GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A PS tagok fizetései beleszámítanak a top51 capbe?
DeSean
Az 51 legnagyobb fizetés számít bele....ha valakinek PS-ben magasabb a fizetése, mint a 53-ban, akkor beleszámít, mert fizetésnél a teljes keretet kell nézni. Túl nagy sansza ennek nincs persze.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Urak, valakinek lenne esetleg egy régi roster fájlja még a szezon kezdete előttről (cutok és minden előtt)? 😊
Csak szeretnék majd egy roster összehasonlítást csinálni a tavalyi vs jelenlegiről, ha időm engedi, egy Google doksis link bőven megteszi, csak olvasási jog kellene. 😊

Plusz javaslom, hogy a draft értékeléseket a lapszemle topicba tegyétek, mert itt elvesznek. 😊
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
A PS tagok fizetései beleszámítanak a top51 capbe?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Chargers draft:

1/20 - Patrick Mahomes QB - IRL: 1/10 (steal)
Részben jó, részben nem, hogy a Chiefs vitte. Jó, mert Andy Reid offense-guruként képes lehet QB-t faragni belőle, ahogy Alex Smith-et is jól kezeli, menedzseli. Számomra ez nagyon reményteli páros. A rossz, hogy Smith miatt jó ideig nem fog pályára kerülni. Legalábbis 2 évig, amíg van szerződése.

3/17 - Josh Jones SS - IRL: 2/29 (félkörös steal)
Örülök, hogy a Packersbe ment, hamar kezdő lehet. Az sem kizárt, hogy már újoncként.

4/17 - Amara Darboh WR - IRL: 3/42 (félkörös steal)
Seahawks-ba ment. Remélem, már idén kap némi lehetőséget, de 2-3 év múlva kezdő is lehet. Legalább QB-ja van. 😊

6/19 - TJ Logan RB - IRL: 5/36 (félkörös steal)
Igazándiból mindegy hova került, mert reményeim szerint returnerként bárhol rostert foghat. Cards lett belőle.

7/18 - Dan Skipper OT - IRL: UDFA (reach, már ha van ilyen a 7. kör közepén)
Dallasba került, szóval sok esélye nincs rostert fogni. Remélhetőleg legalább PS-be befér majd.

Összességében elégedett vagyok. A draft sikerességét úgyis Mahomes dönti majd el, de jó esélyét látom, hogy a 3. és 4. körben egy-egy későbbi kezdőt fogtam, plusz a hatodikban egy jó returnert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Az UDFA börze adminisztrálásához is kellene majd egy önkéntes.
vassadi
Jöhet nekem.

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az UDFA börze adminisztrálásához is kellene majd egy önkéntes.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Na lássuk:
Jabrill Peppers 1/10 - IRL 1/25: - nagy kedvencem, ezért választottam ilyen korán, a Brownsban tuti villoghat.
Deshaun Watson 1/17 IRL - 1/12: nem sok helyen tudtam volna elképzelni azonnal kezdőnek, de Houston erre tökéletes
Caleb Brantley 3/19 IRL - 6/1: elég nagyot csúszott a Fogtündér, és ő is a Brownsban kötött ki..., villogni lehet
Isaac Asiata 3/35 - IRL - 5/20: erre nem nagyon tudok mit írni, meglássuk...
Malachi Dupre 4/18 - IRL - 7/29: legalább a Packersben nincs sok elkapó.
Anthony Walker Jr. 4/24 - IRL - 5/17: Coltsban tökéletes helye lesz, és ahogyan ti is írtátok draft közben, ha a korai önmagát hozza akkor steal
Rasul Douglas 5/17 - IRL 3/35: hát ha valaki secondarybe kell akkor az Philly, gigasteal lesz szerintem
A 7. körösömet nem vitték el (Ben Braden, OG (Michigan)

Szerkesztette: Göbi

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Az eddigiek nagyon korrektnek tűnnek.

Kevin King (2/9): IRL 2/1 és GB, lesz bőven lehetősége villogni.
Fabian Moreau (3/8): IRL 3/17, kilenc hellyel korábban vinni nem annyira gáz, gyakorlatilag a King-pick inverze, Normantől tanulhat.
Demarcus Walker (3/34): IRL 2/19, jó helyre is került, ráadásul majd' másfél körrel korábban.
dankodavid
Többiek:

George Kittle, TE (Iowa) - 5/10: IRL 49ers 5/2, ha igazak a hírek a Dropdonald trade blockról, akkor simán lehet kezdő-
Joshua Dobbs, QB (Tennessee) - 6/9: IRL 4/29-re vitte a Steelers.
Austin Carr, WR (Northwestern) - 6/40: UDFA-ként került a Patriotshoz, meglássuk, hátha tud villantani valamit és rosterre kerül.
Brad Seaton, OT (Villanova) - 7/8: IRL 7/18-on vitte a Titans.
Grover Stewart, DT, (Albany St) - 7/33: IRL 4/38-as pick-ként került a Coltshoz.
Ezra Robinson, CB (Tennessee State) - 7/35: UDFA és Jax, hát, annyi pozitívum, hogy majd iktriad tuti említi, ha valami említésre méltót produkál (értsd: jó hőmérsékletű vizet rak a kulacsokra, ügyesen összeszedi edzés után a bójákat, stb)

Annyira azért összességében nem gáz ez, 6.kör végi és 7. körös pickből lettek UDFA-k, öt játékost vittek korábban, mint én, hármat is több, mint egy körrel hamarabb ráadásul, és akiket később, ott is maximum 10 hely volt a diffi. Egyelőre nem vagyok elégedetlen, első gm-es draftnak bőven elment a dolog.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
remélem valakinek lesz ideje/kedve draft értékelést érni, itt vannak hozzá a Browns választásai:

3/14 Tyus Bowser, OLB (Houston) -> 2/15 Ravens
4/26 Brad Kaaye, QB (Miami) -> 6/32 Lions
5/12 Elijah Qualls, DT (Washington) -> 6/31 Eagles
5/21 Mack Hollins, WR (North Carolina) -> 4/12 Eagles
5/30 Deatrich Wise Jr; DE (Arkansas) -> 4/25 Patriots
6/1 Delano Hill, S (Michigan) - > 3/31 Seahawks
6/30 Jordan Evans, LB (Oklahoma) - > 6/9 Bengals
6/33 Tanner Vallejo, LB (Boise State) - > 6/11 Bills
7/25 Damien Mama, OG (USC) - > UDFA Chiefs

Mama és Qualls volt kisebb reach, de mindketten jó helyre kerültek, így annyira nem bánom, Kaaya érthetetlen csúszása no-comment, az így eléggé kukának tűnik. Bowser 3-4-be került sajnos, de alapvetően elégedett vagyok mindenkivel, B+
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az alábbi manusok lettek nálunk UDFA-k és keltek el az IRL drafton:
Chad Williams WR 3/98 Cardinals
Brendan Langley CB 3/101 Broncos
Jehu Chesson WR 4/139 Chiefs
Nate Hairston CB 5/158 Colts
Jamal Agnew CB 5/165 Lions
Marquel Lee LB 5/168 Raiders
Treston Decoud DB 5/169 Texans
Rodney Adams WR 5/170 Vikings
DeAngelo Yancey WR 5/175 Packers
Trent Taylor WR 5/177 49ers
Dylan Donahue EDGE 5/181 Jets
Ukeme Eligwe LB 5/183 Chiefs
Nate Gerry S 5/184 Eagles
Chuck Clark S 6/186 Ravens
Mike Tyson S 6/187 Seahawks
Alex Armah DE/TE 6/192 Panthers
Al-Qadin Muhammad DE 6/196 Saints
Jeremy Clark CB 6/197 Jets
Pita Taumoepenu OLB 6/202 49ers
Derrick Jones CB/WR 6/204 Jets
Brandon Wilson CB/RB 6/207 Bengals
Kofi Amichia C/G 6/212 Packers
Colin Holba LS 6/213 Steelers
Corey Levin OG 6/217 Titans
Leon McQuay III S 6/218 Chiefs
Ifeadi Odenigbo DE 7/220 Vikings
Shalom Luani S 7/221 Raiders
Isaac Rochell DL 7/225 Chargers
David Moore WR 7/226 Seahawks
Joey Ivie DT 7/228 Cowboys
Adrian Colbert DB 7/229 49ers
Harrison Butker K 7/233 Panthers
Joshua Holsey CB 7/235 Redskins
Devante Mays RB 7/238 Packers
Marquez Williams FB 7/240 Jaguars
Khalfani Muhammad RB 7/241 Titans
Elijah Hood RB 7/242 Raiders
Jack Tocho CB 7/245 Vikings
Jordan Carrell DT 7/246 Cowboys
Keion Adams EDGE 7/248 Steelers
Chris Carson RB 7/249 Seahawks
Pat O'Connor DE 7/250 Lions
Mason Schreck TE 7/251 Bengals


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Na, Laci még mindig kell Joe Mathis? Jövő évi másodikért odaadom, ha már azt mondtad, 2. körös pick.. 😊

Pedig egész hosszú ideig úgy nézett ki, Ádi nyer a Ford-pickjével az UDFA-versenyben, úgy látom én nyertem Mathisszel 😕 mondjuk 5. kör elején, már szerencsére másoknak is sikerült, annyira nem lógtam ki...
Igor
Nem tudom milyen egyéb gond lehetett vele, de ha magamhoz terek utána nézek
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, Laci még mindig kell Joe Mathis? Jövő évi másodikért odaadom, ha már azt mondtad, 2. körös pick.. 😊

Pedig egész hosszú ideig úgy nézett ki, Ádi nyer a Ford-pickjével az UDFA-versenyben, úgy látom én nyertem Mathisszel 😕 mondjuk 5. kör elején, már szerencsére másoknak is sikerült, annyira nem lógtam ki...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mr. Irrelevantot, Keionta Davist leszámítva 11-ből 10 pickemet is draftolták.
Njoku megszakította rossz sorozatomat, és végre az 1. körben elvitték az 1. körös pickemet. Ilyenre 4 éve nem volt példa. Remélem nem bustolja be a Browns. Cserébe a 2. 2 körös pickem 3. körös lett, Feeney és Kupp is. Utóbbi sajna Goffhoz került, ami rontja majd a számait. Feeney viszont jó helyre került Riversékhez.
A két 3. körös pickem ugyanott mment ki IRL, Ogunjobi Njokuhoz hasonlóan Clevelandbe 3/1-en, Webb meg Eli mögé tanulni New Yorkba.
A 3. napos pickjeimből Tanoh Kpassagnont már a 2. körben elvitte a Chiefs. 😊 Marlon Mack Indybe ment a 4. körben(ahol vittem), Jordan Morgan én is és a Bears is az 5. körben vitte, A 6. körös Eric Saunertet az 5. körben vitte a Falcons, De'Angelo Henderson is egy körrel előbb lelt gazdára IRL, mint itt, ő Denverbe ment
Szegény Kuppot leszámítva szerintem mindenki jó helyre került. Remélem Davis is kap lehetőséget valahol az NFL-ben bizonyítani, mint UDFA:

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
1/7 Derek Barnett DE - IRL 1/14 Eagles
Ez jó, Schwartz sémájában produktív lehet.
3/9 Raekwon McMillan ILB - IRL 2/22 Dolphins
Alonso sérülékeny, Timmons öreg, övé a jövő.
3/16 Ryan Anderson OLB - IRL 2/17 Redskins
Nem sokat fog pályára kerülni sajna.
6/10 Sam Tevi OT - IRL 6/6 Chargers
Kérdéses h befér-e az 53-ba vagy csak PS jön össze neki.
7/9 Montae Nicholson SS - IRL 4/17
Ha Cravens ILB lesz akár pályára is kerülhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Eddig nem rossz:
4/5 Justin Evans S - IRL 2/18 Bucs
5/25 Jonnu Smith TE - IRL 3/36 Titans
somoskovig
És a vége:

7/31 Avery Moss DE - IRL 5/23 Giants.

Összességében mindhárom játékosom nagyjából 2 körös steal. 😊 Már csak be kell válniuk.

több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Szerintem én hozom a draft legnagyobb húzását, mint kiderült 😀 Hodges pick még mindig várat magára, így a 170. választásnál. 2/28-on teljesen jó volt pedig nekem. 😊))

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nekem már ki is ment mindenki....
Butt húzta a legtovább. 5/1-re ment ki Denverbe, de ott jó helye lesz, nem lenne meglepő, ha hamar kezdene én 3/18ra húztam
2/14 Sidney Jones 2/11-re az Eagles hez ment...jó választás
3/12 Jourdan Lewis ugyan csúszott kicsit, de Dallasban bőven lesz lehetősége 3/28
5/18 Julie'n Davenport egy körrel korábban 4/20-ra ment Houstonba....tetszetős
5/20 Tedric Thompson 4/4-re Seattle-be...elragadtató 😊
7/12 Samson Ebukam 4/19-re Rams....3 körös steal...remélem jó is lesz 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Az eddigiek nagyon korrektnek tűnnek.

Kevin King (2/9): IRL 2/1 és GB, lesz bőven lehetősége villogni.
Fabian Moreau (3/8): IRL 3/17, kilenc hellyel korábban vinni nem annyira gáz, gyakorlatilag a King-pick inverze, Normantől tanulhat.
Demarcus Walker (3/34): IRL 2/19, jó helyre is került, ráadásul majd' másfél körrel korábban.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem is jó eddig:
Malik Hooker, 1/8, IRL: 1/15 Colts. kici csúszás, de jó helyre került. instant impact.
Cameron Sutton, 3/20, IRL: 3/30 Steelers, remélem hamar pályára kerül, akár nickelben kezdhet is.
Dawuane Smoot, 5/22, IRL: 3/4 Jaguars. Hatalmas steal! királyság van.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
A kimarado top 7-bol 3, a top 11-bol 4 az enyem... es nem tudom Lawsonnal mi a gond.
Godwin jo szar helyre ment, Cam-Rob OL temetobe, Rileynal fene tudja, Falconsnal meg be is ferhet akar egybol is.. Rivers es M.Williams meg elso evben necces, de amugy egesz turheto helyre kerultek.

Mondjuk amikor tavaly Garrett nem megy el, iden meg a tokugyanazt tudo Golladay es Chad Williams 3. kor ebben a WR classban...

Somos emberei is viccesek amikor Evansnel azt irjak, hogy csak 2 gyengeje van, utkozni meg playactiont coverolni nem tud, idealis safety 😀
Igor
Savanyú a szőlő... 😊
somoskovig
Olyan szempontból igen, hogy hülyék ezek az NFL personnelek... 😛

Amúgy mikor írod a csapatértékelőket?
Lassan el kéne kezdeni, amilyen tempóban dolgozol.. 😛 az UDFA-k mar nem valtoztatnak sokat rajta.

Amúgy @gabol-tol meg azt akartam kerdezni, hogy jo ez a kiemelt topic, de így hogy csak ő tud bele írni, nem sok értelme van... minden GM-nek magának kéne kitölteni, nem?
Igor
Mondjuk annyi lenne az elvárás, hogy legyen mindenkinek egy draft utáni friss DC-je a megfelelő topicban. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A kimarado top 7-bol 3, a top 11-bol 4 az enyem... es nem tudom Lawsonnal mi a gond.
Godwin jo szar helyre ment, Cam-Rob OL temetobe, Rileynal fene tudja, Falconsnal meg be is ferhet akar egybol is.. Rivers es M.Williams meg elso evben necces, de amugy egesz turheto helyre kerultek.

Mondjuk amikor tavaly Garrett nem megy el, iden meg a tokugyanazt tudo Golladay es Chad Williams 3. kor ebben a WR classban...

Somos emberei is viccesek amikor Evansnel azt irjak, hogy csak 2 gyengeje van, utkozni meg playactiont coverolni nem tud, idealis safety 😀
Igor
Savanyú a szőlő... 😊
somoskovig
Olyan szempontból igen, hogy hülyék ezek az NFL personnelek... 😛

Amúgy mikor írod a csapatértékelőket?
Lassan el kéne kezdeni, amilyen tempóban dolgozol.. 😛 az UDFA-k mar nem valtoztatnak sokat rajta.

Amúgy @gabol-tol meg azt akartam kerdezni, hogy jo ez a kiemelt topic, de így hogy csak ő tud bele írni, nem sok értelme van... minden GM-nek magának kéne kitölteni, nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
A kimarado top 7-bol 3, a top 11-bol 4 az enyem... es nem tudom Lawsonnal mi a gond.
Godwin jo szar helyre ment, Cam-Rob OL temetobe, Rileynal fene tudja, Falconsnal meg be is ferhet akar egybol is.. Rivers es M.Williams meg elso evben necces, de amugy egesz turheto helyre kerultek.

Mondjuk amikor tavaly Garrett nem megy el, iden meg a tokugyanazt tudo Golladay es Chad Williams 3. kor ebben a WR classban...

Somos emberei is viccesek amikor Evansnel azt irjak, hogy csak 2 gyengeje van, utkozni meg playactiont coverolni nem tud, idealis safety 😀
Igor
Savanyú a szőlő... 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A kimarado top 7-bol 3, a top 11-bol 4 az enyem... es nem tudom Lawsonnal mi a gond.
Godwin jo szar helyre ment, Cam-Rob OL temetobe, Rileynal fene tudja, Falconsnal meg be is ferhet akar egybol is.. Rivers es M.Williams meg elso evben necces, de amugy egesz turheto helyre kerultek.

Mondjuk amikor tavaly Garrett nem megy el, iden meg a tokugyanazt tudo Golladay es Chad Williams 3. kor ebben a WR classban...

Somos emberei is viccesek amikor Evansnel azt irjak, hogy csak 2 gyengeje van, utkozni meg playactiont coverolni nem tud, idealis safety 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Eddig nem rossz:
4/5 Justin Evans S - IRL 2/18 Bucs
5/25 Jonnu Smith TE - IRL 3/36 Titans

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de ha Laci nem adja el, akkor valszeg (persze ezt nem tudhatjuk biztosra) későbbre megyek fel ugyanezzel a konstrukcióval.
Soldados
Ez az amit kétlek. Hogy sikerült volna más helyre feltradelned, mielőtt valaki elvitte volna Mahomest.

És hiába vagy jóban velem, ettől még én nem fogom lehúzatni magam 😛
Igor
Igazándiból nem értem a sírást. 😛 Laci beírta 1/13 körül, hogy letrédelne. Tehát megvolt hirdetve a pick mindenki számára. Gondolom, ha kapott volna jobb ajánlatot, akkor azt fogadja el. A trédben Laci ugyan kért többet, de én ennyit szántam erre, nem többet, mivel nem volt létkérdés a QB.

Szerintem a későbbiekben (kb 1/25-től) reális lehetett volna ez a konstrukció. A kérdés, hogy addig bent maradt volna Maho.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!