Week 11

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92125-2014-NCAA-Football-Week-11-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi háromnál: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gesztenyeek azonnal visszajottek...
Eleg puha meg a Spartans D
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sims-től agyvérzést kapok!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
kimaradt OSU mezőnygól, majd gyönyörű MSU drive, vezet a Spartans 7:0-ra!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na jol van jol indul a meccs.
Spartans TD
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
JJ-t leszamitva nem tudom mennyien voltatok mar elesben is NCAA meccsen, elkepeszto a hangulat.
Teveben is sokszor atjon mi van ott, de eloben nagyon euforius tud lenni.Delonso_
Bowl meccsen voltam, FSU-UCLA-nAlabama Niners
? 😊

baggio
pontosan, nem vicc, de rajta vagyok a képen!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
JJ-t leszamitva nem tudom mennyien voltatok mar elesben is NCAA meccsen, elkepeszto a hangulat.
Teveben is sokszor atjon mi van ott, de eloben nagyon euforius tud lenni.Delonso_
Bowl meccsen voltam, FSU-UCLA-nAlabama Niners
? 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JJ-t leszamitva nem tudom mennyien voltatok mar elesben is NCAA meccsen, elkepeszto a hangulat.
Teveben is sokszor atjon mi van ott, de eloben nagyon euforius tud lenni.Delonso_
Bowl meccsen voltam, FSU-UCLA-nAlabama Niners
Mondjuk arra barmikor kimennek, jo parositas 😊
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Hangulatra itt a Doak-ban se lehet panasz,a war chant megy ezerrel és a kezdeti kisiklás után sima 28-13-as félidő.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
JJ-t leszamitva nem tudom mennyien voltatok mar elesben is NCAA meccsen, elkepeszto a hangulat.
Teveben is sokszor atjon mi van ott, de eloben nagyon euforius tud lenni.Delonso_
Bowl meccsen voltam, FSU-UCLA-n
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JJ-t leszamitva nem tudom mennyien voltatok mar elesben is NCAA meccsen, elkepeszto a hangulat.
Teveben is sokszor atjon mi van ott, de eloben nagyon euforius tud lenni.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
hú ezt benézték....................
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
jelen pillanatban is ugye kapásból (legalább) három PO-meccs megy, ugye az NFL-ben ilyen nincs :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elnézve az LSU-Bama lelátót és hallva a hangulatot, nincs olyan NFL meccs ami ezzel felvehetné a versenyt, még a SB sem!Alabama Niners
Es ezt meg sok meccsrol el lehet mondani, pl amit en nezek arrol is.Delonso_
Ezért jobb az NCAA mint az NFL, hangulatban mindenképpen!Alabama Niners
ezzel nem tudok vitatkozni.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Elnézve az LSU-Bama lelátót és hallva a hangulatot, nincs olyan NFL meccs ami ezzel felvehetné a versenyt, még a SB sem!Alabama Niners
Es ezt meg sok meccsrol el lehet mondani, pl amit en nezek arrol is.Delonso_
Ezért jobb az NCAA mint az NFL, hangulatban mindenképpen!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elnézve az LSU-Bama lelátót és hallva a hangulatot, nincs olyan NFL meccs ami ezzel felvehetné a versenyt, még a SB sem!Alabama Niners
Es ezt meg sok meccsrol el lehet mondani, pl amit en nezek arrol is.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az TCU!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Elnézve az LSU-Bama lelátót és hallva a hangulatot, nincs olyan NFL meccs ami ezzel felvehetné a versenyt, még a SB sem!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roll Tide Roll!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
NOBODY is safe today.

North Dakota State's 33-game winning streak: ended by Northern Iowa.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most nezem, pont Spartans pulcsi van rajtam.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
hajrá TCU azért 😊 báááár. három hét múlva meg szurkoljak ellenük?? 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
LOOOOOOL 😀

Tigrisék kifogytak a mákból.vassadi
Már a bajnoki döntőben.

Azért a Bamát így is ütik majd 😊Jakehomer
Ezek szerint neked kimaradt az Ole Miss elleni meccsük végjátéka.vassadi
Még most is visszajátszották a végjátékban 😊 De azt nem tartom máknak (a Georgia elleni elkapás tavaly, na az mák volt), mert akkor mondhatnánk, hogy most balszerencsésen vesztettek, de az sem lenne igaz, ők baszták el.

Perception is reality.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ahogy nezem a Virginia jol tartja magat...Delonso_
Jah Winston gondoskodik róla 😛dande
Megertem ot, ugy gondolja a balhei nem elegek ahhoz hogy essen a drafton.Delonso_
Azért remélem annyit nem esik, hogy Chip fejében esetleg megforduljon, hogy bevállalja 😀dande
Vagy az Eagles nem esik-e annyit Sanchez irányításával... :p
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nezem a Virginia jol tartja magat...Delonso_
Jah Winston gondoskodik róla 😛dande
Megertem ot, ugy gondolja a balhei nem elegek ahhoz hogy essen a drafton.Delonso_
Azért remélem annyit nem esik, hogy Chip fejében esetleg megforduljon, hogy bevállalja 😀dande
Hat pedig.... Chiphez jobban illene mint a Szoszi.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kezdi összeszedni magát,22 Yardos TD Greene-nek,a CB azt se tudta merre van előre 😊Montana
Azt is de neznem kene....
De szerintem csak felvetelrol.