Week 2

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
A mán elkapás O_O

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rengeteg jó futó van jelenleg az FBS-ben, de Conner nálam az abszolút kedvencbaggio
na ez érdekes
mert jelenleg nekem is ő a kedvencem... 😊
250 font tömör erő, marha jó vision, a kezeire lennék még kiváncsi, mert amúgy egy nagy darab Fostert látok benne momentán 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Rengeteg jó futó van jelenleg az FBS-ben, de Conner nálam az abszolút kedvencbaggio
Ma nagyon jól nyomja eddig. Tavaly Florida State ellen láttam akkor nem volt meggyőző.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Jól mozog eddig ez a Tyler Murphy, most látom először játszani szerintem.Sixo67
A Floridában egyszer sem láttad? Mondjuk a Gamecocks ellen pont nem játszottbaggio
Eddig nem tudtam , hogy Floridás volt tavaly és idén transferelt ide. 3 Florida meccset láttam tavaly , a Georgia ellen pont ő volt ,csak nem maradt meg , mert Driskiel sérülése után annyi QB rotáltak... mind3 meccsen amit láttam tőlük más játszott. Canes ellen még Driskiel , Bulldogs ellen ő ellenünk meg Morhinweg ahogy nézem.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Rengeteg jó futó van jelenleg az FBS-ben, de Conner nálam az abszolút kedvenc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Jól mozog eddig ez a Tyler Murphy, most látom először játszani szerintem.Sixo67
A Floridában egyszer sem láttad? Mondjuk a Gamecocks ellen pont nem játszott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó kis hétközi ACC rangadó, ki nem hagynám! 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Jól mozog eddig ez a Tyler Murphy, most látom először játszani szerintem.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Reggie Bushos bevetődés 😀 Mintha az a bal láb lent lett volna.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Még a camera-man sem tudta, hogy kinél van a labda 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Boston College D elég durcának néz ki .Sixo67
Mindkét csapat roppant fizikális, tényleg sajnálhatja most az, aki szereti az ilyen jellegű futballt, de az nfl-nél nem lát tovább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Boston College D elég durcának néz ki .

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
újabb laza 7 óra futball, de szar annak, aki az ncaa-t is követi hébe-hóba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
baggio
ha a 6 csatornás opciót választom, akkor az teljesen ingyenes? nem lesz olyan hogy 2 hónap múlva már fizetni kell?zsotyi
Mivel nem kellett megadni bankkártyaszámot, így ha kérnének pénzt csak simán nem iratkozol fel. Én is tegnap csináltam, és úgy tudom baggio már tavaly óta használja.norbisillo
Akkor jó, nem néztem még a regisztrációt, előtte inkább megkérdeztem, hogy hogy is működik ez az egész, szerintem, holnap én is regisztrálok.zsotyi
1 hónapig HD-ben is nézheted azt a 6 csatornát, de a reg a trial periódus lejártával sem jár le, csak akkor már max. a low def marad. Viszont bármennyi email-címmel beregisztrálhatsz, szóval a HD-t is simán meg lehet oldani egy szezonon át


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
baggio
ha a 6 csatornás opciót választom, akkor az teljesen ingyenes? nem lesz olyan hogy 2 hónap múlva már fizetni kell?zsotyi
Mivel nem kellett megadni bankkártyaszámot, így ha kérnének pénzt csak simán nem iratkozol fel. Én is tegnap csináltam, és úgy tudom baggio már tavaly óta használja.norbisillo
Akkor jó, nem néztem még a regisztrációt, előtte inkább megkérdeztem, hogy hogy is működik ez az egész, szerintem, holnap én is regisztrálok.

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
baggio
ha a 6 csatornás opciót választom, akkor az teljesen ingyenes? nem lesz olyan hogy 2 hónap múlva már fizetni kell?zsotyi
Mivel nem kellett megadni bankkártyaszámot, így ha kérnének pénzt csak simán nem iratkozol fel. Én is tegnap csináltam, és úgy tudom baggio már tavaly óta használja.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
baggio
ha a 6 csatornás opciót választom, akkor az teljesen ingyenes? nem lesz olyan hogy 2 hónap múlva már fizetni kell?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Mai dupla!

01:00 Pittsburgh @ Boston College (ESPN)
04:30 Washington State @ Nevada (ESPN)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Végig bírták, de a közeli kihagyott FG, majd a végén a buta INT a meccsbe került, de számukra ez így is egy győzelemmel felérő vereség, a UTSA felkerült a futballtérképre.



College football 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Derék első félidő volt, bár kétlem, hogy a UTSA tartani tudná a tempót, de ne legyen így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
hajrá upset!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Bitang jó eddig a meccs, a Roadrunners nem adja könnyen magát, sőt az első playből bekapott TD után már a vezetést is átvették. A hangulat se rossz, elég komoly programot építhetnének itt San Antonioban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
az esti meccsre hangolódásképp megírtam a UTSA nyúlfarknyi ismertetőjét
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
UTSA Roadrunners | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
baggio
Ha jól csal az emlékezetem, akkor az UTSA az a csapat ahol rengeteg végzős van idén ugye? Kíváncsi leszek, mi lesz velük így jövőre.norbisillo
így van, mivel most végeznek azok a játékosok is, akik a program első évében iratkoztak be, szóval újonc évükben csak edzettek, meccset nem is játszottak (szóval alapból redshirtöt kapott mindegyik) 😊 szerintem az Arizona most még túl nagy falat lesz, de félteni nem kell a UTSA-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
baggio
Ha jól csal az emlékezetem, akkor az UTSA az a csapat ahol rengeteg végzős van idén ugye? Kíváncsi leszek, mi lesz velük így jövőre.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB