Csak túl sokat sem, mert ahogy nézem összességében olyan 60%-os átlag megvan.
több mint 14 éve
A medium passzok kb. 60%-a szokott ülni, a long passzoknál ez az arány kb. 10-15%, ami lófasz esti fénnyel. Ahogy néztem, ez nem csak nálam van így.Szóval nem csak a gameplanen múlik, hanem leginkább a random ratingeken szvsz. Remélem szezon után jobb lesz a helyzet.
több mint 14 éve
Megmondom: kb. ketten.Na erről beszéltem. 2 ember, akiből épp elég, ha a keret nem megfelelő hozzá, vagy sokat vezet (ugye olyankor a runt preferálja a gameplanadjizé.jpg szerint), és máris nem lesz 300 yardos QB, miközben IRL simán van 4-5 csapat is aki sokat passzol, ott is vannak a QB-i az IRL stat leaderek között.
Mondom szezon után sablon gameplaneket kell összehozni, ratingeket feljebb húzni, és azokkal szimulálni egy csomót, biztos vagyok benne hogy ki lhet hozni itt is normális statokat.Döme
Egyértelműen ki lehet, mert kicsit sem vagyunk olyan messze a reálistól, mint néhányan hiszik úgy is, hogy 25ször elmagyaráztam 😊 Szvsz már a részletes ratingbeállítás (nem túlhúzott) és a gameplan sablonok után is ott leszünk, ahol IRL vannak, mert szerintem a probléma 70-80%-a a gameplan run heavységéből ered.
több mint 14 éve
szerk. tavaly március 10.-én indult az fa piac, ezt idén is tudjuk tartani?kristofnem.
majd írok naptárat ha eljutunk a szimulálás hajrájához
több mint 14 éve
Ork úgyis 19:59-kor küldi.PS: rettegj Wyatt, Leftivel agyonváglak 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Azért Sancho mindennek a szégyene 😀 😀Csak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:RataxesSanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛RataxesA program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
Soldi: akkor okés, csak nem akartam, hogy véletlenül lemaradjon róla 😊
Del: látni, és követni napi szinten azért nem ugyanaz 😀

több mint 14 éve
Szerintem de 😊Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyattNem látja még a topicot ?Delonso_
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyattNem látja még a topicot ?
több mint 14 éve
Csak irigykedsz mert ilyen nevenincs QB-id vannak :cool:Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛RataxesA program legnagyobb vicce kb. 😛Newman
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Beszoptál Addaitól 2 darab 21 yardos playt. Így lett 14 pont, meg Addai yardjainak a fele. Akármennyire jó a védelem, 1-1 playt azok is ugyanúgy be tudnak szopni. Még így is ha jól láttam a 6. legkevesebb pontot kapod meccsenként. Közben ellened fújják be a 6. legtöbb penaltyt, redzone védelmed meg 5. legjobb az engedett pontok szempontjából.ráadásul ezt az offense kúrta el neki, 3 fumble-t veszítettek el,4 sack +2 INT , ez azért még ellenem is luxus.
Egyébként igen, nyilván azért nem lehet hibás az ember, hogyha a sim nem áll a pártján, de eddig még annyira nem írnám le pl. a Pantherst konkrétan.fetomy
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
a biztonság kedvéért azért írtam neki én is egy fb üzenetet 😊)Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyattTudja, mert írt nekem PM-et. 😉Soldados
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendőjeWyattTudja, mert írt nekem PM-et. 😉

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Am, lehet, hogy kéne szólni Habinak, hátha nem figyeli a topicot még annyira rendszeresen, hogy már most akad teendője

több mint 14 éve
Szaba 2–3-mal veri tönkre a mezőnyt 😀Mondjuk a a 49ers futósora szerintem az idei értékek után simán jobb lesz, mint az IRL, és Alex Smith is jobb lesz, meg ez az éve után Gronko is elit lesz (ha nem tudom rávenni, hogy adja el nekem :rolleyes: )

több mint 14 éve
Főleg, hogy IRL ott van a Packers-Pats-Saints trió a pass-heavy offensével, amilyenből szerintem ebben a ligában nincs is nagyon... De Döme ha esetleg megmondanád, hogy hányan állították pass-heavyre (úgy értem hogy a long pass arány sem <15% illetve többnyire nem a futás a legnagyobb %-ú cucc, akkor az sokat segíthetne abban,hogy mit is kellene csinálni. fetomyMegmondom: kb. ketten.
Mondom szezon után sablon gameplaneket kell összehozni, ratingeket feljebb húzni, és azokkal szimulálni egy csomót, biztos vagyok benne hogy ki lhet hozni itt is normális statokat.
Ja meg hát a Raiders. Azt néztem, hogy az OL statokban húz nagyon a csapat, a bal oldala a falamnak valamiért (random) rohadt erős lett. Jobbra kb. hármat futottunk az egész szezon során... Illetve turnoverekben elsők vagyunk még. Nem csak emiatt nyerünk, meg én csodálkozom a legjobban ezen, mert ez egy abszolút rebuild év egy rakás rookieval a kezdőben, de őszintén, nem fogom újraszimulálgatni a fordulókat hogy "reálisabb" legyen és kikapjak. 😛
több mint 14 éve
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛RataxesA program legnagyobb vicce kb. 😛
több mint 14 éve
Sanchonak jól randomizált a program, 116,6-os ratingje van eddig. Ha egész szezonban így tolná top 4-es all time single-season passer ratinje lenne :rolleyes: Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Na Jo, azert engem AZ felbasz, hog ez AZ offense. A vedelmem a legszarabb a ligaban, de megis nyerik a meccseket. Eleg vicces foleg, hog OK, hog nem AZ idei szezon utan kaptak ratingeket, de a huzoembereim mar tavaly is elitek voltak. Most lehozok egy 5-11-es szezont, a csapat egy reszenek meg annyi, mennek is a levesbe tobben. Es mondjuk azert vicces, amikor chargers vegigveri mellettem a mezonyt, amikor csak egy Riverse van, vagy ne vedd Rossz neven Dome, de a raiders amokfutasa is durva. Csak remelni tudom, hog itt a sim vegere kicsit javulnak a dolgok, es jovore mar jobb lesz. Most mondjuk atkozom magam, hogy nincs elso korom, ebben AZ idei fasza hazardirozasbol jol is kijohettem volna nagyon. 😀
több mint 14 éve
Beszoptál Addaitól 2 darab 21 yardos playt. Így lett 14 pont, meg Addai yardjainak a fele. Akármennyire jó a védelem, 1-1 playt azok is ugyanúgy be tudnak szopni. Még így is ha jól láttam a 6. legkevesebb pontot kapod meccsenként. Közben ellened fújják be a 6. legtöbb penaltyt, redzone védelmed meg 5. legjobb az engedett pontok szempontjából.Egyébként igen, nyilván azért nem lehet hibás az ember, hogyha a sim nem áll a pártján, de eddig még annyira nem írnám le pl. a Pantherst konkrétan.
több mint 14 éve
Engem nem az basz fel, hogy kikapok. Teszem azt 14-13-ra kikapok, mert Flacco ótvar, benne van, de a frontsevenben 9 elsőkörössel rendelkező védelmemnek ne tegyen fel már egy Orton Addai féle támadósor huszonx pontot.Mindegy nem idegelem magam, a játéknak azon részén amire van ráhatásom megtettem mindent, az hogy szar a sim véleményem szerint nem az én hibám
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
