CFB követő 2021

3 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
CBS-hez van jó YT vagy sima stream ? 😊
Arkansas-TA&M meccs

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah megvan a 100+
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mindjárt a mikulás is fut egy TD-t
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
legalább a lánckezelő csávót sikerült szerelni 😊
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ez mi ez a red raiders védelem? ilyen gyenge védelmi teljesítményt én még talán nem is láttam
r.baggio
én még biztosan nem 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ez mi ez a red raiders védelem? ilyen gyenge védelmi teljesítményt én még talán nem is láttam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Wisconsin-ND meccsen kicsit magasabb szintű védekezés zajlik 😊

Szesze
kifagyott a streamem 😕 van valakinek használható?
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Notre Dame-esek amúgy miért nem képesek ráírni a neveket a mezre?
Szesze
Amiért a PSUsok sem és még van egy pár csapat 😊 egységben az erő vagy vmi hasonló. A PSU egyébként a balhé után egy idényre kiírta, de aztán fontosabb volt a hagyomány.
dande
jó nagy baromság 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Notre Dame-esek amúgy miért nem képesek ráírni a neveket a mezre?
Szesze
Amiért a PSUsok sem és még van egy pár csapat 😊 egységben az erő vagy vmi hasonló. A PSU egyébként a balhé után egy idényre kiírta, de aztán fontosabb volt a hagyomány.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Wisconsin-ND meccsen kicsit magasabb szintű védekezés zajlik 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Notre Dame-esek amúgy miért nem képesek ráírni a neveket a mezre?
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ez azért kemény 😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Itt simán 100+ összpont lesz a végére 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
semmi pass-rush, nulla futás elleni védekezés, gyenge secondary.. katasztrófa
Szesze
erre pick 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
na ez az egy csóka aki csinál valamit a védelemben 😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
semmi pass-rush, nulla futás elleni védekezés, gyenge secondary.. katasztrófa
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyik Villanova játékos lent maradt...nem láttam mi történt, csak, hogy nem tud felkelni és térdelnek körülötte..
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mivel sikeresen elnéztem az időpontot és lejöttem horgászni, a kérdésem az, hogy lesz feltöltve a TTU meccsről esetleg teljes visszanezheto felvétel?
Drip
lesz, hajnali 1:30-tól megy majd tv-ben is, aztán felkerül majd online is (de max 72 óráig maradhat)
bár nem hiszem hogy ezt látni akarod...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vigyen egy TDt valahogy az Irish es akk atkapcsolhatok nyugodt szivvel a TCU-SMU-ra 😀 egy fokkal jobb meccsnek tunik

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
PSU meccsen nagy dráma van 😕
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mivel sikeresen elnéztem az időpontot és lejöttem horgászni, a kérdésem az, hogy lesz feltöltve a TTU meccsről esetleg teljes visszanezheto felvétel?

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
UGA 35 pontot rakott fel a Vanderbiltnek az 1. negyedben
Heisman
6 passzolt yard 1 felidoben igen eros a Vandytol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ertem h jo csapatok ellen jatszik a Badgers, de ez az offense iden vmi botrany (csak a Penn State elleni meccsuket lattam a mai elott).
Borbinho
már tavaly is katasztrófa volt (én már csak tudom, három meccsüket is közvetítettem...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
5 drive 5 TD..
Szesze
mikor láttam rögtön megijedtem, hogy na elszámoltam valamit, de akkor javítottad 😊

ez egészen elkeserítőre sikeredett a Techtől...
r.baggio
nem, én számoltam el 😀 de a lényegen sajnos nem változtat
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ertem h jo csapatok ellen jatszik a Badgers, de ez az offense iden vmi botrany (csak a Penn State elleni meccsuket lattam a mai elott).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."