NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
VJani Las Vegas Raiders 3
Én úgy tudtam nem jött ki egy ncaa sem PC-re.[/quote]A 13-ast letöltöttem, mert PC-s játékként volt kategorizálva, és aztán szenvedtem is vele, persze hiába 😕 Aztán a wiki-n láttam, hogy ez csak konzolra jött ki, de reménykedtem, hogy valamelyik korábbi verziót PC-re is kiadták. De ezek szerint nem 😕
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sziasztok! PC-re keresek NCAA-s játékokat. Nem a legújabb a gépem, de a MADDEN 08-as még elmegy rajta, sajnos úgy tudom, hogy a további verziók már nem jöttek ki PC-re. Most viszont arra gondoltam, hogy talán vannak NCAA-s játékok, melyek viszonylag újak, és tudnám futtatni őket,
Előre is köszönöm a segítségeteket.VJani
console only... 15 pedig már nem is jöttDrip
Szia 😊

Köszönöm a gyors válaszodat. Igen, sajnos látom, hogy mostanában már csak konzolokra jöttek ki, gondolom, a jobb irányíthatóság miatt. Azért remélem, lesz valamilyen régebbi NCAA-s játék, ami beugrik valakinek és nem konzolos.VJani
Én úgy tudtam nem jött ki egy ncaa sem PC-re.
több mint 9 éve
VJani Las Vegas Raiders 3
Sziasztok! PC-re keresek NCAA-s játékokat. Nem a legújabb a gépem, de a MADDEN 08-as még elmegy rajta, sajnos úgy tudom, hogy a további verziók már nem jöttek ki PC-re. Most viszont arra gondoltam, hogy talán vannak NCAA-s játékok, melyek viszonylag újak, és tudnám futtatni őket,
Előre is köszönöm a segítségeteket.VJani
console only... 15 pedig már nem is jöttDrip
Szia 😊

Köszönöm a gyors válaszodat. Igen, sajnos látom, hogy mostanában már csak konzolokra jöttek ki, gondolom, a jobb irányíthatóság miatt. Azért remélem, lesz valamilyen régebbi NCAA-s játék, ami beugrik valakinek és nem konzolos.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok! PC-re keresek NCAA-s játékokat. Nem a legújabb a gépem, de a MADDEN 08-as még elmegy rajta, sajnos úgy tudom, hogy a további verziók már nem jöttek ki PC-re. Most viszont arra gondoltam, hogy talán vannak NCAA-s játékok, melyek viszonylag újak, és tudnám futtatni őket,
Előre is köszönöm a segítségeteket.VJani
console only... 15 pedig már nem is jött

több mint 9 éve
VJani Las Vegas Raiders 3
Sziasztok! PC-re keresek NCAA-s játékokat. Nem a legújabb a gépem, de a MADDEN 08-as még elmegy rajta, sajnos úgy tudom, hogy a további verziók már nem jöttek ki PC-re. Most viszont arra gondoltam, hogy talán vannak NCAA-s játékok, melyek viszonylag újak, és tudnám futtatni őket,
Előre is köszönöm a segítségeteket.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Volt szerencsém a Eurosport2-n egy Illinois meccset látni, talán egy hónapja. Leginkább Mike Dudek játéka tűnt fel. Korai a kérdés, de milyen jövőt jósoltok neki? Amit én látok, hogy freshman, a számok alapján picit narrow framednek tűnik, (5'11" / 185 lbs) de ezt kompenzálta az erőszakosságával. Talán elcsépelt, hogy minden fehér, "alacsony" WR-t Welkerhez hasonlítanak, de nekem ő jutott róla eszembe.mustaine
az Illinois egyetlen potens támadójátékosa volt, a bowlon is remekül játszott, de a fene se tudja, ilyen méretekkel max. rendkívül produktív egyetemi elkapó lehet, az NFL megfigyelői akkor sem fognak sorban állni értebaggio
Hát végülis Beckham is 5'11", de kétlem, hogy freshmanként sokkal több lett volna 185 fontnál. Most 198 az nfl.com szerint, de atletikusságban sok a különbség.

Kíváncsi leszek pár év múlva Dudekre, és nem csak azért, mert olyan kurva jól védett a Milan elleni BL döntőben ~10 éve 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Volt szerencsém a Eurosport2-n egy Illinois meccset látni, talán egy hónapja. Leginkább Mike Dudek játéka tűnt fel. Korai a kérdés, de milyen jövőt jósoltok neki? Amit én látok, hogy freshman, a számok alapján picit narrow framednek tűnik, (5'11" / 185 lbs) de ezt kompenzálta az erőszakosságával. Talán elcsépelt, hogy minden fehér, "alacsony" WR-t Welkerhez hasonlítanak, de nekem ő jutott róla eszembe.mustaine
Nézegesd Ryan Switzert (UNC WR) is 😀 Nekem meg ő ugyanez.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Volt szerencsém a Eurosport2-n egy Illinois meccset látni, talán egy hónapja. Leginkább Mike Dudek játéka tűnt fel. Korai a kérdés, de milyen jövőt jósoltok neki? Amit én látok, hogy freshman, a számok alapján picit narrow framednek tűnik, (5'11" / 185 lbs) de ezt kompenzálta az erőszakosságával. Talán elcsépelt, hogy minden fehér, "alacsony" WR-t Welkerhez hasonlítanak, de nekem ő jutott róla eszembe.mustaine
az Illinois egyetlen potens támadójátékosa volt, a bowlon is remekül játszott, de a fene se tudja, ilyen méretekkel max. rendkívül produktív egyetemi elkapó lehet, az NFL megfigyelői akkor sem fognak sorban állni érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Volt szerencsém a Eurosport2-n egy Illinois meccset látni, talán egy hónapja. Leginkább Mike Dudek játéka tűnt fel. Korai a kérdés, de milyen jövőt jósoltok neki? Amit én látok, hogy freshman, a számok alapján picit narrow framednek tűnik, (5'11" / 185 lbs) de ezt kompenzálta az erőszakosságával. Talán elcsépelt, hogy minden fehér, "alacsony" WR-t Welkerhez hasonlítanak, de nekem ő jutott róla eszembe.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi ez a hír, hogy Golson át akar transzferelni az LSU-ra? Van alapja?
Ő senior és valami külön engedély kell, hogy +1 évet még játszhasson az NCAA-ben.danyly
redshirted junior
az LSU-nak nincs normális qb-je, a Notre Dame-nek pedig ott lehet az előbb említett Zairebaggio
De jól megnéztem, tényleg RS junior. 😐
Így már érthető.
Én is azt olvastam, hogy az ND-ben gyakorlatilag (erős kifejezés) Zaire már kiszorította a kezdő posztról Golson-t. Nem is számítanának úgy rá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Mi ez a hír, hogy Golson át akar transzferelni az LSU-ra? Van alapja?
Ő senior és valami külön engedély kell, hogy +1 évet még játszhasson az NCAA-ben.danyly
redshirted junior
az LSU-nak nincs normális qb-je, a Notre Dame-nek pedig ott lehet az előbb említett Zaire


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi ez a hír, hogy Golson át akar transzferelni az LSU-ra? Van alapja?
Ő senior és valami külön engedély kell, hogy +1 évet még játszhasson az NCAA-ben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nagydöntős mezek, hogy a szárny és a palást is az uniformis része-e, arról nincsenek információim

baggio
Elég jól fogjuk tudni blokkolni a FG-okat így.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Az nagy meglepetés, hogy Driskel transzferelt az LA Tech-be?
Vagy volt már?danyly
tizenkettő egy tucat qb, az nagyobb hír, hogy az LA Tech DC Manny Diaz lett a Mississippi State defenzív koordinátora


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az nagy meglepetés, hogy Driskel transzferelt az LA Tech-be?
Vagy volt már?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
nagydöntős mezek, hogy a szárny és a palást is az uniformis része-e, arról nincsenek információim



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Ki a legígéretesebb balkezes college irányító jelenleg?mustaine
Malik Zaire, a Notre Dame történetének első balkezes QB-ja. Bár csak a bowlon mutatkozott be, de az LSU védelme ellen ígéretesen játszott Golsont kiszorítva a kezdőből.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ki a legígéretesebb balkezes college irányító jelenleg?

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
woohoo, felkerült ez is!
 noonkick.se/a-football-life-the-2006-rose-bowl/baggio
Helyes!
| Snoop - McCon BOOOOOOO (N) |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
woohoo, felkerült ez is!
 noonkick.se/a-football-life-the-2006-rose-bowl/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Shit happens:  dailysnark.com/florida-rb-may-shit-scoring-touchdown/empty taxi
Szarik rá.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Gondoltam én is egy VT topicra, csak nem tudom lenne e rá igényMirrMurr
nyitottál Texas A&M topicot is, aztán másfél éve nem írtál bele egy kommentet se :p igény egyik ncaa csapat csevegőjére nincs, tartalmat kell kreálni, hogy érdeklődés legyenbaggio
Hozzon mindenki még egy embert!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Shit happens:  dailysnark.com/florida-rb-may-shit-scoring-touchdown/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Azt kérdezném, hogy OSU topik miért nincs, és várható-e? (vannak-e OSU fanok?)
Amadeus91
szóval ohio state-nek szurkolnál? jól gondold át azért. valóban érdemesebb több konferenciából szemezgetni és idővel valamelyiket elkezded szeretni. én az elejétől elcsesztem (2012). igazuk volt jj-éknek. ez nem az nfl, hogy ki van egyensúlyozva.
ha most visszamehetnék az ismerkedés idejére (2012 nyara), akkor alapból leszűkíteném a kört kb a top 30-40 csapatra (mert lesegettem az indiana hoosiers-t is...), és azon belül is kiemelt figyelmet szentelnék akik éppen mélypontjukban vannak vagy gyengén megy a szekér aktuálisan, de akár összejöhet még egyszer a nemzeti bajnoki döntő. szeretem a gazdag történelmet, a tradíciókat is.
és akkor anno hogy kötöttem ki a wisconsin-nál? a jump around miatt. de ez nem volt tartó erő számomra. a meccseket sem élveztem (és ezért lett váltás is).
amúgy melyiket néztem volna a big ten-ből 2012-ben? nebraska, ohio state, michigan, penn state. ráadásul most 2014-től a big ten east még jó is.
egyébként az ohio state-nek 2016-ban igen jó meccsei lesznek (a szokásos michigan, michigan state, penn state-en felül a nyugatból nebraska és wisconsin + non conference-ként az oklahoma!)
big ten-en kívül egy egy példa akik figyelmet kaptak volna 2012-ben a fenti kritériumokat figyelembe véve: tennessee, usc, flordia state, notre dame, oklahoma, stb.

Gondoltam én is egy VT topicra, csak nem tudom lenne e rá igényMirrMurr
nyitottál Texas A&M topicot is, aztán másfél éve nem írtál bele egy kommentet se :p igény egyik ncaa csapat csevegőjére nincs, tartalmat kell kreálni, hogy érdeklődés legyenbaggio
ez pontosan igy van. és nem is feltétlen szólnak hozzá, de attól még belelapoznak. a texas topikba se nagyon írnak mások (rajtam kívül gaben a leggyakoribb, és jj néha. ezen felül 1-2 hozzászólás másoktól az elmúlt egy évben), de igazából nem érdekel, hogy hozzászólásokat alapján magamnak írkálok. amióta elkezdtem rendszeresen hozzászólni, írni (kb 10 hónapja), azóta vagy +3000 olvasással több van (még ha nem is olvassák el végig). illetve én magamról tudom, hogy kezdő amerikai foci rajongó koromban is azt szerettem ha van mit olvasni a topikban (például anno pörgött a miami dolphins topik briareos és delonso révén) és ez is hozzájárult, segített abban, hogy a dolphins-t kezdjem követni.
szóval mirr murr. a virginia tech topikra igény nem lesz, hozzászólás sem lesz nagyon mástól, de ha írsz rendszeresen saját gondolatotokat, híreket, érdekes dolgokat, meccsbeharangozókat, akkor lesz olvasás, ami mindenképp épít. én is majdnem mindig belenézek az akutálisan hozzászólt ncaa topikba, főleg ha látom, hogy még pörög is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azt kérdezném, hogy OSU topik miért nincs, és várható-e? (vannak-e OSU fanok?)
| Ohioban él a legtöbb német és magyar, továbbá egy életre megutáltam a UM-t Jimbo miatt. | Amadeus91
Browns részről nyílván szurkolok majdnemminden Ohio-i csapatnak (NBA,MLB és természetesen NCAA), de nem feltétlen az OSU a kedvenc Ohio állambeli egyetemem. Persze ha akarsz nyiss nyugodtan én fogom látogatni