GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Teaser:

28 csapattól érkezett ajánlat összesen 95 játékosra.
Mindössze 3 holtverseny volt az ajánlatok között.
3 olyan játékos volt, akire 6 csapat is ajánlott, Brendan Langley CB, Harrison Butker K és Kofi Amichia G.
A legtöbb UDFA Baltimore-ba szerződött, ott biztos sokan fognak rosterre kerülni. 😊
Personal note: Kabbe Habi! 😊

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ha valakinek esetleg S kellene még, Ron Parker vihető, de csak pick jöhet szóba a szűkös cap miatt. 😊
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Bocsánat, a héten költözte
Akik még nem ajánlottak UDFA liciten:
Arizona
Atlanta
Buffalo
Detroit
Indy
LA Rams
Miami
New England
Oakland
Philly
Tampa Bay

Határidő ma 20:00!
somoskovig
Bocsánat, a héten költöztem, mára normálizálódott a szitu, minden lemaradást estig pótolok.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akik még nem ajánlottak UDFA liciten:
Arizona
Atlanta
Buffalo
Detroit
Indy
LA Rams
Miami
New England
Oakland
Philly
Tampa Bay

Határidő ma 20:00!
somoskovig
Dolgozom all day all night. De próbálom. Éjfélig kitolni s határidőt esélytelen? Ha igen max nyomok egy all int vagy 1-2 emberre és kész.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Akik még nem ajánlottak UDFA liciten:
Arizona
Atlanta
Buffalo
Detroit
Indy
LA Rams
Miami
New England
Oakland
Philly
Tampa Bay

Határidő ma 20:00!

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi van azokkal, akik mondjuk szignifkánsabb mértékben, pl. 2.488 millióval vannak a cap fölött? 😊
Igor
Mi lenne? Semmi. 10%-on belül vannak, így szabályos mértékben vannak a cap felett.

Amennyiben személy szerint rám szabtad a kérdést :p, akkor jelezném, hogy a magam részéről ez semmiféle problémával és cuttal nem jár, mert amikor kialakul a végleges rosterem és centre pontosan látom, mennyivel vagyok a cap felett, akkor majd annyival átdolgozom Kelce szerződését. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elméletileg be van frissítve minden roster, trade, draft tracker, roster abajgatás, cut és waiver.

Ami még hiányzik:
waiver sorrend frissítése
a még a szerződések topicba be nem írt draftolt játékosok fizetése
1-2 hiányzó szerződés korábbi FA-licitekről (pl. Igor nyilván csalni próbált 😊
somoskovig
Mit csináltam szarul? Csak Rontezt vagy elrontottam azt is?
Igor
Elmaradt Rontez, próbáltál megúszni egy felesleges safety-t. 😊 Nyilván viccelek. 😊
somoskovig
Ehh.. gyöngyöt a ...

Mindegy, megoldottam ezt az apró problémát (majd átteszem CB-be 😛), és kb. a maradék waivekkel capügyileg is rendben vagyok. (Pláne hogy kerül majd 525/450k ember rosterre)

Mi van azokkal, akik mondjuk szignifkánsabb mértékben, pl. 2.488 millióval vannak a cap fölött? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elméletileg be van frissítve minden roster, trade, draft tracker, roster abajgatás, cut és waiver.

Ami még hiányzik:
waiver sorrend frissítése
a még a szerződések topicba be nem írt draftolt játékosok fizetése
1-2 hiányzó szerződés korábbi FA-licitekről (pl. Igor nyilván csalni próbált 😊)

Mindenki ellenőrizze a saját cuccait, hogy nincs-e benne keveredés, hiány, elütés, stb.

Illetve aki nem pótolja az UDFA licit első körének végéig (május 5. 20.00) a draftolt játékosok szerződését, az átlagot fog kapni minden évre.
somoskovig
köszönjük szépen a melódat 😊
Geronimo Allison még nálam van rosteren, őt kérlek tedd át Washingtonba


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi - pánicpick, persze... ezzel csak annyit ersz el hogy meg egy nev a halallistamon, de te nem kerultel le rola....
Igor
fontosabb erre a listára felkerülni, mint a Forbes 100-ra


JT Daniels fan
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Elméletileg be van frissítve minden roster, trade, draft tracker, roster abajgatás, cut és waiver.

Ami még hiányzik:
waiver sorrend frissítése
a még a szerződések topicba be nem írt draftolt játékosok fizetése
1-2 hiányzó szerződés korábbi FA-licitekről (pl. Igor nyilván csalni próbált 😊
somoskovig
Mit csináltam szarul? Csak Rontezt vagy elrontottam azt is?
Igor
Elmaradt Rontez, próbáltál megúszni egy felesleges safety-t. 😊 Nyilván viccelek. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Habi - pánicpick, persze... ezzel csak annyit ersz el hogy meg egy nev a halallistamon, de te nem kerultel le rola....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elméletileg be van frissítve minden roster, trade, draft tracker, roster abajgatás, cut és waiver.

Ami még hiányzik:
waiver sorrend frissítése
a még a szerződések topicba be nem írt draftolt játékosok fizetése
1-2 hiányzó szerződés korábbi FA-licitekről (pl. Igor nyilván csalni próbált 😊
somoskovig
Mit csináltam szarul? Csak Rontezt vagy elrontottam azt is?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Köszönöm!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Srácok, UDFA-nál ha egy játékosra teszek kettő kreditet, viszont az nem elég, mert valaki hárommal elviszi, akkor én buktam azt a két kreditet, vagy a következő körben az újrafelhasználható?
("3.) Amennyiben egy második kredites kör lebonyolítására is sor kerül, akkor megismétlődik a fenti folyamat, de mindenki csak az első körben el nem költött kreditszámát viheti tovább.")
Szóval a próbálkozás miatt elköltöttnek számít, vagy sem?
kristóf17
Visszakapod azt a kreditet, amivel nem nyertél. Amivel nyertél, azt nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Srácok, UDFA-nál ha egy játékosra teszek kettő kreditet, viszont az nem elég, mert valaki hárommal elviszi, akkor én buktam azt a két kreditet, vagy a következő körben az újrafelhasználható?
("3.) Amennyiben egy második kredites kör lebonyolítására is sor kerül, akkor megismétlődik a fenti folyamat, de mindenki csak az első körben el nem költött kreditszámát viheti tovább.")
Szóval a próbálkozás miatt elköltöttnek számít, vagy sem?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez a Morstead-licit nem OK, nem telt le a 48 óra a cut óta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hiányzik a rosteremről:
Paul Lasike FB 525 000 600 000 685 000
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
még mindig Clayton Fejedelem a punter Matt Wile helyett 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Elméletileg be van frissítve minden roster, trade, draft tracker, roster abajgatás, cut és waiver.

Ami még hiányzik:
waiver sorrend frissítése
a még a szerződések topicba be nem írt draftolt játékosok fizetése
1-2 hiányzó szerződés korábbi FA-licitekről (pl. Igor nyilván csalni próbált 😊)

Mindenki ellenőrizze a saját cuccait, hogy nincs-e benne keveredés, hiány, elütés, stb.

Illetve aki nem pótolja az UDFA licit első körének végéig (május 5. 20.00) a draftolt játékosok szerződését, az átlagot fog kapni minden évre.

több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Aki még a draft után is szeretne egy olcsó, kezdő DE/OLB-t, annak Trent Murphy elérhető!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Na, én elküldtem a listámat Ádinak, szóval jöhetnek hozzám PM-ben az UDFA licitek.

Azt majd valaki illetékes találja ki, hogy mi legyen a határidő. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Az a tervem, hogy ma este elküldöm én Ádinak az enyémet a fair play jegyében, és utána lehet küldeni a liciteket.

Aki még nem tette meg esetleg, írja be a draftoltak szerződéseit, mert csinálok egy rosterfrissítést is.

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Udfa liciteket mikor kell küldeni Somosnak?


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A PS tagok fizetései beleszámítanak a top51 capbe?
DeSean
Az 51 legnagyobb fizetés számít bele....ha valakinek PS-ben magasabb a fizetése, mint a 53-ban, akkor beleszámít, mert fizetésnél a teljes keretet kell nézni. Túl nagy sansza ennek nincs persze.
Klaci79
Szerintem ezt korábban nem vettük figyelembe.. és az 51 legmagasabb a rosterre vonatkozott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
A PS tagok fizetései beleszámítanak a top51 capbe?
DeSean
Az 51 legnagyobb fizetés számít bele....ha valakinek PS-ben magasabb a fizetése, mint a 53-ban, akkor beleszámít, mert fizetésnél a teljes keretet kell nézni. Túl nagy sansza ennek nincs persze.
Klaci79
Lehet ezen a pár ezren fog múlni a cap, aztán gondoltam inkább rákérdezek 😀