Week 2

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Brian 70
Sajnos a BYU - Texas meccsnél hasonló reményem nincs. 😕Brian
Jó kis meccs lesz, bár lehetne korábban.gaben
Igyekszem fennmaradni. Kíváncsi vok, hogy T. Hill milyen lesz, meg persze, ha UConn ellen nem ment annyira a futás, akkor mi lesz a Texas ellen. Bár tény, eddig is inkább passzjátékban jeleskedett a BYU.Brian
Ezzel pont a Longhorns-kötődésűek vitatkoznának leginkább. 😊vassadi
Bővebben? 😊
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clemsonban Watson kezdett?Sixo67
nemNewman
Mé nem? Retek jó eddig.Sixo67
nem tudom, én se értem

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Sajnos a BYU - Texas meccsnél hasonló reményem nincs. 😕Brian
Jó kis meccs lesz, bár lehetne korábban.gaben
Igyekszem fennmaradni. Kíváncsi vok, hogy T. Hill milyen lesz, meg persze, ha UConn ellen nem ment annyira a futás, akkor mi lesz a Texas ellen. Bár tény, eddig is inkább passzjátékban jeleskedett a BYU.Brian
Ezzel pont a Longhorns-kötődésűek vitatkoznának leginkább. 😊
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Clemsonban Watson kezdett?Sixo67
nemNewman
Mé nem? Retek jó eddig.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sajnálom a vols meccset (valószínű marad majd a noonkick ...) de hála az égnek tetszik a KSU-ISU is 😊

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clemsonban Watson kezdett?Sixo67
nem

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Clemsonban Watson kezdett?

több mint 9 éve
Brian 70
Sajnos a BYU - Texas meccsnél hasonló reményem nincs. 😕Brian
Jó kis meccs lesz, bár lehetne korábban.gaben
Igyekszem fennmaradni. Kíváncsi vok, hogy T. Hill milyen lesz, meg persze, ha UConn ellen nem ment annyira a futás, akkor mi lesz a Texas ellen. Bár tény, eddig is inkább passzjátékban jeleskedett a BYU.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Sajnos a BYU - Texas meccsnél hasonló reményem nincs. 😕Brian
Jó kis meccs lesz, bár lehetne korábban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem rossz

váltok is a KSU-ISU-ra

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
espn playert még nem használtam. Fizetős vagy elég regisztrálni ? (mégsem jó a Tennessee-arkansas state link 😕 )

több mint 9 éve
Brian 70
ez lesz majd jó, remélem: Ole Miss - Vanderbilt, s remélem a Rebels hozza ezt a meccset is, ha persze az offense összeszedi magát Bo Wallace vezérletével. D# meg egész jó játékot mutatot a BS ellen. 😊 Hajrá Ole Miss! 😊

Szerk.:
Sajnos a BYU - Texas meccsnél hasonló reményem nincs. 😕
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
28-19-nél a KSU 2 pontosra akart menni a félidő előtt, de a legifjabb Gronkowski csinált egy holdingot pedig read optionből megcsinálta a Wildcats, így utána XP-t rúgattak, ami egy 30 yardos FG-nek felelt meg XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bakker 3 meccsem ugrott a college játékba 😕 na mind1 lényeg mostmár tudom nézniDrip
Nagy nehezen működésre bírtam egy Tennessee linket 😊 Az első meccsre még most se volt időm sajnos most legalább a 2. félidőt látom majd

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nem volt valami vonzó a 6órási felhozatal, úgyhogy szalonnát sütöttem. 😊
De most belelesek a Central Michigan meccsébe.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az Oregon-Michigan State az egész szezon legjobb nonkonf meccse lesz fél 1-től, amelyik a PO részvételt is nagyban befolyásolja. A PAC-12 és B1G sztem legjobb csapatai csapnak össze.
Mindkét oldalon jó QB. Mariota az 1/1 legnagyob esélyese jelenleg, és most talán a legjobb védelemmel áll szemben, ahol van egy mások által top15-be várt pass rusher (Calhoun) és első körös tehetségű CB (Waynes) és FS (Drummond). A DB edző szerint Waynes egyébként az általa valaha edzett legjobb CB (Dennard miatt érdekes). Önmagában ennyi is elég kellene legyen kedvcsinálónak, de fordított felállásban is nagyon izgalmas matchupok lesznek. ...
Előtte lesz egy Stanford-USC 21:30-tól, tétre menő PAC-12 derbi jó WR-ekkel, DB-kkel, egy Stanford OL vs USC DL csatával, ahol Andrus Peat és Leonard Williams is olykor találkozhat (top10 prospect mindkettő jelenleg, bár Williams múlt héten elég szögletes volt a felszedett izomtól...).
Robilluma
Te vagy az én emberem, köszöm szépen! 😊 (A Stanford Luck óta jól hangzik a fülemnek, és Mariota-ra is kíváncsi vagyok, úgyhogy jobb ajánlót nem is kaphattam volna. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Az ISU-s Jarvis West eddig egy passzolt, egy elkapott és egy punt return TD-nél tart.empty taxi
Akkor a Jags draftolni fogja 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az ISU-s Jarvis West eddig egy passzolt, egy elkapott és egy punt return TD-nél tart.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Már a 2. Toledo OL játékos esett ki a meccsről.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Mizzou meg lassan eldönti, már meccs előtt se értettem a csak -4-es spreadet a Tigersre, no mindegy.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Na ez szép drive volt. Coker jól menedzselte le. 😊Greengo
Felemás volt, alul és túl is dobott elkapót, nem vette észre a wide-open receivert, és tipikus forced throw-ra is akadt példa, amit pedig jól csinált - az RB screen és a TD-t eredményező play action passz a senki által sem őrzött fullbacknek - azok finoman szólva sem a legnehezebb dobások.vassadi
Ami Yeldonnak ment az nekem nagyon tetszett. Már a nyakában lihegtek ketten amikor meglátta azt az opciót és meg is dobta amiből Yeldon megcsinálta a first downt.Greengo
Voltak hárman is, de az a play - RB screenről lévén szó - így van megrajzolva. 😉vassadi
Oké, de nekem nem úgy tűnt, hogy az az első opció. 😊 (először nem őt kereste)Greengo
Persze, nem lett volna jó, ha rögtön öt védő veszi körül, amikor megkapja a labdát. 😊 Ez úgyszintén része a play designnak.
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Nagyon vicces volt az Oklahoma legutóbbi TD-je, kiesett ez irányító kezéből a labda, Okla Jordan Phillips felszedte és visszafutott vele TD-re, de visszafújták, bejött a támadósor, első próbálkozásra Alex Ross is futott vele egy 82 yardot és ez már felkerült a táblára.potdom
Főleg úgy, hogy Phillips egy 300 font feletti falember 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bakker 3 meccsem ugrott a college játékba 😕 na mind1 lényeg mostmár tudom nézni

több mint 9 éve
potdom 52
Nagyon vicces volt az Oklahoma legutóbbi TD-je, kiesett ez irányító kezéből a labda, Okla Jordan Phillips felszedte és visszafutott vele TD-re, de visszafújták, bejött a támadósor, első próbálkozásra Alex Ross is futott vele egy 82 yardot és ez már felkerült a táblára.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
A fenébe is, hogy már a 6 órás sávban is pont azok az érdekes meccsek, melyek nem az espn playeren mennek... Maradt a Central Michigan Purdue-alázása idegenben, meg a Temple-Navy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal