NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Még mindig nem jöttem rá, hogy miért akar mindenki minden hulladékkal hosszabbítani.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként a semleges drukkerek nyilván csak a mi csoportunkat nézik.

TyR 3-3
Rajna 3-3
Szegecs 3-3
Én 3-3

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 377 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kurva életbe már komolyan.tenorx
ennyire megrázott a 94 milkó? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fetomy hívta fel a figyelmemet, hogy vannak rossz snapek FG-knél. Annyit tudok csinálni hogy mindenkinek berakom a lehető legjobb LS értékkel bíró csávót LS-nek, ez persze totál random, nálam Evan Moore 94-es long snapper. 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva életbe már komolyan.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elnézést, biztos le van írva valahol, csak én nem találom, de a Szabálykönyvben nincs, a hosszabbításokhoz meg kéne:

mennyi lesz a 2012-es szezonban a cap?

Sorry, ha csak én nem tudom...StormST
94 millió

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kemény a Jets influenzajárvány 😀

Kiváncsi vagyok végigtolja-e a reg. seasont INT nélkül 😛Rataxes
Khm :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 210 — Vikings fan
2 csapat nem küldött hosszabbítást, Deny és TocaHöri
Toca annyira megörült első győzelmének, hogy siekresen felírta 21.ének a határidőt pedig már 3 napja megvan az 5 név csak gondolkodtam legyen-e hatodik.sorry...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Elnézést, biztos le van írva valahol, csak én nem találom, de a Szabálykönyvben nincs, a hosszabbításokhoz meg kéne:

mennyi lesz a 2012-es szezonban a cap?

Sorry, ha csak én nem tudom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2 csapat nem küldött hosszabbítást, Deny és TocaHöri
Toca meg részegen fetrengett két napig, de csörgök rá.
Az okosak már tábor előtt küldtek hosszabbítást.
(<---)
több mint 12 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
AFC South vicces, a csapatom teljesítménye kevésbé. Schaub dob mint az állat csak az elkapókat nem nagyon találja el 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hopp, elkaptuk a Chargers, KÖCSÖG 3 INT, ebből 1 Remi Ayodele által!!! 😀

2-game winning streak... 😀 (azt hittem egész szezonban nem lesz ennyi 😛)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
2 csapat nem küldött hosszabbítást, Deny és TocaHöri
deny beszedett valamilyen drogot ő azért nem tudta elküldeni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 csapat nem küldött hosszabbítást, Deny és Toca

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ahhoz képest, hogy Rivers elvileg elég jó besorolást kapott, eddig kalap szar amit csinál. Pedig a gameplanen is javítottam. Na mind1, kell a jó pick.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aubrayo Franklin 83 yardos fumble return 😀 1 perces play.

Redskinst ledózeroltam, 3-3, nagyon érik a playoff.

A reális yardoknak örülök a többi meccsen, hajrá légiparádé

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van potenciál a programban, de ettől függetlenül észre kell venni, hogy vannak hibák benne bőven. Jövőre vsz jobb lesz.Newman
Nem írnám fel a programnak, hogy nem dob Áronka 600 yardot és 12 TD-t minden meccsen, annak ellenére, hogy micsoda gárda van a segge alá rakva, mivel sokkal valószínűbb, hogy a ratingek nem lesznek jók.

Az meg ja kifejezetten a valóságtól messze elrugaszkodott programhiba, hogy Jenningsnek alig lehet passzolni, mikor alig nyilvánvaló a különbség közte és akár már a no2 WR között... Nem tudom, hogy a program ezt hogy hozta ki, de így sokkal reálisabb, mintha 1 célpontod van, aztán még simán tudod is használni.

egyébként halk tipp: Rakd be no1 WR-nek Easleyt mondjuk, Jenningset meg no2-nak. Ha úgy se lesz sok yardja, akkor valószínű, hogy szarul jött ki neki a random.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De ennyire nem is szar a csapatom 😕tenorx
Na igen, vannak előnyei is a programnak... 😂

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De ennyire nem is szar a csapatom 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Közel 400 az a 300+ egyébként, és hogyne számítana, hogy ki milyen WR? Van 1 értelmes célpontod, azt beduplázzák aztán szevasz. És az sem mindegy, hogy értéknek csak a potenciál/rating van megadva, aminél meg simán benne van, hogy mondjuk valami tapasztalat/keccsing/hasonló fontos adat mondjuk szar. Vagy akár a speed se mindegy éppen.

De látom dobsz majd 400 yardot, de mégis lehet találni valamit, ami miatt szar az egész 😛fetomy
A programban be van állítva, hogy hány %-ban kapjon double coverage-et az első illetve második elkapó. Mivel úgy gondolom, hogy a GM-ek nem nagyon állították át ezeket, így - ha csak a program nem írja ezt felül egy játék közben - vsz mindenkinél hasonló számok vannak, az elkapó ratingjétől függetlenül.
Nyilván kurva boldog vagyok attól, hogy egy elvileg elit irányító 3 TD és 3 pickkel áll 6 forduló után. Van potenciál a programban, de ettől függetlenül észre kell venni, hogy vannak hibák benne bőven. Jövőre vsz jobb lesz.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Közel 400 az a 300+ egyébként, és hogyne számítana, hogy ki milyen WR? Van 1 értelmes célpontod, azt beduplázzák aztán szevasz. És az sem mindegy, hogy értéknek csak a potenciál/rating van megadva, aminél meg simán benne van, hogy mondjuk valami tapasztalat/keccsing/hasonló fontos adat mondjuk szar. Vagy akár a speed se mindegy éppen.

De látom dobsz majd 400 yardot, de mégis lehet találni valamit, ami miatt szar az egész 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A falam átlagos, elkapóim szarok, de a legszarabb még így is messze a 14 elkapással,4 droppal és bő 100 yarddal rendelkező Jennings, tehát nem igen ezen múlik.Newman
lehet azert mert kurvasokat duplazzak mivel a tobbi egy rakas szerencsetlenseg ? en nem ertek hozza csak kerdem ...Fake
Nem mintha kurva sokan állították volna át a corner duplázásokat, legalábbis nem ezt feltételezem. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A falam átlagos, elkapóim szarok, de a legszarabb még így is messze a 14 elkapással,4 droppal és bő 100 yarddal rendelkező Jennings, tehát nem igen ezen múlik.Newman
lehet azert mert kurvasokat duplazzak mivel a tobbi egy rakas szerencsetlenseg ? en nem ertek hozza csak kerdem ...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amikor ülnek a hosszú passzok.... :cool:
Mondjuk az 1 TD 2 pick még mindig nevetséges, de a Dolphins védelme ellen talán belefér.
Kösz a játékot bria!Newman
jaja es az mennyire nevetseges h easley 8 catch 120 yard ? 😀
amugy itt latszik amirol fetomy mar rojtosra koptatta a szajat h csak a kibaszott gameplant kell beallitani es megy az a haitas pedig neked megcsak olyan hejde elit falad sincs az elkapokrol nem is beszelve ...Fake
Két meccsel ezelőtt állítottam, eredmény a jelenlegi meccsig: átlag 200 yard, most kicsúszott egy 300+
A falam átlagos, elkapóim szarok, de a legszarabb még így is messze a 14 elkapással,4 droppal és bő 100 yarddal rendelkező Jennings, tehát nem igen ezen múlik.
Am Easley meg egy beast, csak IRL mindig lesérül, na de majd.... 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amikor ülnek a hosszú passzok.... :cool:
Mondjuk az 1 TD 2 pick még mindig nevetséges, de a Dolphins védelme ellen talán belefér.
Kösz a játékot bria!Newman
jaja es az mennyire nevetseges h easley 8 catch 120 yard ? 😀
amugy itt latszik amirol fetomy mar rojtosra koptatta a szajat h csak a kibaszott gameplant kell beallitani es megy az a haitas pedig neked megcsak olyan hejde elit falad sincs az elkapokrol nem is beszelve ...