GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Büntető módba kapcsolt a csapat, sima W a Lions ellen is.
Most jön a Pats, legutóbb underdogként levertük őket 3 ponttal, most is jól jönne egy győzelem, mert a 2 wildcard helyért nagy hentelés lesz. 😀Newman
Hát még nekünk, az AFC-ben vannak ellenfelek is 😀 Am így, hogy dől ki a fél csapat, nem kevés esélyed van sajna

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megvertem az Eaglest. Annyira nem jó érzés 😕
De most nézem, milyen W volt. 17-6-ra vezetett Philly 6 perccel a vége előtt, puntoltak saját 11 yardosukról egészen a saját 36-ukra. Ott összehoztak egy unnecessary roughnesst. Sack, Freeman pár yardos futás, 4&10, blokkolják passzt, de illegal use of hands, onnan meg Freeman megpasszolja. 2 pontos passz is jó, 17:14 kereken 5 perccel a vége előtt. Azonnal stop, Turk újabb nagy punt, ez most saját 18-asról egészen 30 yardig szál, de ezt vissza is visszük hat yardnyit. 2&16-nál jön 2-minute warning Eagles 43 yardosán, ahonnan jönn Benn elkapott TD. Ezzel 21-17 ide, Eagles meg nem tudott fordítani már.

Szerencsés helyzetben holnap meg lehet a WC pihenő, nekem vernem kell Redskinst, Seahawksnak meg kikéne kapnia Falcons ellen. Ratával amúgy nagy a verseny No.1 seedért, sokat ér így utólag az ellene hozott W.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Büntető módba kapcsolt a csapat, sima W a Lions ellen is.
Most jön a Pats, legutóbb underdogként levertük őket 3 ponttal, most is jól jönne egy győzelem, mert a 2 wildcard helyért nagy hentelés lesz. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
szaba vigyázott a labdára
7 fumble, ebből 5 lost 😂
azanemsemmi mondjuk

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
faszomat az egészbe

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
király,nem sokkal kapott ki a gulya 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Booo
4Q: 02:00 CHI - Kyle Arrington 59 interception return (Robbie Gould extra point)
4Q: 00:55 CHI - Robbie Gould 29 field goal
2Q: 01:37 CHI - Robbie Gould 57 field goal

MVP: Cullen Jenkins... 😀
0 sack itt (hiába na, az elit Bears-fal :lol😊
Ty Warren Broken Ribs Out 7 Weeks
Tyrone McKenzie Pulled Calf Muscle Out 6 Weeks
Brandon Harris Sprained Knee Questionable 4 Weeks
Hentesek

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
féreg kitna


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
most nézem hogy a mocskoslilákkal játszom,ha nem kapok ki több mint 30 ponttal már jó vagyok,hajrá new yorki gulya!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális tradejeim voltak tavaly, kétség sem férhet hozzá. na majd idén 😛kristof
lehetne is zseniális lehúzós traded, amikor kb. a gatyámat is odaadtam volna Staffordért, de ha nem hát nem 😊Stez
Jöhet minden Luckért 😀Toca
Neked csönd, olyan ajánlatot kaptál nem is olyan régen, ami még a Staffordért tett ajánlatot is simán túlszárnyalja. 😉
Ez már nem a gatyám, ez már az életem. 😂

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jó, az pár éve volt. Pár éve maximum 1+1-et kért mindenki az elit játékosokért is, míg most Harvini ár alatt szóba sem áll az eladó senkivel sem. Kezdenek eldurvulni az értékek és a tradek is. De hát ez van, mindenki úgy tradel és annyit ad, amennyit maga jónak vél.Stez
Így van,így készüljön minden egyes Luckra ácsingozó is 😊Toca
tudjuk hol laksz


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
szegény Browns itt a gm játékban jobban le lett húva az 1/2-ért 😛
jjncaa
zseniális tradejeim voltak tavaly, kétség sem férhet hozzá. na majd idén 😛kristof
lehetne is zseniális lehúzós traded, amikor kb. a gatyámat is odaadtam volna Staffordért, de ha nem hát nem 😊Stez
Jöhet minden Luckért 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
szegény Browns itt a gm játékban jobban le lett húva az 1/2-ért 😛
jjncaa
zseniális tradejeim voltak tavaly, kétség sem férhet hozzá. na majd idén 😛kristof
lehetne is zseniális lehúzós traded, amikor kb. a gatyámat is odaadtam volna Staffordért, de ha nem hát nem 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szegény Browns itt a gm játékban jobban le lett húva az 1/2-ért 😛
jjncaa
zseniális tradejeim voltak tavaly, kétség sem férhet hozzá. na majd idén 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
szegény Browns itt a gm játékban jobban le lett húva az 1/2-ért 😛

a Saints adja: 1/28 + 2012. 1. kör + Nate Livings, OG (1 000 000, 1 675 000)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
dehogy, Iupatit kellett volna berántanom

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tebowt kellett volna, utólag nyilvánvaló

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Ha bejön, akit húztál, akkor alap, mert királyul draftolsz, ha nem, akkor a lottóhúzás kibaszott veled” A simes analógia továbbvezetése 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja kegyetlenül. Azért anyázott mindenki, hogy Clausent vittem, mert visi és Fake is Őt akarta vinni és vitték is volna simán. De Höritől kezdve a fél bagázs nyáladzott Clausenre, köztük én is, szóval ezeket figyelembe véve kurvára nem tudom azt mondani, hogy na azt a picket én basztam volna el. Hatalmas bust lett, beégett, nem jött be, pont.
Csak legalább ne próbálja senki sem megmagyarázni, hogy mekkora fasz vagyok és annyira egyértelmű volt, hogy Clausen beszopat és szar lesz. Idén behúzom Luckot, aztán minden szép és jó lesz. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Hát nálam a kettő közül a mostani lenne a nagyobb faszság, méghozzá elég fölényesen. Nem olyan ultimate csapat ez a Cleveland, hogy ilyen elbaszott árat adhassanak még egy RGIII-ért sem. Én legalábbis tuti kiröhögném a gecibe azt, aki egy 1/2-ért az 1/4-em mellett még ennyit kérneWyatt
Illetve, ha nem adna ennyit a CLE, még akkor is többet adhatna, mint bármelyik másik feltrade-elő. Max ott marad a Rams, aztán a Vikingsnek se kell RGIII, velük egyszerűbb a csere. De a Rams se hülye talán, hogy ne a legjobb ajánlatot fogadják el, azt meg még mindig, sok 2. és hátsóbb körök nélkül is a Browns ajánlhatja.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nálam a kettő közül a mostani lenne a nagyobb faszság, méghozzá elég fölényesen. Nem olyan ultimate csapat ez a Cleveland, hogy ilyen elbaszott árat adhassanak még egy RGIII-ért sem. Én legalábbis tuti kiröhögném a gecibe azt, aki egy 1/2-ért az 1/4-em mellett még ennyit kérne

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
King on possible STL-CLE deal: "It's not only gonna be 4 & 22. It's gonna be 4 & 22, a 2 & maybe a 5. Everyone in Cleveland's gonna gag."

Nálunk mi felháborodás lenne egy ilyenen 😀 Pár éve Stez 1/4 mellé talán egy 4+5. kört adott az 1/1-ért 😂Wyatt
Rookie voltam, na. 😛
Mondjuk Steznek visszaadta a sors kegyetlenül. 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pár éve Stez 1/4 mellé talán egy 4+5. kört adott az 1/1-ért 😂Wyatt
Clausenért simán jó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Jó, az pár éve volt. Pár éve maximum 1+1-et kért mindenki az elit játékosokért is, míg most Harvini ár alatt szóba sem áll az eladó senkivel sem. Kezdenek eldurvulni az értékek és a tradek is. De hát ez van, mindenki úgy tradel és annyit ad, amennyit maga jónak vél.Stez
Így van,így készüljön minden egyes Luckra ácsingozó is 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, az pár éve volt. Pár éve maximum 1+1-et kért mindenki az elit játékosokért is, míg most Harvini ár alatt szóba sem áll az eladó senkivel sem. Kezdenek eldurvulni az értékek és a tradek is. De hát ez van, mindenki úgy tradel és annyit ad, amennyit maga jónak vél.