NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kicsit lehetne bővebb.Ezt úgy értem hogy az àltalad kiemeltenk tartott merkozesekrol irhatnal pár sort. (Ezt csak azért jegyzem meg mert csak azokat figyeltem egyelőre mivel egyszerre túl sok az infó😊)
De különben jó cikk lényegre törő és egyben szépen összefoglalja a hét torteneseit.
Rózsa Sándor (betyár)
Írásos beszámolónak sose láttam értelmét, a videók alapján mindenki le tudja vonni a maga következtetéseit, az öf-et pedig direkt úgy írom, hogy minden fontos történés benne legyen. Mikor jobban belefolyunk az alapszakaszba, akkor persze nagyobb hangsúlyt helyezek majd a playoff-helyekért zajló csatára.

Nekem a második forduló most nyaralás miatt kimarad, legközelebb a harmadik héten jelentkezem! A galaxy4 mondjuk jól kifogta a két legérdekesebb mérkőzést (Clemson vs Texas a&m és Texas vs LSU), mindkettőt élőben adják hétvégén
r.baggio
És mivel ezen a héten is lesz pár FCS vs FBS párosítás(és remélem pár másodvonalbeli siker is a múlt heti terített betli után), ezekről azért majd lehet olvasni valamikor vasárnap az FCS topikban.
iktriad
Tudsz te ultizni?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit lehetne bővebb.Ezt úgy értem hogy az àltalad kiemeltenk tartott merkozesekrol irhatnal pár sort. (Ezt csak azért jegyzem meg mert csak azokat figyeltem egyelőre mivel egyszerre túl sok az infó😊)
De különben jó cikk lényegre törő és egyben szépen összefoglalja a hét torteneseit.
Rózsa Sándor (betyár)
Írásos beszámolónak sose láttam értelmét, a videók alapján mindenki le tudja vonni a maga következtetéseit, az öf-et pedig direkt úgy írom, hogy minden fontos történés benne legyen. Mikor jobban belefolyunk az alapszakaszba, akkor persze nagyobb hangsúlyt helyezek majd a playoff-helyekért zajló csatára.

Nekem a második forduló most nyaralás miatt kimarad, legközelebb a harmadik héten jelentkezem! A galaxy4 mondjuk jól kifogta a két legérdekesebb mérkőzést (Clemson vs Texas a&m és Texas vs LSU), mindkettőt élőben adják hétvégén
r.baggio
És mivel ezen a héten is lesz pár FCS vs FBS párosítás(és remélem pár másodvonalbeli siker is a múlt heti terített betli után), ezekről azért majd lehet olvasni valamikor vasárnap az FCS topikban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
hol lehet visszanézni a meccset/meccseket?
Ventura
Youtube-on rengeteg meccs fent van teljes egészében, de a legjobb az ACC, mely az összes érintett csapatának találkozójáról maga tesz fel a hivatalos csatornára 25-30 perces condensed összefoglalókat

Vége az első fordulónak, itt a mindent felölelő összefoglaló!

 fuzovelkifele.com/2019/09/college-football-az-1-het-legjei/
r.baggio
Kicsit lehetne bővebb.Ezt úgy értem hogy az àltalad kiemeltenk tartott merkozesekrol irhatnal pár sort. (Ezt csak azért jegyzem meg mert csak azokat figyeltem egyelőre mivel egyszerre túl sok az infó😊)
De különben jó cikk lényegre törő és egyben szépen összefoglalja a hét torteneseit.
Rózsa Sándor (betyár)
Írásos beszámolónak sose láttam értelmét, a videók alapján mindenki le tudja vonni a maga következtetéseit, az öf-et pedig direkt úgy írom, hogy minden fontos történés benne legyen. Mikor jobban belefolyunk az alapszakaszba, akkor persze nagyobb hangsúlyt helyezek majd a playoff-helyekért zajló csatára.

Nekem a második forduló most nyaralás miatt kimarad, legközelebb a harmadik héten jelentkezem! A galaxy4 mondjuk jól kifogta a két legérdekesebb mérkőzést (Clemson vs Texas a&m és Texas vs LSU), mindkettőt élőben adják hétvégén

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vége az első fordulónak, itt a mindent felölelő összefoglaló!

 fuzovelkifele.com/2019/09/college-football-az-1-het-legjei/
r.baggio
Juhéjj, újra van college összefoglaló! Nagy köszönet a régi hagyományod felélesztéséért.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vége az első fordulónak, itt a mindent felölelő összefoglaló!

 fuzovelkifele.com/2019/09/college-football-az-1-het-legjei/
r.baggio
Kicsit lehetne bővebb.Ezt úgy értem hogy az àltalad kiemeltenk tartott merkozesekrol irhatnal pár sort. (Ezt csak azért jegyzem meg mert csak azokat figyeltem egyelőre mivel egyszerre túl sok az infó😊)
De különben jó cikk lényegre törő és egyben szépen összefoglalja a hét torteneseit.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Vége az első fordulónak, itt a mindent felölelő összefoglaló!

 fuzovelkifele.com/2019/09/college-football-az-1-het-legjei/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma mi is bemutatkozunk!
Màr nem is tudom, hogy hány napja szimpatizálok a csapattal, talán 30-40 😁
Tavalyról láttam az összes fontosabb mecssek összefoglalóit!
Meg pár Hype videót! 😃


több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
hol lehet visszanézni a meccset/meccseket?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Először írok ide és az anyag is jó egy éves, de talán még tud néhány új dolgot mondani:





Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
A hét legjobban várt meccse nem okozott csalódást



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 twitter.com/roberthorvath24/status/1167386311407390723


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én is írtam egy előzetesfélét, draft szempontból közelítve az idei college szezont:
https://bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/nfl-draft-2020/1944730
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
COLLEGE GAMEDAY!

 fuzovelkifele.com/2019/08/college-football-beharangozo-2019/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/67680730_515105859316711_5609682190037155840_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=gkh-l5FSFZAAb7ucDXd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBS4DgHv--w2SynK2YV38yoryzgThV02tlvySpfR_UTOw&oe=66320F91
NCAA a Galaxy4-en! | Az utolsó hétvége jön NFL alapszakasz nélkül, úgyhogy az eddiginél is bátrabban hívnám fel a figyelmet, hogy szombaton 21:30-tól, illetve már vasárnap... | By Kun ZsoltFacebook
Az utolsó hétvége jön NFL alapszakasz nélkül, úgyhogy az eddiginél is bátrabban hívnám fel a figyelmet, hogy szombaton 21:30-tól, illetve már vasárnap...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Tud valaki olyan oldalt ahol online visszatudom nézni az egyetemi meccseket? Lehetőleg ingyenes, ha fizetős meggondolom. Gondolok itt akár egy Gamepass szerűségre vagy egy egyszerű online visszanézős oldalra. Előre is köszi!
the12thman
Az ncaa-s gamepass az ESPN Player, erősen tudom ajánlani, a nagy kínálatba már az új ACC network csatorna is bekerült, és a meccsek szinte a lefújás után azonnal visszanézhetők

Ingyenes opció a youtube, sok esetben condensed verzió is megtalálható ott, elég csak most a Florida-Miamira rákeresni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Tud valaki olyan oldalt ahol online visszatudom nézni az egyetemi meccseket? Lehetőleg ingyenes, ha fizetős meggondolom. Gondolok itt akár egy Gamepass szerűségre vagy egy egyszerű online visszanézős oldalra. Előre is köszi!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ha nem is színvonalas, de izgalmas meccs volt a Florida-Miami, érdemes visszanézni

Ez meg hihetetlen

 twitter.com/CBSSportsNet/status/1165510523716128768


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Elég egyértelmű, nagyon népszerű csapat kevés kiemelkedő sikerrel, mégis az állami/városi riválisnál jobb eredményekkel
r.baggio
félelmetes, hogy az Auburnhöz a BVB-t írtad, ők a kedvenc soccer csapatom is 😀
shawnka
Nálam is talált az Oregon - Chelsea duó.

A tudományos módszer confirmed 😀
Hanni
me kezdem el nézni az egyetemi meccseket, (a boise-t leszámítva) ezzel eldőlt, hogy az oregonnak fogok szurkolni 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/espn/status/1165232413687070722?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Maholnap hajnali 01:00 órától kezdetét veszi az NCAA idény!🏈 Ahogy a teljes egyetemi amerikai foci bajnokságot, úgy a nyitómérkőzést is élőben közvetítjük majd a Galaxy4-en, így tanúi lehettek a Florida Gators és a Miami Hurricanes összecsapásának.🐊🌪

Várunk mindenkit hajnalban!🏈🐵

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elég egyértelmű, nagyon népszerű csapat kevés kiemelkedő sikerrel, mégis az állami/városi riválisnál jobb eredményekkel
r.baggio
félelmetes, hogy az Auburnhöz a BVB-t írtad, ők a kedvenc soccer csapatom is 😀
shawnka
Nálam is talált az Oregon - Chelsea duó.

A tudományos módszer confirmed 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Elég egyértelmű, nagyon népszerű csapat kevés kiemelkedő sikerrel, mégis az állami/városi riválisnál jobb eredményekkel
r.baggio
félelmetes, hogy az Auburnhöz a BVB-t írtad, ők a kedvenc soccer csapatom is 😀
shawnka


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Elég egyértelmű, nagyon népszerű csapat kevés kiemelkedő sikerrel, mégis az állami/városi riválisnál jobb eredményekkel
r.baggio
félelmetes, hogy az Auburnhöz a BVB-t írtad, ők a kedvenc soccer csapatom is 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Elég egyértelmű, nagyon népszerű csapat kevés kiemelkedő sikerrel, mégis az állami/városi riválisnál jobb eredményekkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal