GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Remélem innentől már nem nyerek meccset 😊Fucu
de ez amugy miert jo h direkt a szopasra utazol ?Fake
nemár hogy nem tudod



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem innentől már nem nyerek meccset 😊Fucu
de ez amugy miert jo h direkt a szopasra utazol ?
amugy a spbol tudjuk h nem remenykedni kell hanem egesz evben azt gyakorolni aztan akkor menni fog 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
8-4... 😂StormST
Grat! 😊
Graham a franchise kicker! 😂

Remélem innentől már nem nyerek meccset 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ah, egy Kovi best of-ban nincs annyi szopás mint amit én itt sorozatban bemuatok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
8-4... 😂

Megint kellett egy vezéráldozat, Champ esett ki 2 hétre, meg Manningham valamennyire...

Azért most már kijelenthető, hogy a védelmem a fő ok, 12 meccs alatt 202 pontot kaptunk, ez (ha jól számoltam) 7. helyre teszi a védelmem a ligában. Ezúttal se kaptunk pontot a második félidőben, utolsó 3 támadás vége: fumble - INT - fumble...

Sajnos még 4 karcos meccs jön, így még lecsúszhatok a PO-ról simán, de ha 8-8-ra végzek, az is jó... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratula a Patriotsnak. Ezt valahogy éreztem. Brady és Bradford közti különbség döntött.visi_b
Köszke, reméltem, hogy ezúttal számomra döntenek kedvezően a nüanszok 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez rohej bazdmeg ezt a szart ... 6bol legalabb a 4. L ahol otban vagy gw drivevval szopok le foleg h most lindell mellebaszott 2t is teljesen vallalhato tavrol :mad: 6-3rol igy zsinorban 3 szivas. amint elkezdtem vna kisebb remenyeket taplalni a po irant kb mondhatok is le roluk :rolleyes: innen mar csak az a cel h a divrivalisokat leszivassam a tobbi nem erdekel ... grat rata.
ja es h teljes legyen a gyonyorom meg a hatam is kurvara faj :cool:
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nekem még négyből kettőt nyerni kellene, ha a 8-8 elég a PO-hoz, az csak ráadásjjncaa
A nyolcnak minima meg kell lennie nálad, bár a sorsolásod nem néztem.Delonso_
Rams, Ravens, Falcons, Bucs, ha a 8-8 megvan, nem szólok semmit a programra 😛jjncaa
A két utolsó könnyen hozható 😊
A Rams god módban, a Ravens hektikus.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Gratula a Patriotsnak. Ezt valahogy éreztem. Brady és Bradford közti különbség döntött.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és nyert a lions, pfejj 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
Elértem a maximálisra tervezett győzelmi számot, innentől holiday.Delonso_
nekem még négyből kettőt nyerni kellene, ha a 8-8 elég a PO-hoz, az csak ráadásjjncaa
A nyolcnak minima meg kell lennie nálad, bár a sorsolásod nem néztem.Delonso_
Rams, Ravens, Falcons, Bucs, ha a 8-8 megvan, nem szólok semmit a programra 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elértem a maximálisra tervezett győzelmi számot, innentől holiday.Delonso_
nekem még négyből kettőt nyerni kellene, ha a 8-8 elég a PO-hoz, az csak ráadásjjncaa
A nyolcnak minima meg kell lennie nálad, bár a sorsolásod nem néztem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez valami cheat lehet, hogy kikaptam a vargyaktól. 😛 Bár így is kezemben a sorsom a bye week-re, hisz még most is vezetem az AFC-t, ráadásul a Bengals is égett, így a divgyőzelem nincs veszélyben. 😊

Azért grat Igor!Soldados
Köszi, ez a meccs lesz nálunk kb a season highlight videó 80%-a 😂
Pedig ez a box score speciel elég realisztikus 😀 Fölszívták a fiúk magukat hazai pályán. 😊Igor
Megint több yardot hoztam, és egyik csapatnak sem volt TO-ja, így nem szeretek kikapni. A vereséget a rengeteg büntinek és dropnak köszönhetem. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
Elértem a maximálisra tervezett győzelmi számot, innentől holiday.Delonso_
nekem még négyből kettőt nyerni kellene, ha a 8-8 elég a PO-hoz, az csak ráadás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 199 — Vikings fan
Két missed FGvel is nyertem, túloldalt is volt igaz egy. Miota kilatasba helyeztem, hogy a fél D-t eladom hihetetlenül ászok. Talán ha Elit visszatér még 1/1-ről is elkerulhetunk , márha az jó hír 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még mindig nem értem, hogy random értékekkel miért akartok feltétlenül IRL-el 100%-ban megegyező számokat...
a gameplan működött, volt 15 long pass kísérlet, kár, hogy szarok az elkapók és csak 3 jött össze 😀

grat bria!kristof
Azért mert sokkal egyszerűbb agy nélkül egyfolytában fikázni mint a szar, mint egy kicsit gondolkodni. Nem baj, hogy százszor végig lett magyarázva, van akinek le van húzva a roló, és akkor is agyatlanul hajtogatja a baját. Mondjuk azt nem értem, hogy mi bajuk van, a madden full random, tehát a random ott is kibaszhatna velük, nem tudom ez mitől szarabb, de mindegy, hát az biztos sokkal jobb. Vagyis hát értem én, hogy szar, hogy összevásárolok egy papíron állat csapatot, mint az eagles IRL, és mégsem csinálok veretlen szezonos SB győzelmet, mint az eagles IRL, de hát ez van, a játék full random, nem úgy mint IRL...

A gameplan pedig nem működött nálad sem, hiszen a program szar, gameplant hiába állítasz, mert full random az egész, és szar is. Ha az jött be, amit beállítottál, az csak azért van, mert a szar random így hozta ki.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
10-1es cowboys 33-0ra égett indyben 😂braxa88
semmi meglepetés nincs tehát.

maximum annyi, hogy megint nyert Rajna, de már érik neki a pofon.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elértem a maximálisra tervezett győzelmi számot, innentől holiday.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még mindig nem értem, hogy random értékekkel miért akartok feltétlenül IRL-el 100%-ban megegyező számokat...
a gameplan működött, volt 15 long pass kísérlet, kár, hogy szarok az elkapók és csak 3 jött össze 😀

grat bria!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Döme: Tök mindegy mi van IRL, 1-2 napig így sem fikázták szarrá a programot, ideje volt újra belekezdeni, hiszen szar ahogy van.fetomy
Rivers számai: 237/444 - 53%; 2484 yard - 5.59 y/att; 11 TD - 12 INT, 66.8 QB rat.

Tudom, szarok az elkapók, és szar a beállításom. De akkor se magyarázd meg, hogy ez így ok.szaba
Dehogynem, tökéletes.
Csak direkt szar beállításokat adtál meg, hogy előbb draftolhass.gabokocka
Dobd át PM-ben a te beállításaidat, mert azok hatékonyabbak, még ha ma nyertél is. 😛
Inkább nézd a combinet, ma vannak QB-k, legalább tudod, kit húzz be A KÖCSÖG helyett.Stez
Osweilert húzom, már eldőlt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább nézd a combinet, ma vannak QB-k, legalább tudod, kit húzz be A KÖCSÖG helyett.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rodgers 2 egymást követő meccsen 100+-os QB rating és 300+ yard. 😮

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Döme: Tök mindegy mi van IRL, 1-2 napig így sem fikázták szarrá a programot, ideje volt újra belekezdeni, hiszen szar ahogy van.fetomy
Rivers számai: 237/444 - 53%; 2484 yard - 5.59 y/att; 11 TD - 12 INT, 66.8 QB rat.

Tudom, szarok az elkapók, és szar a beállításom. De akkor se magyarázd meg, hogy ez így ok.szaba
Dehogynem, tökéletes.
Csak direkt szar beállításokat adtál meg, hogy előbb draftolhass.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Döme: Tök mindegy mi van IRL, 1-2 napig így sem fikázták szarrá a programot, ideje volt újra belekezdeni, hiszen szar ahogy van.fetomy
Rivers számai: 237/444 - 53%; 2484 yard - 5.59 y/att; 11 TD - 12 INT, 66.8 QB rat.

Tudom, szarok az elkapók, és szar a beállításom. De akkor se magyarázd meg, hogy ez így ok.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Saját red zone inti se rossz, de legalább FG-n megfogtuk az ellent, 2 eladott labda, de volt három a másik oldalon, 5 sack itt, ők csak egyet, de az elég fájdalmas volt 😀
2-3-NYC10 (2Q: 06:22) Tom Brady pass completed to WR Terrell Owens for 10 yards and a TOUCHDOWN! PENALTY: New England was called for Illegal Use of the Hands.
2-13-NYC20 (2Q: 06:16) PENALTY: New England was called for a False Start.
2-18-NYC25 (2Q: 06:07) Mikel LeShoure ran inside the left tackle for 14 yards. Tackled by S Renaldo Hill. Key block delivered by Logan Mankins. Mankins flattened Kerry Rhodes to ensure the play's success. PENALTY: New York was called for Offsides.
2-13-NYC20 (2Q: 06:01) Tom Brady pass fell incomplete, intended for WR Wes Welker. DE Arthur Jones hurried the quarterback into a bad throw.
3-13-NYC20 (2Q: 05:51) Tom Brady sacked by DE Justin Bannan for a loss of 7 yards. Sack allowed by Eric Wood.
4-20-NYC27 (2Q: 05:05) Stephen Gostkowski attempted a 44 yard field goal and missed wide to the left.
Párré 😀
Mondjuk a 3. és 4 helyett kérni a 2. és 13-at, zseniális húzás