A Bowl.hu fórum folytatja működését.

Michigan State Spartans

7 feliratkozó

27 napja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 950 — Win, loose or tie STEELERS fan till I die
Nektek az msuspartans.com elérhető???

Nekem napok óta nem jön be 😕
Gergőke
A GDPR miatt még az ncaa.com se elérhető május 25. óta...
r.baggio
Basszus...tényleg... akkor mindegy, majd figyelem 😊

One of the best D ever: Casey Hampton, Aaron Smith, Brett Keisel, James Harrison, LaMarr Woodley, James Farrior, Larry Foote, Lawrence Timmons, Bryant McFadden,Ike Taylor, Troy Polamalu, Ryan Clark, Dick LeBeau
27 napja
r.baggio Cleveland Browns Purdue Boilermakers 45 923 — no es importante

Gergőke
A GDPR miatt még az ncaa.com se elérhető május 25. óta...

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
1
27 napja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 950 — Win, loose or tie STEELERS fan till I die

Szerkesztette: Gergőke

One of the best D ever: Casey Hampton, Aaron Smith, Brett Keisel, James Harrison, LaMarr Woodley, James Farrior, Larry Foote, Lawrence Timmons, Bryant McFadden,Ike Taylor, Troy Polamalu, Ryan Clark, Dick LeBeau
28 napja
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 276
Érdekes topik lett Lewerke a twitteren, szerintem érdemes ezzel a cikkel foglalkozni:

insidethepylon.com/pylon-u/teams-ncaa/division-ia-fbs/big-ten/michigan-state-spartans/2018/06/18/brian-lewerke-and-process-over-results/

Emellett, Kyle Crabbs, az NDT Scouting vezetője is sokat foglalkozik szintén a twitteren az irányítóval, szerintem ő is ki fog majd dobni egy cikket róla.

Szerkesztette: balentin
2
1 hónapja
JustoVillar Green Bay Packers Michigan State Spartans 253
Most akkor ez újra él? Valszeg így lesz a legsz@rabb, ha két aktív fórum lesz mert megfeleződik a társaság...
JustoVillar
Jelenleg az FK fórum nem érhető el...
Gergőke
Legalább van egy kis izgalom az offseasonben is 😀

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
1 hónapja
Most akkor ez újra él? Valszeg így lesz a legsz@rabb, ha két aktív fórum lesz mert megfeleződik a társaság...
JustoVillar
Jelenleg az FK fórum nem érhető el...

1 hónapja

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
1 hónapja
Akkor üdvözlet újra itt!! 😊

Természetesen továbbra i GO GREEN, GO WHITE! 😊

1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 133 — hollowing
A Seahawks kivágta McDowellt, úgy, hogy egy snapet sem játszott...
JustoVillar
Mer balfasz volt, de mi is.

Let us build dystopia
1 hónapja
Én ott leszek!

Go Green! Go White!
JustoVillar
Helyes-helyes! 😊

1 hónapja
Én ott leszek!

Go Green! Go White!

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
1
1 hónapja
Nahát akkor itt is 😕

A magam részéről köszönök mindenkinek mindent! 😊 Nagy élmény volt!!! 😊

Őszintén remélem, hogy az FK-n is lesz saját csapat topikunk,ahol majd tudjuk folytatni a csapattal kapcsolatos beszélgetéseket!!

Mindenkinek minden jót kívánok,annak is aki jön az FK-ra és annak is aki nem!!!

GO SPARTANS!!! 😊

2 hónapja
Chris Frey pedig UDFA-kent aláírt a Panthershez.

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
2 hónapja
Brian Allent 4. körben a Rams vitte. Nagyon sok sikert neki az NFL - ben 😊

3 hónapja
 fuzovelkifele.com/2018/04/a-seahawks-kivagja-a-tavalyi-legmagasabb-pickjet/

Ennyit egy iszonyat nagy tehetségről. Szomorú ez nagyon 😕

3 hónapja
A Seahawks kivágta McDowellt, úgy, hogy egy snapet sem játszott...

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
3 hónapja

3 hónapja
Közeledvén az NFL drafthoz, egy kicsit szétnéztem, hogy játékosaink kapcsán mi várható.

A szakik szerint egyedül Brian Allen fogják draftolni. Őt is leginkább a 3. napon. A CBS szerint összességében 157. legjobb játékos, a centerek között 9. a rangsorban.

Chris Frey -nek nagyon szurkolnék, mert az egyik személyes kedvencem volt a csapatban, de nagyobb esély van annak, hogy UDFA lesz,minthogy draftolják.

3 hónapja
 247sports.com/college/michigan-state/Season/2018-Football/Commits

Az idén beiratkozottak 😊

5 hónapja
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

Ahogy ígértük, pár szó a mai bejelentéshez! Újabb mérföldkő csapatunk történetében. Tavaly első import játékosunkat...

Gepostet von Jászberény Wolverines am Mittwoch, 7. Februar 2018

4
5 hónapja
 scout.com/college/michigan-state/Article/COACH-TV-Moments-Ago-Michigan-State-Head-Coach-Mark-Dantonio-Addresses-Rumors-Accusations-114258520

5 hónapja
Fuuuu... Basszus ez kemény. Hat nagyjabol minden evben elokerul egy suli egy egy ilyen botrannyal. Pedig most a foci csapat nagyon igeretes volt, a kosarcsapat pedig 6. Kiemelt.
Remélem nem dőlnek be a programok. Valamint D'antonio es Izzo karrierjeert is kar lenne.

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans
5 hónapja
teljes a káosz

twitter.com/OTLonESPN/status/956954322289528833
baggio 🏈
Megelőztél... nem tudom mi lesz ebből 😕

5 hónapja
r.baggio Cleveland Browns Purdue Boilermakers 45 923 — no es importante
teljes a káosz

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
6 hónapja
Na ma volt egy kis időm és összenézegettem a tavalyi és idei adatokat.

Tavaly ugye 3-9 mérleg ....siralomház.

Idén 9-3 , szereplés és győzelem a Holiday bowlon.

QB:
tavaly Tyler O'Connor: 154/262, 58.8 %, 16 TD , 9 INT , 1970 yard
idén Lewerke: 246/417, 59%, 20 TD, 6 INT, 2793 yard.

Nem kell kommentálni, meg van a kezdő QB 😊.

RB:

ismét Lj Scott volt legjobb: a tavalyi 2016: 184. car , 994 yard, 6 TD, 5.4. avg. stathoz képest idén 200 carry 895 yard 8 TD. Átlagban rosszabb volt idén ,meg azért fumblizgatott is, TD meg csak 2-vel több. Szóval szerintem jó döntés volt még visszatérni, hátha egy jobb szezonnal jobb draft helyet is ki tud majd harcolni magának.

Viszont ami nagyon- nagy előre lépés volt a csapat futójátékát illetően az Lewerke. 124 carry, 562 yard, 5 TD. Nagyon szép produkció. A harmadik helyen Madre London zárt 83 carry 304 yard, 3 TD.

Továbbá kiemelendő még Gerald Holmes 79 carry 287 yard, 1 TD és Darrell Stewart 20 futásból 140 yard. Tavaly a három legjobb futónk 11 TD hozott össze, idén 16 -ot.

WR:

Az elkapások terén elsősorban Felton Davis villogott 55 elkapásból 776 yard és 9 TD, Tavaly RJ Shelton mind elkapásokban mind yardokban hasonló volt viszont Davis majd 2szer annyi TD-t termelt.
Ami nagy előrelépés volt ezen poszton is az az, hogy tavaly Corley 33 elkapás 453 yard 3 Td. Idén Darrell Stewart 50 elkapás 501 yard, 2 TD, de még a harmadik Cody White is jobb volt idén , mint tavaly Corley ugyanis White idén 35 elkapás 490 yard 4 TD. Még mindemellett Sokol és LJ is hozzárakta a magáét a passzjátékhoz.

Ne feledkezzünk meg az O-lineról sem, akik nagyon szép szezont raktak össze.

És a nagy kedvenc a D.

Nagyon komoly előrelépés tavalyhoz képest.

Joe Bachie 100 tckl, 75. tckl for lost, 2.5 sack, 3 INT, 1 FF, 2 Fr.

A legtöbb sacket Kenny Willekes szerezte 5,5 -lel. Idén a csapat 26 sacket szerzett összesen, tehát szépen eloszlott a védők között . Tavaly 11 volt ez a szám a komplett csapattól.

Tavaly a csapat összeszedett 8 INt-tet idén 13 INT. Majd kétszer annyi.

Tavaly 5 fumblink volt, idén 9 ( egyébként idén Frey volt a legjobb 3 összeszedett fumblival.)

Ja és akit nagyon megkedveltem még idén az Raequan Williams ott a fal közepén.

A tavalyi szezon végén nagyon borúsan láttam a jövőt, azt írtam, hogy nem látom azokat a játékosokat akik ki tudnák vezetni a csapat szekerét a kátyúból.

Ez idén gyökeresen megváltozott.

Jelentem van irányítónk!!!! 😊 Lewerkere nagyon szívesen bízom a csapatot. Reméljük LJ még jobb szezont fog futni, mint idén.

A D-ben pedig számos emberke kezdte bontogatni a szárnyait.

Viszont ami a legjobb hír a jövőre nézve, az az, hogy csak Frey, Brian Allent és Coopert veszítjük el idén.

Száz szónak is egy a vége, egy kibaszott fiatal csapat tolt egy nagyon szép szezont 😊.

Jelentem tiszta, napsütéses az ég a Spartan Stadium felett 😊.
Gergőke
Tényleg nagyon jó kis szezon volt, végig élveztem és látszott a fejlődés, ami jövőre még magasabb szintre emelheti a csapatot.

Amit kiemelnék negatívumként az a nagyon fumble, főleg LJ részéről. Ezen kell javítani és szétverünk mindenkit a B1G-ben.

És ha minden a terv szerint alakul jövőre a helyszínen tudom megtekinteni az első fordulós Texas @ Maryland meccset. Nem MSU, de legalább B1G. Tuti, hogy valami Spartansos cuccban fogok feszíteni 😀

Szombathelyi Haladás
Green Bay Packers
Boston Celtics
Michigan State Spartans