NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
az espn tervei a nagydöntőre, a super bowl megint elbújhat mögötte:
 www.si.com/college-football/2014/12/29/espn-college-football-playoff-broadcast

a tavalyi Film Room:
 www.youtube.com/watch?v=U-Js6gMlc-U

+ az “Off the Ball”, “DataCenter”, “Command Center” vagy a kommentátor nélküli közvetítés (bár a Fowler-Herbstreit páros is remek) mind óriási lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
noonkicken az összes eddig lejátszott bowl fenn van, ha valakit érdekel és elfelejtette volna
 noonkick.se/category/2014-2015-bowl-games/

ezeket ajánlom:
1., Miami Beach Bowl
2., Sun Bowl
3., Holiday Bowl
4., St. Petersburg Bowl
5., Pintstripe Bowl második félidő
6., Bahamas Bowl negyedik negyed


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
15 főedző irodája:
 espn.go.com/college-football/story/_/id/12010676/one-last-look-offices-fifteen-well-known-head-coaches
+Helfrich:


Nálam Stoopsé a nyerő


JT Daniels fan
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Éljen soká a bowl-rendszer!



+
 espn.go.com/video/clip?id=12078048


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
college football, ennyi
 espn.go.com/video/clip?id=espn:12077132



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Karl Josephhel mi lett?
 www.youtube.com/watch?v=RPTFREp8mUA
Jön a draftra?Sobri Jóska
még csak junior, majd január közepéig eldől


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Karl Josephhel mi lett?

Jön a draftra?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante


 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11984389/college-football-championship-drive


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én először játszok ilyet, de nem értek valamit.

Ahogy néztem a többieknél sok helyen meg sincs jelölve a mérkőzés (magyarán nem látszik). A csúszkát tologatom és akkor magasabb pontszám érhető el. Ez stimm. De hogy tudom úgy a mérkőzésekre tippelni, hogy több pont legyen? Oké feljebb húzom (de akkor meg a többi meccs megy lejjebb, ergó kevesebb pontot ér), de akkor az aktuális meccs napon kell tippelne? Vagy mi a trükk? Vagy csak egyszerűen én nem fogom fel? o_odanyly
39 meccs van, amiben a legbiztosabb vagy, arra pakolhatsz 39 pontot, a többire ennél csak kevesebbet. Mivel rossz tippnél nincs levonás, ezért amúgy miért ne mindenki mindegyikre 39 pontot tenne, ha lehetne? A többiek tippjeit pedig nyilván csak akkor láthatod, ha az adott találkozó már elkezdődött, valaki mondjuk simán elfelejtett tippelni.baggio
Értem. Akkor valaki az elején "belehúzott" (mert biztos volt a tippben), valaki pedig a végén lesz jobb.
Köszi a választ. Csak érdeklődtem, de akkor megnyugodtam hogy nem vagyok teljesen reménytelen eset. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én először játszok ilyet, de nem értek valamit.

Ahogy néztem a többieknél sok helyen meg sincs jelölve a mérkőzés (magyarán nem látszik). A csúszkát tologatom és akkor magasabb pontszám érhető el. Ez stimm. De hogy tudom úgy a mérkőzésekre tippelni, hogy több pont legyen? Oké feljebb húzom (de akkor meg a többi meccs megy lejjebb, ergó kevesebb pontot ér), de akkor az aktuális meccs napon kell tippelne? Vagy mi a trükk? Vagy csak egyszerűen én nem fogom fel? o_odanyly
39 meccs van, amiben a legbiztosabb vagy, arra pakolhatsz 39 pontot, a többire ennél csak kevesebbet. Mivel rossz tippnél nincs levonás, ezért amúgy miért ne mindenki mindegyikre 39 pontot tenne, ha lehetne? A többiek tippjeit pedig nyilván csak akkor láthatod, ha az adott találkozó már elkezdődött, valaki mondjuk simán elfelejtett tippelni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én először játszok ilyet, de nem értek valamit.

Ahogy néztem a többieknél sok helyen meg sincs jelölve a mérkőzés (magyarán nem látszik). A csúszkát tologatom és akkor magasabb pontszám érhető el. Ez stimm. De hogy tudom úgy a mérkőzésekre tippelni, hogy több pont legyen? Oké feljebb húzom (de akkor meg a többi meccs megy lejjebb, ergó kevesebb pontot ér), de akkor az aktuális meccs napon kell tippelne? Vagy mi a trükk? Vagy csak egyszerűen én nem fogom fel? o_o

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Utolsó felhívás a bowl-tippjátékra! Részletek a kiemelt kommentben.
 football.fantasysports.yahoo.com/bowl/group/17351/invitation?key=b0a69b096ed4db93

Az épp aktuális bowlokról pár érdekesség minden játéknap az eredménykövetőben! A mai menü:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl-szezon 2014/15 - NCAA eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ehhh:
You are not a member of this group. (Error #113)
😕danyly
 football.fantasysports.yahoo.com/bowl/group/17351/invitation?key=b0a69b096ed4db93baggio
Így már más a leányzó fekvése. Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ehhh:
You are not a member of this group. (Error #113)
😕danyly
 football.fantasysports.yahoo.com/bowl/group/17351/invitation?key=b0a69b096ed4db93


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ehhh:
You are not a member of this group. (Error #113)
😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Napi cukiság 😀:

 index.hu/mindekozben/poszt/2014/12/18/egy_5_eves_kisfiu_lett_a_megszuno_amerikaifoci-csapat_hose/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Bowl.hu bowl-tippjáték:
 football.fantasysports.yahoo.com/bowl/group/17351
(jelszó: bowlhu)

Nem csak a győztesre kell tippelni, hanem a pontokat elosztani (39 amiben a legbiztosabb vagy és így tovább)

Az első helyezettnek stílusosan ezt a rövid könyvet ajánlom fel:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
A 128 csapatos playoff



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
A bowl-evolúció 2014-ig bezárólag (a karikákra kattintva előjön az adott meccs adatlapja)
 www.sportsunlimitedinc.com/college-bowl-games.html

interaktív bowl-kalendár
 www.sbnation.com/a/college-football-playoff-2014-bowl-schedule


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
"Auburn freshman football player Jakell Mitchell was shot & killed early Sunday morning at apartment complex near campus."Sixo67
megint az Auburnnél, bő 2 éve, hogy a kampuszon megöltek 3 embert, közte két korábbi játékost...
 edition.cnn.com/2012/06/10/us/alabama-university-shooting/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
"Auburn freshman football player Jakell Mitchell was shot & killed early Sunday morning at apartment complex near campus."

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha valakit igazán komoly szakmai érvek érdekelnek, hogy miért kapja Mariota a Heismant:  pac-12.com/videos/oregon-football-marcus-mariota-reacts-heisman-trophy-support-some-young-fans 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Muschamp meg az Auburn DCje lett.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Bob Stitt lett a Montana főedzője! Ez kb. olyan hír az fcs szinten, mint Kelly kinevezése a Philly-nél, ráadásul a következő szezon első meccsét épp a Griz játssza majd az NDSU ellen. Többek között a fly sweep kiötlője, tehát a hatása már az NFL-ben is érezhető.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal