NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Chip Kelly iránt állítólag a Florida egyetem érdeklődik. Volt már rá példa korábban, hogy egy szerződéssel rendelkező NFL head coach otthagyta a csapatát egy college programért?mustaine
Pénz beszél a kutya meg....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Chip Kelly iránt állítólag a Florida egyetem érdeklődik. Volt már rá példa korábban, hogy egy szerződéssel rendelkező NFL head coach otthagyta a csapatát egy college programért?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
A UAB tegnap kiharcolta a bowl-jogosultságot, most pedig...

SI’s Thayer Evans is reporting that UAB is firing their AD Brian Mackin & will shut down their football program this week.vassadi
szomorú, de számítani lehetett rá, beérett Bear Bryant Jr. aknamunkája...baggio
erről kicsit bővebben lehetne, engem akit teljesen hidegen hagy a Blazers rendesen meglepett ez a hírDrip
Röviden annyi, hogy a UAB akroníma ugye University of Alabama of Birmingham rövidítése, tehát az egyetem maga is az állam és a UA-rendszer flagship intézményének, a tuscaloosa-i University of Alabamának az alárendeltje. Így minden ügyben, értelemszerűen a sportnál és azon belül a futballnál is tulajdonképpen a Crimson Tide dönt. Hozzájuk képest a Blazers mondhatni teljesen más ligában játszik, a kicsinyes (és kapzsi) Board of Trustees tagok mégis évek óta fúrják a fociprogramot, mert Birmingham óriási piac, tv-s nézettség tekintetében a college football fővárosa, úgyhogy minden Roddy White és az összes UAB-ra költött dollár nyilván nem a Tide-nál landol, gondolhatják ők.

Az időzítés annak tudható be, hogy a UAB-nál elodázhatatlanná vált az új stadion a Legion Field helyett, melyre régóta gyűjtik a támogatókat, amit végképp meg kellett akadályoznia Bear Bryant fiának.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A UAB tegnap kiharcolta a bowl-jogosultságot, most pedig...

SI’s Thayer Evans is reporting that UAB is firing their AD Brian Mackin & will shut down their football program this week.vassadi
szomorú, de számítani lehetett rá, beérett Bear Bryant Jr. aknamunkája...baggio
erről kicsit bővebben lehetne, engem akit teljesen hidegen hagy a Blazers rendesen meglepett ez a hír

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
A UAB tegnap kiharcolta a bowl-jogosultságot, most pedig...

SI’s Thayer Evans is reporting that UAB is firing their AD Brian Mackin & will shut down their football program this week.vassadi
szomorú, de számítani lehetett rá, beérett Bear Bryant Jr. aknamunkája...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A UAB tegnap kiharcolta a bowl-jogosultságot, most pedig...

SI’s Thayer Evans is reporting that UAB is firing their AD Brian Mackin & will shut down their football program this week.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Champ weekend program:

PÉNTEK
01:00 Bowling Green vs. Northern Illinois (MAC-döntő, Ford Field)
03:00 Arizona vs. Oregon (Pac 12-döntő, Levi's Stadium)

SZOMBAT
18:00 Louisiana Tech @ Marshall (Conference USA-döntő)
22:00 Alabama vs. Missouri (SEC-döntő, Georgia Dome)
01:45 Kansas State @ Baylor (de facto Big XII-döntő)*
02:00 Florida State vs. Georgia Tech (ACC-döntő, Bank of America Stadium)
02:17 Wisconsin vs. Ohio State (Big Ten-döntő, Lucas Oil Stadium)
04:00 Fresno State @ Boise State (MWC-döntő)

*a konf első helyét 18 órától a TCU is bebiztosíthatja az Iowa State ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
J.T. Barrett, az Ohio State irányítója bokatörést szenvedett, műteni kell, vége az idényének


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sajnos nem sikerült Lincoln kalapját megszerezni. 😕
több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Idén hogy lesz a rájátszás? A Rose bowl és a Sugar bowl győztese játsza a nagydöntőt? Illetve ez változik jövőre? Előre is elnézést, ha már szó volt róla korábban.

Bocs. Közben megtaláltam, hogy lesz😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Black Friday, college football módra



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/baggio
A Pac12-ben a Stanford és az Oregon számára a rájátszásról való lemaradás is tragikus lenne, nemhogy a keleti div elvesztése, noha valakinek biztos búslakodnia kell.baggio
A Pac-12 North lesz az egyik legjobb divízió idén. Ma olvastam olyat is valakitől, h a Washington State nyeri a divíziót 😮.
Én elsősorban a Huskies-nak és kicsit az Oregonnak szurkolok a visszatérő játékosok miatt. Előbbi az én egyik titkos favoritom, pláne Petersennel.Robilluma
én az egész Pac12-t imádom, a USC kivételével valamiért mindegyik csapatnak lehet szorítani most
mondjuk nem tudom, hogy lesz ebből Rose Bowl az Arizonának... 😊baggio
ezt előbányászom most, bár továbbra sem tudom, az Arizonának hogy jöhet össze a Rose Bowl 😊 (ha nem az lenne az egyik elődöntő idén, akkor nem kérdés, így viszont esélytelen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
friss:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


a top7-nél nincs változás, a legfontosabb fejlemény, hogy végre bekerült két Group of 5-os csapat is a top25-be, igaz a veretlen Marshallt megelőzi a két vereséggel bíró Boise State

kihirdették közben nyolc egyéni díj döntőseit is:  espnmediazone.com/us/press-releases/2014/11/24-finalists-announced-for-the-home-depot-college-football-awards-on-thursday-dec-11-2/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
újra az év ezen szakaszában vagyunk, szóval idézhetem magam tavalyról:

elkészítettem a hét nagy derbitérképét 😊 a térképen szereplő csapatok és a rivalizálások nevei, illetve a párharcok állása és az idei meccsek kezdési időpontja az alábbi linken:
 www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=zSIU0PCb3R5U.kOMKHZhnXfa8baggio
természetesen frissítve az idei #rivalryweek párosításokkal



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2014/11/22/7268461/wake-forest-virginia-tech-game-horror-pain
Na ennek mi köze az NFL-hez?gaben
semmi, de ez kb. ugyanolyan reakció, mint egy új támadórekordnál elkezdeni szidni az ellenfél védelmét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
baggio
Védekezni nem divat?gaben
debaggio
Az nem igazán a védelmeken múlt.gaben
ja értem, csak a tipikus fordított nfl logikabaggio
Nem ez tipikus lószar Offense.Shawn84
 www.sbnation.com/college-football/2014/11/22/7268461/wake-forest-virginia-tech-game-horror-pain
Na ennek mi köze az NFL-hez?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Nem ez tipikus lószar Offense.Shawn84
Láttad a mérkőzést? Amilyen sz@r volt a Kansas védelme az Oklahoma ellen, annyira jól játszott a Wake Forest D#, NFL-ben az ilyen mérkőzést (nyilván nem a 0-0-át) adják el brutális védelmi csatának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
baggio
Védekezni nem divat?gaben
debaggio
Az nem igazán a védelmeken múlt.gaben
ja értem, csak a tipikus fordított nfl logikabaggio
Nem ez tipikus lószar Offense.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
baggio
Védekezni nem divat?gaben
debaggio
Az nem igazán a védelmeken múlt.gaben
ja értem, csak a tipikus fordított nfl logika


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
baggio
Védekezni nem divat?gaben
debaggio
Az nem igazán a védelmeken múlt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
baggio
Védekezni nem divat?gaben
de



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
baggio
Védekezni nem divat?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Hihetetlen egy újonctól.Itt a többi amit tegnap màr említettél:
FBS: 427 – Samaje Perine, Oklahoma vs. Kansas, Nov. 22, 2014, 34 rushes
FCS: 437 – Maurice Hicks, North Carolina A&T vs. Morgan State, Oct. 6, 2001, 34 rushes
Div II: 418 – Jarom Freeman, Southern Connecticut State vs. Bryant, Nov. 2, 2007, 34 rushes
Div III: 465 – Cartel Brooks, Heidelberg vs. Baldwin Wallace, Nov. 16, 2013, 38 rushes

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante


 www.sbnation.com/college-football/2014/11/20/7255623/the-college-football-playoff-risk-board


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal