Week 11

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92125-2014-NCAA-Football-Week-11-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi háromnál: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Többet is ki lehetett volna hozni ebből, az első két play között elég sok időt elpazaroltunk, pedig volt (és maradt is) még egy időkérésünk, de legalább vezetünk.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az uj Mexiko rendesen apolja a torpikeket.
A Colorado se semmi.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Nulla pont mégis... Boykin amúgy megint parádézik a TCU-nál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
az MSU ST nagyon megy.
Ismet fumble es ezuttal megszereztek immaron masodszor.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cooper...Cooper...Cooper
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cooper nélkül nem tudom mi lenne az #O-val....
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
azert van par erdekes meccsallas..
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Griffith (N)

De ez legalább egy normális drive volt, bár nem egyszer pengeélen táncoltunk, pl. a draw play 3rd&longnál vagy Sims tökéletes passza az oldalvonal mellé, szintén harmadik kísérletnél.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
bakker 27-ről kapufát rugna azért NCAA szinten is ciki
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Basszus Calhoun lebicegett....
Visszajott.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Erdekes Waynesre nem nagyon dobalnak,
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na végre egy jól kivitelezett futó play...ala Yeldon
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
42-35 a New Mexico-Boise State... a félidőben xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
4 volt nekik idén eddig a meccsigbaggio
Akkor nem nagyon tevedtem mert mar most volt 3-4 ... De a vedelem nagyon szepen meg lett piszkalva, mostmar jobb a coverage es szepen mennek a blitz packagek. Csak nehogy megint fussanak.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
háááát, nem tudom pontosan NCAA-ben mi a birtoklás pontos fogalma, de ez rendesen necces TD volt az LSU-nakAlabama Niners
Szerintem egyértelmű TD, és még facemask gyanús is volt az eset.vassadi
meggyőzőbb eddig az LSU sajnaAlabama Niners
A D-vel nincs gond, a TD is olyan volt, hogy ennél jobban nem nagyon foghatta volna az elkapót Jones, tökéletes passz volt.

Az offense-nek kell felvennie a ritmust, azon belül is főleg Simsnek. A -9 yardos játéknál nem figyeltem rendesen, de szerintem run-pass option volt, ahol Sims dönthetett, hogy a handoff helyett dobja-e a screent Coopernek. Hogy 2nd&1-nél mi szükség volt utóbbira, nem tudom. Nem csodálom, hogy Cooper sem számított a passzra.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
4 volt nekik idén eddig a meccsig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Eddig osszesen(a szezonban) nem lattam a Spartanstol ennyi droppot mint ma....
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na vegre feltamadt az MSU vedelem.
Calhoun ket nagy jateka utan igen szep blitz.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ezt a F@sz Sims-t
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
háááát, nem tudom pontosan NCAA-ben mi a birtoklás pontos fogalma, de ez rendesen necces TD volt az LSU-nakAlabama Niners
Szerintem egyértelmű TD, és még facemask gyanús is volt az eset.vassadi
meggyőzőbb eddig az LSU sajna
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
háááát, nem tudom pontosan NCAA-ben mi a birtoklás pontos fogalma, de ez rendesen necces TD volt az LSU-nakAlabama Niners
Szerintem egyértelmű TD, és még facemask gyanús is volt az eset.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
háááát, nem tudom pontosan NCAA-ben mi a birtoklás pontos fogalma, de ez rendesen necces TD volt az LSU-nak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
ez milyen három játék volt az MSU-nak kedvező szempontból 😊
fumble, de három Buckeye védő között összeszedi a falember, punt után OSU fumble, és a Spartans játékosé három ellenfél gyűrűjében, majd 33 yardos TD, 14-7


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vannak izgalmak.
Spartans punt amit elejtett a visszahordo, amit megszerzett a Spartans, az elso play futas volt melybol TD-t szerzett a Spartans. 😊
Wow.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Sims eddig eléggé vakon van, ennek például sima TD passznak kellett volna lennie.

Nem is értem, miért nem futunk többet, az utolsó két drive-ban csak passzjátékot hívtunk.