GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En valamiert csak az 1. korosoket latom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szintén zenész, az 53 kész lett múltkor, most meg mind a 10 célpontot meg tudtam szerezni a PS-be 😊 Meg is lepett, de így királyság.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nah végül kész az 53-as roster és a 10 fős PS is. 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nem tudom ellenőrzi-e valaki, hogy ki mivel van elmaradva, de ha igen akkor ha nálam vesztek észre valami hiányosságot vagy bármit kérlek írjátok meg valahogy pm-ben vagy olyan hsz-ben ahol meg vagyok említve stb mert sajnos semmi időm nincs most a keretre


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Bocs, holnap délután fogom kihirdetni a 2. UDFA kört.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, nagyjából megvan a keretem, 3 ember még cutolok, de 1 ember még szabadon vihető.... ha nem akkor megvan a 4. célpont is, de őt már sajnálnám 😊 úgyhogy ha valaki kell a rosteremtől, bárki eladó, 1 db ember kedvező áron.
(Ért ahol minimális számú emberem van pl. QB, DT - onnan nem feltétlenül működik a dolog...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Emlékeim szerint enyém a Steelers 😊
Klaci79
hóóóóóóóóóóó bazd 😀
majdnem (akkor megszerkesztem még1szer!)


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Emlékeim szerint enyém a Steelers 😊
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
miért ne lenne biztos?


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Biztos ez???:
Steelers waive:
Michael Palardy, P (600k, 600k, 685k)
Myke Tavarres, LB (525k, 600k, RFA) szerkesztettem
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
És még egy vetület: ezt nem most - az 1. UDFA-kör után - kellett volna kitalálni, mert, akkor valszeg én is azt csinálom, mint Igor, hogy begyűjtök 10-15 UDFA-t aztán majd TC lapján eldöntöm, mi lesz velük.

Szóval ezt most semmiképpen sem lenne fair elfogadni. De amúgy sem tartom jó ötletnek, mert ellehetetleníti a lopkodást, mert ahogy lentebb írtam, nem mindegy, ki lesz waive/cut és ki kerül PS-be.
Soldados
1) Mintha olyan sok emberem rosterre kerulne az UDFA-k kozul.... viszont amit en csinalok az valoban UDFA-zas es sokkal realisabb, mint amit te, vagy aki az a GM, aki egy 3-4. koros emberei lo 50 kreditet.. ertem a logikat, de azért akkor mar kikerem magamnak, hogy engem ekezel itt... plane h a tomott rosterem miatt lehet okosabb lett volna 50-et radobni Williamsre v Langleyre, oszt csokolom.

2) Nem kell augusztusig kivarni/korabban se tettuk.. talan junius kozepe szokott hatarido lenni.
Igor
Nem ekéztelek. Leírtam, hogy mi történt. Egyetlen jelzővel sem jeleztem, hogy ez jó vagy rossz... Sőt, ha 20 embert lehetne megtartani, magam is ezt csináltam volna, így viszont éppen annyit hoztam, amennyire szükségem van az 53+10-hez.
Soldados
Szerintem az egész GM-játék lényege, hogy lehető legközelebb legyünk az IRL dolgokhoz, én ezért javasoltam ezt a metódust (az jogos, hogy később a kelleténél).

Egyébként a sim időpontja lehet, hogy kapásból megoldja a kérdést, pl. tök jó lenne szerintem, ha az IRL fordulókkal párhuzamosan menne, az vicces lehetne. 😊

És akkor az egész kerethirdetést és létszámcsökkentést lehetne szintén az IRL szezon kezdetéhez igazítani.
somoskovig
Az mondjuk gyönyörű lenne 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
És még egy vetület: ezt nem most - az 1. UDFA-kör után - kellett volna kitalálni, mert, akkor valszeg én is azt csinálom, mint Igor, hogy begyűjtök 10-15 UDFA-t aztán majd TC lapján eldöntöm, mi lesz velük.

Szóval ezt most semmiképpen sem lenne fair elfogadni. De amúgy sem tartom jó ötletnek, mert ellehetetleníti a lopkodást, mert ahogy lentebb írtam, nem mindegy, ki lesz waive/cut és ki kerül PS-be.
Soldados
1) Mintha olyan sok emberem rosterre kerulne az UDFA-k kozul.... viszont amit en csinalok az valoban UDFA-zas es sokkal realisabb, mint amit te, vagy aki az a GM, aki egy 3-4. koros emberei lo 50 kreditet.. ertem a logikat, de azért akkor mar kikerem magamnak, hogy engem ekezel itt... plane h a tomott rosterem miatt lehet okosabb lett volna 50-et radobni Williamsre v Langleyre, oszt csokolom.

2) Nem kell augusztusig kivarni/korabban se tettuk.. talan junius kozepe szokott hatarido lenni.
Igor
Nem ekéztelek. Leírtam, hogy mi történt. Egyetlen jelzővel sem jeleztem, hogy ez jó vagy rossz... Sőt, ha 20 embert lehetne megtartani, magam is ezt csináltam volna, így viszont éppen annyit hoztam, amennyire szükségem van az 53+10-hez.
Soldados
Szerintem az egész GM-játék lényege, hogy lehető legközelebb legyünk az IRL dolgokhoz, én ezért javasoltam ezt a metódust (az jogos, hogy később a kelleténél).

Egyébként a sim időpontja lehet, hogy kapásból megoldja a kérdést, pl. tök jó lenne szerintem, ha az IRL fordulókkal párhuzamosan menne, az vicces lehetne. 😊

És akkor az egész kerethirdetést és létszámcsökkentést lehetne szintén az IRL szezon kezdetéhez igazítani.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És még egy vetület: ezt nem most - az 1. UDFA-kör után - kellett volna kitalálni, mert, akkor valszeg én is azt csinálom, mint Igor, hogy begyűjtök 10-15 UDFA-t aztán majd TC lapján eldöntöm, mi lesz velük.

Szóval ezt most semmiképpen sem lenne fair elfogadni. De amúgy sem tartom jó ötletnek, mert ellehetetleníti a lopkodást, mert ahogy lentebb írtam, nem mindegy, ki lesz waive/cut és ki kerül PS-be.
Soldados
1) Mintha olyan sok emberem rosterre kerulne az UDFA-k kozul.... viszont amit en csinalok az valoban UDFA-zas es sokkal realisabb, mint amit te, vagy aki az a GM, aki egy 3-4. koros emberei lo 50 kreditet.. ertem a logikat, de azért akkor mar kikerem magamnak, hogy engem ekezel itt... plane h a tomott rosterem miatt lehet okosabb lett volna 50-et radobni Williamsre v Langleyre, oszt csokolom.

2) Nem kell augusztusig kivarni/korabban se tettuk.. talan junius kozepe szokott hatarido lenni.
Igor
Nem ekéztelek. Leírtam, hogy mi történt. Egyetlen jelzővel sem jeleztem, hogy ez jó vagy rossz... Sőt, ha 20 embert lehetne megtartani, magam is ezt csináltam volna, így viszont éppen annyit hoztam, amennyire szükségem van az 53+10-hez.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És még egy vetület: ezt nem most - az 1. UDFA-kör után - kellett volna kitalálni, mert, akkor valszeg én is azt csinálom, mint Igor, hogy begyűjtök 10-15 UDFA-t aztán majd TC lapján eldöntöm, mi lesz velük.

Szóval ezt most semmiképpen sem lenne fair elfogadni. De amúgy sem tartom jó ötletnek, mert ellehetetleníti a lopkodást, mert ahogy lentebb írtam, nem mindegy, ki lesz waive/cut és ki kerül PS-be.
Soldados
1) Mintha olyan sok emberem rosterre kerulne az UDFA-k kozul.... viszont amit en csinalok az valoban UDFA-zas es sokkal realisabb, mint amit te, vagy aki az a GM, aki egy 3-4. koros emberei lo 50 kreditet.. ertem a logikat, de azért akkor mar kikerem magamnak, hogy engem ekezel itt... plane h a tomott rosterem miatt lehet okosabb lett volna 50-et radobni Williamsre v Langleyre, oszt csokolom.

2) Nem kell augusztusig kivarni/korabban se tettuk.. talan junius kozepe szokott hatarido lenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Ha valakinek továbbra is semmirekellő LT-je van, és szeretne ezen változtatni, még mindig eladó Whitworth.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha esetleg valaki kezdő QB-t keres baromi olcsó fizetéssel, Siemian elérhető lehet valami teljesítménytől függő kondíciókkal összerakott trade során.
somoskovig
csábító a Lynch-Siemian duó összerakása 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha esetleg valaki kezdő QB-t keres baromi olcsó fizetéssel, Siemian elérhető lehet valami teljesítménytől függő kondíciókkal összerakott trade során.

több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Friss Ke-Ki Green Bayben is!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Friss KEKI, keveset kereső normális kezdő játékosok eladók:

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1635700

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ezt az egészet miben befolyásolja, hogy amikor kialakítod az 53-at, akkor mögötte 5, 8, 12 vagy 35 fős a PS, amiből ugyanúgy lehet lopkodni másnak és betenni játékost az 53-as keretébe.
somoskovig
1. Abban, hogy aki nem fér be a 10 fős PS-edbe se (tehát a legjobb 63-ba), azt én ellophatnám a saját PS-embe, mert azt cutolod, vagy waiveled és onnantól teljesen szabad préda, akár rosterre, akár PS-be.

+1: ezt nem az első UDFA-kör után kellett volna kitalálni (bár amúgy is megvalósíthatatlan az 1. pont miatt), mert akkor lehet más is 10-15 UDFA-ra ment volna 1-2-3 helyett.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
És ezt az egészet miben befolyásolja, hogy amikor kialakítod az 53-at, akkor mögötte 5, 8, 12 vagy 35 fős a PS, amiből ugyanúgy lehet lopkodni másnak és betenni játékost az 53-as keretébe.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És még egy vetület: ezt nem most - az 1. UDFA-kör után - kellett volna kitalálni, mert, akkor valszeg én is azt csinálom, mint Igor, hogy begyűjtök 10-15 UDFA-t aztán majd TC lapján eldöntöm, mi lesz velük.

Szóval ezt most semmiképpen sem lenne fair elfogadni. De amúgy sem tartom jó ötletnek, mert ellehetetleníti a lopkodást, mert ahogy lentebb írtam, nem mindegy, ki lesz waive/cut és ki kerül PS-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ha van, csak a 15-20 főből? Egyébként az ugye az 53-as kerethez kell, mert akit claimelsz, azt rosterre kell tenni.

Egyébként ilyen 3-4 szokott lenni minden évben max, cserébe szerintem a PS csökkentése sokunkat érint jobban.
somoskovig
Amikor kialakítod az 53-at, akkor cutolsz és waivelsz (ahonnan lehet claimelni - akár 53-ra, akár PS-be). Plusz lehet 53-ba lopni a PS-ből.

Szóval amikor kialakítja mindenki az 53-at, akkor értelemszerűen ez is lezajlik. Épp ezért ez kivitelezhetetlen.
Soldados
Vagy én nem értem, hogy Te miről beszélsz, vagy a fordítottja 😊
somoskovig
Nem tudom elképzelni, mit nem értesz. :/ Amikor lemész 53-ra, akkor van a claim időszak. Tehát olyan nincs, hogy mindenki lemegy 53-ra és megtartja a maradék játékosait, aztán majd év végén eldönti melyik 10 volt PS-ben, mert az 53 kialakításának végső fázisa, hogy egymástól claimelünk játékosokat.

És nem mindegy ki kerül PS-be, mert őket csak 53-ba tudod lopni, míg akik a cut/waive sorsára jutnak, azokat akár PS-be is meg tudod szerezni. Én pl 3-4 játékost kinéztem, akik nem tuti, hogy 63-ban lesznek az adott csapat rostere alapján és bizony lopnám őket a saját PS-embe, de olyan is lehet, aki PS-ből 53-ra lopnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
És ha van, csak a 15-20 főből? Egyébként az ugye az 53-as kerethez kell, mert akit claimelsz, azt rosterre kell tenni.

Egyébként ilyen 3-4 szokott lenni minden évben max, cserébe szerintem a PS csökkentése sokunkat érint jobban.
somoskovig
Amikor kialakítod az 53-at, akkor cutolsz és waivelsz (ahonnan lehet claimelni - akár 53-ra, akár PS-be). Plusz lehet 53-ba lopni a PS-ből.

Szóval amikor kialakítja mindenki az 53-at, akkor értelemszerűen ez is lezajlik. Épp ezért ez kivitelezhetetlen.
Soldados
Vagy én nem értem, hogy Te miről beszélsz, vagy a fordítottja 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ha van, csak a 15-20 főből? Egyébként az ugye az 53-as kerethez kell, mert akit claimelsz, azt rosterre kell tenni.

Egyébként ilyen 3-4 szokott lenni minden évben max, cserébe szerintem a PS csökkentése sokunkat érint jobban.
somoskovig
Amikor kialakítod az 53-at, akkor cutolsz és waivelsz (ahonnan lehet claimelni - akár 53-ra, akár PS-be). Plusz lehet 53-ba lopni a PS-ből.

Szóval amikor kialakítja mindenki az 53-at, akkor értelemszerűen ez is lezajlik. Épp ezért ez kivitelezhetetlen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!