NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
tessék ez a lényeg, amit említettem is:

B12 commish Bob Bowlsby on weak nonconf. schedules impacting CFP rankings: "I think this is going to be a wake-up call for our schools."

a konferenciánál már bevallottan gondolkoznak a bővítésen is, ideális jelölt akad bőven: Boise State, Colorado State, BYU, Memphis, Cincinnati, Central Florida...baggio
Szép névsor. Sajnos előre elég sok meccs már most le van kötve. Egyébként egyetértek abban hogy pl a Baylornak is nagyon gyenge non konf meccsei vannak, évről évre. Én is valami erősebbet szeretnék inkább. Azt hiszem a csapat elbírná a plusz megerőltetést, és nem menne az eredményesség rovására, amit olyannyira féltenek Wacoban.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
tessék ez a lényeg, amit említettem is:

B12 commish Bob Bowlsby on weak nonconf. schedules impacting CFP rankings: "I think this is going to be a wake-up call for our schools."

a konferenciánál már bevallottan gondolkoznak a bővítésen is, ideális jelölt akad bőven: Boise State, Colorado State, BYU, Memphis, Cincinnati, Central Florida...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
deep throat a big 12-nek. remélem 2015-ös szezont már csoportban várhatom :cool:


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
óriási ez a rendszer 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
A heti rangsor valami bődületes b@romság így, az ESPN úgyse fog belemenni, de ezt mindenképp meg kell szüntetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
1. Alabama 2. Oregon 3. Florida St. 4. Ohio St.
ahogy várható volt

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bocsi, az OFFért (remélem annyira mégsem az), de hátha valakit érdekel ebben a topicban.: van 2 1 eladó NCAA-s pulóverem (Texas Longhorns, Louisville Cardinals), újak, mert végül nem hordtam őket, miután megvettem. Mindkettő M-es, de kisebb L-esnek is elmegy a méretük szerintem. Pesten átvehető személyesen, máshova postázom szívesen. Kérdezzetek bátran, itt vagy írjatok mailt: buda86 kukac gmail.com

köszi és bocs az offért.

Update: Louisville elkelt 😊


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Azért a nevetséges tirádáért, amit a HC a KSU elleni meccset követően lenyomott, és a nevetséges non-konf menetrendjükért bárkit szeretnék, csak a Baylort nem. Pontosan ez a hozzáállás volt a baj a BCS-rendszernél is:

Art Briles on if @CFBPlayoff system is working: "It’s not working, if we’re not in it"

Minden addig jó, míg nekünk kedveznek... Szerintem a Rose Bowl nyomása miatt Oregon vs Ohio State és Alabama vs Florida State lesz, bár én a TCU-t választanám.baggio
Annyi hogy a TCU a Minnesotával játszott, a Samfordal meg az SMu-val, a Baylor meg az SMu, Northwestern St, Buffalo bandával. Egy azaz egy Minnesotával volt erősebb az a schedule, ellenben mi vertük a TCU-t. Nekem azt senki sehogy nem fogja megmagyarázni, hogy a TCU megérdemeltebben jut be mint a Baylor. Ha valamikor, akkor most nagyon kéne egy TCU - Baylor konf döntő. Mindenki jól járna.Shawn84
Baylor fanként nyilván így látod, de hidd el, mindenki számára jobb lenne hosszabb távon, ha a committee most azt üzenné, az olyan non-konf menetrend, mint a Bayloré, megengedhetetlen. A Minnesota se egy nagyágyú, de ott legalább a szándék megvolt a konferencián kívüli megmérettetésre is, a Bears-nél nyilvánvalóan a három könnyed győzelem lebegett a szemük előtt, semmi más. Szerencsére már egyre kevesebben kalkulálnak így, ennek köszönhetően jöhet létre ez a 2016-os első forduló:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Nem mellesleg a Baylor kikapott a West Virginiától, ha feltétlen a pályán dőlnek el a dolgok, akkor a Mountaineers ezek szerint erősebb a Bears-nél? Az Ole Miss a Bamánál? A Virginia Tech az Ohio State-nél? Ráadásul három pontos siker volt 21 pontos hátrányból fordítva, a végén két meglehetősen véleményes non-DPI/DPI fújással...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért a nevetséges tirádáért, amit a HC a KSU elleni meccset követően lenyomott, és a nevetséges non-konf menetrendjükért bárkit szeretnék, csak a Baylort nem. Pontosan ez a hozzáállás volt a baj a BCS-rendszernél is:

Art Briles on if @CFBPlayoff system is working: "It’s not working, if we’re not in it"

Minden addig jó, míg nekünk kedveznek... Szerintem a Rose Bowl nyomása miatt Oregon vs Ohio State és Alabama vs Florida State lesz, bár én a TCU-t választanám.baggio
Annyi hogy a TCU a Minnesotával játszott, a Samfordal meg az SMu-val, a Baylor meg az SMu, Northwestern St, Buffalo bandával. Egy azaz egy Minnesotával volt erősebb az a schedule, ellenben mi vertük a TCU-t. Nekem azt senki sehogy nem fogja megmagyarázni, hogy a TCU megérdemeltebben jut be mint a Baylor. Ha valamikor, akkor most nagyon kéne egy TCU - Baylor konf döntő. Mindenki jól járna.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ha most szavazni kellene, én úgy döntenék, hogy legyen csak #1 v. #2 nagydöntőDoM
Azért csak jobb arról vitatkozni, hogy a megengedhetetlen vereséggel bíró Ohio State vagy az egymás között is megosztott bajnok TCU/Baylor jut be, mint az egyaránt domináns Alabama vagy Oregon... A Heisman-győztest felvonultató Ducks ugye így valószínűleg kimaradna, már önmagában ezért jobb a PO, mint a BCS.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Amúgy jó legyen 8 csapatos a FBS playoff. Az is jobb lett volna, mint ez a 4 csapatos megoldás. .iktriad
Ameddig nem tudnak objektív rangsort állítani a csapatok között, semmi értelme a bővítésnek. Eddig a #3 csapat pampogot, hogy a rendszer rossz, most a #5 fog, 8 csapatos PO-nál meg a #9. Ha ez még sikerülne is, még mindig ott van a menetrend kérdése, hogy három plusz meccsre mikor jut idő. Minél nagyobb létszámú a PO, annál kevésbé van jelentősége az alapszakasznak, ami az egyetemi foci egyik nagy varázsát adja.

Ha most szavazni kellene, én úgy döntenék, hogy legyen csak #1 v. #2 nagydöntő és legfeljebb a kiemelt "bcs" bowlok válogatási szisztémáját szabályoznám vissza/bővíteném ki, hogy ne büntessenek konf döntőt veszítő csapatot olyan kedvéért, amelyik még a saját divízióját, vagy éppen főcsoportját sem tudta megnyerni (2011-es Michigan vs. Michigan State példa).
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy annyi adalék, hogy az FCS-ben a 24 csapatos rájátszásnál - 2010 óta - még nem fordult elő, hogy top5-ös gárdánál alacsonyabban rangsorolt nyerjen, és nem kiemelt (tehát nem top8-as) is egyszer jutott be a döntőbe. Tehát ott is épp a 8 lenne az optimális, csak mivel a másodosztályban nem üzleti szempontok döntenek, pusztán minden konferenciának megadják a lehetőséget.baggio
Na itt a lényeg és minden bajnak az oka...
Amúgy jó legyen 8 csapatos a FBS playoff. Az is jobb lett volna, mint ez a 4 csapatos megoldás. .
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Amúgy annyi adalék, hogy az FCS-ben a 24 csapatos rájátszásnál - 2010 óta - még nem fordult elő, hogy top5-ös gárdánál alacsonyabban rangsorolt nyerjen, és nem kiemelt (tehát nem top8-as) is egyszer jutott be a döntőbe. Tehát ott is épp a 8 lenne az optimális, csak mivel a másodosztályban nem üzleti szempontok döntenek, pusztán minden konferenciának megadják a lehetőséget.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀Höri
Bezzeg az FCSben nincsenek ilyen gondok, főleg most, hogy már 24 csapatos a playoff. Még mindig nem tudom felfogni, hogy ami a másodosztályban működik (régóta), azt az első osztályban miért nem lehet átvenni...iktriad
az FCS-ben hány mérkőzéses az alapszakasz? vannak konfdöntők? rendeznek ott Rose Bowlt, amit nem lehet kihagyni a programból?baggio
Az első kettőt át lehet alakítani, ha nagyon akarják a FCS szabványra. A Rosebowlra meg mehetne a 2. elődöntő vesztese. Problem solved.iktriad
Úgy megoldottad a problémát, hogy ezzel minden kofnak buktál több tíz millió dollárt xD Miért mondanának le a rendkívül sikeres konfdöntőkről és az egy plusz cupcake elleni hazai meccsről, ami mindkettő hoz annyi plusz pénzt, mint a teljesen felesleges 24 csapatos PO? Az FCS-ben a rájátszás nyolc kiemeltjéből hány nem jutott be a negyeddöntőbe? Egy csapat, ezért tényleg muszáj átalakítani a rendszert teljesen, hogy az alapszakasz tényleg sokkal kevesebbet érjen.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀Höri
Bezzeg az FCSben nincsenek ilyen gondok, főleg most, hogy már 24 csapatos a playoff. Még mindig nem tudom felfogni, hogy ami a másodosztályban működik (régóta), azt az első osztályban miért nem lehet átvenni...iktriad
az FCS-ben hány mérkőzéses az alapszakasz? vannak konfdöntők? rendeznek ott Rose Bowlt, amit nem lehet kihagyni a programból?baggio
Az első kettőt át lehet alakítani, ha nagyon akarják a FCS rendszerre(igaz ez azt jelentené, hogy nem lenne több "bulimeccs" az alsóbb osztályú csapatokkal).
A Rosebowlra meg mehetne a 2 elődöntő vesztese, mintegy vigaszdíjként. Problem solved. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀Höri
Bezzeg az FCSben nincsenek ilyen gondok, főleg most, hogy már 24 csapatos a playoff. Még mindig nem tudom felfogni, hogy ami a másodosztályban működik (régóta), azt az első osztályban miért nem lehet átvenni...iktriad
az FCS-ben hány mérkőzéses az alapszakasz? vannak konfdöntők? rendeznek ott Rose Bowlt, amit nem lehet kihagyni a programból?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀Höri
Bezzeg az FCSben nincsenek ilyen gondok, főleg most, hogy már 24 csapatos a playoff. Még mindig nem tudom felfogni, hogy ami a másodosztályban működik (régóta), azt az első osztályban miért nem lehet átvenni... (Tudom akkor nem lehetne pl. a nagyon fontos híres Idahói Krumpli Bowlt megtartani...).
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀Höri
Mondjuk a Big xii mennyivel lenne beljebb a konfdöntővel? Az öt tényleg jól játszó egyértelmű konfbajnokot se tudnád semmiképp négy helyre elosztani, de majd kell még pár év, mire rájönnek erre 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
5 power konfra 4 hely, ki hitte volna, hogy a végén szardobálás lesz? 😀😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Azért a nevetséges tirádáért, amit a HC a KSU elleni meccset követően lenyomott, és a nevetséges non-konf menetrendjükért bárkit szeretnék, csak a Baylort nem. Pontosan ez a hozzáállás volt a baj a BCS-rendszernél is:

Art Briles on if @CFBPlayoff system is working: "It’s not working, if we’re not in it"

Minden addig jó, míg nekünk kedveznek... Szerintem a Rose Bowl nyomása miatt Oregon vs Ohio State és Alabama vs Florida State lesz, bár én a TCU-t választanám.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
még 12 óra és kezdetét veszi az anyázás 😀
(reménykedem az ohio state-ben)

college football előrejelzés (ESPN)
 espn.go.com/college-football/story/_/id/11991216/college-football-playoff-experts-predictions
pár embernek volt mersze az FSU-t no1-re rakni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/b83ee5e44c9ef6ea0599927187f839de.jpg
NCAA konfdöntők: a Wild Card-kör | Bowl.hu
A college football első osztályában az alapszakasz utolsó fordulójához érkeztünk, a hétvégén kiderül, kik jutnak be a rájátszásba.


160 másodperces videóban az új rendszerről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
új kollégánk, Brock Sanders Ex Tulane DE 😊briareos
leküldted már valahova edzeni?Höri
ja mondtam neki h ha már nagyon hiányzik neki a foci, van itthon pár amatőr csapat, mire: áhh nem vagyok formában, én csak kuncogtam magamban 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mike Riley előrelépés Pelinihez képest?deyell
"They’ve lost to their in-state rival for seven straight seasons and their conference record in that time is:
sapka
na ez Nebraskában nem lesz faktorHöri
jogos!
máris qrva jó edző Riley 😀sapka
amúgy elég jó, csak úgy tűnt, hogy leszállóágban van a karrierje, 61 évesen meg mások (pl. Tom Osborne) már visszavonulni szoktak, nem életük lehetőségét megkapni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mike Riley előrelépés Pelinihez képest?deyell
"They’ve lost to their in-state rival for seven straight seasons and their conference record in that time is:
sapka
na ez Nebraskában nem lesz faktorHöri
jogos!
máris qrva jó edző Riley 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!