GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
King on possible STL-CLE deal: "It's not only gonna be 4 & 22. It's gonna be 4 & 22, a 2 & maybe a 5. Everyone in Cleveland's gonna gag."

Nálunk mi felháborodás lenne egy ilyenen 😀 Pár éve Stez 1/4 mellé talán egy 4+5. kört adott az 1/1-ért 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme, a PM-re majd dobj már egy választ pls.
köszi

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, mai kb mikorra várható?Wyatt
Hát 10-éjfél közöttre mondanám...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme, mai kb mikorra várható?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol, egy akción belül 3 false start (így 3 és 22) 😀 Majd rögtön még egy a következőben aztán egy int, és egy jó stopnál unsportsmanlike conduct, nice 😀 Red zone first downnál face mask, majd a védekezés után ismét egy false start, aztán az év befejezése: 2-3-NYC10 (2Q: 06:22) Tom Brady pass completed to WR Terrell Owens for 10 yards and a TOUCHDOWN! PENALTY: New England was called for Illegal Use of the Hands.
2-13-NYC20 (2Q: 06:16) PENALTY: New England was called for a False Start.
2-18-NYC25 (2Q: 06:07) Mikel LeShoure ran inside the left tackle for 14 yards. Tackled by S Renaldo Hill. Key block delivered by Logan Mankins. Mankins flattened Kerry Rhodes to ensure the play's success. PENALTY: New York was called for Offsides.
Minek a 3. és 4, ha lehet:
2-13-NYC20 (2Q: 06:01) Tom Brady pass fell incomplete, intended for WR Wes Welker. DE Arthur Jones hurried the quarterback into a bad throw.
3-13-NYC20 (2Q: 05:51) Tom Brady sacked by DE Justin Bannan for a loss of 7 yards. Sack allowed by Eric Wood.
4-20-NYC27 (2Q: 05:05) Stephen Gostkowski attempted a 44 yard field goal and missed wide to the left.

De szerencsére az első félidős 9/70 után csak elkezdtünk hülyeségek nélkül játszani, erre 3. és 6-nál Brady 8 yardos futása helyett illegal use of the hands 😀 Majd egyyardos TFL Pouhától, unsportsmanlike conduct, majd segítünk egy saját red zone-os interceptionnel, mondjuk szerencsére ezután lehúztuk a rolót, és beindult rendesen, szabálytalanság nélkül, de majdnem megvertük saját magunkat
12/110 ez megengedhetetlen

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
gabonak ott a vigasz: a power rankingen megelőzi a PO-zó tampát 😊jjncaa
Nem hiszek a PO-ban, nem is érdemelném meg.
Reálisnak érzem, bár tudom a Prankingek nem a realitást tükrözik csak a pillanatnyi győzelem vereség rációt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
kitörölhetem vele a seggem, pont annyit ér a PR

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
gabonak ott a vigasz: a power rankingen megelőzi a PO-zó tampát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
10-1es cowboys 33-0ra égett indyben 😂braxa88
Belefért, a playoff már így is biztos, Redskins-Giants duó előtt 5 meccses előnnyel állunk 😊
Meg Peyton ellen annyira nem egészséges, ha két kezdő cornerem sérült. Főleg, hogy minőségi backup se jutott 😊

Ha meglesz wildcard körös pihenő is (hazai pálya nem téma), onnantól 7 legjobb ember megy inaktívnak, de kulcsemberek is backupnak. Aki pedig nyavalyogni fog, hogy ez mekkora genyó, mert így utolsó kör(ök)ben simán hagyom kikapni csapatom, annak üzenem, nem érdekel, a sim nagyon értékeli a 4-5 kulcsjátékost.Deny
Senki nem fog, egy csomóan szoktak pihentetni. Mondjuk, ha a progi tényleg figyel erre, akkor lehet, hogy utána lenne szar

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
10-1es cowboys 33-0ra égett indyben 😂braxa88
Belefért, a playoff már így is biztos, Redskins-Giants duó előtt 5 meccses előnnyel állunk 😊
Meg Peyton ellen annyira nem egészséges, ha két kezdő cornerem sérült. Főleg, hogy minőségi backup se jutott 😊

Ha meglesz wildcard körös pihenő is (hazai pálya nem téma), onnantól 7 legjobb ember megy inaktívnak, de kulcsemberek is backupnak. Aki pedig nyavalyogni fog, hogy ez mekkora genyó, mert így utolsó kör(ök)ben simán hagyom kikapni csapatom, annak üzenem, nem érdekel, a sim nagyon értékeli a 4-5 kulcsjátékost.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Rajna, Fake, Del, kedd reggelig el tudjátok küldeni nekem a cuccokat? Holnap nem leszek gép előtt, de akkor kedden összesítenék és jöhetnének az ajánlatok is.somoskovig
Igen, holnap utazik el a barátnőm, utána megcsinálom. Azaz holnap megkapod.Delonso_
jaja en is delutan 3-4 korul bedaralom. mindent neked kuldjek csak a te csapatodat delnek v most h van ez ?Fake
Igen, mindent nekem, kivéve 49ers.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én már elküldtem régesrég, de ezekszerint baszakszik a hotmail, akkor elmegy mégegyszer.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rajna, Fake, Del, kedd reggelig el tudjátok küldeni nekem a cuccokat? Holnap nem leszek gép előtt, de akkor kedden összesítenék és jöhetnének az ajánlatok is.somoskovig
Igen, holnap utazik el a barátnőm, utána megcsinálom. Azaz holnap megkapod.Delonso_
jaja en is delutan 3-4 korul bedaralom. mindent neked kuldjek csak a te csapatodat delnek v most h van ez ?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rajna, Fake, Del, kedd reggelig el tudjátok küldeni nekem a cuccokat? Holnap nem leszek gép előtt, de akkor kedden összesítenék és jöhetnének az ajánlatok is.somoskovig
Igen, holnap utazik el a barátnőm, utána megcsinálom. Azaz holnap megkapod.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Rajna, Fake, Del, kedd reggelig el tudjátok küldeni nekem a cuccokat? Holnap nem leszek gép előtt, de akkor kedden összesítenék és jöhetnének az ajánlatok is.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Jax ismét letudva, talán tőlük már nem kell félni. Itt az ideje a Coltsot is leszakítani, nem bánnám, ha Woodson a maihoz hasonló stílusban büntetné Peytont.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nemár hogy nem tudodFucu
kulonben nem kerdeznem.Fake
akkor majd rájössz 😊Fucu
nem fogok rajonni az eletben soha. csak mondom.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Van, akinek jó kerete van, de szopni akar, meg van, akinek szopnia kéne (sokak szerint), mégse teszi...

It's a strange world we live in... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Akinek van/lesz eladó idei első körös pickje, az már most kereshet egészen nyugodtan, vevő leszek rá, a pick helyétől függetlenül is.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igazából a kezdőimet egész évben padoztatni akartam, de hát voltam olyan rendes és kiállt a legerősebb keret



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivéve, ha Somosról van szó, neki szabad 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
örülök hogy nem csak én gondolom úgy hogy direkt szopni gázJoci
Nagyon nem csak te gondolod ezt
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
örülök hogy nem csak én gondolom úgy hogy direkt szopni gáz


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
de ez amugy miert jo h direkt a szopasra utazol ?Fake
nemár hogy nem tudodFucu
kulonben nem kerdeznem.Fake
akkor majd rájössz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem innentől már nem nyerek meccset 😊Fucu
de ez amugy miert jo h direkt a szopasra utazol ?Fake
nemár hogy nem tudodFucu
kulonben nem kerdeznem.