GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
es akkor eltorlod a rookie szerzodeseket is vagy hogyan gondoltad ezt ?Valóban, figyelmetlen voltam.szabálykönyvet néztem, az alapján és tudomásom szerint csak a harmadévesnél idősebb játékosokra vonatkozik a 2 és 3 éves szabály.O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀Ez a szeződés egészen biztosan nem jó:
Farky
Cody Latimer, WR
Vikings - 900.000$ / 3 év
Latimernek 3. éve jön, amikor 600k a vetmin, ahhoz hogy 3 éves szerződést kapjon, minimum 1,2 millát kellett volna ajánlani.
Szóval ezt az ajánlatot sztem töröljük!
Soldados
Farky
Viszont ezt a kitételt nem is értem. Teljesen előnytelen szerződés ez a játékosnak harmadéves esetében is. Felírtam a jövő évi javaslataimhoz az eltörlését. 😊
Soldados
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Uhhh, ez egy nagyon király kör volt! Minden megvan, amit akartam. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Valóban, figyelmetlen voltam.szabálykönyvet néztem, az alapján és tudomásom szerint csak a harmadévesnél idősebb játékosokra vonatkozik a 2 és 3 éves szabály.O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀Ez a szeződés egészen biztosan nem jó:
Farky
Cody Latimer, WR
Vikings - 900.000$ / 3 év
Latimernek 3. éve jön, amikor 600k a vetmin, ahhoz hogy 3 éves szerződést kapjon, minimum 1,2 millát kellett volna ajánlani.
Szóval ezt az ajánlatot sztem töröljük!
Soldados
Farky
Viszont ezt a kitételt nem is értem. Teljesen előnytelen szerződés ez a játékosnak harmadéves esetében is. Felírtam a jövő évi javaslataimhoz az eltörlését. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
szabálykönyvet néztem, az alapján és tudomásom szerint csak a harmadévesnél idősebb játékosokra vonatkozik a 2 és 3 éves szabály.O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀Ez a szeződés egészen biztosan nem jó:
Farky
Cody Latimer, WR
Vikings - 900.000$ / 3 év
Latimernek 3. éve jön, amikor 600k a vetmin, ahhoz hogy 3 éves szerződést kapjon, minimum 1,2 millát kellett volna ajánlani.
Szóval ezt az ajánlatot sztem töröljük!
Soldados
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Jó az, csak a 4.szezontól van megkötés 2 és 3 éves szerződésekre.O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀Ez a szeződés egészen biztosan nem jó:
Farky
Cody Latimer, WR
Vikings - 900.000$ / 3 év
Latimernek 3. éve jön, amikor 600k a vetmin, ahhoz hogy 3 éves szerződést kapjon, minimum 1,2 millát kellett volna ajánlani.
Szóval ezt az ajánlatot sztem töröljük!
Soldados
több mint 10 éve
O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀Ez a szeződés egészen biztosan nem jó:
Farky
Cody Latimer, WR
Vikings - 900.000$ / 3 év
Latimernek 3. éve jön, amikor 600k a vetmin, ahhoz hogy 3 éves szerződést kapjon, minimum 1,2 millát kellett volna ajánlani.
Szóval ezt az ajánlatot sztem töröljük!

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
O# kész, Ryan Harris-nél én basztam el, így ott még várok egy válaszra, a többit remélhetőleg nem rontottam el 😀
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Még kb 10-15 perc..Annyit elárulok, hogy a legtöbb helyen letisztult a dolog.. de van egy D / ST játékos, ahol 5(!) csapat is versenyben maradt a harmadik körre!
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Ti nagyon rendes emberek vagytok, nem hagyjátok, hogy egy teljes éjszakán át idegeskedjünk! 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Hirdetés mikor lesz? Ugye még ma? 😊 Igor? Farky?már írom én is
Soldados
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Én már írom, de kicsivel 23:59 után lesz, tehát holnap.. illetve nem mindenkire lesz meg feltétlen, mert valakire viszonylag késői emelés jött.Nagyszerű, nekem amúgy is Te vagy a fontosabb. 😊 És igen, a mát úgy értettem, hogy ezek szerint nem kell reggelig várni. 😉
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Én már írom, de kicsivel 23:59 után lesz, tehát holnap.. illetve nem mindenkire lesz meg feltétlen, mert valakire viszonylag késői emelés jött.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Hirdetés mikor lesz? Ugye még ma? 😊 Igor? Farky?

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Ma este határidő 😊 Mindenki küldözgesse az ajánlatokat minél hamarabb, hátha van még utolsó pillanatos emelés, ahol az 1. körben vezetőnek írni kell.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Ha idén átstruktúrálok 1 szerződést, majd jövőre cutolom az illetőt, az vonz magával extra cap hitet?Ha hátrafele strukturálsz, akkor olyan értelemben nyilván igen, hogy nagyobb lesz az akkori fizetése, mint ami jelen állás szerint lenne, de egyébként nem.
empty taxi
több mint 10 éve
Ha idén átstruktúrálok 1 szerződést, majd jövőre cutolom az illetőt, az vonz magával extra cap hitet?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi claybornt jatszathatom 3techkent default ? nem biztos h atpakolasznam, csak elmeleti lehetosegkent kerdezem.Tavaly elég sokat játszatták DT-ként is, úgyhogy nem látom akadályát.
MMMS
több mint 10 éve
koszi szepen, javitva@MMMS... amiből 250000-et az első évhez, a maradék 25000-et pedig az első vagy a második évhez kell adni különben ez is szabálytalan lesz 😊
Bills275000 mani Claybornnál lóg a levegőbe...
Adrian Clayborn DE 1 250 000 2 850 000 3 125 000
Brandon McManus K 975 000 1 000 000 1 000 000 2 690 250 1 789 750
MMMS
alatriste
Egyébként már tavaly is javasoltam, hogy át kéne írni a szabálykönyvben, hogy 3 éves szerződés esetén az éves minimum az átlag 60%-a, mert ha ennél kevesebbet ad valaki, akkor a másik két év összege mindenképpen magasabb lesz a teljes összeg 80%-nál. Most is ebből jön a legtöbb hibás szerződés.
Shilkor
am vicc h mcmanust nem baszom el nem ezres vegu szamoknal, de claybornnal elrontok egy 3 eves szerzodest.
vassadi claybornt jatszathatom 3techkent default ? nem biztos h atpakolasznam, csak elmeleti lehetosegkent kerdezem.
Szerkesztette: MMMS
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
@MMMS... amiből 250000-et az első évhez, a maradék 25000-et pedig az első vagy a második évhez kell adni különben ez is szabálytalan lesz 😊
Bills275000 mani Claybornnál lóg a levegőbe...
Adrian Clayborn DE 1 250 000 2 850 000 3 125 000
Brandon McManus K 975 000 1 000 000 1 000 000 2 690 250 1 789 750
MMMS
alatriste
Egyébként már tavaly is javasoltam, hogy át kéne írni a szabálykönyvben, hogy 3 éves szerződés esetén az éves minimum az átlag 60%-a, mert ha ennél kevesebbet ad valaki, akkor a másik két év összege mindenképpen magasabb lesz a teljes összeg 80%-nál. Most is ebből jön a legtöbb hibás szerződés.
Szerkesztette: Shilkor
több mint 10 éve
plusz jogász vagyok 😀... GergőkeMég egy ember aki leszavazza az NPV-t majd jövő offseasonban.. nem tudnák több közgazdászt hívni? 😊
Viccet félretéve, akkor viszont az alaptörvényt, mármint a GM szabálykönyvet neked kell rendberakni 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Köszönöm!www.megafileupload.com/eMVb/contract.xlsÉn azt tudom mondani, hogy nekem segítség lenne. Újonc is vagyok , jelentős időhiányban is szenvedek most, plusz jogász vagyok 😀... szóval halmozottan hátrányos helyzetemben ez nekem segítség lenne 😊.persze, de látod h mennyi a rossz szerződésvan egy szerződéskalkulátor excel, amit asszem még Döme csinálhatott 4-5 éve. ez mindig kiírja h vmi nem jó a szerződésel, sok az évi max, kevés az egyik év, stb.Ezeket a kritériumokat 3p alatt össze lehet gurigázni egy excelbe. De aki annyira nem spíler benne annak valóban segítség lehetne.
azt is fel lehetne tenni h elérhető legyen online
(elküldhetem vassadinak v illetékesnek ha nincs meg)
braxa88
alatriste
braxa88
Gergőke
itt elérhető
braxa88
több mint 10 éve
www.megafileupload.com/eMVb/contract.xlsÉn azt tudom mondani, hogy nekem segítség lenne. Újonc is vagyok , jelentős időhiányban is szenvedek most, plusz jogász vagyok 😀... szóval halmozottan hátrányos helyzetemben ez nekem segítség lenne 😊.persze, de látod h mennyi a rossz szerződésvan egy szerződéskalkulátor excel, amit asszem még Döme csinálhatott 4-5 éve. ez mindig kiírja h vmi nem jó a szerződésel, sok az évi max, kevés az egyik év, stb.Ezeket a kritériumokat 3p alatt össze lehet gurigázni egy excelbe. De aki annyira nem spíler benne annak valóban segítség lehetne.
azt is fel lehetne tenni h elérhető legyen online
(elküldhetem vassadinak v illetékesnek ha nincs meg)
braxa88
alatriste
braxa88
Gergőke
itt elérhető
több mint 10 éve
folyamatosan elérhető a roster mellett ahol az összes táblázat megtalálhatóRemek... na akkor én ezt használatba is veszem 😊
ezen lehet szerkeszteni a fizetéseket
klaci.uw.hu/
Klaci79
több mint 10 éve
Én azt tudom mondani, hogy nekem segítség lenne. Újonc is vagyok , jelentős időhiányban is szenvedek most, plusz jogász vagyok 😀... szóval halmozottan hátrányos helyzetemben ez nekem segítség lenne 😊.persze, de látod h mennyi a rossz szerződésvan egy szerződéskalkulátor excel, amit asszem még Döme csinálhatott 4-5 éve. ez mindig kiírja h vmi nem jó a szerződésel, sok az évi max, kevés az egyik év, stb.Ezeket a kritériumokat 3p alatt össze lehet gurigázni egy excelbe. De aki annyira nem spíler benne annak valóban segítség lehetne.
azt is fel lehetne tenni h elérhető legyen online
(elküldhetem vassadinak v illetékesnek ha nincs meg)
braxa88
alatriste
braxa88
