GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szívesen előkeresem, de teljesen felesleges, úgyis minden új játéknál új adatokat generál a játék, szal hiába állítja be magának az új szerint a legjobbat, valszeg az általad indítottban nem azok lesznek az értékek. Innentől pedig már akkor mindig az a legnormálisabb, ha mindenki a saját legerősebbjét választja, aztán reménykedik, hogy a randomod szerencsés volt 😀

De előkeresem, ha kell

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most lefényképezhetem egyesével mindenkinek a játékosait posztonként, ahogy az amúgy igazságos is lenne (eddig ketten kérték kifejezetten, ők meg is kapták) de akkor 1. a lassan túlcsorduló faszom még jobban tele lenne, 2. + 3 nap mőlva kezdenénk.

Inkább arra gondoltam, hogy azt kéne, hogy ahogy Wyatt egyszer leírta, mindenki próbálja magának feltelepíteni a programot, és akkor mindenki magának lődözné be a dolgokat látva a ratingeket, nekem csak be kéne importálgatnom a beállításokat.

Wyatt írd már rá légyszi még egyszer hogy lehet meghekkelni a cuccot!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igaz már elküldtem a beállításokat, de azért jó, hogy itt tököm tudja hányan ismerik a játékosok ilyen értékeit és úgy állítanak be, én meg vakon 😀fetomy
Jahh, én is küldtem szegény DeSeant bezúzatni punt returnernek, aztán még a végén kiderül hogy nagy fos hozzá 😀Rataxes
Legjobb, ha berakod DeSeant, aki lassabb, mint egy NT és nulla a returningje, míg mondjuk egyik játékosod a liga leggyorsabbja, és legjobb returnere, de sose gondolnál rá 😀

De ez még a legkevesebb, mert láthatjuk, hogy be lehet állítani hogy melyik RB, TE legyen fent a passing downoknál pl, ki legyen a short futó, stb... ezeknek a normális beállításához jó lenne ha a maradék ~28 GM is kaphatna betekintést. Így legalább valamennyire talán lehetne csökkenteni a teljes randomság okozta balf.sságokat 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
igaz már elküldtem a beállításokat, de azért jó, hogy itt tököm tudja hányan ismerik a játékosok ilyen értékeit és úgy állítanak be, én meg vakon 😀fetomy
Jahh, én is küldtem szegény DeSeant bezúzatni punt returnernek, aztán még a végén kiderül hogy nagy fos hozzá 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bowe megoldja 😀Wyatt
Bowe nálam oldja meg. 😊somoskovig
Az egy dolog, de neki pl nem kell QB 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ti egyébként hol látjátok a ratingeket?Rataxes
Am erre én is rohadtul kiváncsi lennék, mert erre már napok óta nem sikerült válaszolni....
Lehet, hogy annyira nyilvánvaló, hogy magunktól kéne rájönnünk, de gondolom senkinek sem fáj egy rövid 1-2 mondatos válasz. (legalábbis remélem 😊 )Newman
hát erre én is szeretnék választ kapni mondjuk 😀

igaz már elküldtem a beállításokat, de azért jó, hogy itt tököm tudja hányan ismerik a játékosok ilyen értékeit és úgy állítanak be, én meg vakon 😀
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Bowe megoldja 😀Wyatt
Bowe nálam oldja meg. 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ti egyébként hol látjátok a ratingeket?Rataxes
Am erre én is rohadtul kiváncsi lennék, mert erre már napok óta nem sikerült válaszolni....
Lehet, hogy annyira nyilvánvaló, hogy magunktól kéne rájönnünk, de gondolom senkinek sem fáj egy rövid 1-2 mondatos válasz. (legalábbis remélem 😊 )

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
nem láttam az értékeket, remélem Hester is 0, őt mondjuk csak ezért hoztam a csapathoz, szóval remélem még erre se jó 😀eaglesmcnabb
több milláért csak returnert hozni GM of the Year győzelmet ér 😛Stez
Mindenki nincs olyan jó helyzetben hogy egy 1/1-es Clausen ne dobáljon az elkapóinak :/ QB nélkül meg mindegy ki az elkapó, ha nem jut el a labda hozzá 😊eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem, Addai nálad van. Neki volt már TD passza, jobb QB-t keresve sem találsz. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bowe megoldja 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem láttam az értékeket, remélem Hester is 0, őt mondjuk csak ezért hoztam a csapathoz, szóval remélem még erre se jó 😀eaglesmcnabb
több milláért csak returnert hozni GM of the Year győzelmet ér 😛Stez
Mindenki nincs olyan jó helyzetben hogy egy 1/1-es Clausen ne dobáljon az elkapóinak :/ QB nélkül meg mindegy ki az elkapó, ha nem jut el a labda hozzá 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
nem láttam az értékeket, remélem Hester is 0, őt mondjuk csak ezért hoztam a csapathoz, szóval remélem még erre se jó 😀eaglesmcnabb
több milláért csak returnert hozni GM of the Year győzelmet ér 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem láttam az értékeket, remélem Hester is 0, őt mondjuk csak ezért hoztam a csapathoz, szóval remélem még erre se jó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
na a sikertelen puccskisérlet után újra itt..

ratingek terén még egy érdékesség, nem panaszkodásból csak kíváncsi vagyok mennyire elterjedt, hogy az jobbféle PR KR playerek csontra mind 0 értsd nulla Pr és Kr értékkel rendelkeznek.

mccluster, smith, washington, dupla nulla mind.

másnál is van ilyen v engem szerettek nagyon? 😀briareos
Á dehogy bazmeg, két visszahordóm van, akinek nem nulla az értéke, az az egyébként lassú, és visszahordani nem tudó Gaffney, a másik meg Benson, aki aztán végképp a returnjeiről híres. 😂

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
na a sikertelen puccskisérlet után újra itt..

ratingek terén még egy érdékesség, nem panaszkodásból csak kíváncsi vagyok mennyire elterjedt, hogy az jobbféle PR KR playerek csontra mind 0 értsd nulla Pr és Kr értékkel rendelkeznek.

mccluster, smith, washington, dupla nulla mind.

másnál is van ilyen v engem szerettek nagyon? 😀briareos
A randomizáció csodái. Arra mondjuk már szeptember-októberben is gondoltam, hogy a tök nyilvánvaló dolgokat azért be lehetne írni, mint pl. a returnereknél, de aztán volt íyg is elég baszakodás. Jövőre ezek is meglesznek, tudom hogy ez így szopás, nálam se tud Ford visszahordani...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ti egyébként hol látjátok a ratingeket?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 502 — StuG Life
na a sikertelen puccskisérlet után újra itt..

ratingek terén még egy érdékesség, nem panaszkodásból csak kíváncsi vagyok mennyire elterjedt, hogy az jobbféle PR KR playerek csontra mind 0 értsd nulla Pr és Kr értékkel rendelkeznek.

mccluster, smith, washington, dupla nulla mind.

másnál is van ilyen v engem szerettek nagyon? 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem majd azt kell elsősorban mérlegelni, hogy megéri-e ez a program a belefeccölt energiát, jobb-e annyival a Maddennél, mint amennyi szenvedése volt vele azoknak akik dolgoztak benne.gabokocka
Azért most már olyan eszméletlenül sok energiát nem kell szerintem belefektetni. Az alapok már megvannak, nem a nulláról indulunk, Döme egyre inkább rájön minden okosságra. Innentől a sim során kijövő hibákat kell már csak megokoskodni, meg a randomizált player értékeket javítani. Így első látásra szerintem sokkal jobb, mint a madden. De ez csak az én véleményem, nyilván Döme lehet, hogy másképp látja, mivel Ő az, aki a legtöbbet szenved adott esetben vele.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Sztem majd azt kell elsősorban mérlegelni, hogy megéri-e ez a program a belefeccölt energiát, jobb-e annyival a Maddennél, mint amennyi szenvedése volt vele azoknak akik dolgoztak benne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem a Miami nyerte a csoportot 11–5-tel, te 9–7-tel mentél PO-ba, aztán mint a Giants, én 8–8-cal be sem jutottam
Most megint nyomtam egyet, és 23–16-ra verted a Green Bayt (12–4-es alapszakasz után) a Super Bowlban, Miami és mi 9–7, de nyert már a Kansas City Chiefs is 😀Wyatt
atyaisten 😀
asszem a sajat magam erdekeben akkor megis inkabb berakom a rostereket ratinggel
mert igy mar abban is elkezdek ketelkedni h nem rossz szamrendszerben adtuk meg oket 😀
billz-pacskerz sb es mindketszer nyerek 😂Fake
Szerintem teljesen mindegy, ahogy bria mondta, ezt egy tesztidénynek fogjuk fel, aztán a simmelés során kibukó hibákat javítjuk. Belenyúlni már nem lehet. Kétlem, hogy elkezdene valaki beszólni, hogy az értékeket a magatok javára cheateltétek volna.
Bár Jewmannél már ez se biztos tekintve, hogy nagyon biztos a csapatában, ez lehet nem véletlen. 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Asszem a Miami nyerte a csoportot 11–5-tel, te 9–7-tel mentél PO-ba, aztán mint a Giants, én 8–8-cal be sem jutottam
Most megint nyomtam egyet, és 23–16-ra verted a Green Bayt (12–4-es alapszakasz után) a Super Bowlban, Miami és mi 9–7, de nyert már a Kansas City Chiefs is 😀Wyatt
atyaisten 😀
asszem a sajat magam erdekeben akkor megis inkabb berakom a rostereket ratinggel
mert igy mar abban is elkezdek ketelkedni h nem rossz szamrendszerben adtuk meg oket 😀
billz-pacskerz sb es mindketszer nyerek 😂Fake
ja, szerintem is csalás, hogy nem én nyertem mindkettőt... 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Asszem a Miami nyerte a csoportot 11–5-tel, te 9–7-tel mentél PO-ba, aztán mint a Giants, én 8–8-cal be sem jutottam
Most megint nyomtam egyet, és 23–16-ra verted a Green Bayt (12–4-es alapszakasz után) a Super Bowlban, Miami és mi 9–7, de nyert már a Kansas City Chiefs is 😀Wyatt
atyaisten 😀
asszem a sajat magam erdekeben akkor megis inkabb berakom a rostereket ratinggel
mert igy mar abban is elkezdek ketelkedni h nem rossz szamrendszerben adtuk meg oket 😀
billz-pacskerz sb es mindketszer nyerek 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök mindegy, olyan random az egész, mint a szar. Welker konkrétan a legutóbbiban a 4-5. WR-em volt, annyira lehúzta az értékeit a program (Y)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kell a smokescreen.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én előbbinek szurkolok, de legalábbis, hogy a 49ers, KC duó egyike top5 draftpicket hozzon 😀Wyatt
Te az itteni rosterekkel és ratingekkel szimuláltad le a szezonokat?
Mert ha igen, akkor átküldhetnél egy részletes statot így 2-3 szezonról, csak kíváncsi lennék rá, mikor mit alkottak a playák.